Mēneša NOTIKUMU afiša. JŪLIJS 2014

Jūlijs, pats vasaras vidus, kultūras pasākumu cienītājiem ir īpašs mēnesis – teātros sezona beigusies, darba dienu vakaros kāds kino būtu tieši laikā, tomēr brīvdienās tā vien gribas doties pie dabas. Kas kultūras pasaulei padomā šomēnes?

AR MĪĻOTO. Karstie vasaras vakari ar pusnakts peldēm dienas noslēgumā un agrie atvaļinājuma rīti ar zemenēm un dažreiz par šampanieša glāzi brokastīs tur pat ezera krastā – vai ir iespējams kaut kas vēl romantiskāks? Jā, kopīgi apmeklēti koncerti, filmas un baudītas pastaigas tieši pirms došanās naksnīgajos piedzīvojumos pie dabas!

Par pasākumiem vairāk lasi ŠEIT!

AR ĢIMENI. Doties uz pasākumu ar bērniem ne vienmēr nozīmē uztraukumus par to, vai bērni pratīs uzvesties un vai viņiem tur būs, ko darīt – atliek vien izvēlēties pasākumus, kas patiks arī bērniem. Piemēram, bērnu riteņbraukšanas sacensības vai filmu, kas piemērota arī mazākajiem. Atceries, ka tava ģimene ir arī tavi vecāki! Kur šomēnes dosies kopā ar viņiem? Par pasākumiem vairāk lasi ŠEIT!

AR DRAUGIEM. Ja ziemā lieliski der rīkot galda spēļu vakarus un apskatīt bildes no pērnā atvaļinājuma ceļojumiem, tad jūlijs ir tieši tas brīdis, kad šīs bildes tapināt un piedzīvot atmiņu vērtus brīžus. Festivāli, dienas pludmalē, koncerti, vīna vakari, kas iestiepjas agros rītos pie dabas un vēlie kino, ko pieļauj vienīgi atvaļinājums. Ko izvēlies tu? Par pasākumiem vairāk lasi ŠEIT!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.