Mēneša horoskops. DECEMBRIS 2013

AUNS
Tversi acu skatienus un lūkosi pēc jauniem un vērtīgiem kontaktiem. Ja vēl mēneša sākumā nebūs pilnīgas pārliecības par to, ka kaut kas sanāks, tad uz mēneša otru pusi Auns būs nostājies pie starta līnijas, un pat būs gatavs sākt skriet pirms starta šāviņa. No krājumiem būs jāvelk ārā atbildības lomas, un uz mirkli jāiejūtas direktora rīkotāja lomā. Iespēja ielikt  kādu no savām idejām nopietnās ilgtermiņa sliedēs. Uz mēneša beigām jūtīgs kļūs partnerattiecību jautājums. Nebūs īsti ne miera, ne laimes, kamēr nebūs skaidrības, ko tad īsti gribas. Jāsargā un jālolo attiecības ar tiem cilvēkiem, kas tev  dārgi.

VĒRSIS 
Ar vienu kāju pelnīta atvaļinājuma sajūtās ar otru darbu krātuvē. Vērsis darīs visu iespējamo, lai jau pierastie un jaunie darba pienākumi tiktu izpildīti pēc tīrākās sirdsapziņas. Pateicoties Tavām prasmēm un ieguldījumam, darba devējs dāsni kraus vēl un vēl darāmo. Un te jāatceras, ka atpūtai ir jānotiek, citādi nebūs nedz laba darba kvalitāte, nedz laba veselība. Pēdējais gada noslēgumā var sākt šūpoties, teju vai skaitot vārdus – jau sen prasīju, lai Tu par mani parūpējies.

DVĪŅI
Partnerattiecību tēma prasīs pamatīgu ieguldīšanos. Meklēsi jaunas sajūtas, košus un krāsainus piedzīvojumus. Raibu notikumu virpulī var piemirsties par cilvēkiem Tev apkārt, par mājām un par pienākumu. Uzmanības apliecinājumi nāks rindā vien un jārēķinās arī, ka no mājiniekiem var nākt virkne pārmetumu un nesapratnes. Tava māksla izlīdzināt robus un izrunāt neskaidrās situācijas darīs mierīgas satrauktu cilvēku sirdis. Neiekulies patmīlībā, paver acu skatienu sev apkārt. 

VĒZIS
Vēzis balansēs un jūtu un atbildības robežas, netikdams skaidrībā, kas šobrīd ir nopietnāks un svarīgāks. Ar skaidru prātu sapratīs, ka jāstrādā taču ir, bet tā piparkūku smarža un rāmās sveču gaismiņas dzenās acu skatienus pa pretējā dzimuma stāviem. Ilgosies pēc sajūtas, kurā laiks apstājas un var baudīt smaržu lēni ieelpojot. Vēžus, kuri pārāk aizsapņosies, kā lāci no ziemas miega, atmodinās zvans no darba. Pārāk lielu  nastu Vēzim neuzliekat, ja vien viņš pats to nebūs jau izdarījis, lai nenoreibtu no iedomas un cerībām. 

LAUVA
Mīlas sajūtas grozīs galvu. Lauva baudīs savu darbu un nedarbu augļus. It kā prasīsies skriet līdzi draugiem, uzjundīt atmiņās vētraini sabiedrisko dzīvi, taču mājas sajūta tomēr uzvarēs.  Jāveltī laiks un uzmanība bērniem, mīļotajiem cilvēkiem, mieram un mīlestībai ģimenes lokā. Pavisam romantiski noskaņotie Lauvas svētku laiku var izmantot bildinājumam un jaunam pavērsienam līdzšinējās attiecībās. Papildini ikdienu ar kultūru, mākslu un iknakti ar jauniem eksperimentiem un sajūtām. Visam jānotiek no brīva prāta un mīlestības pilnas sirds. 

JAUNAVA 
Jaunavai nedaudz jāatelpojas no neremdināmā skrējiena pa darba lauku, jāveltī uzmanība attiecībām, ģimenes dzīvei un māju sajūtai. Mājās labiekārtošanas darbi, neliels remonts. Svētku rotājumi un sveču smaržas raisīs liegu noskaņu. Un pat nevajag nekur projām braukt, lai saprastu, ka tepat Tev blakus ir viss kas Tev vajadzīgs. Sakārtosies naudas lietas, var nākt piedāvājums un iespējas nopelnīt papildus līdzekļus. Neaizraujies! Visu pasaules naudu nopelnīt nav iespējams un nav arī vajadzīgs. 

SVARI 
Sevi izpaudīsi un demonstrēsi no visām pusēm un malām. Svari kļūs nemierīgi un tramīgi, it kā gatavotos kaut kam lielam un svarīgam. Jāsarga sevi no neprātīgiem un neapdomīgiem lēmumiem. Izdomāt jau vari, bet labāk lai tas viss paliek ģimenes lokā, kurā tāpat liela kņada un rosība. Dzīves un sadzīves jautājumi kūsāt kūsās. Jārūpējas par kārtību mājās, kādam vēl jāpaspēj pēdējie remonta darbi. Pavisam aktīvie spers soli jaunas mājvietas virzienā. 

SKORPIONS
Gada noslēgums prasīs visu Skorpiona koncentrēšanos uz parādiem, finansēm, līgumiem. Pareizi darīsi, ja soli pa solītim visam, kas šogad sastrādāts, iziesi cauri, sakārtosi un salikti treknus pieturas punktus turpmākajam ceļam. Gādāsi par to, lai nākamajā gadā nevilktos līdzi darbi, kas tikai atņem uzmanību un laiku. Protams bez kaislīgas mīlas dzīves Skorpions neiztiks. Taču plašāka sabiedrība par to neko neuzzinās. Turi savā aliņā tos, kas Tev dārgi, vēl nogaidi īsto mirkli. 

STRĒLNIEKS
Tikai ar Tevis paša spēkiem iespējams dzīves svarīgākos notikumus pietuvināt tev, pagriezt sev  tīkamā un vēlamā  virzienā. Jāsāk protams ar pilnīgu pārliecību par to, ko vēlies. Mierā nenosēdēsi. Visi ceļi būs atvērti jaunām sajūtām un piedzīvojumiem. Vieglai un labai sajūtai pa vidu jāpieķeras arī pie nopietnākām lietām – apzinātam un apņēmības pilnam plānam par nākamo gadu. tas Tev nesīs nopietnas pārmaiņas. Izskrienies un stājies pie starta līnijas.

MEŽĀZIS 
Līdz svētkiem Mežāzi redzēs tikai piezīmju blociņš un mājas ērtākā un siltākais stūrītis. Un jāļauj Mežāzim tur uz brīdi nobāzēties un pārdomāt, paplānot un noskaņoties lieliem notikumiem. Jau mēneša otrajā pusē jāceļas kājās un jāstājas ierindā. ceļa galā spīd jaunas iespējas un pelnoši projekti. Straujas darbības un notikumu pavērsieni var notikt ģimenes dzīvē. Jārīkojas atklāt un prātīgi, lai tie nesagādātu nepatīkamus pārsteigumus. 

ŪDENSVĪRS
Lielāko daļu uzmanības paņems draugi un sabiedrotie. Galdā klāsies dažādas idejas un Ūdensvīrs ar lielāko prieku raudzīsies jaunu iespēju apvāršņos. Pirmās sniega pārslas mudinās vairāk un neprātu, tādēļ draugu aicinājumiem izklaidēties, atteikt būs grūti. Sava daļa laiks jāveltī draugiem un atpūtai taču mājinieki un ģimene ar to gluži mierā nebūs. Jāizskrienas, lai mēneša otrajā pusē var nodoties saviem mīļajiem un sev. Pilnīgu sirdsmieru gūsi nelielā izbraukumā ārpus ikdienas steigas un sadzīviskām rūpēm. Atvaļinājums, brīvdienas. Nosaukumam nav nozīmes, svarīgi, ka tā visa pamatā ir iespēja saslēgties ar savām domām un gūt sirdsmieru.

ZIVIS
Turpināsi kārtot naudas un baudas lietas. Jāpieķeras pie jautājumiem, kas kā gara čūskas aste velkas līdz ilgi jo ilgi. Tikšanās ar lieliem un naudīgiem personāžiem, sarunas par kreditēšanas nosacījumiem un līgumu termiņiem. Tiklīdz būs sakārtotas darījumu lietas, Zivis metīsies kaislībās. Aktīvs un rosīgs mēnesis intīmajā dzīvē. Netrūks jaunas iepazīšanās, aizrautīgas mīlas dēkas. Jātur īkšķus, lai Zivtiņai prāta gana, pretējā gadījumā pastāv iespēja iesēsties piedzīvojumu karuselī, kuram uz mirkli apstājusies Stop poga.

Mēneša horoskops tapis sadarbībā ar astroloģi Ritu Riekstiņu!

[email protected]
Tel. 29126284
Skype: riekstina.rita
www.horoskopi2013.lv

 
1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.