Mēneša NOTIKUMU afiša. DECEMBRIS 2014

Vienlaikus viens no gada aukstākajiem un siltākajiem mēnešiem – tikai decembrī sniegs un dzestrums priecē tik pat ļoti kā piparkūku smarža un ģimenes siltums, sēžoties pie svētku galda. Tomēr nevajag aizmirst, ka pasaule negriežas tikai ap mājas dekorēšanu, cepeti un dāvanu pirkšanu – piedāvājumā ir arī prozas brokastis, cirks un pat kino balvu pasniegšanas ceremonija!

AR MĪĻOTO. Šomēnes, kā katru gadu, abi būsiet iegrimuši dāvanu sarakstos, receptēs un gada noslēguma atskaitēs, tāpēc jo īpaši svarīgi izbrīvēt kādu brīdi divvientulībai – derēs gan stundiņa no rīta, gan vakarā, galvenais, lai kopā pavadītais laiks sniedz prieku. Vairāk par pasākumiem lasi šeit!

AR DRAUGIEM. Mūsdienu aktīvajā skrējienā jaunai sievietei, kuras vecāki dzīvo laukos, bet vīra un bērnu vēl nav, tieši draugi kļūst par tuvākajiem cilvēkiem un otru ģimeni, tāpēc šīs attiecības ir vērts īpaši lolot. Palutini savus draugus, piemēram, ar biļetēm uz kopīgiem pasākumiem!

Vairāk par pasākumiem lasi šeit!


AR ĢIMENI. Jā, Lego “Saulainā saimniecība” vai “Ninjago” komplekts, protams, liks bērniem priecīgi sist plaukstas. Tomēr, kļūstot pieaugušiem, tieši kopā būšana un apmeklētie pasākumi, būs tas, kas veidos atmiņu bagātību un svētku sajūtu. Iemāci bērniem radīt svētkus! Vairāk par pasākumiem lasi šeit!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.