Mēneša NOTIKUMU afiša. JŪLIJS 2015

Pļavas un dārzi zied, saulīte silda un vasara ir pašā pilnbriedā. Būtu grēks to neizbaudīt. Uzzini, ko ir vērts redzēt, dzirdēt un izbaudīt šomēnes!

NOTIKUMI MŪZIKĀ

Prāta vētras koncerti. Jūlijā sākas arī populārās latviešu grupas „Prāta vētra” koncerttūre. Prātniekus 25.jūlijā varēsi dzirdēt Jelgavā, bet 31.jūlijā – Ventspilī. Pasteidzies – biļetes vēl ir pieejamas!
www.pratavetra.lv

Brīvdabas koncerti Spīķeros. Jūlijā dodies baudīt mūziku uz Spīķeru radošo kvartālu, kur brīvdabas koncertus 1.,15.,22. un 29. jūlijā sniegs visdažādākās grupas un mākslinieki. Ieeja koncertos bez maksas!
www.latvia.travel.lv

Rīgas Ritmi 2015. No 1. līdz 5. jūlijam norisināsies ikgadējais mūzikas festivāls Rīgas Ritmi 2015, kas šogad svin savu 15 gadu jubileju! Plaša programma, daudz labu mākslinieku, noteikti vērts apmeklēt!
www.rigasritmi.lv

DAŽĀDI FESTIVĀLI
Kino festivāls
. 4.jūliju rezervē filmām, jo Saldus ezera pludmalē visa vakara garumā notiks Brīvdabas kino festivāls. Repertuārā būs gan pilnmetrāžas filmas, gan smieklīgas īsfilmas.

Populārie festivāli. Kas gan tā par vasaru, bez ikgadējiem populārajiem festivāliem, vai ne? Un arī šis gads nav izņēmums – 10.-11.jūlijā norisināsies LMT Summer Sound 2015 Liepājā, bet īsi pēc tam 17.-19. jūlijā Positivus 2015 Salacgrīvā, un 31. jūlijā līdz 2. augustam – Laba Daba Līgatnē! Ņem līdzi draugus un dodies baudīt vasaru!

Operetes festivāls. 18. jūlijā Ikšķilē pirmo reizi Latvijā norisināsies operetes festivāls. Tā būs skaista mūzika dažādām gaumēm un izklaides visas dienas garumā. Festivāla režisors – Valdis Lūriņš, bet mākslinieku vārdi komentārus neprasa – Sonora Vaice, Evita Zālīte, Dainis Skutelis, Ingus Pētersons un daudzi citi.
www.operetesfonds.lv

GRĀMATU UN KINO JAUNUMI


Grāmata "Vai Rīga jau gatava?"
Tuvojoties Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, ir tikusi izdota unikāla grāmata, kuru papildina arī bezmaksas lietotne "Vai Rīga jau gatava?". Noderēs foršai ģimenes ekskursijai pa Vecrīgu, lai atklātu to pavisam no jauna!
www.zvaigzne.lv

Grāmata „Es arī tā mācētu”. Ja vēlies iemācīties labāk orientēties mākslas pasaulē, noteikti izlasi F.Bonami darbu „Es arī tā mācētu”. Tas ir vienkāršs un visaptverošs ceļvedis mākslas pasaulē cilvēkiem, kas bieži vien mēdz raudzīties uz mākslu ar domu „es jau neko daudz nesaprotu”.
www.neptuns.lv

Filma „Tas neveiklais brīdis”. 10.jūlijā Latvijā pirmizrādi piedzīvos franču komēdija „Tas neveiklais brīdis”. Stāsts ir par diviem seniem draugiem, kuri kopā ar savām meitām pavada atvaļinājumu Rivjērā. Viss jau būtu lieliski, ja vien viens no ģimenes galvām neprātīgi neiemīlētos otra 17 gadīgajā meitā…
www.forumcinemas.lv

AKTIVITĀTES SVAIGĀ GAISĀ

Brīvdabas jogas nodarbība Lucavsalā. Pavadi svētdienu noderīgi un 5.jūlijā dodies uz Lucavsalu, kur plkst. 11 notiks bezmaksas „Bikram Yoga” nodarbība svaigā gaisā. Līdzi jāņem savs paklājiņš, dvielis un ūdens.
www.facebook.com

Jūras svētki. 11.jūlijā teju visā Latvijā pie jūras norisināsies visdažādākie pasākumi, kas veltīti Jūras jeb Zvejnieku svētkiem. Ņem līdzi draugus un ģimenei, un dodaties baudīt vasaru! Jo – kat tad, ja ne tagad, vai ne? Šie svētki tiks svinēti sākot no Mangaļsalas, līdz pat Ventspilij, un visur citur Latvijā!

Talsu Stirnu buks. 25.jūlijā notiks kārtējais taku skrējiens „Stirnu buks”. Šoreiz – gleznainajā Talsu paugurainē. Skrējiens notiks gan pašā Talsu pilsētā, gan Talsu pauguraines dabas parkā. Organizatori parūpējušies par visu fizisko sagatavotību interesentiem, tādēļ piedāvājumā ir dažādu garumu distances, sākot no 1 līdz par 34 km.
www.stirnubuks.lv


Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.