Mēneša horoskops. DECEMBRIS 2014

AUNS
Saltās ziemas mēnešus pavadīs viegluma sajūta attiecībā uz sevi, savu darbu un dzīvi. Tiem, kas vēl nepaguva, ceļš vedīs ārpus dzimtajām robežām. Garos vakarus pavadīsi filozofiskās sarunās par eksistenciāliem jautājumiem, pasaules uzbūvi un formu. Ja savās sajūtās satversi brīvības dvesmu, tā sniegs lirisku pavadījumu un optimistisku noskaņojumu līdz pat svētkiem.

Par savu nozīmi atgādinās ģimenes jautājumi. Lai tos savestu kārtībā, noderēs atbrīvots un rāms prāts. Tāds, kurā iespējamas mierīgas emocijas un saprotami izteicieni. Kopīgas labsajūtas nodrošināšanai, var doties ārpus valsts robežām, vēlams aktīvās atpūtas meklējumos. Decembrī savstarpējo un intīmo attiecību jautājums prasīs nopietni darbu ar sevi. Tajā varbūt nenotiks lieli notikumi, taču pēc sajūtu nostiprināšanas un mācību stundas prasīsies gan. Jāmācās ieklausīties partnerī, izprast viņa vēlmes, saskaņot un vienoties.

Pieaugs atbildība slogs, nozīmīgāka kļūs vecāku loma. Tas lirikai papildinās ar iespēju kļūt par vecākiem. Lai arī vējš vēl pa Taviem matiem vandās, jauno lomu un pienākumus uztversi pašsaprotami un ar lielu atbildības sajūtu. Īsi pirms svētkiem kulminācija esošajās attiecībās – parūpējies par to, lai pārmaiņas ir labas un visiem patīkamas, jo tām skanēs gara, gara atbalss.

VĒRSIS
Gariem ziemas vakariem siltas zemsegas dzīve ir tieši piemērota. Un Vērsi no tās ārā nedabūt līdz pat Ziemassvētkiem. Sega tikai aizklās patiesās dzīves ainiņas, jo zem tās miera nebūs. Ļoti kaislīgi, jūtīgi un devīgi viens pret otru un viens ar otru. Seksuālos piedzīvojumos bagātināsi esošās partnerattiecības un spēcināsi savstarpējās sapratnes balstus. Eksperimentu un sulīgu sajūtu laiks. Pēc jaunām sajūtām un nebaudītiem priekiem, kāds mēros pat tālāku ceļu.

Vēlme un nepieciešamība izpaust hormonu radīto satraukumu būs jūtama katrā darbībā. Neprecētajiem Vēršiem šis būs kā izgājiens cīņas laukumā. Sajūtas būs pacēlušas Tevi augstumos, vai tieši otrādi – apreibinājušas tik tālu, ka nebūs nekādas skaidrības, kas notiek apkārt.

Līdz ar decembra otru pusi aktualizēsies ģimenes jautājumi un te nu jūtami savienosies šīs dīvas tik svarīgās un patīkamās tēmas – stabils pamats zem kājām, saknes, laime pret kaislību un seksa mākoni. Vaiga sviedros būs jāpiestrādā pie tā, lai to visu varētu apvienot vienā veselumā. Laiks un iespēja Tev tiek dota.

Svētku laiks pateicīgs atvaļinājumam, ceļojumam, filozofiskām sarunām un nelielam mieram no auļojošā mēneša sākuma.

DVĪŅI
Attiecību peripetijās, kas savus līkločus sāka mest jau novembrī, sāks iesaistītes arī partneris. Viņa iniciatīva brīžam kāps pāri visām robežām un sētām, taču, ja mērķis ir tā vērts, tad visi paņēmieni ceļā uz to ir svēti. Akcents jāliek uz to, kas dvīņiem padodas vislabāk – uz komunikāciju. Sarunām būs augsta vērte.

Decembra vidū vēlreiz būs jāatgriežas pie jau reiz iesāktiem sarunu tematiem, sadarbības līgumiem/nosacījumiem un juridiskiem procesiem.

Vieglumu un jaunu sparu iedos brauciens uz ārzemēm. Sirsnīgā draugu lokā, vai intīmā kompānijā vari doties nelielā izbraukumā, smelties jaunas idejas un plānot nākotni.

Kaislīgā Dvīņu masa labprāt saņemtu Ziemassvētku dāvanu jau pirms laika un vēlams, lai tajā būtu iesaiņoti aksesuāri no veikala pieaugušajiem. Hormoni raus ārā no biksēm. Gaužām svētīgi ja tas viss sākas pie sveču gaismiņām – tad domstarpības pazudīs kā nebijušas. Tiem, kas vēl meklējumos šis laiks tikpat kaislīgs. Tas, kuram vietējā teritorija būs par šauru, mīlas priekus dosies meklēt ārpus robežas. Ja ģimene par to ir informēta un devusi savu svētību, tad droši. Neprātīgiem skrējieniem līdzi lidos arī finanses. Tam jāpievērš arī trešā acs, lai neprāts to neaiznes nesasniedzamos tālumos.

VĒZIS
Rudens mēnešu piedāvājumi un jauno iespēju birums šobrīd prasīs gruntīgu šķirošanu un aktīvu darbošanos. Darba devējs un partneri ar vērīgu aci raugās Tavos darbos un vērtē Tavas kompetences. Tāds laiks – sīkumains, piekasīgs taču svaigām vēsmām pilns. Tās jutīsi tad, ja savu darbu veiksi patiešām apzinīgi un uzlabosi zināšanas arī tad, ja uzskati sevi par profesionāli. Līdz absolūtai pilnībai vēl tāls ceļš ejams.

Daudz Vēzis strādāt nevarēs, lai gan iespēju būs un nauda arī nāks. Te atkal par savu svaru atgādinās hormonālā sistēma un vēlme pēc romantiskiem toņiem ikdienas dzīvē. Sevi pasniegsi kā skaistu un vērtīgu dāvanu pretējā dzimuma acīs, darīsi visu, ko proti, lai esošās attiecības turpinātos vēl un vēl. Vēlēsies to saturu papildināt ar jauniem notikumiem.

Ziemas saulgrieži Vēzim liks paskatīties ar nedaudz citām acīm arī uz sevi. Savu rīcību varēsi vērtēt līdzcilvēku sajūtās un darbībās. Ja uz drosmīgu soli nespēsi saņemties, tad par to parūpēsies partneris. No dzīves biedriem, līdzcilvēkiem un visādi citādi cieši saistītiem cilvēkiem būs atkarīga Tava pašsajūta un realizēšanās. Vēzis piesaistīs cilvēkus, kuri ģībs no acu skatiena vien. Liela iespējas mirdzumu pavērst āda cilvēka virzienā, kas tīkos pēc ilgām, nopietnām, stabilām un diezgan ciešām attiecībām. Svētku laikā galvas sagrozīsies. Arī trakulīgā dejā var satikt cilvēkus, kuru nodomi saskan ar Taviem. Jāļaujas rikai impulsam un uz to deju jāiet.

LAUVA
Kā pēc labi padarīta darba smelsies pretējā dzimuma, ģimenes locekļu un bērnu uzmanību. Svētku noskaņu jutīsi gan cilvēku smaidos, gan attieksmē pret Sevi. Jūtama aktīvāka partnerattiecību tēma, jauni eksperimenti, lielāka atļaušanās. Tieksies pēc jaunām sajūtām un neaizmirstamiem piedzīvojumiem. Tajos jutīsies kā daļa no tā. Kā neatņemama sastāvdaļa, kā plūmei kauliņš. Gada izskaņā kopā ar saviem mīļajiem jādodas apmeklēt vairāk kultūras pasākumu, jāklausās viesmāksliniekos un viņu darbos.

Kultūras pile Lauvas pašapziņai. Tā tiešām strādās! Veicinās darba sparu, rosinās prātā jaunas idejas. Garajās svētku brīvdienās nepaliksi bez darba. Tas Lauvu ziemā ij nedomā palaist vaļā. Praktiska saimniekošana, jauni darījumu kontakti un patīkami cipari darījumu plānā. Darba apjoms būs paveicams, taču to pavadīs jūtama stresa deva, kas spiedīs pirkstu veselības un pašsajūtas veidolā. Par sevi liks manīt vecas kaites un nebūšanas.

Ziemassvētku laikā jāpievēršas labajiem darbiem. Tiks novērtēta nesavtīga palīdzība tiem, kursu dzīve nav žēlojusi – nelielas naudas summas, silts ūdens traukā tas viss pa pilītei vien papildinās Tavu labo darbu krātuvīti.

 
JAUNAVA
Gada pēdējais mēnesis nāks ar labām ziņām tiem, kas plāno ģimenes pieaugumu. Notikumi ģimenes dzīvē atstās patīkamu pēcgaršu tām Jaunavām, kas savu ligzdiņu tur augstā godā. Krietns pulks Jaunava pievērsīsies mājas dzīvei. Meklēs veidus kā padarīt mīlīgāku un sirsnīgāku atmosfēru, uzņems viesus, tiksies ar attāliem un ne tik tāliem radiniekiem. No dzīves svešā zemē atgriezīsies kāds tuvs cilvēks.

Kamēr skurstenis kūpēs, domām par ārpasauli nebūs brīva brīža. Tomēr tajā šis tas notiks. Svarīgākais, ko nevajadzētu atstāt bez uzmanības ir finansiālas saistības, attiecības ar kredītiestādēm un aizvedējiem. Pirms sēsties pie sarunu galda, lai tiktu skaidrībā ar nosacījumiem, iesaku nopietni aprunāties ar sevi.

Svētku laiks Jaunavām būs īsta idille ģimenes dzīvē. Atļaujies! Atstāj malā darbus, to mazāk nepaliks nekad! Izbaudi savu cilvēku mīlestību, izaijā domu par bērniem. Ja viņi jau skraidelē apkārt un mieru nedod, izbaudi katru viņu radīto skaņu. Mīlestības skaņai līdzīgu nav.

SVARI
Līdz ar gada noslēgumu palēnām nomainīsies gada aktuālais finanšu un nekustamā īpašuma temats. Būs skaidrība gan par dzīves vietu, gan finansējumu, gan saviem resursiem. Šobrīd pats vērtīgākais, kur tos ieguldīt arī ir sava dzīve, mājvieta un komforts. Izdevumu un ienākumu plūsmai pilnībā jābūt gatavai līdz ar svētku laiku, lai nākamajā gadā var pievērsties pilnīgi citam aktualitātēm.

Aktīva seksuālā dzīve viesīs savas korekcijas līdzšinējā sieviešu ķermeņa uzbūvē, proti – stāvoklī var palikt ātri vien. Darbības ar dziļām saknēm un uz daudziem gadiem.

Svētku laikā ap sevi pulcēsi tuvus un mīļus cilvēkus, laiku pavadīsi garās sarunās ar filozofisku saturu. Īsumā par neko un garumā par maziem sadzīves priekiem. Lai arī var nākt piedāvājumi svētku laikā aizceļot, iesaku palikt kopā ar cilvēkiem, kas Tevi saista tepat mājās. Tā vēl šī gada noslēgumā izdosies nostiprināt ģimenes saites, pievērsties mājas dzīvē būtiskiem sīkumiem, bērniem un dzīvniekiem. Svari pilnībā izbaudīs cepeškrāsns siltumu, pīrādziņu smaržu un tuvo cilvēku mīlestību.

SKORPIONS
Teju vai lotosa pozā sēdēsi savas ģimenes cilvēku ielenkumā, baudīs klātbūtni, mīlestību, vārdus un labu ēdienu. Lielās baudas mēnesis un labsajūta ko dod Tavi ģimenes locekļi, Tavi mīļie un izvēlētie cilvēki.

Izskrējis loku pār pienākumiem, lielo biznesu, darījumiem un sadarbības notikumiem, apjautīsi, ka Tava laime ir ciešā apskāvienā, ko nodrošina tikai viens un īpašs cilvēks. Cilvēkus vērtēsi ļoti tieši un nepārprotami. Lūkosies pēc personīga labuma, siltuma un tuvības. Ja tā nebūs, tas izdabāt Tev šomēnes būs diezgan grūti.

Pirmssvētku laikā daudz enerģiju tērēsi savā privātajā telpā, pieķersies remonta darbiem, rūpēsies par skaistu, harmonisku un mājīgu vidi. Pirkumos un svētku dāvanās izvēlēsies praktiskus, nevis spīdīgus un nevienam nevajadzīgus pirkumus. Ģimenes cilvēku, radinieku un tuvinieku loma šajā mēneši izteikta. Vēl mīsi pēdējos soļus savas personīgās vajadzības veidola apjaušanā, kādu brīdi šie ļaudis un viņu runas var būt par daudz. Ļoti iespējams, ka decembrī gaismā nāks nelieli pārpratumi ar vecākiem vai radiniekiem. Pie viens plīts divatā nenostāvēsiet tādēļ ciemošanos un viesu uzņemšanu iesaku plānot ļoti rūpīgi.

STRĒLNIEKS
Iepriekšējā mēnesī iesāktais vistiešākajā veidā ietekmēs decembra notikumus. Pirmais un svarīgākais attiecības ar sevi un pretējo dzimumu. Tie, kuri no attiecību saitēm brīvi, tie nesajutīs tik izteiksmīgu šī jautājuma īpatsvaru. Pārējiem rūpīgi pie tā jāstrādā, sākot ar to, ka jāvirza domas pozitīvā un sev vēlamā gultnē, un turpinot ar īstajiem cilvēkiem. Un te nu būs jautājums Nr.1 – ko Tu turi sev blakus, kādēļ turi sev blakus, kāda ir tā visa pievienotā vērtība. Piestrādāsi arī pie savas vērtības. Pievērsīsies ārējam izskatam, atsāksi sporta nodarbību apmeklējumu, domāsi par to, kādu iespaidu atstāj uz apkārtējiem. Līdz ar gada noslēgumu, kā gliemezis no čaulas izlīdīs pašapziņa un skaidrība. Vēl pēdējie pārdomu mirkļi pirms pieskāriena jaunam dzīves posmam.

Svētku laikā uzmanība jāpievērš finansēm. Pateicoties labi padarītam darbam, tās kļūs vairāk, un emociju reibumā Tev gribēsies tās tērēt. Ja pirms došanās uz veikalu noskaņosies tikai vērtīgiem, noderīgiem un saprātīgiem pirkumiem, tad izdevumi nepārskries vēlamo robežu. Vispār attiecībā uz naudu šomēnes jārīkojas ļoti prātīgi.

Mēneša noslēgumā, svētku skaņām skanot, jāpievēršas savai dailei un labsajūtai., Izvēlēsies tikai tās darbības, kas sniedz neaizmirstamas emocijas, būsi kopā tikai ar tiem cilvēkiem, kas prot novērtēt Tavas kvalitātes. Pievērs uzmanību izmeklētām un smalkām niansēm gan attiecībās ar pretējā dzimuma partneriem, gan sadzīviskās un darba situācijās. Mazās niansēs paslēpušies krietni nodomi.

MEŽĀZIS
Dubulto svētku mēnesis sāksies ar rāmu un filozofisku mieru. Daži tajā paspēja jau ieslīdēt iepriekšējā mēnesī, citi ļausies tikai tagad. Un apkārt var runāt, dziedāt, skriet un notikt lielas lietas, kamēr Mežāzis pauzē. Tas nebūs laiks pavisam pa tukšo, tas būs laiks, kad pievērsties sev, savām vērtībām, veselībai, dzīves uztverei, pieredzētajam un vēlamajam. Jā, var ķerties arī pie nākamā gada labo darbu saraksta, jo decembra domām liels spēks.

Fiziskā enerģija būs maz, spēks kā aiztecējis pa blakus upi. Jāpievēršas tam, ko nevar sataustīt un nevar nosvērt. Savas domas un sajūtas turēsi aiz zobiem, reti kuram izdosies tikt Mežāža slepenajā teritorijā. Tajā tikai viena vieta, ja saimnieks būs vēlējis, lai tā ir aizņemta, tad tā arī būs. Sirds vieta būs nedaudz grūts jautājums arī pašam tās saimniekam, tādēļ īpaši viegli tajā iekļūt nebūs iekļūt. Cilāsi un svērsi senus notikumus, pārdzīvosi par tiem, kas no tavas dzīves un sirds izgājuši. Pieņem lēmumus un dzīvo rītdienai.

Svētku laikā Mežāzis iekustēsies kā pamatīgs vilciena sastāv un dosies savā izvēlētajā virzienā. Vairāk smaidīs, vairāk priecāsies. Jāstrādā būs mazāk tikai tādēļ, ka klienti un kolēģi šajā laikā svinēs svētkus un baudīs brīvdienas. Šim spiedienam būs vien jāpakļaujas un jāsien astes gredzenā.

ŪDENSVĪRS
Ir pienācis tas brīdis, kad nedaudz jāatvelk elpa un jāatskatās ar šajā gadā paveikto. Pirmajās decembra dienās būs ļoti maz enerģijas, lai izietu no mājas un kaut kam spriganam. Instinkti un intuīcija valdīs pār gada noslēgumu. Jāliek lietā laiks un jāļauj tam ieviest kārtību tavā dzīvē. Par sevi var atgādināt arī vecas kaites, ja iepriekš tām nepievērsi pietiekami daudz uzmanību. Daudz par savām domām un darbiem nerunāsi, kaut kā roka uz to necelsies. Taču tas liktai līdz brīdim. Lielu lomu Tavā „iznākšana no alas” spēlēs draugi, domubiedri, darba kolēģi un partijas biedri. Ar tādiem, kuri iedvesmos aizrautīgai rīcībai, iesi tālu un darīsi daudz. Svētki lēnām tuvosies, un Ūdensvīrs būs gatavs rādīt ko māk. Pasaule uzzinās par plānotajām reformām. Beidzot sajutīsi, kā „vēnās ieplūst bagātīgas asinis”.

Intīmo dzīvi patiešām spēsi saglabāt intīmu un liegu. Pārī esošiem Ūdensvīriem romantisks un mierīgs laiks vienam otra azotē. Tiem, kuri vēl tiecās pēc īstā un vienīgā apskāvieniem, meklējumos var krietni pārsteigties. Mīlas alkās ķersi pavisam aizliegta augļa.

ZIVIS
Mājinieki un ģimenes cilvēki pēc Tevis būs sailgojušies, rakstīs Tev e-pastus, īsziņas, citi pat saņemsies aizsūtīt vēstuli pa pastu, jo sen nebūs Tevi ne redzējuši, ne dzirdējuši. Kādēļ tā? Jo decembris iesāksies ar ļoti lielu darbu apjomu un atbildību biznesa sektorā. Kāda Zivs būs izsūtīta uz ārzemēm, lai lielās lietas kārtotu tur un nestu mājās maisu ar zeltu, cita ieraksies piedāvājumos un pasūtījumos no vietējā tirgus. Darbu apjoms būs tik liels, ka nāksies tajā iesaistīt draugus un paziņas. Kādā no tiem atradīsi vērtīgu kadru sadarbībai nākotnē, no cita būs jāatsakās. Dabīgā atlase pieliks savu roku šim procesam. Darījumu attiecībās liela loma etiķetei un naudai. Sievietēm tas jāprot šomēnes likt lietā, un darījumi aizies uz Urrā. Jāgatavojas nopietnām sarunām ar vadību. Ja to sanāks atlikt uz mēneša otru pusi, tad savu veikumu izdosies pasniegt augstu vērtējamā gaismā.

Svētkiem tuvojoties lielo pienākumu nastu nometīsi, kā smagu baļķi no pleciem un pievērsīsies saviem hobijiem, laikam ar draugiem un varbūt pat ģimeni, ja tā ar savu ilgošanos pēc Tevis, nebūs paspējusi pabojāt nervus. Mēģini viņus saprast un tiem par prieku svētkos sapulcēt kopā lielu radu saimi, mīļus un sen neredzētus cilvēkus.

Mēneša horoskops tapis sadarbībā ar astroloģi Ritu Riekstiņu!www.ritariekstina.lv
[email protected]

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.