Mēneša horoskops. FEBRUĀRIS 2014

AUNS
Cerīgu skatu raudzīsies nākotnē, atvērsies ideju un radošās enerģijas čakra. Tavā dzīvē nāks interesanti un aizraujoši cilvēki, iespējas un notikumi. Jālūko pēc iespējas atšķirt vērtīgo un vajadzīgo no mirkļa iegribām. Gaisā virmojošās enerģijas tādas smagnējas, bet kādā brīdī pie zemes jau arī jāpieskaras.
Sieviešu un vīriešu savstarpējās attiecības mēneša beigās īpaši izpaudīsies kā versija, kurā katrs ir no savas planētas. Sievietes būs uzņēmīgas, no saviem vīriešiem prasīs daudz, un daudz arī dos. Vīrieši, šķiet būs noskatījušies maigāku sievietes lomu, un mēģinās ieviest dzīvē.
Nebrīnies, ja mēneša pēdējās dienās Tavs noskaņojums būs mazliet lēnīgāks. Situācija debesīs būs pavērusi jaunu nodaļu savā grāmatā, tā sauksies – pārdomu un pārvērtēšanas laiks.

VĒRSIS
Ar jaunu dvesmu un ideju vezumu Vērsis vērs durvis uz februāri. Ar atvērtām acīm un izplestām rokām vērsies pret pasauli.
Ieguldi savu enerģiju tajos procesos, kas attiecas tieši uz Tevi, necenties pierādīt un pārspēt arī, ja kāds min uz papēžiem. Jāturpina savs ritms un sava gaita.
Darījumu sfērā pozitīvi procesi saistītā ar partneriem un notikumiem ārzemēs.
Oficiālais mīlestības laiks nesīs jaunas un sparīgas vēsmas attiecību jomā. Jāliek lietā radošais potenciāls burvīgai svētku noskaņai, būs interesantas sarunas un krāšņi solījumi. Attiecības, kas šajā laikā veidosies, turēsies pamatīgi. Mīlestība un uzticība velsies kā sniega bumba Tavā virzienā. Dots devējam atdosies, savādāk nemēdz būt.


DVĪŅI
Emocijas un spēcīgas jūtas virzīs gada krāšņāko mīlestības mēnesi. Dvīņi to uztvers ļoti burtiski, – debesis dāvās lielu enerģiju, izturību un vēlmi just un baudīt. Jaunas iepazīšanās straujā tempā pāraugs kaislīgās jūtās. Attiecības, kuras līdz šim raksturoji kā draudzīgas, vai partnerattiecības darījumu jomā, mēneša sākumā pārsteigs Tevi pašu.
Pienākumu apjoms augs, ar vadību un citām svarīgām personām, būs jārisina nākotnē nozīmīgi jautājumi. Ja līdz šim par to nav domāts, tad var ieskicēt savas vēlmes un ieceres privātā biznesa plāniem. Šo plānu pamatos jāieliek vēlme un apņemšanās cītīgi strādāt, pārskatīta un stabila naudas plūsma un atvērta ideju lādīte. Ar naudu šajā laikā jārīkojas ļoti prātīgi.
Mīlas lietas pulsēs un trakos pakrūtē un pavēderē, taču tiem, kam nopietni plāni, šajā laikā var izdoties nostiprināt savas pozīcijas partnera dzīvē. Jūtas kļūs nopietnākas un dziļākas, īpaši sievietēm prasīsies pēc stabilitātes un drošības. Sievietes dos priekšroku vīriešiem, kam prātā pieklājīga nākotne un asinsritē neremdināms dullums.

VĒZIS
Aktīva un dinamiska privātā dzīve. Bez nopietnām un ilgām pārdomām tajā vai nu ienāks vai izies kāds personāžs. Straujākie un neapdomīgākie pamanīsies abus – gan atvadīties, gan no jauna satikties. Svarīgs akcents uz nopietnām mīlas saitēm.
Uzmanība no darba lietām nenovērsīsies. To neļaus kolēģi un sadarbības partneri. Lietas ies savu gaitu, bez straujām pārmaiņām un izteiksmīgiem notikumiem.
Februāra beigās ārzemēs gaidāmi sajūtu un emociju pilni notikumi. Ieslīdēsi gluži vai citā realitātē, sapņosi par atsevišķu pasaku tēlu klātbūtni. Sievietes ļausies sapņiem par krupja bučošanu un puisi baltā zirgā. Vīrieši apmierināsies ar strādīgu un skaistu daiļavu, kura apavus tur kājās tikai līdz pusnaktij. Vērtīgas fantāzijas, kas ļaus aizmirst sūro sadzīvi un ikdienas klapatas.
Atgriežoties realitātē, būs jāturpina darbs ar sevi.

LAUVA
Cilvēki un iespējas Lauvu mētās uz visām pusēm. Oficiālais mīlestības mēnesis nedaudz pārsteigs ar to, ka kāda cita sakāmais ir būtiskāks, par Tavu, ka tajā jāklausās un citiem jāļauj izpausties. Ja tādiem eksperimentiem ļausies iemantosi enerģētiski spēcīgus un intelektuāli vērtīgus kontaktus. Mēneša sākums darbavietā kā sprādziens – radošie uzplaiksnījumi apžilbinās kolēģus un partnerus un tā lieta ies uz priekšu ar labām atsaucēm uz visu gadu.
Tajos jautājumos, kurus nelabprāt risini, ļaujies straumes plūdumam. Īpaši tas attieksies uz personisko dzīvi un romantiskajām attiecībām. Sēdies plostā un lai tas iet savu gaitu.
Februāra beigās nobremzēsies gan sarunas, gan darījumi. Būs jāpiestrādā pie kvalitātes. Varbūt nedaudz nepatīkami, tomēr būs jāatgriežas pie sarunām ar kredītiestādēm. Ja spēsi uz priekšlikumiem noraudzīties ar vēsu prātu, iespējami labi un izdevīgi risinājumi.

JAUNAVA
Ar pulsējošu sirdi un paātrinātu asinsriti ķersies klāt oficiālajam mīlestības mēnesim. Tās Jaunavas, kuras briest, pārmaiņām mīlas dzīvē var sasparoties. Kaislības turpināsies jaudīgos toņos. Trauslākās attiecības var pairt.
Skaidrības un kārtības pirksts būs jāpieliek arī mācību procesam, taču tas vēl pusgadu raustīs un tramdīs Jaunavu prātus. Labāk ar vienu reizi to sakārtot, lai nevelkas ar garu asti nopakaļ.
Gan darījumu, gan privātajās attiecībās mēneša beigās prevalēs kašķīgs un īgs noskaņojums. Vēlēsies lielāku atbalstu un pretimnākšanu. Uzmanību no pretējā dzimuma partnera teju vai pieprasīsi, taču saņemtais var neattaisnot Tavas cerības un atkalt satraukts noskaņojums mīļoto starpā. To jutīs un manīs daudzi. Protams, savas vēlmes un sajūtas pavisam noslēpt neizdosies, tomēr ir vērts piedomāt cik un kas no tā vis ir pa īstam.

SVARI
Jau pirmajās februāra dienās Svaru mājās iespējami emocionāli pārdzīvojumi un piedzīvojumi. Tajās valdīs spilgtas emocijas, spraigas sajūtas. Ja dzīves vietas maiņa ir aktuālā stadijā, tad pilnīgi iespējams, ka tieši tās arī šīs sajūtas.
Februāris ir pilnīgi piemērots tam, lai Tu vēlreiz pārliecinātos par savām izdarītajām izvēlēm, par Tavas kvalifikācijas (un arī atalgojuma) atbilstību Taviem pienākumiem. Atgriezīsies pie augstskolas tēmas vai meklēsi iespēju papildināt savu zināšanu vācelīti citādā veidā. Mēneša otrajā pusē jau darba jautājumos būs jāierokas līdz ausīm. Tā, kā vēl joprojām daudz uzmanību no Tevis prasīs arī mājas dzīves, īpaši jāraugās, lai neiekļūsti tādā kā vāveres ritenī.
Jaunām sajūtām un jauniem cilvēkiem Tavā dzīvē var būt īslaicīgs raksturs. Kā griezīsi un veidosi, tā arī dzīvosi.

SKORPIONS
Pavisam ierāvies mājās, kā savā aliņā. Nelabprāt pievērsīsies notikumiem sabiedrībā, meklēsi mazāko iemeslu, lai paliktu un atgrieztos mājās, lai padarbotos tur nopietnāk.
Veselīga un patīkama noskaņa mājās būs Tava prioritāte. Mājās un personīgajā dzīvē mīlestības svētku laikā būs jāpieķeras pie pagātnē neatrisinātiem jautājumiem, aktualizēsi sadzīviskus jautājumus, pārrunāsiet ikdienas nosacījumus un atbildības sfēras. Jākārto ar pagātni un kopdzīvi saistīta dokumentācija. Ja atrodies ārzemes, tad sājā laikā saņemsi labas ziņas no mājām, vai atgriezīsies tajās.
Attiecības ar pretējo dzimumu uz romantiski noturīgas ass. Sievietes zinās, ko vēlas (par brīnumu), būs gatavas savas vēlmes un vajadzības atklāt, taču ne jau katram. Izvēle un šķirošana notiks ļoti delikāti un izsmalcināti. Tā pratīs vīriešus aptīt ap pirkstu, ka viņi ij nepamanīs. Neba jau ļaunprātīgi, tā vienkārši sanāks.

STRĒLNIEKS
Februāra pirmajās dienās būs kulminācija finanšu jautājumos. Būs jāpieņem būtiski lēmumi, kuri mainīs visu turpmāko finanšu dzīvi. Iespējamas nopietnas pārmaiņas arī dzīvojamā telpā, iespējama dzīves vietas maiņa. Tiem, kuri pavisam nopietni pievērsušies savas dzīves kvalitātei, sākas nopietnu un ilgstošu pārmaiņu ieviešana.
Būs jāatgriežas pie pagātnē nesakārtotiem jautājumiem. Vai būt pilnīgi drošs – ja nemeklēsi Tu, tie atradīs Tevi paši. Ir situācijas, kuru risināšanu iespējams atlikt, taču februārī sastapsies ar situāciju, kura klāsies uz galda, kā kārs deserts – jāēd un viss.
Mīlestības dienas būs piepildītas ar cilvēkiem un vēmi izpausties. Ļoti iespējams, ka šīs dienas pavadīsi aizraujošu cilvēku sabiedrībā, vēl vairāk iespējams, ka tas nenotiks šajā zemē.

MEŽĀZIS
Priekšplānā turpinās gozēties finanšu tēma. Cītīgi strādāsi pie tā, lai tās būtu, lai būtu vēl vairāk, lai nāktu no visām malām. Liksi lietā izdomu, papildināsi to ar azartu un metīsies iekšā pelnīšanas piedzīvojumā.
Mīlestības dienas paies pilnmēness fonā, un Mežāzi tas mudinās uz domām par jēgu un ieguvumu. Aktuāla būs mīlas, baudas, lielās naudas un personīgo vērtību tēma. Vai ļauties svešiem labumiem, vai ņemt no kredītiestādēm, vai pirkt loterijas biļeti, vai tomēr apmierināties ar to, kas ir, strādāt pie kvalitātes un saviem personīgajiem resursiem.
Mēneša beigās svarīgi notikumi sabiedriskajā/ profesionālajā dzīvē. Tavas zināšanas un prasmes kā pie eksāmena galda augstskolā. Uz tām raudzīsies vērīgas acis un cilvēki, kas to drēbi pazīst!

ŪDENSVĪRS
Nedaudz norimušās apspriedes un pārdomas savā nodabā, jāķeras pie darīšanas. Enerģija netrūks, ļoti daudz, kas tiešām būs atkarīgs no tā, cik daudz sevi ieguldīsi tieši fiziski. Ja Janvārī paguvi pieņemt lēmumus un nospraust virzienus, tad tagad cepuri galvā un lapsai mugurā.
Mīlas lietas februāra mēnesī uzņems apgriezienus tajā vietā, kur cilvēku skaits normālā situācijā nepārsniedz divus. Ja vien tas nav nekas neatļauts (pret sevi un savu tuvāko), tad jāļauj tam notikt.
Partnera enerģija un entuziasms nebūt nebūs tik liels, lai to kuģi noturētu uz pareizā kursa, tādēļ silti iesaku pievērsties mīlas lietām, un neļaut, lai vējš tās izdzenā kā sniegpārsliņas pa pagalmu.
Lai aktualizētu finanšu plūsmu, jāparakājas pagātnē, jāpārskata līgumu nosacījumi un piedāvājumi piepelnīties.
Liec lietā savas neparastās izdomas spējas un iztēli. To, ka sausam kokam ziedi neizplauks, vislabāk zini Tu.

ZIVIS
Kluss un rāms mēnesis, kā agrs ziemas rīts, kurā tālumā tikai var dzirdēt gājēja pēdas, kas zem sevis saspiež gurkstošo sniegu. Tā Zivju zīmē dzimušie par sevi, un savu iekšējo pasauli domās. Liela uzmanības deva savām izvēlēm un skatam nākotnē. Sarunās Zivis būs vēl nesaprotamākas kā pa dzīvi.
Pēc tīrīšanas darbiem Tavā sētā ienāks jaunas sajūtas. No vecajām jāmāk atvadīties. Atbrīvošanās laiks sekos pēc ilgāka pārdomu perioda un savu kulmināciju sasniegs februāra pirmajās dienās.
Mīlestības svētkiem sāksi pievērst pastiprinātu uzmanību savai ārienei, izskatam un uzvedībai. Kā glītā krūkā, iekšā sāks līt enerģija un darīšanas spars.
Mēneša pēdējās dienas nāks ar vēl lielāku sparu un uzrāvienu. Kā atvēries debesu jums, pār Tevi līs iespējas un piedāvājumi. Ja ticēsi sev un rīkosies aktīvi, paspēsi ielikt kāju vairākās puspavērtās durvīs.

Mēneša horoskops tapis sadarbībā ar astroloģi Ritu Riekstiņu!

[email protected]
Tel. 29126284
Skype: riekstina.rita

 

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.