Mēneša NOTIKUMU afiša. JŪNIJS 2015

Jūnijs ir pirmais vasaras mēnesis. Parasti tas saistās ar patīkamām emocijām, gaidām, vēlmi pēc atpūtas un vienkārši vasaras baudīšanu. Piedāvājam mēneša notikumu afišu – uzzini, ko vērts redzēt, apmeklēt un izlasīt šomēnes!

NOTIKUMI MŪZIKĀ
Dabas koncertzāle
. 13. jūnijā Smārdes pagastā un 19. jūnijā Veclaicenes pagastā norisināsies ikgadējais pasākums „Dabas koncertzāle”. Šogad dabas koncertzāle veltīta romantiskajai pļavu tēmai, konkrētāk – krāšņajai pļavas debestiņai. Pasākumos būs gan iespēja baudīt skaistu dzīvo mūziku pie dabas krūts pēc saulrieta, gan uzzināt daudz jauna un interesanta par dabu un pat iemācīties noteikt skaistākās pļavas puķes pašas spēkiem.
www.dabaskoncerts.lv

Goran Gora brīvdabas koncerts. Vasara ir domāta, lai atpūstos ārā. To vari sākt 4. jūnijā, kad ar brīvdabas koncertu klausītājus Kalnciema kvartālā priecēs iemīļotais dziesminieks Goran Gora.
www.facebook.com


GRĀMATU JAUNUMI
Akmens kļavas. Laiks brīvdienu literatūrai! Satraucoši noslēpumi, vētraina mīlestība, sarežģītas attiecības un baudāma valoda – to visu atradīsi jaunajā romānā „Akmens kļavas”.
www.janisroze.lv

Par ko es runāju, runādams par skriešanu
. Latviešu valodā izdota jauna izcilā japāņu autora Haruki Murakami grāmata „Par ko es runāju, runādams par skriešanu". Tās ir autora pārdomas par rakstīšanu un skriešanu, kas dos gan vielu pārmaiņām, gan iespēju pasmieties par labu un gaumīgu humoru.  
www.zvaigzne.lv

KINO JAUNUMI
Ručs un Norie. Šomēnes brīvākā dienā dodies uz kino, kur demonstrē neparastu, aizkustinošu dokumentālo filmu „Ručs un Norie”. Filmu veidojusi antropoloģijas studente no Japānas, kas savu maģistra darbu rakstīja par Suitu novadu Latvijā. Filma par divu pasauļu sastapšanos, komunikāciju starp kultūrām un pavisam vienkārši sirsnīgu draudzību.
www.splendidpalace.lv

Mans tēvs baņķieris
. Latviešu filmai ”Mans tēvs baņķieris” pavisam īsā laikā izdevies iekarot plašas auditorijas uzmanību. Filma stāsta par to, kā režisore meklē savu tēvu – bankrotējušas bankas prezidentu, kurš 90. gados pazuda bez vēsts un tagad esot manīts Malaizijas psihiatriskajā klīnikā. Filma, kas noteikti jāredz katrai kino cienītājai!
www.splendidpalace.lv

CITI LABI PASĀKUMI
Lielā modes un dizaina diena. 6. jūnijā ar draudzenēm dodies uz Kalnciema kvartālu, kur notiks ikgadējā Lielā modes un dizaina diena. Pasākumā vienkopus būs sastopami iecienītākie latviešu modes radītāji un mākslinieki. Varēsi gan priecēt acis ar jaunākajām modes tendencēm, gan papildināt savu garderobi par izdevīgāku cenu!
www.facebook.com

Zebrus ezera Stirnu buks
. Aktīvās atpūtas cienītājām 28. jūnijā jādodas uz Zebrus ezeru, kur notiks aizraujošs skrējiens pa vienu no gleznainākajām Latvijas vietām. Pasākuma piedāvājumā ir iekļautas dažādu garumu distances, tādēļ droši var doties arī tās, kas ar skriešanu pagaidām nav uz „tu” vai vienkārši vēlas pavadīt aizraujošu dienu ar sev tuvajiem. 
www.stirnubuks.lv

LĪGO DIENAS PASĀKUMI

Vasaras saulgrieži Turaidā. Varbūt tieši šogad ir vērts atzīmēt īstos saulgriežus, kas ir naktī no 21. un 22. jūniju? Šādu iespēju piedāvā Turaidas muzejrezervāts. Šī ir gada īsākā nakts, kas apvīta mistērijām un senām tradīcijām – izbaudi to!
www.liveriga.com

Lielie Jāņi
. Ja Jāņus gribi pavadīt netradicionālāk ārpus pilsētas, ņem līdzi ģimeni un draugus, un dodaties uz  pasākumu „Lielie Jāņi”, kas notiks no 22.-24. jūnijam Užavā. Būs gan nakts pārgājieni, gan sporta spēles, radošās darbnīcas, sadziedāšanās un citas aktivitātes.
www.lieliejani.lv

Līgo Dzegužkalnā. Līgo vakaru vari pavadīt arī vienā no Rīgas skaistākajām vietām – zaļajā Dzegužkalnā, kur nereti pat izdodas piemirst, ka joprojām atrodies galvaspilsētā. Par svētku atmosfēru rūpēsies grupa „Iļģi” u.c. mūziķi. Būs arī danči, rotaļas un iespēja piedalīties dažādos Līgo rituālos.
www.liveriga.com

 

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.