Mēneša horoskops. JŪNIJS 2015

AUNS
Jūnija pirmajā pusē Merkura retrogrāda kustība nedaudz bremzēs jaunu lietu aizsākumu, taču ļoti labi noderēs runu sagatavošanā un domu noformulēšanā. Vasaras saulgriežu laiks Auniem būs vērtīgs, lai izkustinātu jautājumus – laukakmeņus. Visu to, kas ilgi krājies, jau apsūnojis vai vienkārši gaidījis īsto mirkli. Ir laiks runāt. Tieši komunikācija jūnijā Auniem palīdzēs izrāpies no nedaudz neomulīgās situācijas, kurā šobrīd esat. Jāslienas klāt foršiem cilvēkiem, jāsūc no viņiem informācija un piedāvājumi. Tur noteikti būs kaut kas labs, jāspēj tikai ieraudzīt un saprast cik tas ir Tavs.

Vasaras laiks sāksies ar jaunu enerģijas devu, jauniem paš-izaicinājumiem. Enerģijas uzplūdā var ķerties pie izmaiņām imidžā. ļoti labi Tevi novērtēs, ja spēsi apvienot stilīgo ar profesionālo.

Mīlas lietās jāsamazina pagriezieni, īpaši brīvajiem, kuriem patīk tas, kas iekritis acīs. Tas patiesais nav acīm saredzams, ka teica Mazais princis.

VĒRSIS
Jutīsi pamatīgu smagsvaru pie kājām mēneša sākumā. Darbi nedaudz buksē, realizācija aizķersies aiz nesaprotamu iemeslu tīkla. Pāris nedēļas noteikti nevajag censties aizsniegties līdz neaizsniedzamajam, taču domāt par to, kā to paveikt – gan ir vērts. Pārdomu ceļā atradīsi cilvēkus, kas pratīs uz Tavu jautājumu paskatīties pilnīgi citādi. Un šiem cilvēkiem ir vērts uzticēt paveikt daļu no iecerētā. Ļoti liela loma – mijiedarbībai. Kur, ar ko, kā, ar kādu kustības ātrumu? Vērtē un apvieno spēkus. Pašiem Vēršiem spēki parādīsies uz jūnija otru pusi un tad kā iekustējies vilciena sastāvs aiziesi savu darīšanu ceļos un neceļos. Lēnām taču pamatīgi!

Mīlas dzīve nedaudz ar pārpratumiem, ar pieprasījumiem un nedaudz ar vilšanos. Viens no otra gaidīsiet vairāk, gribēsiet savādāk, centīsieties panākt kaut ko, sazina ko. Ja attapies pie nesaprašanas – Kādēļ partneris nedara to, ko es vēlos, pamēģini atbildēt sev uz jautājumu – vai tas ir viņa pienākums, vai tikai Tava iedoma?

DVĪŅI
Apsveicu gaviļniekus! Saulīte kutinās un lutinās Dvīņu kustīgos neironus un dod jaudīgas enerģijas plūsmu caurs visu ķermeni. Ar to Dvīņi skries un darbosies vēl aktīvāk kā parasti. Jūnijs Dvīņiem dos iespējas sevis apziņai, sevis realizācijai, sevis pacelšanai jaunā gaismā. Var būt labas karjeras perspektīvas, uzmundrinošas sarunas ar darba devēju vai kādu no sadarbības partneriem. Ļoti labs fons gan emocionāli, gan finansiāli vērtīgam attiecībām.

Veselība un pašsajūta jāliek uz ļoti augsta pjedestāla. Jāieklausās visās organisma norādēs. Ideāli, ja līdz ar dzimšanas dienas mēnesi, sāc jaunu atveseļošanās, attīrīšanās ciklu, pievērsies sportiskam aktivitātēm, atsakies no kaitīgajiem ieradumiem. Katrs mazais solītis, ko spersi savas veselības un lieliskas sajūtas virzienā, atklās mundra ķermeņa tiešo saistību ar izdošanos un laimes sajūtu.

Turi sev apkārt tikai tos cilvēkus, kas mīl, kas lolo un kas ir gatavi ar Tevi kopā kalnus gāzt.

VĒZIS
Vēžiem Jūnijā noderēs dabīgā prasme – pakāpties dažus soļus atpakaļ, lai apskatītos uz notiekošo no malas. Profesionālajos jautājumos nebūs retas tādas neveiklas situācijas, kad skatīsies savam partnerim vai darba devējam acīs un viens otru nesapratīsiet nemaz. Nu tā, ka vispār nē. Labi, ja Tev jau savlaicīgi pieleks tas, ka nevajag savu viedokli nevienam ne tikai uzspiest, bet arī piedāvāt nevajag. Ej savu ceļu, pārbaudi kā dzīvē strādā Tavas domas un idejas, pavēro, kas notiek ar citām. Jūnijs būs lielisks, lai mācītos, lai klausītos un smeltos pieredzi. Tu saņemsi zināšanas un pieredzi, kas vēlāk ļoti noderēs. Ziedi jau arī atplaukst tikai tad, kad saulīte ir labu laika sprīdi zemi sildījusi un lietus to laistījis.

Mīlas dzīve būs gana mierīga – ka jūra bezvējā. Brīvajiem un noskumušajiem tā radīs vieglu smeldzi, tiem, kas salijuši mīlas traukā, tā dod spēku un iedvesmu.

LAUVA
Vai atceries sejas izteiksmi Ēģiptes sfinksām? Tas ir tieši tas, kas Tev jūnijā noderēs pilnīgi visos jautājumos. Vēss un gudrs skats uz notiekošo būs Tava jūnija vizītkarte. Tavu kūpošās enerģijas padevi nedaudz apslāpēs prāts. Tas, kuram patīk vadīt mūsu dzīves, izvēles un domas. Tev noderēs, ja to liksi lietā svarīgu, stratēģisku jautājumu lemšanā, attiecībās ar darba kolēģiem, partneriem profesionālajā jomā un sadzīvē. Tavu degsmi izrīkot, jūnijā vajadzētu nomainīt uz sadarbību, jo tās jūs paveiksiet vairāk un tas dzīvos vēl ilgāk.

Viena no īpašajām zodiaka zīmēm, kurām jūnijs ir labvēlīgs tieši jaunu lietu un projektu aizsākšanai. Jāņem vēra, protams, retrogrāda Merkura periods, kas var ieviest zināmas korekcijas domas formulēšanā, taču, ja ideja jau ir radīta, lieliska iespēja tai ķerties klāt un dot tai dzīvības elpu.

Lauva būs ļoti noskaņojusies uz profesionālo virzību, ka romantiskā dzīve paliks otrajā plānā un labi, ja tikai otrajā. Seksuāli būs piedzīvojumiem bagāts mēnesis, taču solījumus “”uz mūžu” no Lauvas skaidrā prātā nesagaidīsiet!

JAUNAVA
Sīkumi, sīkumi, sīkumi. Jaunava tos pamanīs ik vienā kolēģī, padotajā, garāmgājējā, zvanītājā un piegādātājā. Jūnija sākumā uzvilkts noskaņojums un nervoza attieksme pret visu apkārt notiekošo. Tā arī jutīsies, ka viss notiek tieši ap Tevi, par Tevi, tas skar tikai Tevi, un jāatzīst, ka tieši tas savilks čokurā nervu galus pavisam. Trauksmainais noskaņojums radīs labu bāzi daudzām kļūdām un pārpratumiem. No tā vienmēr ir iespēja izvairīties, vairākkārtīgi skaitot līdz desmit vai, ka jūnijā ieteicams, ļauties mīlestībā sapītiem pieskārieniem. Romantiskā dzīves puse šomēnes būs daudz patīkamāk izteiksmīga, daudz piepildītāka un mierīgāka. Tās valgos pīsies tik sirsnīgi, ka nākamie mēneši droši var solīt ģimenes pieaugumu. Ir taču šajā dzīvē jautājumi, kuri klauvē pie durvīm vien dažas reizes simts gados. Izmanto iespēju. Arī aizvērt acis un ausis un maziem miljons puteklīšiem, kas tikai atņem enerģiju.
 
SVARI
Retrogrādais Merkurs mēneša pirmajā pusē Svariem ļaus ieraudzīt daudz mazas nianses, kas dienu no dienas ietekmē darba rezultātus. Vērtīgi papētīt savas darbības, runas un kustības, lai izvērtētu cik katrai no tām būtiska loma tajā ko dari. Jūnijā Svariem ļoti labas attiecības ar līdzcilvēkiem. Var atjaunoties sakari ar kādu senu draugu vai beidzot atrisināties domstarpības ar svarīgu cilvēku. Droši ej uz sarunu, izrādi iniciatīvu un turies pie siltām un draudzīgām attiecībām. Tas var lieti noderēt arī darbā, jo tieši labas attiecības, skaidra un atklāta valoda, būs atvērtas durvis uz novērtējumu un atzinību. Soli pa solītim un paaugstinājums pietuvosies. Naudas jautājumi palēnām sāks nokārtoties. Nāksies pievērst uzmanību kādam jautājumam, kas velkas līdzi jau labu laiku un rada zobu sāpes. Te svarīgāk turēties pie vienas taisnības, vienas nostājas un neietaistīt tajā jaunus personāžus. Par savu pozīciju jāstāv un jākrīt pašam. Privātajā dzīvē būs jāiet uz kompromisiem, daudz jāsarunājas, jāstāsta savas emocijas un pārdzīvojumi. Jārūpējas par emocionālu tuvību, jo sadzīve paņems ļoti daudz enerģijas un partnera problēmas var šķist kā papildus smagums.
 
SKORPIONS
Jūnijā Skorpionus pavadīs lēnīgums un šaubas. Ļoti daudz dzirksteles nebūs, lai bīdītu kaut kādus jaunus procesus. Labāk pievērsties tam, kas jau iesākts, kas jau kustas savu gaitu, lai vai kāda nebūtu. Neizlēmība var būt par sprunguli pašam savos riteņos, jo tā ļaus sapņot un tiekties, pārspīlēt ar savu varēšanu, taču darbība spēka un pārliecības nepietiks. Tā var palaist vējā labas iespējas un neizdarīt to, kas iesākts. Daudzus lēmumus šomēnes ietekmēs paša skats uz sevi, pašpārliecinātība un pašnovērtējums. Mēneša pirmo pusi pavisam noteikti vērts pavadīt vairāk pārdomās un sevis vērtējumā, nekā mutuļojošā skrējienā uz visām debess pusēm. Pievienotā vērtībā aizrautīgam skrējienam būs diezgan maza. Tavā ceļā gadīsies arī sarežģīti un piņķerīgi procesi. Šis nav tas laiks, kad tēlot drošsirdi un mesties visās nebūšanās iekšā. Privātajā dzīvē prasīsies ieviest lielāku skaidrību un noteiktību. Ar muguras smadzenēm jutīsi vai ir vērts pielikt savu enerģiju attiecību sakārtošanā, vai labāk ļaut, lai tās plūst prom, pa nezināmu upi. Visam labajam ar Tevi šomēnes jānotiek viegli.
 
STRĒLNIEKS
Jo vairāk domāsi, jo vairāk darīsi. Lielāka rosība (kur nu vēl lielāku) radīs lielāku apjukumu plānos, cilvēkos un sarunās. Retrogrāds Merkurs mulsinās Strēlnieku, liks sprunguļus riteņos un piedāvās daudz raibas situācijas, no kurām jātiek ārā skaidru galvu un sausu muguru. Līdz vasaras saulgriežiem Tev jābūt gatavam risināt daudz mazus jautājumiņus, kuri visi kā viens ved uz lielajiem mērķiem. Tā arī būs veiksmes atslēga šim mēnesim. Nepatīk Tev tās problēmas risināt, taču šoreiz katrā tajā būs ievērpts pa zelta diedziņam. Ja skaidri apzinies savu iesākto projektu ceļu un izveidoto attiecību vērtību, tad pavisam drīz pamanīsi, kā tām paverās iespējas īstenoties. Precīzāk būtu teikt – Tu pats tām pavērsi durvis uz izdošanos.

Jūnijā kā niedre vējā locīsies privātā dzīve. Tajā svarīgi nemest sausas pagales jau dziestošās oglēs, bet ļauties. Partneris pats parādīs, kuri jautājumi prasa papildus uzmanību. Jāsaka, ka tie sarežģītākie Strēlniekam būs kā nagla pēcpusē, nu traucēs nosēdēt mierā, traucēs turēt mēli aiz zobiem. Sprakšķošās emocijās tiks pieņemti gana sāpīgi lēmumi. Vairāk gan tie sāpēs partnerim, Strēlniekam tikai pēc tam būs jāvāc asaras.

MEŽĀZIS
Laimes luteklis, spožas gaismas puteklis. Tā Mežāzis jutīsies teju uz katra soļa, galvenokārt pateicoties emocijām, kurām ar vien vairāk ļauj ienākt savā dzīvē. Protams, mīlestība un vieglums, taureņu spārnu vēzieni pret Taviem smaidošajiem vaigiem. Cerību un mīlestības piepildīts laiks Mežāžu dzīvē. Kādam būs atnācis lielais iespēju laiks spēcīgam JĀ vārdam, cits rūpēsies par omulīgu kopā būšanu jo biežāk, jo labāk. Kā vienmēr, būs arī tie, kuriem pienākumu kalns neatstās daudz brīvu vietu šīm baudām. Būtiskākais, kas ar jums var šajā saulgriežu mēnesī notikt, ir sajūta, ka to vēlaties. Ka vēlaties uzņemties lielākas rūpes par ģimeni, ka vēlaties veidot ģimeni, ka vēlaties būt tajā, kas dod daudz lielāku siltumu par biznesu.

Biznesa jautājumos jārēķinās ar daudz problemātiskiem un piņķerīgiem jautājumiem, kas aizņems nepieklājīgi lielu daļu ikdienas, atstājot pavisam maz iespējas pievērsties lielajām un svarīgajām lietām.

ŪDENSVĪRS
Juti, kā iepriekšējos mēnešos vēji un ūdeņi Tevi nēsāja turpu šurpu, dodot un ņemot, apdāvinot un atstājot pliku. Tie rimstas, tie viens pēc otra atkāpjas, atrisinās un ļauj Tev rīkoties ar to, kas palicis. Visas šīs izdzīvotās jezgas rezultātā pamanīsi dažas labas perspektīvas, izkristalizēsi vērtīgus ļaudis, ar ko kopā būt kļūs ar vien baudāmāk. Profesionālos jautājumus čakli un atbildīgi rušināsi uz priekšu ar sajūtu, ka esi pieņēmis pareizus lēmumus un dodies pa drošu lielceļu. Šomēnes Tavas pozīcijas darbā nostiprinās patiesa iedziļināšanās jautājumu būtībā un neatlaidīga darbošanās. Ir vērts nogurt divkārši šodien, lai tīksmotu par sasniegto rīt.

Dzīve ir prieks. Tad kad ir izpildīts pienākums, tad dzīve atkal ir prieks. Ūdensvīra jūnija virsraksts nr.1. Pēc laba laika klusēšanas, Ūdensvīrs atkal priecēs savus draugus un kaimiņus ar savu klātbūtni dažādos pasākumos un ballītēs. Visam pa vidu gūsi neatkārtojami labas sajūtas, pavadot laiku kopā ar bērniem. Izmanto katru iespēju būt tur, kur valda patiess prieks.

ZIVIS
Jau ar pirmajiem datumiem, Zivis baudīs jūniju, kā medusmēnesi. Un nebūs pat svarīgi vai pirmo, vai trešo vai septīto. Romantiskās attiecības noteiks toni vismaz līdz saulgriežiem, un tajās Zivis būs gatavs uz visu – ja jāprecas, tad lai notiek, ja jādodas romantikas pielietā mīlas ceļojumā – kurpes jau būs kājās. Soļi uz pirkstu galiem vedīs Zivis pār rozīgos toņos krāsoto pasauli. Brīvajām Zivīm attiecīgi – ļoti labas iespējas tikt pie ilgi gaidītā mīļotā cilvēka, kas ļoti iespējams atgriezīsies no senas, vai ne tik senas pagātnes. Ceļojums kruīzā arī, starp citu, var būt liktenīgs tām Zivīm, kas ilgojas apskāvienu un serenādes.

Tām, kuras laiku pavadīs ar muguru pret pienākuma atzveltni, jābūt gatavām par savu projektu, produktu, nodarbi runāt skaļi. Labi veiksies dažādās prezentācijās, konferencēs, izstādēs. Aktīva dalība tajās pavisam drīz dos rezultātu, kas patiks gan Tev, gan direktoram, ja tas vien nav Zivs pati).

Mēneša horoskops tapis sadarbībā ar astroloģi Ritu Riekstiņu!www.ritariekstina.lv

tel. 29126284
[email protected]

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.