Mēneša horoskops. NOVEMBRIS 2013

AUNS
Ķersies pie nopietnām sarunām ar kredītiestādēm, investoriem un citādiem lielizmēra naudas makiem. Lai gan kopējais fons darījumiem novembrī nav pateicīgs, Auns jau nemācēs atteikt. Apskatīt variantus, vērtēt iespējas un ielūkoties peļņas iespējās Tev nevar liegt neviens. Darba tēma aktīva – prieki būs maz. No Tevis prasīs ļoti uzmanīgu un atbildīgu darbu, būs jāstrādā pie niansēm. Tajā pašā laikā jāuzņemas liels risks dēļ lieliem darījumiem. 
Pārmaiņas izskatā patīkami ietekmēs arī pašsajūtu. Pretējais dzimums uz to nāks kā zvēri uz ūdens tilpni.


VĒRSIS 
Vērsis novembrī būs atrodams mīļotā cilvēka apskāvienos vai darījumu partneru ielenkumā. Nav izslēgts ne viens, ne otrs scenārijs. Mēneša sākumā par sevi liks manīt kāds personāžs no pagātnes. Lūgs pēc Tavas uzmanības, un iespējams ne tikai to! Tiem, kuru plāni pavisam nopietni, ņems aiz rokas un vedīs uz altāra pusi.
Svaigi vēji pūtīs no tālām zemēm. Var doties ilgākā braucienā ārpus ierastās teritorijas. Gan darba jautājumi, gan privātā dzīve svešā zemē kārtosies līgani un patīkami. Iespējas papildināt savu pieredzes un zināšanu krātuvi. Jauniem iespaidiem piepildīts laiks.
Mēneša otrajā pusē kaislīga mīlas dzīve.

DVĪŅI 
Strādāsi, strādāsi un vēlreiz strādāsi. Šī mēneša slodze pārspēs rekordus un kārtējo reizi dos iesēju pārliecināties par to, cik daudz spēj. Tos Dvīņus, kuri darīs vairāk, nekā spēs, ātri vien noķers veselības problēmas. Joki mazi.
Mājās jāievieš skaidrība un tīrība. Ja tajā ir sastāvējušies putekļi, tad tie jāiztīra. Ja tajā ir neizrunātas saunas – tās būs jāizrunā. Centies neatstāt netīru nevienu stūrīti.  Mēneša vidū Dvīņiem būs superspēks. Enerģija ies pāri malām un mēneša nobeidzošo etapu neizdosies pavadīt bez jaudīgām emocijām mīlas dzīvē. Tieksies un baudīsi maksimālu emocionālu piesātinājumu.
Jāatgriežas pie vēl neskaidriem finanšu jautājumiem. Iespējams, ka jāsāk šķetināt juridiski procesi.


VĒZIS

Skraidīsi ar papīriem caur cilvēku pūlim kā bitīte ziedu pļavā. Aktīvs un rosīgs mēnesis. Jāpapildina savas zināšanas, jāparūpējas par labu (un vēl labāku) kvalifikāciju. Nerimsies darbi pie mājas dzīves un sadzīves jautājumiem. Kārtošana, iekārtošana, pārtaisīšana. Līdztekus saimnieciskai rosībai, uzmundrinoši notikumi privātajā dzīvē. Sirds pukstēs straujāk, ļausi savu roku saturēt nopietnam pāriniekam. Mīlas uzplaiksnījumi var pāraugt nopietnās attiecībās. Romantiskas jūtas pāraugs stabilās un ilgstošās attiecībās. Daudzsološi un drosmīgi lēmumi.
Mēneša otrajā pusē atgriezīsies pie sev tīkamajiem pašvērtējuma un pilnveides jautājumiem. Jāparokas savu sajūtu lādītē, jāizvērtē ejamā ceļa virziens.

LAUVA 
Ja kāds šomēnes Lauvu gribēs dabūt ārā no mājām, būs ļoti jāpacenšas. Lauva būs nobriedusi svarīgām darbībām un tīkamām pārmaiņām mājas dzīvē. Uzņemsi ciemos vecākus, neiztiks arī bez šādām tādām domstarpībām. Var pamainīties plāni saistībā ar nekustamo īpašumu. Ja lauva nebūs mājās, tad tā būs darbā. Tajā iejūgsies melnu muti (tad jau labāk palikt mājās un rūpēties par mieru un skaistumu tur! ) Taču svarīgi būs pagūt izdarīt svarīgas lietas abās vietās. Darbā var pienākt sen gaidītais pārmaiņu mirklis. Tavi centieni var tikt novērtēti, un sēžamais pacelsies stāvu augstāk. Pozitīvi un iespaidīgi notikumi.
Mīlas dzīvei šomēnes sanāks veltīt mazāk uzmanību. Tām Lauvām, kas nodrošinātas ar stabilām partnerattiecībām, jāparūpējas par to kvalitāti. Lai visiem tajās labi.

JAUNAVA 
Jaunavu zem papīru un darīšanu kaudzes pratīs atrast tikai paši tuvākie un uzticamākie cilvēki. Šomēnes satiksi daudz cilvēkus, būs jāvienojas, jādomā, jāanalizē. Daži no šajā mēnesī iesāktajiem sarunu procesiem, nākotnē uzņems pagriezienus un gādās par labu peļņu.
Nelielus pārsteigumus sagādās kāds no līdzšinējiem sadarbības partneriem. Arī Jaunavai var neizdoties īstenot kādu savu ieceri vai projektu tā, kā plānots. Jāliek lietā šarms un meistarība un jāaicina ļaudis uz sarunām. Tā šomēnes Jaunavu stiprā puse.
Ne mazāk svarīgi notikumi tajā jomā, kur sirsniņa pukst tikpat strauji. Emocijām bagāti notikumi romantiskajā sfērā. Liela iespēja palikt stāvoklī, vai ģimeni papildināt ar jaundzimušo. Piepildīts un satraucošiem (pozitīviem) notikumiem pilns mēnesis.

SVARI 
Pievērsīsies peļņas iespējām, izskatīsi variantus un iespējas uzlabot savu materiālo stāvokli. Jāsāk vērtēt arī iespēja uzņemties lielāku atbildību. Dažiem Svariem var nebūt pat iespējas vērtēt – jāņem un jādara. Jūtamu svaru dos arī atbildības pilni notikumi mājās, saistībā ar bērniem. Bērni būs tie, kas noteiks Svaru dienas gaitas šajā mēnesī.
Mēneša sākumā iesāktajiem projektiem un darbiem būs ilgs mūžs, īpaši, ja tie saistīti ar nekustamo īpašumu, biznesu un citām taustāmām un vērtīgām lietām.
Jāatrod starp to visu mirklis, kad atelpoties. Emocionālu un garīgu mieru atgūsi meditācijās un jogas praksē. Kā alternatīva arī peldēšana.

SKORPIONS
Jubilārs, protams, domās par sevi vien. Pievērsies savam izskatam, rūpēsies, pucēsies un rotāsies. Sāksi apmeklēt sporta nodarbības, skaistumkopšanas procedūras. Jo labāka pašsajūta, jo darbi un darīšanas raitāk ies no rokas.
Prāts šomēnes neklusēs un darbosies gana aktīvi. Tas jāliek lietā, jāapmeklē semināri un neformālās mācību iestādes. Jāpaceļ sava kvalifikācija un zināšanu līmenis, lai izcili var izpausties ārzemju (un arī pašmāju, protams) sadarbības partneru acīs. Šomēnes vairāk braukāsi, daudz runāsi ar cilvēkiem. Tam visam pa vidu vērīgi solījumi un vērā ņemami plāni.

STRĒLNIEKS
Lieliem plāniem un galvu reibinošiem notikumiem gatavosies rāmā vientulībā. Daudz darīsi un domāsi aiz slēgtām durvīm un tālu no svešām acīm un ausīm. Tas gan nenozīmē, ka būs miers. Strādāsi daudz, rūpēsies par savu un savu mīļo cilvēku nākotni. Patīkamas pārmaiņas līdzšinējā naudas pelnīšanas veidā. Tas nozīmē, ka klāt nāks ne tikai darbs un atbildība, bet par to arī saņemsi tīkamu un stabilu atalgojumu.
Jaunie notikumu pavērsieni profesionālajā dzīvē nevērsīs uzmanību no privātās dzīves. Ja tajā virmo mīlas liesmiņa, tad sasildies un parūpējies, lai tā nenodziest. Kādā no blakus esošajiem cilvēkiem vari ieraudzīt vērtību! To, kas līdz šim skatienam paslīdējis garām.

MEŽĀZIS
Garastāvoklis uzlabosies, Mežāža sejā smaids parādīsies biežāk nekā citās reizēs. Pozitīvas pārmaiņas izskatā veicinās labo sajūtu. Cilvēki pamanīs, teiks labus vārdus, aicinās draudzēties. Draudzēšanās un biedrošanās tēma šomēnes būtisks jautājums. Ja paškontroles grožus palaidīsi vaļīgāk, tad mājas neredzēsi, bet tikai skraidīsi apkārt. Izmanto sev zināmos kontaktus vērtīgi – apspried kopīgas sadarbības idejas, izvērtē iespēju dažādiem sadarbības projektiem.
Mēneša otrajā pusē nedaudz noslēgsies no lielās sabiedrības masas. Labprāt būsi vienatnē ar savām domām. Tavā rāmajā sadzīvē iejauksies domas par pagātni. Būs jāķeras pie nozīmīgu un ģimenisku jautājumu risināšanas.


ŪDENSVĪRS

Darbs prasīs lielu uzmanību un rūpes. Jādara būs pat vairāk kā līdz šim. Tev pa to arī maksās. Svarīgi iedziļināties pilnīgi visos darba uzdevumos… Vairāk būs jāpiestrādā pie tiem darbiem, kas jau iesākti kādu brīdi atpakaļ. Daži tādi uzradīsies un atgriezīsies ar jaunu sparu.
Mīlas dzīvē arī neies garlaicīgi. To, kas tur notiks, arī neviens neredzēs. Aizkulisēs noritēs lieli notikumi, iespējamas jaunas iepazīšanās, kaislīga iemīlēšanās. Arī šķiršanās. Jāpaver durvis jaunām sajūtām.

ZIVIS
Zivis turpinās risināt savas mīlas ainiņas. Tās aktualizēsies ar jaunu sparu, lūkos pēc uzmanības. Starp mīļotajiem var sanākt pamatīga matu skaldīšana. Novembrī Zivīm jābūt labā formā – jāspēj uzņemties atbildība gan par saviem vārdiem, gan darbiem. Dažas atskaņas sadzirdēsi no pagātnē piedzīvotā. Pirms ielaist savā dzīvē cilvēku no pagātnes, ļoti apdomājies.
Profesionālajā sfērā aizraujoši priekšlikumi no partneriem, kolēģiem un domubiedriem. Zem dokumentu klājuma briedīs svarīgi lēmumi. Jāatjauno sakari ar ārzemēm. 

Mēneša horoskops tapis sadarbībā ar astroloģi Ritu Riekstiņu

[email protected]
Tel. 29126284
Skype: riekstina.rita
www.horoskopi2013.lv 
www.ritariekstina.lv

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.