Mūsdienīga menstruālā aizsardzība un tās priekšrocības

Mums par laimi, menstruālā aizsardzība vairs nenozīmē tikai higiēnisko paketi vai tamponu. Mūsdienīga – nesalīdzināmi ērtāka un veselībai daudz nekaitīgāka izvēle ir Lunette menstruālā piltuvīte, kam ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar vienreizlietojamiem higiēnas produktiem. 
Lunette menstruālā piltuvīte (pēc formas atgādina pavisam nelielu piltuvīti bez caura gala) ir vienkāršs, bet absolūti ģeniāls higiēnas līdzeklis, ko lieto menstruāciju laikā – to ievieto makstī līdzīgi kā tamponu, un tā nevis uzsūc, bet savāc šķidrumu. Šis ir vishigiēniskākais aizsardzības līdzeklis, jo izdalījumi tiek savākti silikona piltuvītes korpusā – ķermenis ir tīrs un sauss, nav liekas svīšanas un "nesvaigas" sajūtas. 
Pēc ievietošanas makstī, salocītā veidā, piltuvīte uzreiz atgūst savu formu jeb "atveras" un nofiksējas pie maksts sieniņām. Pēc vajadzības (atkarībā no izdalījumu apjoma – vidēji ik pēc 6-7 stundām intensīvajās dienās, bet kopumā līdz pat 12 stundām) to izņem, izskalo un lieto atkal (detalizēta lietošanas instrukcija ir katrā iepakojumā). Lunette ir daudzkārt lietojama un līdz pat 10 gadus ilgi. Tā ir bez alerģijas riska, jo ir izgatavota no medicīniskā silikona (nevis lateksa vai gumijas), kas ir hipoalerģisks. Lunetti jāizņem, lai iztīrītu maksimums 4 reizes diennaktī un to var droši lietot arī nakts laikā. Tā ir piemērota jebkurai sievietei, un, lai to sāktu lietot, Jums nav vajadzīgas īpašas prasmes, kāda atļauja vai dvēseles noskaņojums, izņēmot vēlmi beidzot justies pilnīgi komfortabli un neierobežot nevienu no savām aktivitātēm tikai tāpēc, ka Jums ir mēnešreizes – ziniet, ka ar Lunetti tas ir tiešām reāli. Lunettes lietošana nav sāpīga vai nepatīkama, kā arī pēc ievietošanas makstī tā nav jūtama.
Kāpēc Lunetti var izcelt starp citām piltuvēm?
Ir vairāki aspekti, kas pārliecinoši ļauj izcelt Lunetti. Tai ir īpaši mīksts, elastīgs un pilnīgi plakans kātiņš ar reljefu, kas nekairinās maksti un būs ērti satverams, lai izvilktu piltuvīti. Lunettes kātiņš ir ļoti smalks un tas neizraisīs diskomforta sajūtu pie maksts atveres – Jums nevajadzēs nogriezt kātiņu un vēlāk mocīties ar piltuvītes izņemšanu.
Lunettes ražotāji izvairās no jebkura riska, ko var radīt papildus atveres – tās ir grūtāk iztīrīt bez palīglīdzekļiem un tur var krāties netīrumi, kas ir ideāla augsne, lai vairotos baktērijas.
Lunettes korpusa apmale ir mīkstāka nekā citām piltuvēm. Tādējādi varēsiet Lunetti ciešāk salocīt un to būs komfortablāk ievietot makstī.

Lietošanas princips

Salocīt – ievietot – pēc noteikta laika izņemt – izskalot – un lietot atkal. Iespējams, uzsākot lietot, pāris reizes vajadzēs patrenēties, lai iegūtu pārliecību, ka piltuvīte ievietota pareizi. Tāpēc, ievietojot Lunetti, jāatslābina starpenes muskuļi, lai piltuvītei būtu pietiekoši vietas atvērties. Jāatceras, ka piltuves pareizs novietojums ir maksts pašā apakšējā daļā – tai jāatrodas zemāk, nekā piemēram, tamponam.  
Drošība
Lunette ir 100% droša, viegli lietojama un veselībai nekaitīga aizsardzība. Kā sieviešu higiēnas preci to atzinušas  US Food and Drug Association, Australia Government Department of Health and Ageing, Therapeutic Goods Association, kā arī Lunettei piešķirta pirmklasīgas kvalitātes zīme. Par kvalitatīvām silikona piltuvītēm nav sliktu ginekologu atsauksmju, un šādu  piltuvju lietošana nav riskanta un saistīta ar toksiskā šoka sindromu.
Piltuvīte nevar izkrist, apgāzties vai pazust ķermenī – var droši dejot, peldēties un sportot. Esam godīgi un atklāti – minimāla noplūde var gadīties, nepareizi ievietojot piltuvi – vai nu par augstu makstī vai ievietojot makstī pārāk slīpi, vai arī tā nav pilnībā atvērusies, ja sasprindzinājāt muskuļus piltuvītes ievietošanas laikā – tās visas ir iesācēju kļūdas. Vidēji 1-2 ciklu laikā Jums būs skaidrs, kā un cik dziļi Jums vajadzīgs ievietot Lunetti, lai paļautos uz to 100%. 
Lunettei rūp Jūsu intīmā veselība – tā neizsusina maksti un nerada mitru, saspiestu vidi, kas veicina, piemēram, piena sēnes attīstību. Lunetti drīkst lietot kopā ar intravagināliem pretapaugļošanās līdzekļiem – spirāli, riņķi.
Kā Lunettes lietotāju Jūs vairāk neapgrūtinās neērtības darbā, skolā, mājās un izklaidē, kas saistītas ar neatliekamiem vairākkārtējiem WC "piespiedu" apmeklējumiem, jo Lunette jāizņem, lai izskalotu tikai 2-4 reizes diennaktī. Lunettei nav kokvilnas detaļu, kas samirkst tualetes apmeklējuma laikā. Tā nav jāizņem un tā nevar izkrist WC apmeklējuma laikā.
Lietojot piltuvīti, nepastāv atkritumu problēma.
Par izmēra izvēli
Lunettei ir divi izmēri: vieglām reizēm – 1. izmērs, normālām un stiprām reizēm – 2. izmērs. Nedzemdējusi sieviete līdz 25 g.v. lieto 1. izmēra Lunetti. Jebkura vecuma dzemdējusi sieviete un nedzemdējusi sieviete pēc 25 g.v. lieto 2. izmēra modeli.
Tīrīšana un kopšana
Lai arī ar Lunetti Jūsu dzīve būs neapšaubāmi daudz bezrūpīgāka un ērtāka, obligāti jāievēro personīgā higiēna. Pirms piltuvītes izņemšanas rūpīgi jānomazgā rokas ar ziepēm. Lunetti mazgā un noskalo tīrā ūdenī. Papildus izmanto šķidrās bezaromāta ziepes. Ja attiecīgajā brīdī nav pieejamas piemērotas ziepes, labāk piltuvi skalot tikai ūdenī, bet vismaz divas reizes diennaktī piltuvīti kārtīgi jānomazgā ar ziepēm. Lunettes mazgāšanai nevar izmantot parastos intīmzonas mazgājamos līdzekļus, jo no tiem uz silikona var palikt nogulsnes, kas var radīt kairinājumu makstī. Rekomendējam izmantot speciālo Lunette Feelbetter šķidro mazgājamo līdzekli (drīkst izmantot arī ķermeņa mazgāšanai), kas ir ļoti ekonomisks, jo pietiek ar vienu līdzekļa pilīti vienā mazgāšanas reizē. Pēc mazgāšanas piltuvīti nosusina ar tīru salveti vai tualetes papīru. Gadījumos, ja nav pieejams ūdens, Jums vajadzīga viena dezinficējošā salvete (Lunette Desinfecting wipe), vai ārkārtas gadījumā  – tīra parasta salvete, un mazgāšana ar ūdeni jāveic tik drīz, cik iespējams. Piecu lietošanas dienu laikā piltuvīte 2-3 reizes ir obligāti jānodezinficē – vēlams, pirms lietošanas uzsākšanas, otrajā vai trešajā lietošanas dienā un pēc lietošanas. To dara sekojoši: vai nu vāra 5 minūtes tīrā ūdenī vai  izmanto Lunette dezinficējošās salvetes. Pēc šādas "tehniskās apkopes" Jūsu Lunette būs sterila.
Jums nav jāiegādājas abu izmēru Lunettes, jo viena izmēra piltuvi izmanto gan vieglās, gan smagākās dienās! Lietojot Lunette, Jūs varat zaudēt tikai neērtības un regulārus ikmēneša izdevumus. 

Cena un iegādes iespējas 
Lunette atmaksājas vidēji 5 mēnešu laikā. Paskaitiet pati, cik iztērējat jau ierastajai aizsardzībai 10 gadu laikā! Pasūtot Lunetti www.magnolija.eu, tā maksās Jums 15,00Ls. Piltuvītes cena aptiekās ir no 17,00-19,00Ls.

Lunette menstruālās piltuvītes var iegādāties Ģimenes aptiekās un Ilmas aptiekās

                     

Vairāk informācijas par Lunetti www.magnolija.eu