Mēneša horoskops. JŪNIJS 2014

AUNS
Siltais laiks mieru nedos un liks Aunam skriet riņķī un apkārt. Saņemsi vairākas labas ziņas, satiksi cilvēkus, dosies nelielos izbraukumos. Tālu Tavi ceļi nevedīs, taču bieži un daudz gan. Pievērsīsies notikumiem ne tikai savas mājas pagalmā, bet arī plašākā sabiedrībā. Tajā atradīsi domubiedrus un entuziastus intelektuāliem hobijiem. Brīvs vasaras gaiss papildinās vērtīgu un interesantu cilvēku skaitu Tavā dzīvē. Ja gribi, lai viņu klātbūtne ir ilgstoša un noderīga, neņem uzreiz ar pliku roku! Darījumu kontaktiem naudas piegarša un īpašs skatījums uz lietām. Tā ir Tava iespēja paskatīties uz to, kā darījumus kārto citi. Mācies, mācies un vēlreiz mācies. Tavas zināšanas, Tavs zelts.

Un kā būtu, ka pēc Līgo svētkiem paņemtu nelielu atpūta no darbiem un dotu vaļu kārtējai nedarbu devai? Mīļotajam cilvēkam un ģimenes locekļiem patiks būt Tavā tuvumā, Tavā galvā stiprināsies pārliecība par ģimenes lomu. Stabilas attiecības var pārsteigt ziņa par gaidāmo mazuli. Viss vēršas uz to, ka pie miera tik ātri nemaz netiksi, taču patiks Tev tas, kas notiek.

VĒRSIS
Pēc naudas smaržas nebūs tālu jāliecas. Pozitīvā virzienā sakustēsies darba jautājumi, papildus peļņu var piedāvāt kāds jauns darbiņš vai pakalpojums. Visu izšķirs Tava atraktivitāte un tas, kādus darbus pēc sevis atstāj. Tos pamanīs un atzīs par labiem esam. Atzinība un papildus ienākumi ies vienā solī ar pašsajūtu. Pamanāmas izmaiņas, optimistisks noskaņojums un dzīvesprieks. Sievietes jūnija sākumā tērpsies košās kleitās, rotāsies un darīs daudz, lai pievērstu sev uzmanību. Kā Tu, tā arī pret Tevi! Un tā arī būs, ka vairāk smaidīgus un atvērtus cilvēkus satiksi savā ceļā. Vīriešu acīs rotāsies sajūsma, ķermenis tieksies pēc saudzīga un jaušama pieskāriena. Iespējas izpausties nāks klāt pašas. Seksuālā enerģija, protams, neliks Tevi mierā.

Informācija un ziņas ir mēneša otrās puses aktualitāte. Jāatver ausis vaļā un rāmā solī jāturpina darāmais. Vieglā solī ejot, pie Tevis nāks darba procesam noderīga informācija. Kolēģu izteikumos var iespraukties maza skaudība, taču atsevišķos epitetos patiesi vērts saspicēt maņas. Uz tā visa fona jāremdē savas emocijas un jādomā līdzi, jo spontānām un trakām idejām nebūs labvēlīgas debesis. Neslēp neko no saviem ģimenes locekļiem un viņi neslēps(cerams) arī no Tevis.

DVĪŅI

Saules vēja un viegluma sajūtas lutināti, Dvīņi skries cauri arī jūnijam. Ļoti daudz lietu šomēnes ir atkarīgās, tieši no tā cik tajās ieguldīsi savu enerģiju. Ar pašapziņu viss būs kārtībā un vismaz līdz saulgriežiem būsi zirgā – iesi, runāsi, darīsi. Jo vairākās durvju spraugās iebāzīsi savu kāju, jo interesantākas lietas pēc tam, tām dabūsi cauri. Aktualizējas naudas tēma. Būs jāaizstāv savas idejas un ieceres kredītiestāžu priekšā. Būs krietni vien jānopūlas, lai viņu pieņemtie lēmumi Tev būtu labvēlīgi.

Naudas un nekustamo īpašumu jautājumos, notiekošo vēro caur septiņiem sietiem. Iesāktās sarunas un darījumi var aprauties jau mēneša pirmajā pusē un dos Tev laiku pārdomām un izvērtēšanai. To katrā ziņā vērts ņemt vērā arī tad, ja viss it kā kustas uz priekšu. Nešķiedies ar Jupitera labvēlību, kas vēl joprojām pārrauga Tavu finanšu jomu un personīgo mantu.

VĒZIS
Kamēr vēl pieradīsi pie visām jaunajām sajūtām un notikumiem, laiks paies. Taču tas ies mierīgi un patīkami. Pavadīsi to kopā ar mīļoto cilvēku, ģimenes locekļiem, bērniem. Draugiem un patīkami sarunu biedri nebūs tālu jāmeklē. To visu Vēzis turēs savas mājas un sajūtu tuvumā, ar vienu acs kaktiņu lūkodams vērtēdams un priecādamies par to, cik labi sanācis. Papardes zieda meklēšanas laiks būs aktīvs gan sirdī aizņemtajiem, gan brīvajiem. Pēdējie pabarojuši savu pašsajūtu, un pārliecību spers pārliecinātus soļus un nešaubīsies par savu rīcību. Tā vajadzētu rīkoties, ja vēlies, lai arī privātajā dzīvē pie durvīm pieklauvē patīkamas pārmaiņas. No Tevis tas atkarīgs vistiešāk.

Atmiņā atgriezīsies notikumi no pagātnes. Tiem veltīsi uzmanību un ilgas pārdomas. Jācenšas pieņemt situācijas, kurās vairs neko nevar izmainīt un nevar gūt vērtīgu mācību priekšdienām. Siltajos vasaras mēnešos reizēm būs grūti pievērsties darba lietām. Šajā jomā nekādas būtiskas izmaiņas arī nenotiks. Darīsi daudz praktiskus un saimniecībā noderīgus darbus.

LAUVA
Šis ir tas laiks, kad domubiedri un draugi gaidīs idejas no Tevis un Tu no viņiem. Lielā gaidīšana jāaizstāj ar darbošanos un vienošanos. Ne jau viss notiks skaļi un ar salūtu. Daļa sarunu noritēs slēpti no svešām acīm un ausīm. Tā jārīkojas, lai Tavas idejas neizietu plašajā pasaulē, vēl kamēr tās nav iemiesotas. Uzticies saviem cilvēkiem, tomēr vēlreiz pārbaudi.

Mēneša otrajā pusē šie paši jautājumi ( un arī citi kuri, iekrājušies neatrisināti) nāks atpakaļ un prasīs iedziļināšanos tajos. Līgumiem un darījumiem sāksies nepateicīgs laiks. Ja mēneša pirmajās dienās ieskicēji jaunus virzienus, tad tagad jāķeras tiem klāt. Nopietni jāattiecas pret naudas lietām. Redzēsi kā jaunā valūta spīd un laistās Tavās rokās. Veiksmīgas un pārdomātas rīcības rezultātā tiksi pie labiem darījuma nosacījumiem.

Sievietes šajā laikā būs viltīgas kā rudās lapsas un prasīgas, kā vidusskolas skolotājas. Skaidri apzināsies, uz ko iet, pēc kā tīkot! Tā būs slava, vara un nauda. Trīs māsiņas kas katru (kam trauslāka vērtību sistēma) cilā kā pa viļņiem, velk atpakaļ, padara vājus un neredzīgus.

JAUNAVA
Noskaidrojušies padebeši, Jaunava jau skaidrāk zinās ko vēlas, un kurā virzienā labprāt ies. Nekur neizpaliks arī zināšanas par to, ka katrai medaļai ir divas puses. Virziens ir, taču Jaunava vēl domās un pārdomās vai izvēlējusies labāko un pareizāko ceļu. Svārstīšanās un prātošana tikai nospodrinās Jaunavas maņas un darīs par lietpratēju. Jo vairāk informāciju savāksi, jo gudrākas izvēles izdarīsi.

Jūnija otrajā pusē atgriezīsies pārskatāmi darba jautājumi. Ar prasmīgām, zinošām un izveicīgām darbībām tiksi galā ar visiem jautājumiem. Vadība Tev var uzticēt darbus ar gana augstu atbildības līmeni. Tas viss tādēļ, ka Tu to spēj un atteikt arī nemāki. Un kādēļ atteikt, ja piedāvātais sola smaržīgu naudas čupiņu un kvalitatīvas sajūtas. Tajā Jaunava sevi neapdalīs.

Ja vadība sūta ārzemēs, tad jādodas ir. Tur skanošais, profesionāli darījumu kontakti un ilgstošas saistības ies no rokas. Veidosies uzticības pilnas un vērtīgas attiecības. Ne tikai darījumu, protams. Ja Jaunava paspēs acis pacelt, var izdoties sastapt patīkamu subjektu. Mīlas liesmiņas acīs iedegsies, garšas kārpiņas pēc baudas vien tieksies. Grezna dzīve gan sajūtās, gan skatos.

SVARI
Atpūties cilvēks ir kā Saules lēkts – košs, mundrs un silts visiem apkārtējiem. Svari šomēnes dzīvi baudīs ar papēžiem pret Sauli. Vismaz mēneša pirmajā pusē tas būs ļauts un vēlēts. Ceļosi, meklēsi jaunus iespaidus, gulēsi pie jūras, dosies satikt draugus. To visu pavadīs filozofiski vieglas pārdomas par dzīvi, par tās jēgu un esības nozīmi.

Vēl mirkli nebūs tā, ka viss ir ideāli un vienkārši. Kā arkls zemē dziļi ieracies Saturns dīdīs to pašu nekustamā īpašuma un finanšu jautājumu. Nekā jauna, ja neskaita to, ka drīz tas prasīs konkrētas izdarītas darbības un pieņemtus lēmumus. Par tiem (un ne tikai) būs jāuzņemas atbildība un pēc tiem būs jādzīvo vēl krietns laiks. Pirmie manāmie pārbaudījumu atbildības un patstāvības ziņā būs jaušami jau mēneša noslēgumā. Tuvāki un tālāki cilvēki prasīs parādīt, cik stalta Tava mugura, cik spējīgi rīkojies ar Tev uzticēto.

Šis laiks ļoti sulīgs un vēlīgs bērnu ieņemšanai, arī atbildībai par bērniem. Svariem, kas tikuši vecāku godā, būs jāmācas šī loma, jārūpējas ar mīlestības un pienākuma pilnām rokām. Izdodies!

SKORPIONS
Seksuālā enerģija darbosies dubultā aktīvi. Aizrausies ar jaunu attiecību veidošanu, ar jauniem mīlas piedzīvojumiem. Ļoti lielas iespējas satikt pretējā dzimuma partneri, ar kuru var izveidoties ilgstošas attiecības. Ja ir vēlme un mērķis, par stabiliem pamatiem un jaunu dzīvības elpu parūpēsies arī esošajā savienībā. Savās skavās vēlēsies paturēt daudz, un azartiskāk un nemierīgāks Skorpions rokas būs izstiepis pat līdz svešai sievai vai vīram. Un pilnīgi iespējams, ka šodien neviens neko par to neuzzinās, jo slēpšanas izpildījums pēc augstākiem kanoniem. Taču laiks iet uz priekšu un siena maisā adatu nenoslēpsi. Kārdinājumu pārbaudes laiks.

Uzmanību prasīs vienošanās un seni darījumu, jautājumi, kas kārtoti pagātnē, saistībā ar mantojumu, dāvinātu nekustamo īpašumu. Kāds uzradīsies ar lūgumu atdot parādu un vēl reizi no jauna skatīt un beidzot līdz galam izskatīt, un sakārtot šo jautājumu. Vislabākais un ērtākais risinājums visiem šiem jautājumiem būs atklāta un diezgan intensīva komunikācija, visu ideju un vēlmju fiksēšana uz papīra. Bez tā pie jauniem nosacījumiem netiksi un ilgi neturēsies.

STRĒLNIEKS
Aktīvi un aizrautīgi grozīsies pa cilvēku radīto masu. Klausies palti atvērtām ausīm, runā skaidru un saprotamu valodu. Pilnīgi iespējams, ka lielajā informācijas jūklī Tavā virzienā nāks gan patiesi, gan nepatiesi vēstījumi. Jābūt modram, lai to visu prasmīgi sašķirotu un turpmākā dzīves ceļā liktu lietā, to, kas nepieciešams.

Uzmanība jāpievērš finanšu jautājumiem, priekšlikumiem un idejām, kuras plānots attīstīt pateicoties no ārpasaules piesaistītam finansējumam. Lielo finanšu un biznesa darījumos Tev šajā mēnesī dubulta drošības josta no debesīm.

Vasaras laiks Strēlniekam ir kā jaunas dzīvības avots. Laidīsies cauri sabiedrībai ar izteiksmīgi auļojošu zirgu – tiksies, satiksies, aizmirsīsi un atkal satiksies. Augstākās raudzes zināšanas un neatkārtojams šarms atraisīs iespēju saites. Mēneša otrajā pusē jāatgriežas pie kāda līguma vai juridiska procesa, jāsakārto, jānoved līdz rezultātam. To gan finišēsi vien nākamajā mēnesī, taču nevajag atlikt rīkošanos!

Kur ir visiem, tur tā pa īstam nav nevienam! Kādā no pretējā dzimuma nodomiem noteikti mitinās nopietni nodomi un kaislīga to realizācija. Ļoti veselīgs un patīkams laiks, kurā nostiprināt savas pozīcijas profesionālajā sfērā un izgaršot dzīves garšu, ko sniedz pretējā dzimuma klātbūtne.

MEŽĀZIS
Šomēnes aktuāla darba un atdeves tēma, fiziskā un garīgā veselība. Tam visam gaužām vienkāršs skaidrojums – fiziska un emocionāla pārslodze var vieglu roku novest pie veselības problēmām, kuras bieži vien izliecies nemanām vai ātri vien apslāpē to izpausmes. Ir mirkļi, kad tā var rīkoties, šomēnes – neiesaku. Vēlāk būs grūtāk ar to tikt galā un nostāties uz veselām kājām. Mēneša vidū iesaku paņemt nelielu pauzīti, atslābt no lielās skriešanas pa darījumu gaiteņiem un paraudzīties uz to visu no malas. Lai atpūšas prāts un ķermenis. Mēneša otrajā pusē atgriezīsies nepadarīti darbi, iesāktas un neapstrādātas idejas. Saņemsi jaunu darba piedāvājumu, var sanākt satikties ar kolēģiem no iepriekšējā darba.

Veiksmīgi ieguldījumi sadzīviskā skaistumā. Venēra parūpēsies arī par to, lai privātajā dzīves sfērā ienāktu vairāk siltuma, mīlestības un romantikas. Un vēl nedaudz vairāk seksa. Ar to Mežāžiem nevajadzētu sevi apdalīt, jo hormoni strādās un prasīs diezgan aktīvu realizāciju. Brīvos Mežāžus tie biežāk vilks ārā no mājām, aicinās doties randiņos un meklēt jaunas sajūtas.

UDENSVĪRS
Jauns gadalaiks – jaunas vēsmas. Kā no ziemas miega atmodies lācis, lēni sāks kustēties profesionālās dzīves aktualitātes. Vēl bez liela uzrāviena un ārkārtīgi lielām pārmaiņām, bet vismaz virziens – īstais.

Šīm labvēlīgajām kustībām fonā būs arī labvēlīgs laiks ģimenes un mājas lietām. Tās nezaudēs aktualitāti, – tieši otrādi – ieņems vēl nozīmīgāku pozīciju. Ja pavasara trakumi būs beigušies ar jaunām atzīmēm un plusiņiem vienam par otru un otram par trešo, tad kopā būšana jaunus pārsteigumus neradīs. Katrā ziņā negatīvus jau nu noteikti. Arī savās runās Ūdensvīrs būs saudzīgāks un iejūtīgāks. Šīm garajām vasaras dienām piestāvēs līganas un maigas sarunas, kas tikai nostiprinās kopā esības pamatus.

Profesionālā dzīve ies savu rāmo un stabilo gaitu paverot ceļu nedaudz vieglākai elpai. Daudz būs jāklausās kolēģu un partneru vārdos un jāraugās pieredzē. Jāsakārto krādziņa, lai savas idejas un mēnešiem ilgās pārdomas prezentētu sadarbības partneru, vadītāju un mecenātu acīs. Aktīvi jārosās dažādās organizācijās, savienībās un biedrībās.

ZIVIS
Kamēr saulīte zemi ar siltumu piepilda, Zivīm mieru un pilnības sajūtu sniegs mājinieku klātbūtne un rosība dzīvesvietā. Pievērsīsies bērniem, sievām vīriem un vecākiem. Būs atvērusies runāšanas un draudzēšanās čakra, kas palīdzēs attiecības ar savējiem veidot vieglas un brīvas. Vasaras sākums bagātīgs ar nelieliem izbraukumiem un maziem ceļojumiem. Maz iespēju tajos doties vienatnē, tādēļ laicīgi jau jāsāk domāt par papildus vietu automašīnā. Skolas laiku draugu var uzaicināt uz neformālu salidojumu, parādīsies iespēja pievienoties interešu grupām vai cita veida brīvu un sirsnīgu ļaužu kolektīvam. Meklē un izmanto iespējas.

Kā vienmēr, viss saistīts viens ar otru! Kolektīvās draudzēšanās var vainagoties ar vērtīgiem darījumu kontaktiem. Šī joma šomēnes būs ļoti atkarīga no cilvēkiem, viņu viedokļiem un komunikācijas kā tādas. Darāmā nebūs tik daudz, cik runājamā. Savas domas un projekti jāaizstāv, jādemonstrē savu ideju izdzīvošanas iespēja. Tikšanās ar cilvēkiem, kuri novērtēs Tavu azartisko pieeju darbiem un idejām. Tā līgani un raiti stāstot par iecerēm un iespējām, jāpieskaras finanšu tēmai, kuras risināšanai ir zaļā gaisma. Šis lauciņš iedos pulka atbildību un uz pleciem uzklās atbildības devu par saviem vārdiem un darbiem. Finanses būs viens no diviem šī mēneša aktuālajiem tematiem. Tajā valdīs patīkama spriedze, taču Tavu talantu naudas lietu vadīšanā var apskaust teju katrs.

Mēneša horoskops tapis sadarbībā ar astroloģi Ritu Riekstiņu!

[email protected]
www.ritariekstina.lv

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.