Mēneša horoskops. JANVĀRIS 2014

AUNS
Gada sākums nāks ar lieliem notikumiem un atbildības uzņemšanos profesionālajā sfērā un jūtīgiem mirkļiem mājas dzīvē, kurai šajā gadā īpaši liela nozīme.
Kas attiecas uz biznesu un darījumiem – uzdevumu daudz, pārbaudes darbu vēl vairāk. Tiem, kas kustina savu privāto darījumu sfēru, ieteicams pievērst uzmanību finansēm un biznesa pamatiem. Protams, Tev gribētos visu tagad un uzreiz, taču būsim reāli! Ņemot vērā darījumiem labvēlīgo planētu retrogrādo stāvokli, turpini iesāktos projektus un darbus. Par jaunajiem plāniem pagaidām tikai apspriedies, vērtē, analizē un kalkulē.
Vīrieši būs tendēti ieklausīties sievietēs, meklēs kompromisu un rīkosies baudas vadīti. Sievietes savukārt meklēs vīriešos stabilitāti un atbalsta drošu plecu. Kā vieni tā otri attiecībās lūkosies pēc noturības un miera, nezaudējot savas unikālās neatkarības devu. Esošās attiecībās un laulībā aktualizēsies savstarpēju finanšu un ģimeniski praktiski jautājumi.

VĒRSIS
Gads sāksies ar filozofisku un apdomas pilnu mirkli. Lūkosies pēc plašākām zināšanām, pēc svešu zemju smaržas un izpratnes par pasaules uzbūvi. Nedaudz pa abstraktu priekš praktiski noskaņotā Vērša, taču noderīgi, lai pēc tam vēl stabilāk turētos pie zemes virsmas.
Šis mēnesis vairāk prasīs ieguldīšanos. Jauna gada apņemšanās būt vēl labākam darbiniekam būs jaušama pašās pirmajās mēneša dienās – darīsi daudz, rīkosies impulsīvi, nejutīsi robežas. Kolēģi un sabiedrotie Tevī modinās sāncensības garu, taču – kas par daudz, tas par skādi. Mēneša otrajā pusē nāksies uzņemties vairāk atbildības, kāds būs pamanījis lielās zemes grēdas, ko Vērsis aiz sevis atstājis. Pienākumu nasta augs, taču tas, kā vienmēr, Tev nāks tikai par labu.

DVĪŅI 
Jaunā gada pirmie impulsi būs naudas un baudas gultnē. Lieliem kausiem vēlēsies smelt no tās bļodas, kurā saimnieko kāds cits. Neizsīkstošs enerģijas apjoms ceļā uz savu mērķi un savu iedomu.
Un Dvīņi var nolemt gadu sākt ar iešanu pāri nospraustajām robežām. Mēneša otrajā dekādē pavisam liela iespēja nesties tur, kur acis rāda. Tieksies pēc jaunām sajūtām cilvēkiem, iespaidiem. Visvairāk šādi braucieni var skart tieši cilvēcisko faktoru. Interesantas iepazīšanās, vērtīgas idejas un negaidīti sadarbības piedāvājumi. Idejas būs vērā ņemamas, taču to izvērtēšanai jāvelta uzmanība.
Mēneša beigās temps būs tāds, ka nemanīsi nedz šķēršļus, nedz brīdinājumus. Radoši iedvesmas brīži mīsies spēcīgām kaislībām mīlas frontē.


VĒZIS
Gads sāksies ar jūtamām pārmaiņām Vēža dzīvē. Ar jaunu sparu pievērsīsies savas dzīvs svarīgāko istabu sakārtošanai. Pirmā – Vēzis pats savā būtībā. Nepārspīlējot savu lomu un nozīmi, neceļot sevi augstāk nekā esi, ir laiks pievērsties realitātei.
Jutīsi iedvesmu sākt jaunas lietas, iesaistīties jaunos projektos. Iespējas būs daudz. Tev atliek tikai rūpīgi izvēlēties kam teikt jā vārdu un kam ļaut lidot tālāk. Gada sākumā pievērsīsies mājvietas labiekārtošanai. Mājas darbosies ļoti labprāt. Tur kā ar līmi pielīmēts. Pie tās lipinās ne tikai siltums un atmosfēra, bet arī cilvēki. Tie, kuri tur, nākuši uz palikšanu.
Sievietes gan būs ļoti domīgas un prātīgas. Jau tā jūtīgas un trauslas tās vēl pieķersies kalkulatoram un praktiskās izdevības meklēšanai. Nekas nav bez laba iemesla, jo šai sīkumainajai un pragmatiskajai pieejai pamatā būs stabili nodomi.

LAUVA 
Svētki ar nosaukumu „dzīve” turpināsies uz pilnu klapi. Cilvēki Tev riņķi mudžēs, gads sāksies ar sirsnīgu un pacilātu noskaņojumu, ar daudz jauniem kontaktiem, kuriem visticamāk Lauvas dzīvē būs pastarpināta nozīme.
Mēneša otrajā pusē Lauvas ikdienu papildinās sadarbības partneru piedāvājumi jaunos projektos. Te var būt diezgan cieša saistība ar ārzemēm. No aizrobežām saņemsi vērtīgas ziņas, dažas no tām pat darba un sadarbības piedāvājumi.
Ja iepriekšējā gadā vēl nepaguvi, tad aktīvi risināsi dzīves vietas pārmaiņu jautājumus. Sākot jau ar to, ka mainīsi kur un kā dzīvo. Ideālā variantā, protams, nevajadzētu domāt par to ar ko dzīvot, lai gan mīlas lietas jau arī neļaus pilnībā nodoties sadzīvei.

JAUNAVA
Lielās svētku brīvdienas būs atstājušas jūtamu iespaidu uz Jaunavas darba spējām. Gads sāksies ar atvaļinājumu un laimes sajūtu. Vismaz tām Jaunavām, kuras savā galvā to pieļauj.
Mēneša otrajā pusē personīgā dzīve ienesīs risināmu situāciju no pagātnes. Sena un domas rosinoša satikšanās, vecu un nesakārtotu jautājumu aktualizēšanās. Ja kārtībai jābūt, Jaunava to ieviesīs.
Turpinās rosība pa naudas maku. Nav ieteicams iesaistīties neskaidros projektos, pieķerties darījumiem, kuru realizācija miglā tīta. Par neprātīgiem lēmumiem jāmaksā. Raugi, lai Tavas finanses iet skaidru un līdzenu ceļu.
Mīlas dzīvē janvāris pavisam kaislīgi iekustinās Jaunavas mīlestības mēnesim. Brīvās ies palēkdamies, augšējā un apakšējā veļa ies pa gaisu. Emocionāli piesātināts un juteklisks noslēgums gada pirmajam mēnesim.

SVARI
Gadu sāksi cieši satinies mājas siltajās segās un mīļoto cilvēku apskāvienos. Lielas rūpes un uzmanību prasīs pilnīgi viss, kas notiek mājās, sākot ar mājinieku labsajūtu, turpinot ar mājas izskata uzlabošanu. Tiem, kas uz to jau labu laiku gājuši, būs klāt brīdis, kad jāliek pirmais solis jaunajā mājvietā.
Par savām vēlmēm un vajadzībām runāsi un rīkosies drosmīgāk, nekā citās reizēs. Enerģija plūdīs vēnās, mierā nevarēsi nosēdēt. Ķersies klāt tam, kas atlikts, to, ko no Tevis prasa ne tikai pienākuma apziņa, bet arī dzīvesbiedrs. Privātā joma var būt ar nelielu pārsteiguma piegaršu. Līdzšinējās attiecības prasīsies pēc jauna statusa. To kurā virzienā vedīs to ceļi, būs jānosaka pašiem.
Naudas gada ieskaņā būs pilnīgā apjukuma stāvoklī. Ar nacionālās valūtas maiņu, tā var prasīties pēc zināmām pārmaiņām ar Svaru maciņš.

SKORPIONS
Viens liels un nozīmīgs jautājums – Skorpions pats būs šī gada tēma numur viens. Tā liks Tev aizdomāties par saviem spēkiem, savām spējām. Daudz domāsi, analizēsi un vērtēsi savu darbību. Visus notikumus, kas šogad nāks Tavā dzīvē vērtēsi ļoti reālistiski, skatīsies pēc iespējas tos īstenot un raudzīsies pēc to noturības nākotnē un vērtības savā dzīvē.
Gada sākumā visām sarunām un notikumiem būs nopietna bāze. Ja kaut ko apsoli, tad tikai tad, kad par to ir pilnīga pārliecība, ja pārliecības un drošības nav, tad jātur mute ciet.      Domāsi par mācībām, pieņemsi lēmumu turpināt mācības augstākajā mācību iestādē, ļoti liela iespēja, ka iespēju durvis pavērsies uz ārzemēm. 
Mēneša otrajā pusē Skorpions labprāt krietni vairāk laiku pavadīs mājās, lūkos pēc siltas sajūtas, mīļām rokām. Tiem, kuriem līdz šim stabila ģimenes dzīve, tie tajā atradīs savu emocionālo patvērumu, būs kopā ar bērniem, mājas mīluļiem un tuviniekiem.

STRĒLNIEKS
Gads sāksies ar vienu no būtiskākajām pirmā pusgada tēmām – finansiālo jautājumu. Strēlnieks saņems piedāvājumus jaunam amatam, iepazīsies ar jauniem darba pienākumiem. Notikumiem nekustamo īpašumu sektorā un visā, kas saistīts ar Tavu privāto mantu, vērojams ilga laika spiedogs. Gan jaunas darbavietas meklējumi, gan pārmaiņas dzīves vietā, vainagosies ar noturību un stabilitāti.
Tādu Strēlnieku bieži neizdodas redzēt – nopietni noskaņotu, mērķtiecīgu un savāktu savās domās un nākotnes plānos. Šāds noskaņojums Strēlnieku vadīs arī draugu un sabiedroto izvēlē. Vēl nopietnāk nekā citus gadus Strēlnieks būs nolēmis gadu sākt ar nopietnām apņemšanām un ar stabilu krēslu zem dibena. Visās darbībās būs vērojams praktisks un pragmatisks piesitiens. Ar vērtējošu skatu raudzīsies ne tikai uz savu dzīvi un saviem pienākumiem, bet arī uz pretējo dzimumu.

MEŽĀZIS
Jaunu gadu sāksi kā lielu dzimšanas dienu. Šoreiz Mežāzis būs vēl pozitīvāks, ar sulīgu enerģijas devu un optimistisku skatu uz dzīvi apveltīts. Kā dāvana no debesīm šogad, īpaši gada pirmajā pusē – attiecību jautājums. Pie tām būs diezgan daudz, un rūpīgi jāpiestrādā.
Ne mazāk svarīgi un sparīgi noritēs dzīve sabiedrībā, attiecības ar partneriem, kolēģiem un ikdienā līdzās esošiem cilvēkiem. Būs jāizvērtē līgumiskas attiecības, jāpārskata atsevišķas vienošanās. Gada sākuma temats – personīgās finanses, peļņas iespējas. Var parādīties gan tās, gan nauda arī spēs atrast ceļu pie Tevis pati.
Savas izpausmes jāmeklē sabiedrībā, draugu lokā, jāpiestrādā pie savu interešu loka, jo te arī iespējami dažādi notikumu pavērsieni.


ŪDENSVĪRS
Ar nemainīgu izdošanās un panākumu tempu Jauno gadu iesāks darba jautājumi. Daudz vairāk būs jāiedziļinās niansēs, rūpīgi jāpievēršas visam, kas šajā sfērā spēj dot labus un ilgstošus rezultātus.
Uzcītīgai strādāšanai var patraucēt vēlme cīnīties par konkurenci. Enerģija plūdīs straumēm un Tava neizsīkstošā un dabīgā vēlme izpausties īpaši manāmi, Tev var sākt kantēt.
Personīgā dzīve gada pirmajā mēnesī būs otrajā lomā. To var veicināt gan, iepriekš minētais saspringtais laiks darbā, gan vēlme savu personīgo dzīvi pasargāt no trešajām acīm. Esi drošs, Ūdensvīr! Sabiedrība neko neuzzinās. Mēneša sākumu velti sev, savām domām un vēlmju analīzei. Tev priekšā dinamisks un notikumiem bagāts gads ne tikai profesionālajā, bet arī privātajā sfērā.

ZIVIS
Jauns gads sāksies ar ballītes noskaņojumu. Svētki būs nedaudz ievilkušies, draugi un prieka biedri Tavas mājas un dzīvi uzskatīs par savējo ilgāk, nekā plānojāt, satiekoties iepriekšējā gada noslēgumā.
Venēra – mīlestības un baudas pārvaldniece visu Janvāra mēnesi virzīsies atmuguriskā kustībā, tādējādi no Tevis prasot vēl lielāku uzmanību un atbildību par izdarītajām izvēlēm. Uz šī paša fona, pieļauju domu, ka kāda no Tavām izvēlēm pārsteigs Tevi pašu. Nedaudz netradicionāli un nepierasti, taču, ja patīk Tev, tad citiem gar to nekādas daļas. Zivīm, kuras pa pasaules upēm pagaidām klīst vienas, būs neapdomības pilns laiks šajā ziņā. Gribēsies raut aiz rokas glītus dzīves garāmgājējus, ļauties neprātīgam sajūtu virpulim.
Darījumi un bizness gada sākumā kā sasalis. Vienīgie jautājumi, kas būs jārisina ar dubultu sparu, būs finanses.

Mēneša horoskops tapis sadarbībā ar astroloģi Ritu Riekstiņu!

[email protected]
Tel. 29126284
Skype: riekstina.rita

 

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.