Mēneša horoskops. JŪLIJS 2015

AUNS
Dzirksteļojošais un dedzīgais Auna, vasaras karstākajā mēnesī sajutis nelielu nogurumu. Jūnija skrējienā būs iztērēta tik apjomīga enerģija, tagad laiks to visu lēnām sagremot un apstrādāt.  Iepriekš daudz sastrādāts, redzēts un piedzīvots, tagad jārauga, ko ar to visu darīt. Sev mazliet neraksturīgi, laiski un rāmi Auns dosies ikdienas gaitās, pievēršot lielu uzmanību tam, kā izdarītais rezonē ar apkārtējiem. Tam šomēnes ļoti būtiska loma, jo māka sadarboties, ieklausīties, saskatīt, atskanēs vēl daudz mirkļus uz priekšu. Nākotne. Vēl vairāk – kopīga nākotne būs tā tēma, kur tas viss lieti noderēs. Gan profesionālajā, gan privātajā dzīvē jāraugās pēc kopīga labuma, pēc līdzvērtīga prieka un vērtīgas abpusējas mijiedarbības. Esot jebkurās attiecībās Tev jāmāk gan sevi pasniegt, gan otru novērtēt, neatliekot otrajā plānā savā virzienā saņemt patiesu “Nē”. Tici man, tas nāks par labu. Kādam palielam un skabargainam posmam Tavā dzīvē te ir jānoslēdzas. Neturi ciet to, kas jau sen aizgājis.
 
VĒRSIS
Lēnām, akurāti Vērsis virzīsies pa savu plānu un ieceru lielceļu. Pozitīvas domas un pārdomātas darbības ļaus skaidri apjaust gan kļūdainos, gan pareizos lēmumus. Jārēķinās ar situācijām, kurās būs jāpieņem drosmīgi lēmumi. Tavs ieskicētais ceļš vedīs nešaubīgi pareizi, teju viss, ko darīsi, izdosies ar apskaužamu vieglumu. Arī, ja ceļā gadīsies situācijas, kurām var piešķirt mīnusa zīmi, tās Tavu stāvu pat nesašūpos. Daudzos jautājumos atkal un atkal nāksies novērtēt savas kvalitātes. Tas palēnām mainīs Tavu draugu, paziņu un kolēģu loku. Viņi var prasīt to uzmanību, kas Tev šobrīd jāvelta augstākiem mērķiem. Tomēr, viņi ir daļa no Tavas ikdienas un daļa no Tava ceļa. Atvēli laiku, neatstāj novārtā. Privātajā dzīvē miera mūs vismazāk. Tur emocijas sitīs augstu vilni, ja vien nespēsi noslāpēt savu Ego, principus un patmīlu. Un kā būtu ja izaicinātu paši sevi un dotos iekarot kādu vientuļu salu? Bez asiem priekšmetiem vēlams 🙂

DVĪŅI
Vienmēr kustīgie un lustīgie Dvīņi kā allaž var būt gatavi kaut kam jaunam un dzirksteļojošam. Šis laiks var nest tādus notikumus, kas diezgan jaudīgi dzīvi var pagriezt pilnīgi citā virzienā – sāksi dzīvot uz kruīza kuģa, pieteiksies alpīnistu kursiem, iespēju pilna pasaule. Krekls plīsīs vaļā no vēlmes elpot un just dzīvi aizrautīgi. Viena lieta gan var šos lielos notikumus ietekmēt – Tava šūpošanās, šaubas, domas, pārdomas un apdomas par šo tēmu. Turi vaļā logus, durvis, sirdi, acis un rokas un sagaidi savu lielo notikumu. Tikmēr ikdienišķajos darba jautājumos jācenšas saglabāt miers un smaids sejā, arī tad, ja kolēģi krīt uz nerviem un zīmulis lūzt pie katra pieskāriena papīram. Emocionāls satraukums ļoti ietekmēs darba rezultātus un arī veselības stāvokli. Tam šomēnes īpaša uzmanība – varbūt laiks ķerties pie vasaras zaļumu diētas vai varbūt pat kāda sporta integrēšanas ikdienā? Romantikas valgos esošajiem – baudas pilnbrieds. Maz būs iespēju paiet garām nepieskaroties, un arī nevajag. Laiks, kas var iedot jaunu dzirksteli intīmajai dzīvei. Tie, kas lielās mīlas gaidās, veltiet uzmanību tam, kas jums sniedz lielu prieku. Amors vēl nevienu nav atstājis bez uzmanības.

VĒZIS
Tāda sajūta, ka kāds stāvošā rāmā ezerā iemetis milzīgu akmeni. Jūlijs Vēžiem būs tie vilnīši, ko akmens radīs. Tavu kustību jutīs gan tuvāki, gan tālāki. Enerģija kļūs vairāk, aktīvi darbosies visos tajos virzienos, kas tuvi un dārgi tikai Tev pašam. Neskatoties uz dinamisko ņemšanos, nevienu lieku kustību no Vēža nesagaidīsim. No jebkura sāna skatoties, tas kādam noteikti šķitīs gana egoistisks, taču tas, kam nepatiks, droši var nepiedalīties. Vēzim šomenes jādarbojas pēc principa – savējie sapratīs. Ja nē – tad mums nav pa ceļam. Lai vai ko Vēzis darītu, tas domā un dzīvo attiecībās.  Vismaz šajā tēmā, ja attiecības kā tāds, īsti noformējušās, vēl nav. Un te nu Vēzim var atvērties acis uz kaut ko, kas prātīgs, izskatīgs, mīļš un pa kājām nemaisās. Īssavienojums starp diviem pievilcīgiem ļaudīm un garantēta priekiem pilna vasara.

Profesionālajā jomā jāturpina stutēt pamati tam, kas rūpīgi būvēts un celts. Pats savām acīm ieraudzīsi personīgi ieguldītā darba un šarma rezultātus. ļauj tiem kalpot par fundamentu nākamajam izvirzītajam mērķim.

LAUVA
Jo augstāk kāpsi, jo tālāk tiksi. Pilnīgi noteikti, ka tā arī notiks, tikai Lauvai jārēķinās ar to, ka katrs pakāpiens uz augšu, prasa ar vien lielāku piepūli un koncentrēšanos. Mieru, stabilitāti un atzinību mīlošie Lauvas jūlijā sajutīs smagumus pie savām potītēm, dažu labu apstākļi uz ceļiem noliks un muguru spiedīs. Tās vērtīgākās zināšanas un pieredze nāk tieši pateicoties šādām situācijām. Jūlijā tā ir jāpieņem un jāļauj tai notikt, tad savu atrašanos augstāk izjutīsi vēl izteiktāk.

Mirkļos, kad uz Taviem pleciem neguls dzīves atbildības nasta, baudīsi prieka un baudas pilnus notikumus. Nedaudz ironiski, ka šie abi iet roku rokā, vaine? Jupiters Lauvas zīmē dos iespēju baudīt divtik vairāk, izjust divtik sulīgāk. Ja neaizrausies un neiegrimsi pārmērībās, izdzīvosi tiešām aizraujoši vasarīgu mēnesi. Jaunas iepazīšanās, kuras Tavai dzīvei piešķirs piesātinājumu. Laba ziņa tām Lauvām, kas gaida uz mirkli X, kad pārtraukt attiecības, kas sevi jau sen izsmēlušas – tas ir tas laiks. Viegli būs pagriezties uz aiziet. Pēcgarša – patīkama.

JAUNAVA
Jaunavai Jūlijs būs labs un vērtīgs profesionālajā un finanšu jomā. Miljons mazas darīšanas ēdīs nervu šūnas nost bez sāls, līdz lielajām lietām rokas neaizsniegsies, taču – aij, cik ļoti vajadzīgs! Jaunavas lielais uzdevums šim mēnesim – iemācies savaldīt mēli, rokas un prātu, lai uzturētu mierīgas attiecības ar līdzcilvēkiem, nodod viņiem mazās lietas, atdodies lielajām. Nenoliedzami visā darbu jūklī, Jaunavas galvu nepametīs doma, ka nevienam neko uzticēt nevar, neviens īsti neko nemāk, neatbilstošs darba ātrums, kaitinoša attieksme un tādā garā. Tā uz priekšu netiksi. Jācenšas mierīgi ievilkt elpu, ieraudzīt to, kura potenciāls tuvāks Tavām prasībām un lai dara mazos melnos darbiņus. Lielie un nozīmīgie Tevi aizvedīs pie skaļām finansiālām atbalsīm, tādēļ netērē laiku velti. Darbu rats rimsies uz jūlija otru pusi, kad Jaunavas labprāt atmuguriski kritīs sava mīļotā cilvēka rokās un baudīs mieru un prieku. Ļoti uzmanīgi jāapietas ar veselības jautājumiem. Ja mani kaut mazāko norādi – pievērs uzmanību, dodies pie ārsta.
 
SVARI
Svarīga loma cilvēkiem Tavā dzīvē, Tavā ikdienā. Ne pārāk sabiedrisks un aktīvs mēnesis,  taču sirsnīgām sarunām pilns. Laikā, ko pavadīsi kopā ar sev tuviem cilvēkiem, uzzināsi, sapratīsi, saklausīsi sev daudz vērtīgā. Tajā, savukārt jādalās tikai ar sirdij tuvo. ļoti labs laiks, lai uzlabotu attiecības, kas ikdienas skrējienā apsitušās pret asajiem stūriem. Veltīt viens otram to laiku, ko gaismas ātruma darbības atņēmušas. Maigā un intīmā gaisotnē ražosi papildus devu tam, lai šī savienība turētos kopā vēl ilgu laiku.

Lai gan tuvinieki un mīļotais cilvēks būs ļoti tuvu klāt, viņi nespēs no Tevis atraidīt ļaudis un situācijas, kas turpina pārbaudīt Tavu stāju. Profesionālajā jomā var būt asas viedokļu apmaiņas, uz savas ādas jutīsi konkurences un svešas taisnības salkano dvašu. Nesalūzīsi, ja pareizo attieksmi pret šiem apstākļiem sevī turēsi dienu no dienas.

SKORPIONS
Skorpions šo mēnesi sāks kā uz auto sacensību starta līnijas. Jāsaka, ka arī pavadīs to vismaz tik intensīvi, cik pirmā apļa braucienā. Sīva konkurence, spēcīgas dunkas pa sāniem, spēcīgu un līdzvērtīgu pretinieku putekļi Tavā degunā. Šis dinamiskais fons Tev ļaus saprast to, ko patiešām vēlies sasniegt un ar kādiem ieguldījumiem esi gatavs uz to iet. Jābūt gatavam, ka teju viss būs atkarīgs no Tevis paša – Tava spēka, drosmes, pārliecības, diplomātijas. Arī Tavām idejām, ierosinājumiem un nostājas. Jāiegulda darbs pie iepriekš pieļautām kļūdām un jāpieslīpē jaunās vīzijas par dzīvi, kādu to vēlies redzēt. Būtiski notikumi sadarbības jautājumos, attiecībās ar cilvēkiem. Kāds nespēs saprast ne Tavu garastāvokli, ne ambīcijas. Pilnīgi noteikti, ka ar daļu no Taviem cilvēkiem, Tev jāuzvedas daudz daudz citādāk. Neprovocē privātās attiecības, lai rit savu gaitu. Lielām pārmaiņām tur nav nekāda pamata.

STRĒLNIEKS
Viegli apreibis no Jupitera sniegtās laimes sajūtas, Strēlnieks taustīsies pēc zemes zem kājām. Kaut gan.. kam Tev tā vajadzīga? Labāk celsi sapņu pilis, ļausies neprātīgiem plāniem, domām un notikumiem un baudīsi visu, kas notiek. Jaudīgais Jupiters Lauvas zīmē, jūtami ietekmēs katru Strēlnieka šūniņu, tādēļ pilnīgi normāli, ka plāni un ieceres dzims kā konfetti lietus, taču ar to rezultātu gan būs kā būs. Šo mēnesi noteikti pavadīs nedaudz lielāka vieglprātībā, kā parasti, tomēr, ja savlaicīgi paspēsi pieķert labu ideju un atrast kādu, kas to spēj pie zemes pieturēt – tai garantēts skaists mūžs. Raibs un bagātīgs mēnesis arī privātajā jomā. Tiem, kas laimīgi devušies roku rokā – turaties cieši viens pie otra, jo šomēnes jūs varat izbaudīt vēl nebijušas sajūtas. Protams, Strēlnieka ugunis raustīs acu ābolus un prasīsies aplūkot svešus garāmgājējus, tomēr sirdij, – tai nevajag skaitu! Tie, kas brīvi plandošiem spārniem, piedzīvos daudz un krāsaini. Kā pasaku filmā ar laimīgām beigām.
 
MEŽĀZIS
Mīlas lietas svinēs svētkus arī jūlijā. Turpināsies jūnijā iesāktais kontaktu uzmanības un piedāvājumu maratons. Mežāzis daudz domās un vērtēs savu un partnera rīcību un svarīgi tajā visā nepārvērtēt savu vērtību un nesacelt augstu krāšņo pāva asti. Bravūra un drosme jūlijam piestāv, tāpat kā silti saules stari un krāsainas puķes skaistajām vasaras dienām, tomēr Tev vairāk jākoncentrējas uz pievienoto vērtību, tā visa jēgu un nozīmi.

Mīlas lietās vietām kursies ugunskuri, pat krāšņi salūti. Uzmanības netrūks. Mežāži kā sarunājuši izmantos silto vasaras laiku, lai izteiktu bildinājumus, apsvērtu laulību iespējas/ Kurš nu būs briedis garus gadus, tas arī saņemsies šim solim.

Darījumu joma līdzināsies teju kā eksāmenu laikam augstskolā – vienīgi pārbaudes laiku grafiks nav precīzi zināms, vien tas, ka sevi jādemonstrē aktīvi! Pilns optimisma un iekšēja spēka Mežāzis virzīsies uz priekšu ne tikai pa mīlas ceļiem, bet arī pa karjeras kāpnēm. Tur lietas sakustējušās pamatīgi. Iesprūdušās durvis beidzot pavērušās.

ŪDENSVĪRS 
Piepildīts un aizraujošs mēnesis.  Optimisms bruģēs ceļu veiksmīgai profesionālajai darbībai, dos enerģiju un iespējas demonstrēt savas zināšanas un varēšanu. Īpaši veiksmīgs šis laiks radošās profesijas pārstāvjiem. Viss, ko darīsi, būs pamanāms.

No sajūsmas un uzmanības apliecinājumiem neizvairīsies arī privātā dzīve. Mīlestības sulas līs kā no pārpildītas krūkas. Romantiski piedzīvojumi mīsies ar pieaugušo auditorijai atļautiem sižetiem. Piedzīvojumu un jaunu sajūtu kāre Tavā ceļā jaunus partnerus stādīs kā sēnes pēc lietus.

Tā vien šķiet, ka darba lietas būs modušās kopā ar hormoniem. Jaušami notikumi personīgajā biznesā un aktīva rosība melnbaltajā ikdienas darbā. Šīs tēmas prasīs uzmanību un izturību. Līdzšinējā darba ritmā – veselīgas un patīkamas pārmaiņas. Sakārtosies jautājumi, kas kā gara čūska vilkās dienas, nedēļas un mēnešus. Ar smaidu sejā varēsi vērot, kā nostabilizējas personīgiem sviedriem izcīnītās varas pozīcijas.

ZIVIS
Šī dzīve ir kā šūpoles – uz augšu nes un tūlīt rauj uz leju! Ieej tādā ritmā un jūties mierīgi – tas jūnijā ir Tavs īstais stāvoklis – nepastāvīgs, mainīgs un nedaudz provokatīvs. Vien uz īsu mirkli varēsi justies droši par situāciju, kurā atrodies, un jau nākamajā būs pilnīgi citos apstākļos. Gana apbruņotas un gatavas izcīnīt un pierādīt, Zivtiņas jūlijā var iemesties tādos ūdeņos, no kuriem kas zina, kā ārā tikt. Jādomā par iepriekšējo situāciju, lai zinātu, kā rīkoties nākamajā.  Šo izteiksmīgi raibo notikumu virpulis Tev ļaus apjaust gan savas spējas, gan sejā ieraudzīt to, kas nedzied ar tevi pēc vienādām notīm.

Sirsnīgs un mīļš šis laiks ģimeniskiem jautājumiem. Kā no malu malām sabiruši un atkal no jauna salasījušies zirņa bērni, Zivtiņu virzienā ripos ģimenes locekļi, radinieki, mājdzīvnieki un sadzīve. Viss kārtojās tā, lai pavisam drīz Zivtiņu spilvenos vārtītos atvasītes. Jāizmanto debesu labvēlība mērķtiecīgi un aktīvi. Katrā labajā notikumā, kas notiks šajās sirsnības ieskautajās sienās, jutīsies kā uzvarētājs. Patiešām liels laimests – laimīga ģimene.

Mēneša horoskops tapis sadarbībā ar astroloģi Ritu Riekstiņu! www.ritariekstina.lv
tel. 29126284
[email protected]

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.