Mirdzošs grims – kas jāzina?

Mirdzošs grims var padarīt tavu seju un skatienu mirdzošu un skaistu, bet tas var arī padarīt tevi līdzīgu Ziemassvētku eglītei. Lai mirdzošais grims tev piestāvētu, ir jāievēro pāris vienkārši noteikumi. Protams, nekombinē to visu kopā, izvēlies to variantu, kas visvairāk atbilst tev.

Sarkanas lūpas
Svētkos un ballītēs atļaujies būt koša. Kombinē koši sarkanu lūpu krāsu ar viegli sudrabotām acu ēnām. Jo atceries, ja izcel lūpas, acu ēnām jābūt nedaudz neitrālākām.

Metāliskie toņi
Nebaidies no metāliskajiem toņiem grimā – zelta, bronzas, sudraba. Bet nejauc to visu kopā, citādi vari sanākt liels misēklis. Noteikti padomā arī par apģērbu, nekombinē, piemēram, sudrabotu kleitu ar bronzas krāsas acu ēnām un tml.

Atstarojošs, spīdīgs lūpu spīdums
Savu grimu tu lieliski vari papildināt ar gaismu atstarojošu lūpu spīdumu. Tas padarīs tavas lūpas pilnīgākas un iekārojamākas.

Mirdzošas ēnas
Ja vēlies uzklāt sudrabainas vai citas mirdzošas ēnas, noteikti uzklāj tās arī nedaudz zem uzacu kauliem un zem apakšējā acs plakstiņa, lai acs ir it kā mirdzuma iekļauta.

Izgaismo acs kaktiņu
Ja nevēlies padarīt mirdzošu visu aci, bet tomēr vēlies izcelt savu skatienu, ar gaišākām mirdzošām acs ēnām izgaismo acs iekšējo kaktiņu v formā.

Mirdzošs acu zīmulis
Ja nevēlies ne mirdzošas acu ēnas, ne pūderus, mirdzošam skatam vari iezīmēt ar mirdzošu acu zīmuli gan acs augšējo, gan apakšējo kaktiņu. Plašajā toņu dažādībā izvēlies tieši to, kas vislabāk piestāvēs tavam tērpam.

Triks, kā atbrīvoties no mirdzošām ēnām un pūderiem
Ja otrā rītā pēc ballītes nevari notīrīt no sejas visus spīdumus, izmanto nelielu triku, atbrīvojies no spīdumiem ar līmlentes palīdzību. Tiesa, izmanto parastu kancelejas līmlenti, lai nesatraumētu sevi.

3 komentāru
  1. Triks ar līmlenti man patika, jo problēma ar spīdumu noņemšanu no acu plākstiņiem ir katru reizi pēc uzstāšanās. Izmēģināsim.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.