Mēneša horoskops. SEPTEMBRIS 2013

AUNS 
Pirmās rudens vēsmas kutinās un lutinās Auna patmīlību, un dos lielisku iespēju izpaust sevi ģimenes lokā. Pozitīvas tendences vērojamas partnerattiecību jomā kā privātā dzīvē, tā arī sadarbībā. Mēneša beigās uzjundīs darījumu masa. Ja nevērtēsi – pamatīgi iekulsies nebūšanās. Jaunu mērķu sasniegšanai neziedo savu veselību.

VĒRSIS
Spēcīga radošā enerģija, kurai neklātos kurnēt pelēkā stūrī. Neatstāj novārtā izklaides un kultūru, un to apvieno ar romantisku noskaņu. Sirdī un papīros brīviem Vēršiem dažu metru attālumā lielā mūža mīlestība. Veiksmīga publiskā uzstāšanās, īpaši, ja jāaizstāv sava ideja un pārliecība.

DVĪŅI 
Rudenīgu mieru ieņems darījumu un kontaktēšanās pasaule. Septembra pirmajā pusē šķitīs, ka nekā svarīgāka nav par romantiku, uzmanības apliecinājumiem un komplimentu lietu. Lielas iespējas kļūt pat formālas ģimenes galvu vai kaklu. Tikai jāvēlas izmantot iespējas. Ražas laiks finanšu sfērā. Atliek vien vērtēt veicamos ieguldījumus, lai esošo uzaudzētu vēl apjomīgāku.

VĒZIS 
Emocionāls pacēlums. Laiks, kad atradīsies savu fizisko spēju un intelektuālo iespēju smailē. Šo mēnesi pavadīsi aktīvi pārvietojoties, un dibinot jaunus sakarus. Profesionālā sfērā jārēķinās ar konkurenci un spēcīgu pretvēju. Mēneša beigas piesteigsies ar jūtamiem notikumiem privātajā sfērā.

LAUVA
Par svarīgāko uzdevumu rudens priekšvēstnešu pavadījumā, būsi izvirzījis materiālās dzīves sakārtošanu. Lai nauda nāktu, der ielāgot, ka tai tīk mierīgs prāts un radoša pieeja. Rudens darbi piemājā un vecāku mājās satuvinās. Lielākus darbus var nākties atlikt finansiālu iemeslu dēļ. Mēneša otrajā pusē gaidāmas pārmaiņas profesionālajā darbības sfērā. Saglabā pārliecību un reālistisku pieeju.

JAUANAVA
Ļoti veiksmīgs un Jaunavām patīkams mēnesis. Nebūšanas un neatrisinātas situācijas atšķetināsies bez piepūles. Pozitīvas izmaiņas izskatā. Ar savu neatvairāmo šarmu un spēcīgām zināšanām, lauzīsi aizspriedumu šķēpus un vērsi jaunas iespēju durvis personības attīstībai. Atvērta un nesamākslota komunikācija kā darba, tā privātajā dzīvē.

SVARI 
Viens no veiksmīgākajiem mēnešiem personības attīstībā un biznesa jautājumu virzībā. Pieturies pie saviem noteikumiem un principiem pārrunās ar partneriem. Romantisko attiecību peripetijās meklēsi atbildi pagātnē pieļautajās kļūdās. Atbilde ir kaut kur ārā. Iespēju laiks.

SKORPIONS 
Mājās būsi redzams samērā reti, tādēļ, ja vien iespējams, ņem savu dzīves biedru līdzi visās publiskās un sabiedriskās aktivitātēs. Divi zaķi ar vienu šāvienu. Pārmaiņas izskatā. Vai jau sāc vākt krājumus ziemai? Darījumi ies no rokas, pateicoties aktīvai darbībai un draugu idejām. Ķersies pie sen izlolota jaunības dienu sapņa.

STRĒLNIEKS 
Ja iepriekšējā periodā būsi labi pastrādājis pie plānošanas un mērķu noteikšanas, tad tagad stāsies uz skrejceļa un būsi gatavs pacelties. Veiksmīga biznesa balsts – prasmīgi atlasīta komanda. Neatlaidība un izturība virzīs Tevi pretim atpazīstamībai un pārliecinošai uzvarai. Aizņemtība ar darba jautājumiem, šūpos ģimenes ligzdas balstus. Neatstāj novārtā.

MEŽĀZIS 
Veiksmīgs mēnesis, ja spēsi apvienot materiālo un emocionālo pasauli. Turpināsi aktīvu sadarbību ar partneriem un kolēģiem. Aktīva sabiedriskā darbība. Apmeklēsi saviesīgus un politiski nozīmīgus pasākumus. Dinamika mīlas frontē. Kāds klauvē pie durvīm.

ŪDENSVĪRS 
Skat, laimes lācis pār kalniem raušas un Ūdensvīram roku sniedz. Pārdomu laiks palēnām attālināsies, ja vien būsi pieņēmis ko sev zināšanai un turpmākai rīcībai. Sastapsi cilvēkus, kuriem nozīmīga loma Tavas karjeras attīstībā. Dosies pelnītā atpūtā ar personu, kuras acīs zaigo mīlestības uguntiņa. Finansiālā situācija uzlabosies, pateicoties zināšanām un neremdināmai enerģijai.

ZIVIS 
Izbāz galvu no mājas un mīļotā apskāvieniem un meties darījumu pasaulē. Ķersies klāt sadarbības, piegādes un citiem līgumiem. Virzīsi savu biznesu pretim gaismai. Par svētīgu ieguldījumu, saņemsi augstu vērtējumu. Neatstāj novārtā savas aizraušanās un sportisko noskaņojumu.

Mēneša horoskops tapis sadarbībā ar astroloģi Ritu Riekstiņu! 

[email protected]
Tel. 29126284
Skype: riekstina.rita
www.horoskopi2013.lv

 
Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.