Mitrinošu ĶERMEŅA kopšanas līdzekļu testa rezultāti

Pirms nedaudz vairāk kā divām nedēļām mēs jūs aicinājām pieteikties Mitrinošu ķermeņa kopšanas līdzekļu testam, šeit lasāmi to dāmu viedokļi, kam bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksts lasāms testa pieteikšanās rakstā: PIESAKIES mitrinošu ĶERMEŅA kopšanas līdzekļu testam. Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

Organix Cosmetix mitrinošs ķermeņa sviests-losjons

Jana, 32 gadi, skolotāja

Jau kādu laiku esmu vēlējusies pamēģināt kādu eko ķermeņa kopšanas līdzekli un esmu gandarīta, ka pirmais no tiem ir tieši zīmola Organix Cosmetix ķermeņa sviests, jo pieredze ir izvērtusies patiešām pozitīva. Ķermeņa sviests ir pildīts trauciņā ar skrūvējamu vāku, tā dizains priecē ar savu vienkāršību un raisa uzticību. Produkts ir pabiezs, tomēr tas ļot labi klājās uz ādas, labi izlīdzinās un iesūcās ātri. Produkta aromāts ir diez gan neitrāls, kas mani iepriecināja. Gan tūlītējais, gan vairāku dienu šī līdzekļa lietošanas rezultāts ir ļoti iepriecinošs āda ir maiga un tvirta. Paldies par šo pieredzi!

Madara, 28, strādā finanšu jomā

Savu ķermeņa ādu es raksturotu, kā normālu. Varu atļauties ķermeņa krēmus lietot neregulāri, kā arī izvēlēties ļoti vieglus mitrinošus krēmus vai losjonus. Tomēr pēc šīs vasaras karstajām dienām un atvaļinājuma pavadīšanas sauļojoties un peldoties jūrā, izjutu, ka ādai nepieciešama papildus mitrināšana, jo tā kļuvusi sausāka (jo īpaši uz kājām un plecu zonā). Izmēģināju Organix Cosmetix mitrinošo ķermeņa sviestu – losjonu un biju patīkami pārsteigta. Jau ar pirmo lietošanas reizi, tas dziļi mitrināja ādu un padarīja to samtainu un maigu. Krēms nav taukains, tas viegli klājas un ātri iesūcas ādā, tam piemīt neitrāls aromāts. Vislabāk man patika šo krēmu lietot vakarā pēc dušas, neilgi pirms gulēt iešanas, jo krēms rada patīkami mitrinošu, vieglu sajūtu un tā aromāts ir neitrāls, neuzbāzīgs, kas netraucē iemigt. Iepriecinošākais, ka krēma efekts saglabājās pārsteidzoši ilgi, ne tā, kā ar citiem krēmiem, ko esmu lietojusi; kas pierāda to, ka āda patiešām tiek dziļi mitrināta. Man patika: dabīgās sastāvdaļas un acīmredzamais rezultāts – ilgstoši mitrināta āda jau pēc pirmās lietošanas reizes.


ECO Cosmetics ķermeņa losjons ar vīnogulāju un granātābolu ekstraktu

Zanda, 30 gadi, šobrīd mājsaimniece

Manu ķermeņa ādu var raksturot kā normālu ar tendenci kļūt sausai, ja esmu daudz sauļojusies. Šī ķermeņa losjona iepakojums ir ļoti vienkāršs, lietošana ir ērta un parocīga. Iepakojuma izmērs – standarta. Losjonam ir vidēji viegla konsistence, tas jauki smērējas un diezgan ātri iesūcas ādā. Labi ir tas, ka nebija taukaina sajūta pēc lietošanas. Vienīgais – man būtu gribējies izteiktāku, piemēram, kādu svaigu smaržu. Šim losjonam ir ļoti neitrāla smarža, varētu pat teikt, ka tādas nemaz nav. Tomēr man smarža ir viens no izvēli noteicošajiem rādītājiem. Bet efekts gan ir labs – tūlīt pēc lietošanas āda paliek maiga un patīkama. Pēc vairākām lietošanas reizēm šis efekts saglabājies, liekas, ka āda izskatās veselīgāka. Tas priecē. Labs produkts, ko iesaku pamēģināt arī citām sievietēm.

Gerda, 24 gadi, farmaceits

Uzzinot par iespēju izmēģināt kādu no piedāvātajiem ķermeņa produktiem, acis un uzmanību piesaistīja tieši ECO Cosmetics ķermeņa losjons. Iepakojums dizains ir neuzbāzīgs. Atverot vaļā krēma tūbiņu, uzreiz sajutu patīkamu, vasarīgu, svaigu smaržu. Uzklājot uz ķermeņa krēmu, tas ir maigs, vidēji šķidras konsistences un ātri iesūcas; āda paliek elastīgāka pēc pāris lietošanas reizēm, kā arī aromāts nav uzbāzīgs un nekonkurē ar smaržām. Es viennozīmīgi turpināšu lietot un iesaku arī lasītājām šo krēmu.

NIVEA mitrinošs losjons ķermenim ar kakao sviestu un E vitamīnu

Maija, 31 gads, manikīra un pedikīra meistare

Man ir sausa ķermeņa āda. Vasarā un ziemā tas ir ļoti izteikti. Nivea kosmētiku esmu lietojusi arī agrāk. Šis krēms man patika – iepakojums ir labs, viegli lietot. Krēms pēc sajūtas ir diezgan biezs, bet uzklājas uz ādas labi. Gribētos, lai tas ātrāk iesūcas ādā, jo lietoju to no rīta, un tad brīdis jāgaida, kamēr var ģērbties. Smarža gan ļoti jauka, smaržo pēc kakao, tā spēcīgi. Smarža saglabājas visu dienu. Krēms ādu pabaro un mitrina, tūlīt pēc lietošanas āda paliek maiga, mīksta. Pēc vairākām lietošanas reizēm sajūtas ir labas, taču otrā dienā tāpat āda sausa, ja lieto katru dienu, tad gan viss ir kā vajag! Jā, man šis krēms patīk, iesaku to citām espati.lv lasītājām!

Silvija, 27 gadi, pārdošanas speciāliste

Nivea ķermeņa krēmam ir pievilcīgs dizains – košas krāsas un parocīgs izmērs – tas ir arī ērti atverams. Taču brīžiem traucē tas, ka produkta iepakojums slīd ārā no rokām, tā formas dēļ. Šim krēmam ir ļoti izteikts aromāts, un to uzklājot, tā smarža saglabājas vēl ilgi. Nav ieteicams lietot kopā ar citām smaržām, jo tad tās var nomākt viena otru. To izjutu diezgan spēcīgi, jo man ir svaigas ikdienas smaržas, bet krēma smarža ir salda. Šo ķermeņa krēmu uzklājot, tas bagātīgi mitrina ādu, un tā efekts saglabājas vēl ilgi. Tas ir lieliski piemērots, ja āda ir sausa un ir vēlme to padarīt maigāku, gludāku. Šo produktu es lietošu brīžos, kad ādai būs nepieciešama intensīva mitrināšana. Es iesaku šo produktu lietot sievietēm, kurām ir sausa āda un kuras vēlas to mainīt.


Attirance mitrinošs jogurts ķermenim Kokosrieksts

Marija, 29 gadi, klientu apkalpošanas speciāliste

Ja runājam par paša produkta iepakojuma estētisko un praktisko pievilcību, tad tas noteikti ir gaumīgs un ļoti ērti lietojams – viegli atvērt un arī vāciņš viegli skrūvējas ciet. Aromāts ir ārkārtīgi patīkams, ja simpatizē kokosriekstu smarža. Sausuma sajūtu ādai un vizuāli sausās vietas – elkoņus, rokas – noņem uzreiz. Vienīgi, efekts ilgi nenoturas, līdz ar to, ir nepieciešams regulāri šo jogurtu lietot. Produkta tekstūra ir patīkama, bet uzreiz vienmērīgi to uzklāt visam ķermenim ir grūtāk, nekā tas ir, piemēram, ar gēla tekstūras produktiem. Noteikti iesaku produktu visām, kuras vēlas palutināt sevi gan ar zīdainu ādas efektu, gan aromterapiju.

Evita, 39 gadi, arhivāre

Attirance mitrinošo jogurtu ķermenim lietoju gandrīz divas nedēļas. Produkts ļoti patīkami smaržo, viegli uzklājams un ātri iesūcas ādā. Gaumīgs produkta iepakojuma dizains un parocīga atvēršana. Arī tilpuma ziņā ir ok, jo lielākus tilpuma produktus parasti man apnīk lietot un tad tie stāv stūrī aizmirsti. Šo divu nedēļu laikā esmu pamanījusi, ka āda ir palikusi samtaināka un ir sajūta, ka šīs produkts labi mitrina ādu, kaut gan īpaši sausa ādas problēmas man nav. Kas attiecas uz informāciju produkta aprakstā, ir teikts, ka šis produkts mazina pigmentācijas plankumus. Arī šim es varu piekrist. Manā gadījumā uz ķermeņa man ir neliela rēta no nesen sadzijušas brūces un kā jau zināms, rētas ilgu laiku ir sarkanīgā nokrāsā. Lietojot šo jogurtu, manuprāt, arī šīs rētas tonis ir gaišāks un gandrīz nav pamanāms. Tā, ka centīšos turpināt lietot šo un varbūt kādu citu šīs sērijas produktu. Arī citiem iesaku pamēģināt.

Eucerin AquaPorin ACTIVE Light viegls atsvaidzinošs ķermeņa losjons normālai un jutīgai ādai


Liene, 32 gadi, uzņēmēja

Man ir normāla ķermeņa āda, kas vasarā paliek nedaudz sausāka. Eucerin ķermeņa losjons ir ļoti, ļoti vieglas un gaisīgas konsistences, viegli to izlīdzināt pa ādu un tas iesūcas zibenīgi. Man, sevišķi vasarā, tas ir ļoti svarīgi, jo neciešu treknus ķermeņa krēmus, kas ir taukaini un rada sajūtu, ka āda pārklāta ar tādu kā neelpojošu kārtu. Losjonam arī ir labs, liels iepakojums ar ērtu pumpi, lai vieglāk produktu lietot. Patika arī šī losjona smarža – viegla un neuzbāzīga, bet jūtama. Un rezultāts, ko losjons sniedza bija ļoti labs – āda tik mitrināta, kļuva mirdzošāka, elastīgāka. Pēc 10 dienu lietošanas šie rezultāti palika vēl jo jūtamāki. Šis ir tiešām jauks ķermeņa losjons, patīkams atklājums man, ko iesaku izmēģināt, visām citām dāmām!

Ilona, 25 gadi, biroja darbiniece

Līdz šim es nekad nebiju izvēlējusies ķermeņa kopšanas līdzekļus no aptieku plauktiem, jo tie man šķita pārlieku „medicīniski”, bija radies priekšstats, ka tie paredzēti vien problemātiskas ādas kopšanai. Manas ķermeņa ādas stāvoklis ir raksturojams kā normāls – tā nav prasījusi lielas pūpes un ieguldījumu – ir nepieciešama vien viegla mitrināšana, bet ziemā – barošana. Eucerin AquaPorin ACTIVE Light ķermeņa losjonam ir vairāki plusi, sākot jau ar tā  iepakojumu. Prieks par losjona lielo tilpumu un esošo dozatoru, kas līdzekļa uzklāšanu padara maksimāli vienkāršu un ērtu. Losjona gēlveida tekstūra sniedz patiesi atsvaidzinošu sajūtu, un, kas svarīgi – pēc tā lietošanas āda jūtas mitrināta, nav novērojama lipīguma sajūta, un vēl kādu laiku jūtams patīkams un viegls līdzekļa aromāts. Eucerin losjonu noteikti turpināšu lietot līdz brīdim, kad rudenīgā gaisa temperatūra liks mainīt manus ķermeņa kopšanas paradumus. Šis ķermeņa losjons sevī ietver visas īpašības, ko es sagaidu no ādas mitrinoša līdzekļa. Iesaku izmēģināt!


Dzintars SPA Premium ķermeņa jogurts

Marta, 34 gadi, juriste

Savu ķermeņa ādu varu raksturot kā pasausu, kurai nepieciešama mitrināšana. Šis ķermeņa jogurts mani uzrunāja dēļ eksotiskā aromāta un dabīgajām sastāvdaļām. Iepakojums bundžā man nešķiet pārāk ērts lietošanā. Pats izskats – klasisks, neuzkrītošs. Jogurta konsistence ir diezgan bieza, bet tas labi izlīdzinās pa ādu. Iesūcas ļoti ātri, nepaliek lipīga vai taukaina sajūta. Smarža ir tiešām spēcīga – ļoti salda. Pārsteidza tas, ka šis jogurts tiešām arī pēc garšas ir salds. Taču mīnuss ir tas, ka uz šo saldo smaržu ļoti reaģēja lapsenes, kad atrados ārpus telpām – tas nebija patīkami. Pirmais iespaids pēc lietošanas – āda kļūst mitrināta, ļoti gluda un maiga. Pēc 10 dienām tā jūtas ļoti labi, sausumu nemanu, liekas, ka āda ir elastīgāka, vingrāka. Rezultāts mani apmierina un iesaku šo produktu izmēģināt citām espati.lv lasītājām!

Laura, 38 gadi, saistīta ar pārtikas ražošanas jomu

Ļoti vēlējos pamēģināt Dzintars SPA līnijas jogurtu, jo biju dzirdējusi vairākas pozitīvas atsauksmes. Ķermeņa jogurta iepakojums ir glīta dizaina papīra kārbiņa, savukārt pats produkts ir pildīts askētiskā plastmasas trauciņā. Aromāts ir ļoti izteikts, tas ir salds un piemērots situācijām, kad smaržas nav paredzēts lietot. Tā struktūra ir pabieza, taču maiga un klājas labi. Pēc krēma lietošanas āda ir patiesi maiga un ļoti smaržīga. Uzskatu, ka produkts piemērots lietošanai vakaros, kad gribas, lai aromāts ieaijā saldā miegā. Iesaku pamēģināt visām saldo smaržu mīļotājām.

Physiogel A.I. losjons sausai, jutīgai ķermeņa ādai


Anda, 35 gadi, dermatoloģe

Mana ķermeņa āda ir sausa un jutīga. Esmu alerģiska, tādēļ pieteicos testēt tieši šo losjonu. Tā iepakojums ir ērts lietošanā un arī viegli paņemams līdzi, jo nav milzīgs. Patika, ka uz produkta iepakojuma ir plaša informācija latviešu valodā. Losjons ir ļoti šķidras konsistences, to vajag pavisam maz, jo tas labi izsmērējas pa ādu. Iesūcas praktiski uzreiz, nepaliek nekāds pārpalikums uz āda, var uzreiz ģērbties. Smaržas nav nekādas, jo losjons paredzēts jutīgai un alerģiskai ādai. Manai ādai šis losjons patika – to jutu jau pēc pirmās lietošanas reizes. Āda ir maiga, mitrināta, nav nekādu alerģisku izpausmju. Tā kā ir vasara, un mani ir sakoduši odi, man pat šķita, ka šis losjons nomierina koduma vietas un samazina niezi – tas ir papildus pluss! Man ļoti patīk šis produkts, iesaku to izmēģināt citām sievietēm ar jutīgu ķermeņa ādu!

Daiga, 37 gadi, valsts pārvaldes darbiniece

Pirms kāda laika aptiekā man ieteica šo zīmolu kā ļoti labu, tādēļ biju priecīga, ka varēju pieteikties uz tā testu. Physiogel losjons ir pildīts ergonomiskā pudelītē, dizains ir askētisks. Produkts ir šķidrs, tam nav aromāta. Pēc uzklāšanas, tas ļoti ātri iesūcas ādā. Jau pirmajā dienā pamanīju, ka āda ir kļuvusi ļoti maiga. Kā norādīts uz iepakojuma, tas ir arī nekomedogēnisks, tas nozīmē, ka neaizsprostos poras un nebūs jāraizējas par iespējamo pūtīšu veidošanos. Šo losjonu varu ieteikt tām sievietēm, kas vēlas, lai ķermeņa kopšanas līdzeklis būtu viegls, neradītu smaguma sajūtu uz ādas un tam būtu arī dziedējoša iedarbība.


Madara Flower Dust mirdzošs mitrinošs losjons

Liāna, 45 gadi, darbojas nekustamo īpašumu jomā

Man ir normāla āda, kas paliek sausāka vasarā, ja vairāk uzturos saulē. Madaras ķermeņa losjona iepakojums ir ļoti skaists – askētisks un gaumīgs. Ideāls, piemēram, dāvanai. Smarža – kā jau visiem Madaras produktiem, smaržo pēc pļavas vai meža. Losjonam ir patīkami maiga konsistence, iepakojums arī garantē ērtu lietošanu, dozēšanu. Neliels mīnuss – gribējās, lai losjons labāk izlīdzinās pa āda. Tā kā tam ir pievienoti mirdzumiņi, tad likās, ka vietām uz ādas to ir vairāk, vietām mazāk. Taču kopumā efekts ir skaists – āda ir mitrināta un mirdzoša. Tomēr domāju, ka šis nav ikdienas produkts, drīzāk tāds, ko es lietotu īpašākos gadījumos. Man patika šis losjons un iesaku to izmēģināt citām portāla lasītājām!

Gita, 32 gadi, strādā zinātnes jomā

Madara vienmēr priecē ar dizainu un ērto iepakojumu! Arī šis ķermeņa kopšanas produkts ir pildīts ērtā pudelē ar dozatoru. Pats losjons ir maigs ar dabīgu smaržu. Klājas gana labi. Papildus efekts – mirdzumiņi. Tie ir pamanāmi un saulainajās gada dienās bija redzami uz maniem pleciem. Šo produktu iesaku visām tām, kam patīk kosmētika ar papildus bonusiem!

Garnier Intensive 7 days atjaunojošs pieniņš

Airita, 24 gadi, grāmatvede

Šī produkta iepakojums rada iespaidu, ka tā saturs ir dabīgs, jo tam ir patīkams krāsu salikums. Iepakojuma dizains ir neuzkrītošs, bet tai pašā laikā tas pievilina ar savu eleganto formu un optimālo tilpumu. Lietojot šo produktu man patika, ka tā smarža nav uzmācīga vai pārlieku uzkrītoša. Garnier mitrinošais pieniņš ātri iesūcas ādā un padara to maigu visas dienas garumā, kā arī tas nesmērē drēbes. Tas lieliski noder gadījumos, ja ir ātrs dzīves ritms. Pēc vairākām dienām, kad lietoju šo produktu ir sajūta, ka āda ir palikusi mīkstāka un tā vairs nav tik sausa. Turpmāk es šo produktu lietošu, un iesaku to ikvienai sievietei, kas vēlas savu ādu palutināt. Šo Garnier produktu novērtēju ar visaugstāko vērtējumu, jo tas pilnībā attaisno uz iepakojuma rakstīto.

Aleksandra, 43 gadi, strādā klientu apkalpošanā

Garnier ķermeņa pieniņa pudele ir liela izmēra, kas liecina, ka kādam laikam pietiks. Ērta, jo tai ir tāda forma, ka viegli satvert. Pieniņš pēc sajūtas vidēji biezs, bet ļoti labi klājas uz ādas. Man visam ķermenim pietika ar nelielu daudzumu. Tā kā man ir diezgan sausa āda, es ļoti gaidīju, kāds tad būs rezultāts. Pēc pirmās lietošanas reizes uzreiz jutu, ka sausums tiek novērsts, un āda tiek labi mitrināta. Lietojot šo pieniņu katru dienu, vairākas dienas pēc kārtas, esmu patīkami pārsteigta, jo āda vispār vairs nav sausa. Tiešām labs produkts, ko iesaku izmēģināt arī citām sievietēm.


BIO select mitrinošs ķermeņa pieniņš

Katrīna, 32 gadi, strādā bankā

Mana āda parasti uz vasaras beigām pēc lielās sauļošanās ir diezgan sausa, sevišķi uz rokām un kājām. Šī ķermeņa pieniņa iepakojums ir ērts, jo ir pumpītis un var paņemt tik daudz pieniņa, cik nepieciešams. Pēc tekstūras pieniņš ir maigs, viegli smērējams, labi izlīdzinās pa ādu. Smarža gan ir visai specifiska. Smaržo pēc tādām kā ārstnieciskām zālītēm, laikam tas dēļ kādām ēteriskajām eļļām, kas ir sastāvā. Pati par sevi man šī smarža netraucēja, bet tā nedaudz kodās ar manām ikdienas smaržām. Pieniņš labi iesūcās ādā, nebija lipīgas sajūtas, un āda nepalika taukaina. Pirmais iespaids ir ļoti labs – ādas sausums tika novērsts un tā palika maiga līdz pat vakaram. Pēc 10 dienu lietošanas varu teikt, ka šis ir jauks ķermeņa pieniņš, kas labi pilda savu uzdevumu – mitrina un pabaro sausu ādu!

Santa, 33 gadi, strādā loģistikas jomā

Pieteicos uz šī produkta testu, jo vēlējos pamēģināt ko jaunu, iepriekš šādu zīmolu nebiju redzējusi. Pieniņa iepakojums ir vienkāršs, taču ērts, jo tam ir dozators. Produkts ir pašķidrs, klājas ļoti labi. Smarža ir dabīga, nedaudz jūtams olīveļļas aromāts. Pēc vairākām šī pieniņa lietošanas dienām āda ir maiga un gluda. Nelielie sausas ādas pleķīši ir pazuduši un ir prieks uz sevi skatīties. Iesaku šo produktu arī pārējām www.espati.lv lasītājām!

7 komentāru
  1. Pēdējais šķiet interesants, jo nedzirdēts. Tad vēl varētu pamēģināt Atiranci, Dzintaru, Eucerinu un Physiogel! Būs viela pārdomām – kad vajadzēs ķermeņa krēmu jāmet kauliņi 🙂

  2. Man Madara ir viens no favorītiem – lietoju regulāri, sevišķi vasarā! Tagad uz atlaidēm iepirku vairākus !

  3. Uhh, tagad vēl lielāks sajukums kā pirms tam, jo gribas pamēģināt gandrīz visus ;)!

  4. Esmu mēģinājusi Eco cosmetics – ļoti labs tieši ilgtermiņā! Kad izlietoju pirmo iepakojumu, varēju teikt – ir ļoti labi rezultāti! Bet tagad mani uzrunā Dzintars, ieinteriģēja tas, ka salds pēc garšas!

  5. Kad biju apmaiņas programmā Krētā, tur šos elīvju produktus redzēju. Esmu lietojusi matu kopšanas līdzekļus no viņiem – tiešām iesaku.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.