Mīlu CITU, bet no ģimenes aiziet GRŪTI – patiess sievietes stāsts

„Ja sieviete guļ ar diviem vīriešiem, piemēram, pirmdien ar vienu, bet trešdien ar otru, tad tas visiem liekas briesmīgi. Daudz briesmīgāk veltīt citam savas domas, šausmīgi ir stāstīt par ģimenes iekšējām lietām jebkuram ārpus tās. Briesmīgi ir tad, ja jaunumos un emocijās vispirms gribas dalīties ar šo kādu citu, nevis savu vīru.” stāsta Zita (36), kas gājusi pa kreisi no vīra un nespēj izlemt – teikt vai neteikt par sānsoli? Vai tiešām nedrīkst, ja reiz neviens neuzzina un netiek sāpināts? Sirdsapziņas pārmetumi – tāpēc, ka nožēlo vai tāpēc, ka tas skaitās slikti?

Kā līdz tam nonāk labas sievas?
„Tas vīrietis ir mana studiju laiku mīlestība, kopmītņu kaimiņš. Studiju laikā nekas nopietns mums neizveidojās, lai gan tauriņi lidinājās un ceļi, viņu ieraugot, ļodzījās pamatīgi. Pēc augstskolas neredzējāmies, līdz satikāmies kādā darba pasākumā, brīdī, kad ar vīru attiecības gāja kā pa kalniem. Sapratu, ka visu mūžu sev nepiedošu, ja neļaušos mirkļa burvībai! Bet es negaidīju tādu emocionālo sprādzienu! Man likās, ka es sevi pazīstu, nav jau pirmā reize dzīvē, kad spēlējos ar uguni, bet izrādījās, ka tad, ja ir līdzvērtīgs pretinieks spēlēties ar savām jūtām ir daudz bīstamāk, nekā es jebkad varētu iedomāties. Ja kāds grib zināt, kā dabūt gultā cita sievu, tad es varu pateikt, ka recepte patiesībā ir ļoti vienkārša – sagaidi brīdi, kad viņas un vīra attiecībās ir nopietna krīze vai viņai apnikusi ikdienas rutīna un tad daudz, daudz ar viņu runā. Saki to, ko viņa grib dzirdēt, saki to, ko viņa vēl nav paspējusi nodomāt, saki daudz laba, bet tikai tad, ja tā ir taisnība. Radi sajūtu, ka redzi viņai cauri, radi sajūtu, ka viņa ir viss, kas tev vajadzīgs, ka viņa ir īpaša, tikai netiek novērtēta pienācīgi. Visas grib būt lolotas mūzas! Tieši tā es jutos todien.”

Kas tālāk?
„Atgriezos no pasākuma, ikdiena it kā ritēja savu gaitu, bet es biju kā no laivas izmesta. Jutos kā uzgaidāmajā telpā – ne palikt gribas, ne prom iet. Jau uzreiz sapratu, ka vīram neko neteikšu – tas viņu tikai sāpinātu, turklāt diez vai vēl pastāvētu iespēja ģimeni saglabāt. Skaidrāk, kā jebkad, apzinājos, ka manās attiecībās ir ieilgušas problēmas, skaidri zināju, kas ir jāmaina, ja ar vīru gribam, lai ģimene saglabājas. Vislielākās dusmas man bija par to, ka cilvēks no malas tik labi redzēja, kas ar mani notiek, bet pašas vīrs likās nemanām. Es biju dusmīga, jo biju sapratusi, ka lielā mērā mans vīrs pats ir vainīgs, ka esmu spērusi šo soli. Es jutos vainīga tikai par to, ka nevaru vairs būt pilnīgi godīga savā ģimenē, man bija žēl zudušo atklātību, jo līdz šim šajās attiecībās melojusi nebiju.”
 
Kāpēc tad nešķirties?
„Lai cik lieliski būtu ar otru vīrieti, nav garantijas, ka šīs attiecības izturētu laika un ikdienas kopdzīves pārbaudi – galu galā arī attiecības ar vīru sākās lieliski! Vīrs ir mana ģimene, mēs esam kopā 15 gadus, esam bijuši blakus viens otram gan vecāku bērēs, gan bērnu dzimšanas dienās. Lai gan vienmēr esmu teikusi, ka tikai patiesu emociju dēļ ir vērts dzīvot, es tomēr neesmu tik drosmīga, lai cilvēkam atņemtu ģimeni, izsistu pamatu zem kājām tikai tāpēc, ka, redz, dāmītei tauriņi galvā sakāpuši. Tomēr nenoliegšu – prātā tika apsvērti dažādi varianti.”
 
Pēcgarša vai tas bija tā vērts?
„Esmu pateicīga savam jaunības vīrietim gan par lieliskajām emocijām tonakt, gan par to, ka pēc tam viņš ļāva man izšūmēties un netiranizēja ar kontaktēšanos, lai gan atzīšos, ka pirmo laiku mani nenoliedzami vilka pie šī otra vīrieša. Tā, ka nevar ne ēst, ne gulēt kā gribas dzirdēt balsi vai ieskatīties acīs, bet brīžiem gribējās, lai viss ir pa vecam, kā tas vairs nebūs nekad. Tagad, kad zināms laiks ir pagājis, abi ar vīru esam izrunājuši sasāpējušo un lai gan viņš visu, cerams, neuzzinās nekad, strādājam pie attiecībām un viss iet uz labo pusi. Šobrīd esmu ar visām četrām ģimenē un daru visu, lai abi justos labi. Vai tas ir pareizais lēmums – to rādīs laiks. Ar otru vīrieti labprāt būtu uzturējusi draudzīgas attiecības, bet nezinu, vai tas šajos apstākļos maz būtu iespējams. Laiks rādīs, kā būt un nostādīs visu pa vietām.”

6 komentāru
 1. Pilnīgi nepiekrītu “Zitai”. Krāpt otru ir nežēlīgi. Interesanti, kā Zita justos pretējā lomā? Vai viņa negribētu uzzināt, ar ko viņa dzīvo kopā?

 2. Tipiska vieglā ceļa gājēja, bez atbildības sajūtas. Tādu ir pilna pasaule diemzēl.
  1. Pēc visa spriežot, kad precējies ar vīru, nekādi ceļi no viņa neļodzijās, apprecējies aiz lielāka vai mazāka aprēķina. Laikam esi viena no tām, kura uzskata, ka mīļakais, vīrs un draugs ir 3 dažādi cilvēki, kuri cerams nekad nesatiksies, Pirmā kļuda.
  2. Ja padsmit gadus esi būvējusi ģimeni, tad nevajag dzīvot pagātnē. Vainu dzīvo tagad, vai būvē nekotnes plānus.Vainu škiries, vainu ko citu, bet nedzīvo jaunības dienu fantāzija, Esošajā situācijā visticamāk paliksi ar neko. Saturīgs vīrietis, kuram ir sava dzīve, svešās attiecībās nelīdis. Uz svešu nelaimi, savu laimi neuzcelsi. Otrā kļūda.
  3. Ja reiz esi “sūdus” savārījusi, apsēdies un reāli apsver sekas. Pieņem pieauguša cilvēka lēmumu, pie kura arī pieturies, bez visādiem, bet ir tak tik forši, bet arī tur ir labi. Ir tāds teiciens – nepolučetsa na hu* sest i ribku sjest.
  A Tu tirinies un fantazē par to kas būtu ja būtu. Da nekas nebūtu – paliksi viena i bez savas super fantāzijas i bez vīra. Trešā kļūda.

 3. Otra ādā mēs neielīdīsim nekad,un ja šī sieviete tā izdarīja tad tā ir viņas izvēle un viņas dzīve,nosodīt prot ikviens,tik ar to saprašanu sliktāk.Tā ir viņas un TIKAI viņas dzīve,kuru dzīvot vajag viņai un ne mums.kā ir pareizi un kā nav-to nezina neviens,pilnīgi neviens.un nosodīt kādu-es šādu lomu neuzņemtos.Lai mums visiem veicas!

 4. Pilnīgi piekrītu Svešajai. Man vienmēr ir gribējies kādam izstāstīt kā patreiz jūtos, bet nedrīkst. Jo neviens jau nesapratīs, kritizēs utt. Bet neviens jau nevar ielīst otra sirdī un dvēselē un saprast kā tas otrs jūtās. Esmu precējusies 26 gadus. Laulūbas dzīve ir bijušas tādas situacijas, ka cita sen būtu izšķīrusies no vīra. Esmu palikusi dēļ bērniem, tādēļ, ka vīru žēl, tādēļ, ka zinu, ka mīl mani, bērnus. Vai pati mīlu? Protams, ka vīrs tuvs un mīļš, bet nekad nav bijuši “tauriņi vēderā”. Zinu, skan stulbi, bet tā ir. Bet ir bijuši vīrieši,kas manī ir raisījuši šīs jūtas. Nespēju pārstāt domāt par kādu vīrieti, kuru jau pirmo reizi ieraugot nodomāju, ka viņu gan es gribētu, bet man jau nav lemts…. Bet bija lemts. Vīrietis 5 gadus jaunāks, neprecējies. Visas meitenes viņam skrēja pakaļ. Es pat necerēju. Tomēr izrādās, ka arī viņam bija kaut kas aizķēries. Mums ir bijušas tikai pāris stundas skūpstoties… Jā, mēs strādājām kopā, daudz runājām, viņš deva mājienus, es koķetēju, bet visu laiku atteicu. Bet es nespēju viņu aizmirst, domāju un ceru par to, ka varētu būt atkal kāds burvīgs mirklis kopā ar viņu. Viņš zin ka nešķiršos, viņam novēlu beidzot atrast kādu sievieti. Kaut gan jau domājot par to vien, kļūstu greizsirdīga… Un ko man darīt, ja nespēju neilgoties pēc viņa un viņa skūpstiem….

 5. Lūdzu ikvienam ir nepieciešams, lai izlasītu šo
  Kādu laiku lietas jums netic var tikai notikt.
  Mans vārds ir žēlastība tessy kundze no Latvija am 29 es apprecējos
  vecumā no 26 man ir tikai viens bērns, un es dzīvoju laimīgi .Pēc trim
  gads manu laulību mans vīrs uzvedība kļuva tik dīvaini un man nav
  īsti saprast, kas notiek, viņš pildīta ārā no mājas uz otru
  sieviete es mīlu viņu tik daudz, ka es nekad sapnis zaudēt viņu, mēģinu mana
  iespējams labākais, lai pārliecinātos, ka mans vīrs nokļūt atpakaļ uz mani, bet visu, lai ne
  Izmantot i raudāt un man raudāt meklē palīdzību es apsprieda to ar savu labāko draugu
  un viņa sola palīdzēt man par garīgo burvestību ritentiņu sauc dr risinājums, viņš
  ir ļoti liels cilvēks un patiess cilvēks, ka var uzticēties, un nekas
  par mīlas jautājumiem viņš nevar darīt, ka ir iemesls, kāpēc viņi sauc viņam lielu
  [email protected]) un es viņam visu, kas
  notikt viss, ko viņš man teica, ka man nevajadzētu uztraukties, ka visas manas problēmas
  atrisināt nekavējoties. Viņš man teica, ko darīt, lai saņemtu manu vīru atpakaļ un es
  darīja, viņš teica pēc 3 dienām mans vīrs nāks atpakaļ pie manis un sākumu
  ubagošanu, tas tiešām notiks, es biju ļoti pārsteigums un ļoti, ļoti laimīgs OUR
  attiecības ir ļoti saspringts, un mēs abi dzīvojam laimīgi vēlreiz.
  Tātad, mani draugi, ja jums ir kādi jautājumi, un jums ir nepieciešama palīdzība no īsta burvestību
  ritentiņš lūdzu, mēģiniet sazināties ar šo pašu e-pasta adresi (
  [email protected]

  HE FIX šādas problēmas uz visiem
  Visā pasaulē ON:
  1. Getting savu mīļāko vai vīru atpakaļ
  2. Garīgā bruņu
  3. apmācība
  4. Naudas pareizrakstības
  5. Long life pareizrakstības
  6. Labklājība pareizrakstības
  7. Aizsardzība pareizrakstības
  8. iegūt darbu burvestību
  9. Kļūstot vadītājs pareizrakstības
  10. Saņemt lielu kredītu, nemaksājot nodevu burvestību
  11. Getting jūsu scam naudu atpakaļ
  12. Bērnu pareizrakstības
  13. Grūtniecība pareizrakstības
  14. Brīvība pareizrakstības
  15. Mīlestība pareizrakstības
  16, saplūšanas pareizrakstības
  17. Invisible cilvēka pareizrakstības
  18. Veiksme vai pass pareizrakstības
  19. Laulība pareizrakstības
  20. Avenging pareizrakstības
  21. Popularitātes pareizrakstības
  22. Killing pareizrakstības
  23. Vēzis pareizrakstības
  [email protected]

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.