Mēneša NOTIKUMU afiša. NOVEMBRIS 2014

Ārā arvien nemīlīgāks vējš un pelēkā tumsa iestājas ātrāk, ir pienācis īstais laiks apmeklēt kultūras pasākumus iekštelpās – kino, teātri, izstādes, koncerti un vēl, un vēl! Novembris būs pasākumiem tik piesātināts, ka uzdrošināmies atgādināt – lai nepagurtu no atpūtas, ieplāno kādu svētdienas vakaru labā kompānijā kādā jaukā kafijotavā sveču gaismā…

AR MĪĻOTO. Vīna vakari un vēlās tējošanas vienam otra azotē mājās pie kamīna vai TV, protams, ir jauki, tomēr vismaz reizi nedēļā kopīgas iziešanas liks tev sapucēties un rosinās jaunas sarunu tēmas gan savā starpā, gan ar citiem saviesīgos pasākumos. Vairāk par pasākumiem lasi šeit!

AR DRAUGIEM. Jā, mēs zinām, ka reizi mēnesī jūs dodaties uz pirti, katru otro svētdienas vakaru gatavojat kopā ideālās vakariņas un vismaz reizi nedēļā kādā darba dienas vakarā tiekaties kafejnīcā. Šoreiz gribam jums piedāvāt ieviest jaunas vēsmas, apmeklējot koncertu, teātra pirmizrādi un latvisku pasākumu Lāčplēša dienā.

Vairāk par pasākumiem lasi šeit!

AR ĢIMENI. Laika pavadīšana ar ģimeni ir neatsverama, tam noteikti piekritīs ikkatra. Ko interesantu iesākt šomēness? Uzzini! Vairāk par pasākumiem lasi šeit!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.