Mēs jūs redzam!

Es esmu dzirdējis, ka sievietes diezgan maz pucējas vīriešu dēļ. Vairāk savam priekam un pašapziņai.  Kad viņas jautā, kā es izskatos, tad vienmēr saņem atbildi tādu, kādu vēlas dzirdēt. Lieliski! Mēs taču neesam ne nieka sliktāki aktieri kā sievietes. Patiesibā jā, kapēc gan mums liegt šo nelielo prieku jums. Vai ne?
   
Zināt kapēc vīrieši tik maz saka komplimentu? Tapēc, ka nav par ko. Nē nē nejau tapēc, ka mēs esam rupji, aroganti un neaudzināt. Vienkārši negribās teikt.
   
Kas tieši ir slikti un kapēc ārzemnieki ir tik galanti un apgalvo, ka Latvijā ir skaistākās sievietes pasaulē? Piedodiet, uz jautājuma otro daļu atturēšos atbildēt, bet man ir aizdomas, ka viņiem kautko vajag no jums. Cita starpā es labprāt uzzinātu, kapēc skaisti skaitās platinblondi mati ar 5-8 cm garām, attaugušām matu saknēm. Kapēc tas tā notiek, ka katra trešā apgalvo, ka viņas kaisle ir kurpes? Kurpju dēļ varot palikt bez prāta, ka pērkot tās bieži bez īpaša iemesla, bet tajā pat laikā nepamana, ka frizieris jau labu laiku kliedz pēc viņas.
   
Nesen lasīju kādos komentāros, ka manikīra meistaru nevajagot vainot un nevajagot noniecināt viņa profesiju. Vajag gan! Par tiem fantastiskajiem, 15 cm garajiem, 4 krāsu gēla nagiem ar pielipinātajām finķikļuškām. Ja jūs zinātu, cik tie nagi izskatās briesmīgi, lielākā daļa no šo nagu nēsātājām/lietotājām būtu nomirušas. Pavisam. Protams, ja būtu kauna sajūta.
  
Tam cilvēkam, kurš ir izdomājis solāriju, varētu pateikt ari kādu biezāku vārdu par to, ka aizmirsa ierakstīt pamācibā, pārmērīga solārija lietošana neparko labu neliecina. Nu goda vārds kūpinātas vistas krāsas iedegums nav skaists.
  
Principā, neskatoties uz visu šo, mēs jūs mīlām tādas, kādas esat. Mūsu vienkārši ir mazāk un visām tapēc nepietiek, bet komplimentus nesakam, jo esam pārāk racionāli.
Konkurences taču nav.

P.s.
Godīgi sakot es personīgi būtu priecīgāks, ja sievietes vairāk pucētos sevis dēļ nevis vīriešu, jo izpatīkot vīriešiem, jūs bieži vien sastrādājat dīvainas lietas ☺

7 komentāru
  1. Pēdējās divas rindkopas kā kulaks uz acs, kā cimdiņš ar rociņu un kā vēl tur saka.
    Es ar esmu normāli lažu salaidusi pucējoties dēļ kāda 😀

  2. Bingo, es cerēju, ka to beidzot kāaads pateiks, jo es tiešām negribēju ticēt, ka vīriešiem viss tas ir vajadzīgs! Es mēģināju lauzīties līdzi, domāju- pamēģināšu ar tiem nagiem. Nu suņa murgi…labāk es nopērku abonomentu uz baseinu, nevis čāpoju ik mēnei uz mistisko profilaksi, un nedod dievs, kāds gēla brīnums jau pirms laika pa gaisu aizlidojis, traukus mazgājot! Man ir tumši brūni mati, un katra otrā man ceļā sastaptā blondīne elš- wow, kā viņi tev aug tik gari, kāpēc nelūzt utt. Ļoti vienkārši – nebalinu. Jo kas ir teicis, ka pasaules skaistākā sieviete ir blondīne? Man šajā ziņā nospļauties. Par pēdējo rindkopu – nepiekritīšu līdz galam, jo es vīrieša dēļ neesmu sastrādājusi nevienu dīvainību. Drīzāk jau man ir bijusi situācija, kad vīrietis palūdz, nu ko tu tik pieticīgi – vai tad nevari kā tās citas?

  3. Autoram vajadzetu citu nosaukumu sitam garadarbam, kaut ko kretiniskaku ;). Tacu par to, ka pie friziera vajadzetu ta ka aiziet – aizdomajos.

  4. Uh, nodevi ugunis! Bet vispār jau jāpiekrīt – par matu saknēm, gēliniecēm utt. 🙂 Pluss, tendence ir pārsviedusies arī uz vīriešiem – solārijā pārcepinājušies, baltiem zobiem, pūkainu jaciņu un apspīlētām bikšelēm. 🙂

  5. Par savu izskatu rūpējos nejau vīriešu dēļ,bet gan sevis dēļ,jo tas man liek justies labi!!!Ir vīrieši,kam vienlaga kāda apakšveļa Tev mugurā,vai apmeklē solāriju,vai ir nagi mākslīgie vai nav un t.t.daru to sava prieka pēc,nevis lai kādam izpatiktu!!!!

  6. Piekrītu autoram, taču ir viens ‘bet’. Komplimentus Jūs, cienījamie vīrieši, arī izsakāt tikai tad, kad jums kaut ko no dāmām vajag, un tas nav obligāti meklējams zem jostas ietas. Tātad, secinājums, Jūs esat racionāli, bet komplimentu Jums trūkst nevis tādēļ, ka Jūsu ir par maz, bet tādēļ, ka jūs tos lietojat kā apmaiņas ‘kuponus’. Savukārt tas Jūs pielīdzina ārzemniekiem, tātad, atšķirības nekādas. 😀

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.