Mēneša horoskops. MAIJS 2014

AUNS
Saules siltie stari kutinās pazodi un ļaus tavā pārdomu pilnajā dzīvē ienākt vairāk praktiskiem un redzamiem notikumiem. Naudas lietas spēlēs pirmo vijoli. Saņemsi piedāvājumus naudu tērēt, ieguldīt un arī nopelnīt. Nepabaidīšos atgādināt par tempu un jaudīgajiem apgriezieniem, kuriem jāseko līdzi uzmanīgi. Neskrien ar galvu sienā, piekrīti izskatīt patiešām vērtīgus darījumus.
Lielie un nopietnie biznesa darījumi vēl gaida starta šāvienu. Jāturpina risināt parādu un nesakārtotu saistību jautājumi, jāmeklē tā īstā ideja no situācijām, kurās ceļi, kā skudras māja – cik daudz ieeju, tik daudz arī izeju. Pagaidām vēl jāatliek sapnis par princi baltā zirgā vai bagātu līgavu, ko apprecēt piedāvās mātes radinieki. Smalkiem darba cimdiem rokās, jārušina pa labumu dobīti savām rociņām. Ja ir idejas – par tām jārunā.
Maijam raksturīgas būs impulsīva iemīlēšanās, pēkšņi jūtu uzplūdi un ekspresīvi uzmanības apliecinājumi. Kā ar to noturību? Tas ir lieks jautājums, atbildi uz to Aunam nebūs laiks uzklausīt. Nopietnākas attiecības, maija otrā puse var mazliet satricināt.

VĒRSIS
Kā krāšņākais zieds atplaucis raibā vasaras pļavā pievērsīsi uzmanību sev. Daudz vairāk kā citās reizēs jāsāk domāt par savu izskatu, par fizisko formu un vizuālo noformējumu. Maija sākums ir īpaši pateicīgs tam, lai sagatavotu fizisko aktivitāšu plānu, izvēlētos sev tīkamās nodarbes tā, lai līdz ar mēneša otru pusi var sākt ķerties klāt jaunai programmai ar nosaukumu „mana fiziskā labsajūta”. Sabiedrība tīkos pēc tavas uzmanības un smaidīs par klātbūtni, tādēļ, jo īpaši svarīgi tajā izskatīties izcili. Mēneša pirmajās dienās gaisā virmos iedvesma.
Sakustēsies finanšu joma. Radīsies iespējas saņemt papildus naudas līdzekļus, visticamāk ar darīšanu, jo no gaisa jau tā nekritīs. Vairāk akcentēta konsultāciju, pārdošanas, komunikāciju tēma. Ja šajās jomās redzi potenciālu, ļaujies, lai straume tevi nes.
Kamēr naudas un darba lietas kārtojas, romantisks noskaņojums kustinās asinsriti nostāk no manīgām acīm. Tversi manīgus acu skatienus un jau no neliela attāluma jutīsi pretējā dzimuma raidītus emociju viļņus. Vieglas un spontānas aizraušanās, kaislību un sajūtu pilni mirkļi, kopā ar šarmantu pārinieku.

DVĪŅI
Uz sabiedrības radīto kņadu labprāt noraudzīsies no droša patvēruma. Nelabprāt tautai stāstīsi par savām domām un sajūtām neskatoties uz to, ka tā mieru neliks. Piedāvājumi un priekšlikumi birs kā no pārpilnības raga, taču Dvīņus tajā visā interesēs tikai savs personīgs labums un jūtas.
Maija vidū būs sevi jāpasniedz labā gaismā – platforma tam būs sagatavota. Komunikācija ar cilvēkiem kļūs brīvāka un, dzimšanas dienai tuvojoties, sajutīsies arvien vieglāk un brīvāk. Tas, protams, atstās ļoti labu iespaidu uz darba dzīvi, kurā vēl joprojām jāiejūdzas kā zirgam. Pienākumu nastu uztversi vieglāk ja pret to tā ari attieksies.
Dvīņiem šajā mēnesī ļoti tieksies izpatikt un rūpēties par savu izredzēto. Mēneša beigās daži dvīņi jutīsies kā šampanieša pudeles korķis, kas nācis vaļā un izskrējis, kur vien acis rāda. Daži kļūs drosmīgi un uz dzimšanas dienas fona atļausies vairāk nekā parasti. Ar dāvanām jau sevi neapdalīsi! Sievietēm, kuras pēc tā tiecas, palielinās iespēja palikt stāvoklī.

VĒZIS
Draugi un visāda cita raiba sabiedrība Vēzim neļaus mājas sēdēt, lai gan tur joprojām vēl svarīgi darbi darāmi. Jūtama iniciatīva un ierosinājumi nāks no sadarbības partneriem.
Piedāvājumu un jauno iespēju pamatā būs tava līdzšinējā pieredze un augstas raudzes kvalitāte. Turpini tādā pat garā. Viens pats tu nebūsi racējs biznesa un darba lauciņā, tādēļ jāņem pretim jaunas iespējas un rūpīgi jāpiestrādā pie to plānošanas.

Pēc vērtības lūkosi arī tajos cilvēkos, kas papildina tavu mājas sajūtu. Tie Vēži, kas nevilcinājās ar mīļotā izvēli, nupat varēs baudīt saldenos augļus. Saņems mīlestības, uzmanības un rūpju apliecinājumus. Mīlas sajūtu virpulis griezīsies, tik harmoniskā gultnē, ka par to, kas notiek durvju otrā pusē nemaz zināt negribēsies. Tā palēnām sāks nokārtoties arī dzīvesvietas jautājums, tajā jaunas vēsmas un patīkams nogurums.

Uz mēneša beigām Vēzis jau būs pavisam noenkurojies un kā savas dzīves režisors noraudzīsies krāšņā pirmizrādē.

LAUVA
Direktora cienīgs iznāciens. Šī mēneša direktoram astē diezgan daudz nepadarītu darbu un neatrisinātu jautājumu. Tavu uzmanību prasīs sadarbības partneri un tuvinieki.
Jauni (papildus) darba pienākumi, tuvākas un atklātākas attiecības ar darba kolēģiem. Tavas prasmes un pieredze noderēs atbildīgā projektā. Tas savukārt – jaunus iespaidus un atbildību. Pretējā gadījumā nodomi šķīdīs kā stikls glāžu veikalā.
Būšanu un nebūšanu slogs būs liels un no tā atpūsties Lauva dosies uz tālām zemēm. Sirsnības pilnu prieku svešā zemē var papildināt kāds pārsteigums. Ne nu gaidīts vai plānots taču emociju pilns. Dullākās Lauvas var tikt pie grūtniecības. Citas pieņems neprātīgu lēmumu uz savu līdzšinējo ģimenes dzīvi. Brīvība smaržos un vilinās.
Visu attiecību pamatā būs atklātas sarunas, brīva komunikācija, uzticēšanās un elastīgas robežas. Brīdī, kad sajutīsi sev ap kaklus spēcīgāku saiti, rausies prom ar dubultu sparu. Tas pats arī attiecas uz tavām darbībām attiecībā uz citiem. Mēneša beigās ar vien vairāk pievērsīsies sabiedriskām aktivitātēm, satiksi interesantus cilvēkus, piedalīsies dažādās organizācijās, apvienību darbībās.

JAUNAVA
Jaunava baudīs dzīvi un priecāsies. Sabiedrība sagaidīs ar skaļām ovācijām un sirsnīgiem aplausiem katru iznācienu un izpausmi. Satiksi vērtīgus un sirsnīgus cilvēkus, nodibināsi draudzīgas attiecības vai kontaktus turpmākajai sadarbībai un atbalstam.
Maija otrajā pusē atkal pievērsīsies savām profesionālajām darbībām, interesēsies par politiku, prātā nāks jaunas biznesa idejas. Ja šo laiku papildina ar mēneša sākumā jaundibinātajiem kontaktiem, tavām idejām sāks veidoties tīkama forma. Ļoti daudz šomēnes būs atkarīgs no komunikācijas – jārunā, jādalās ar domām ar pieredzi. Tos, kas nav ķērušies pie privātā biznesa ragiem, darbavietā var sagaidīt patīkamas pārmaiņas – vēl vairāk ko darīt!
To pašu pilnīgi noteikti var attiecināt uz attiecībām. Spontānas idejas, trakas vēlmes, neprātīgas kaislības, bet pievienotā vērtība? Mīlas lietās arī šomēnes raiba būšana. Jaunavas gaidīs ko teiks partneris, vai piekritīs, vai atbalstīs. Un tajā pašā laikā asinis griezīsies.

SVARI
Ķersies klāt lieliem sarakstiem un kalkulatoram ar trekniem cipariem. Jāsēžas pie sarunu galda ar kredītiestādēm, naudas devējiem un dāvinātājiem. Pēdējie, kā labā ziņa, kas pozitīvi atšķaidīs smagnējo gaisotni visā ciparu jūklī. Ir iespējams saņemt dāvanas, tā pārdomāti uzsēsties uz kāda biezāka maciņa un kādu brīdi tā arī padzīvot. Uz to visu ar pamācošu aci noraudzīsies debesu skolotājs Saturns. Paņem tik cik esi pelnījis, mācies nolikt atpakaļ, ja esi aizņēmies.
Maijs piedāvās pārdzīvot smagnējākas sajūtas, caur kurām ejot, tu varēsi apjaust to, kas tev patiesi vajadzīgs, kas dārgs un vērtīgs.
Vislabākais, ko saņemt nepavisam līksmā brīdī ir mīļotā cilvēka un ģimenes atbalsts Ar to vari rēķināties pilnīgi noteikti. Tur tevi apčubinās, apmīļos, apraudzīs. Vienīgi nevajag kraut visu uz viņu pleciem. Jums jāiet kopā un jādara kopā. Tas jau Svariem patīk.
Notikumu un sajūtu virpulis Svarus uz mēneša beigām iznesīs ārpus orbītas. Labi, var būt ne tik tālu taču neliels izbrauciens uz ārzemēm pilnīgi noteikti nāks par labu.

SKORPIONS
Tavā virzienā turpinās nākt cilvēki, priekšlikumi un iespējas. Jauns un nedaudz mundrāks skats un līdz šim vienmuļo darbošanos. Būs iespēja iepazīties ar daudziem cilvēkiem un izpētīt veidus, kur sevi realizēt. Ja pašam būs grūti saņemties uz darbošanos un uz jaunu siltu vietiņu meklēšanu, tici man, šīs iespējas atradīs tevi pašas. Svarīgi, lai šajā atveries iespējām, esi gatavībā to visu ņemt pretim un ieviest savā dzīvē.
Darbavietā iespējami simpātiski un patīkami notikumi. Iepazīsies ar jauniem kolēģiem, atradīsi kopīgu valodu ar esošajiem, kolēģu lokā uzzināsi par kopīgām interesēm un brīvā laika aktivitātēm. Notikumiem bagāta dzīve darbavietā – pa to burzmu var tikt arī pie intīmām attiecībām, prātā var ienākt doma kopīgi īstenot projektu.
Privātajā dzīvē nopietni lēmumi, kuros liela loma tavam partnerim. Arī šajā ziņā uz straujām kustībām nebūsi gatavs, vairāk pielāgosies. Šis mēnesis no tevis arī prasīs – vērtēt savu lomu izvēlētā partnera dzīvē. Vienošanās, kopā būšanas pārskatīšana un sastiķēšana. Jo vairāk atklātas sarunas, jo vairāk iespēju uzlabot sajūtu vienam par otru.

STRĒLNIEKS
Tos pašus ratus, kas aprīlī iestumti, tagad jāturpina virzīt pa īstajām sliedēm. Aktīvi pievērsīsies notikumiem darbavietā, tā izpildījumam un kolektīvam. Ar augstāko atbildības sajūtu un neremdināmu izturību darīsi visu tā, lai saņemtu tikai augstāko novērtējumu. Neizpaliks arī paša mērķi un savs labums.
Mūžīgi aktīvajiem piedzīvojumu meklētājiem un dzīves baudītājiem krietns brīdis būs jāpavada vienam ar savām domām un pārdomām. Vērtīgs laiks, ja neraustīsies un nedīdīsies pretim. Ieklausies sajūtās un ļauj, lai vilnis tevi nes. Tikai tavā ziņā tas, kāda tam pievienotā vērtība.
Pavisam citu sajūtu Strēlniekam sniegs mājas. Tā būs kā svētnīca, kā smaržojošs brokastu galds, pie kura gribēsies uzkavēties vēl mirkli ilgāk. Jo ciešāk spiedīsies, jo spēcīgāk jutīsi. Un tāda spaidīšanās dažu labu var aizvest pie nedaudz neplānota, taču patīkama pārsteiguma – grūtniecības. Tā viennozīmīgi būs kā jauna dzirkstele esošajās attiecībās, tas būs kā vēstnesis, kurš vēlēs Strēlniekam turpināt baudīt mājas pavardu. Tiem, kuri skrien līdz ar pavasara vējiem, tiem no šādiem notikumu pavērsieniem tomēr jāizvairās. Jaunas emocijas tāpat jau griezīs asinis. Mēneša otrajā pusē cilvēki, satikšanās, darba sarunas, iepazīšanās ies uz urrā. Mierā tevi neliks.

MEŽĀZIS
Palēnām apreibsi no saņemtās uzmanības un rūpju devas, pašapziņa pakāpsies maķenīt augstāk, nekā ierasti. Ja neļausies negausībām, tad šīs sajūtas ļaus tev nepārvietoties savām kājām pa zemi, bet nedaudz lidot. Mīlestība aizmiglos acis, pēc tās rausies gan precēti, gan brīvie.
Maija otrajā pusē tavu uzmanību prasīs darba lietas. Saņemsi daudz interesantas ziņas par notikumiem un jaunumiem darbavietā, kolēģu sastāvā, savos tiešajos pienākumos. Būs jādodas darba komandējumos, darījuma braucienos pa valsti vai nedaudz ārpus tās. Ne mirkli, no savām rokām neizlaidīsi vērtīgus materiālus, kas papildina tavu zināšanu krājumus.
Nav veltīgs teiciens, ka veselā miesā, vesels gars. Tieši tavs gadījums. Ja turpināsi ieraksties darbā un uzskatīsi to par supervērtību, neveltot uzmanību ķermenim, drīz vien sastapsies ar novājinātu organismu un slimīgu pašsajūtu. Neatliec uz nākamo mēnesi.
Uz mēneša beigām, rīcības un vīrišķības planēta, Marss uzņems tempu, Mežāžiem ļaujot rīkoties pārliecinošāk un drosmīgāk. Tā grūdienu visizteiksmīgāk jutīs kolektīvā un sabiedriskā dzīve, jo te tā spalva būs jāpucē godam.

ŪDENSVĪRS
Kamēr siltus vējus ikdienā ienes notikumi un rosība, ūdensvīram rādīties plašākā sabiedrībā gribēsies arvien mazāk. Pievērsīsi uzmanību mājas labiekārtošanai, saņemsies nelielam remontam, raudzīsi, lai cilvēki, ar kuriem vadi savu dzīvi, justos ērti un komfortabli. Viss jau ne vienmēr iet tik gludi, kā filmās rāda. Sadzīviskas nesaskaņas ar vecākiem skars arī Tevi, līdzšinējā mājas dzīvē būs jāievieš pārmaiņas, kurās liela loma tieši vecākiem.
Būs vien jāpieķeras jautājumam par ģimenes finansēm, vērtībām un nākotnes plāniem. Būs viegli un interesanti sarunu temati, vienam otru viegli uzklausīt un saprast. Centies nepasniegt nedz problēmu, nedz risinājumu tikai no sava skatupunkta.
Tad, kad mēness savu sānu sāk griezt uz otru pusi, straujāk kustēsies arī asinsrite, galvā nāks spontāni lēmumi, Ūdensvīrs būs gatavs eksperimentiem un jaunām sajūtām. Tiekšanās pēc jaunām garšām tevi ievedīs galvu reibinošos piedzīvojumos mēneša beigās. Tajā laikā izklaides un iekāre nepiedāvās sāta sajūtu. Iepazīšanās ar pretējo dzimumu sniegs neaizmirstamas sajūtas, taču jārēķinās ar to, ka to mūžs var nebūt pārāk garš. Kādam tas noteikti noderēs arī šādā formātā un maijs sevi būs no jauna pierādījis, kā trakulībām vērtīgu mēnesi.

ZIVIS
Mājas un ģimenes lietas uz priekšu ritēs pavisam raiti. Visi lūkosieties vienā virzienā, viens uz otru un ar labsajūtā paceltiem vaigu mīkstumiem lūkosies pēc miera un labklājības. Mājīgu rūpju un labvēlības nodrošinājumus no Jupitera puses un stabilitātes un nodevības Tēvs – Saturns, teju kā sarunājuši vērs rokas plati un dos savu svētību, šis nebūs tas mirklis, kas vari pārlaimē gozēties uz dīvāna, it kā laimētu loterijā lielo naudas summu. Jādara tomēr kaut kas būs. Tās lietas, kurām vislielākā nozīme ne tikai šodienā, bet arī nākotnē, prasīs krietnu uzmanības devu. Savstarpējās attiecības, katra ģimenes locekļa loma sadzīvē un ārpus tās. Ideāls risinājums gaidāms vien tad, ja pie šī jautājuma sakārtošanas strādās pilnīgi visi iesaistītie.
Šomēnes aktuāli ar nekustāmo īpašumu saistīti jautājumi. Var būt pirkšana, pārdošana, neliels remonts. Galvenais, ka pārmaiņas solās būt patīkamas. Jāturpina kārtot dokumentācija.
Ja darīsiet roku rokā, tad sirdis pukstēs vienādā ritmā. Mīlestības pilns laiks visiem ūdens iemītniekiem – jaudīga seksuālā dzīve.

Mēneša horoskops tapis sadarbībā ar astroloģi Ritu Riekstiņu!

[email protected] 
www.ritariekstina.lv

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.