Mosties, celies, vingro!

Pavasarais oficiāli ir sācies! Teju vai visos medijos – gan TV, gan radio brīvdienās nemitīgi atgādināja, cik sekunžu, minūšu un stundu jau dzīvojam oficiālajā pavasarī. Mans pavasara kritērijs ir viens – no savas mājas logiem vairs neredzu uz jumtiem sniegu, tātad patiešām – lietas iet uz labo pusi:)

Vispār šonedēļ esam un būsim ļoti sportiskas tiešā un pārnestā nozīmē – mēģināsim savienot patīkamo ar lietderīgo.  Tā kā pavasaris ienes izmaiņas ne tikai gaisa temperatūrā un skapī, bet arī "galvā",  attiecību sadaļā apskatām trenažieru zāles flirta iespējas, jo izrādās, uz sporta klubu var doties arī ar mērķi iepazīties. To, kā tas parasti notiek, stāsta divi fitnesa treneri:

http://attiecibas.espati.lv/index/view/raksts/Iepazisanas-sporta-zale—mits-vai-realitate/id/1696/

Tev ir ko teikt, ir, ko piebilst? Sper vaļā! Es pēc šīs sarunas sāku vairāk novērtēt sporta klubus tikai viena dzimuma pārstāvjiem:)

Esmu tipiska sieviete ar visām "jaunā gada" un "pavasara apņemšanās" solījumiem. Un, protams, šorīt arī sākās… izvilku savas ziemas miegā pabijušās sporta kurpes, lai vismaz tiktu sperts pirmais solis uz pavasara skriešanas aktivitātēm. Par to, ka dūšīgi skriešu pa parciņu, tikko nokusīs sniegs, stāstīju visiem. Un solījumi taču jāpilda. Tāpēc, ja nu kāda sev un citiem arī ir apsolījusi ko līdzīgu, izlēmu uzrakstīt rakstu par skriešanu iesācējām – nu tā, iedvesmai.

http://socializesanas.espati.lv/index/view/raksts/Pavasara-sports-var-sakties—aiziet-skriesus/id/1694/

Tāpat turpināsim cīnīties ar celulītu (jo šis jau nu noteikti nepieder pie "vienas dienas projektiem"), kā arī apskatīsim sporta traumu iespējas, lai pavasara sportā mestos ar entuziasmu, bet tomēr apdomīgi.

Jau vairākas nedēļas ļoti aktuāla ir kāju samērcēšana. Vēl pagājušajā nedēļā man šķita, ka no šīs "sniega sērgas" vaļā netiksim nekad, bet šodien jau viss izskatās ļoti cerīgi, tāpēc piedāvājam tev Gumijas zābaku stāstu, kas palīdzēs ne tikai atrast un izvēlēties piemērotus apavus atkušņa peļķēm, bet arī pastāstīs, no kurienes gumijas zābaks pie mums atceļojis.

http://skaistumsunmode.espati.lv/index/view/raksts/Gumijas-zabaku-stasts/id/1695/

Tā, kas vēl…? Jāaaaaaa, lai viss nešķistu pārāk pamācoši un veselīgi, neiztiksim arī bez Zandas gardajām receptēm. Jāprot ne tikai sevi turēt grožos, bet arī palutināt, vai ne? Labi, lai izdevusies pirmdiena, jauka nedēļa un pavasarīgs noskaņojums!

Tiekamies tepat.

M.K.

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.