Mēneša horoskops. OKTOBRIS 2013

AUNS 
Gaužām viegli būs iziet sev zināmo un nezināmo ļaužu priekšā, izplest rokas un tajā pašā mirklī iegūt kaudzi vērtīgu un nevērtīgu darījumu un personīgu kontaktu. Kas var ar savu pārliecību kalnus gāzt, tam suņi pakaļ nerej.
Jauns enerģijas pieplūdums darījumu sfērā – visa enerģija un uzmanība tur. Jābūt gatavam lielākam konkurences spiedienam, taču, ja Aunam ir mērķis, tad luksoforā visas krāsas ir zaļās.
Dzīve nav tikai bizness un Tu. Tajā ir bērni, suņi un citas radības, kas aug, pateicoties uzmanībai, ko velti viņu virzienā.

VĒRSIS 
Ja mēneša sākumā šķitīs, ka ar runāšanu nevar tālu tikt, tad pēdējā dekādē sarunas vedīs tieši grāvī. Prātīgāk apturēt nozīmīgu darījumu apstiprināšanu un līgumu parakstīšanu līdz novembra vidum.
Rudens atvaļinājuma plāniem vajadzētu saistīties ar ceļojumu ārpus ikdienas robežām.
Parūpējies par ģimenes atbalstu Tavām ikdienas aktivitātēm, un nebūs jādiskutē par uzmanības sadalīšanu. Emocionālais noskaņojums ģimenē būs harmonisks, tikai nevajag šaut gaisā tukšas patronas ar nosaukumu „pārmaiņas”.

DVĪŅI 
Mēnesis ieskriesies ar ņemšanos ģimenes, bērnu un tuvinieku lokā, pēc 7. datuma uz pjedestāla privāta dzīve un attiecības ar dzīvesbiedru. Atšķirīgs viedoklis uzskatos un pieejā veicamajiem pienākumiem ģimenē var aizvērpt to jautājumu līdz pamatīgiem ķīviņiem. Ja būsi mierīgs un labsajūtā dalīsies ar partneri – pamatus noklāsiet ar gludu segumu.
Atbalsts un palīdzība dzīves grūtībās nonākušajiem. Iesaistīšanās labdarības pasākumos. Velti laiku savām interesēm, hobijiem un veselīgam dzīvesveidam.

VĒZIS 
Ko gada sākumā būsi sējis, tas tagad jāsāk gatavot pļaujai. Darba vai projekta noslēgums. Karjeras laukā veiksmīgs periods mēneša sākumā, tad vērts plānot un doties ārzemju komandējumos, kārtot attiecības ar bankām. Pirms griez – nomēri piecreiz. Tas attiecināms arī uz cilvēkiem tev līdzās.
Mieru un harmoniju sniegs ģimenes siltums, pavisam bez saspringuma mēneša beigās.

LAUVA 
Profesionālā izaugsme neies tik gludu ceļu, kā cerēts un plānots. Tas var sašķobīt pašnovērtējumu, par kura atjaunošanu parūpēsies ģimene. Jāvelta uzmanība un klātbūtne, jo to saņemsi atpakaļ ar uzviju, grūtākos un drūmākos brīžos. Tiem, kam atvērta sirds un brīva roka, liela iespēja satikt savu ābola pusīti.. bez sēkliņām.
Dosies komandējumos, runāsi tikšanās un kārtosi papīrus. Bez tā uz priekšu netikt. Aktīvi jāiesaistās šajās norisēs līdz 20. datumam.

JAUNAVA 
Apņemšanās un vēlēšanās doties uz priekšu nebūs mazinājusi tempus un apjomus, taču ceļā var gadīties sprunguļi, celmi un skauģi. Par savu rīcību jābūt pilnīgi pārliecinātam, tad spēsi pamatot katru soli un vārdu.
Apdomā tēriņus. Tiem attaisnojošs iemesls var būt tikai personīgas labsajūtas uzlabošana nelielos apmēros. Mēneša otrajā pusē ar savu rīcību līdīsi apkārtējo acīs un ausīs. Dari to ar lielu pievienoto vērtību.

SVARI 
Turpini savu uzvaras gājienu, atstājot manāmu papēža nospiedumu biznesu pārrunu kabineta grīdas segumā. Tās idejas, kurām savu atbalstu devuši kompanjoni un kredītiestādes, tās gūs ne tikai ģimenes, bet arī starptautisku atzinību un atbalstu. Naudas lietas kārtosies, konta stāvoklis uzlabosies.
Ģimenes un darījumu sfēras uz svaru kausiem. Ja viens jutīs, ka otrs vairāk sver – būs ķeza. Uz brīdi izrauties, lai savāktu domas un savestu kārtībā prātu, taču nelaid prātā domu par brīvību un neatkarību.

SKORPIONS 
Visapkārt dzīve notiek un nekas neliecina par to, ka kaut kas tajā jāmaina, vienīgi Skorpiona prātā burbuļo vēlmju un vajadzību kokteilis. Rāmi un saudzīgi griezīsi virssvārci uz otru pusi, lai atkal jau dzīvotu savādāk, lai dzīvotu garšīgāk.
Strādāsi vairākos darbos vienlaicīgi un par visiem 100% visos turēsi augstu izpildes kvalitāti. Rokas tieksies pēc nezināmā un vēl nebijušā. Dari ko darīdams, apdomā galu. Pozitīvu pārmaiņu atslēga – rīcība, apdoma un ieteikumi.

STRĒLNIEKS 
Peldēsies sabiedrības un draugu uzmanības un atzinības jūrā. Nevajadzētu apstāties pie esošajiem panākumiem, jo tas ir tikai pamats nākotnes celtnei. Dāvā sev nelielu atpūtas mirkli, kurā ļaujies savu iekšējo sajūtu izziņai. Spēku atjaunošanās.
Tieksies pēc nopietnām attiecīgām un jūtām. To dēļ pat būsi gatavs izbrīvēt darba laiku. Praktiska saimniekošana savās vai vecāku mājās saliedēs un sniegs spēkus.

MEŽĀZIS
Kas nu ir svarīgi, tas arī krāšņas mūzikas pavadībā eleganti virzīsies stikla kalnā augšā. Iestīvējies augstas atbildības uzvalkā, virzīsi vietējā sabiedrībā un globālajā tīmeklī nozīmīgus projektus.
Aktīva un aizraujoša politika. Politiskajos procesos aktīvs. Darījumu laiks līdz mēneša 20. datumam.
Sapīsies ar noslēpumainu, iespējams, aizņemtu pretējā dzimuma pārstāvi.

ŪDENSVĪRS
Tā Tu varētu ilgi un dikti vicināt karogus un māt no lēni braucoša kabrioleta.
Nostiprināsies pārliecība par izvēlēto darbības virzienu. Gaužām labi, ja par to runā rezultāts, nevis iedomas. Draugi nāks talkā gan aizraujošos brīžos, gan izturības pārbaudījumos. Iesaistīsies jaunos projektos. Krāsaina un aktīva seksuālā dzīve.

ZIVIS
Aizejošās vasaras noskaņas meklēsi tālās un siltās zemēs. Kāds notikums (vai cilvēks) tur liks uzkavēties nedaudz ilgāk, kā sākotnēji plānots. Lielu uzmanību pievērsīsi finansēm – aktuāli nopelnīt un aizraujoši iztērēt. Lai tiktu pie vairāk – jārok dziļāk. 

Palēnām sāksi piestrādāt pie nākotnes plāniem. Jo saprotamākas definīcijas, jo lielākas iespējas tos realizēt.

Dzīves biedrs stieps roku pēc Tavas uzmanības. Dažkārt ir vērts vienkārši pabūt kopā klusējot.

Mēneša horoskops tapis sadarbībā ar astroloģi Ritu Riekstiņu!

[email protected]
Tel. 29126284
Skype: riekstina.rita
www.horoskopi2013.lv

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.