Mēneša horoskops. AUGUSTS 2014

AUNS
Dzīve sāks iet uz augšu. Tā būs Tava pašsajūta, kuru pavadīs tieša izpausme. Optimisms bruģēs ceļu veiksmīgai profesionālajai darbībai, dos enerģiju un iespējas demonstrēt savas zināšanas un varēšanu. Īpaši veiksmīgs šis laiks radošās profesijas pārstāvjiem. Mākslas un iztēles pasaule ņems pārsvaru pār ierasto materiālo un fizisko. Viss, ko darīsi, būs pamanāms.

No sajūsmas un uzmanības apliecinājumiem neizvairīsies arī privātā dzīve. Mīlestības sulas līs kā no pārpildītas krūkas. Romantiski piedzīvojumi mīsies ar pieaugušo auditorijai atļautiem sižetiem. Piedzīvojumu un jaunu sajūtu kāre Tavā ceļā jaunus partnerus stādīs kā sēnes pēc lietus. Vērtību kritērijiem, izskatās, ka būs jāpagaida atbilstošāki laiki, jo augustu vadīs guļamistabas kaislības.

Tā vien šķiet, ka darba lietas būs modušās kopā ar hormoniem. Jaušami notikumi personīgajā biznesā un aktīva rosība melnbaltajā ikdienas darbā. Šīs tēmas prasīs uzmanību un izturību. Līdzšinējā darba ritmā – pārmaiņas. Tiem, kam līdz šim nebija patstāvīgs darbs, pavērsies iespēja pie tāda tikt. Tiem, kam bija mierīga un rāma rušināšanās nogurdinošos papīru kalnos – nāks jaunas dvesmas, jaunas iespējas un papildus pienākumi. Personīgā biznesa ļaudīm satraukuma pilns taču veiksmīgs laiks.

VĒRSIS
Kā no malu malām sabiruši un atkal no jauna salasījušies zirņa bērni, Tavā virzienā ripos ģimenes locekļi radinieki, mājdzīvnieki un sadzīve. Debesu labvēlis Jupiters apņēmies rūpēties par Tavu ģimenes dzīvi krietnu laiku posmu. Tagad tikai jāpasniedz tam roka pretim un jārīkojas saskaņoti. Uzticība un saskaņa ar vainagoties ar ģimenes pieaugumu. Katrā labajā notikumā, kas notiks šajās sirsnības ieskautajās sienās, jutīsies kā uzvarētājs. Patiešām liels laimests – laimīga ģimene. Sievietēm teju kā ar slēdzi ieslēgti mātes instinkti. Sievietes kļūs jūtīgākas, rūpēsies un gādās par katra iesaistītā labsajūtu. Vīrieši kļūs emocionāli un privātīpašnieciski. Sak` – kas ir mans, tam būs palikt tikai manam. Un pareizi vien ir, ja vien tas nepāraug agresijā.

Nedaudz aktīvākas emocijas un dinamika noderēs profesionālajā dzīves sfērā. Tur sarosīsies konkurenti, par savu darbu un ideju būs jācīnās ar ragiem un nagiem. Sievietes no vīriešiem saņems uzmanības apliecinājumus un tostarp arī sadarbības priekšlikumus. Izvērtē kam un ko piedāvā, tāpat arī – kam un uz ko piekrīti. Šajā laikā slēgtās vienošanās ir ar labu – ilgstošu mūžu.

DVĪŅI
Tavā virzienā vaigu pavērsīs jaunas mācību iespējas, interesanti cilvēki, jaunas iepazīšanās, un nelieli izbraukumi. Mācību tēma jau ir Tavā vēlmju sarakstā. Te nu radīsies iespēja papildināt zināšanu krājumus un kādam drosmīgākam Dvīnim pat ar tiem dalīties. Semināru vadīšana, lekciju lasīšana un mācību programmu īstenošana būs aktīvo Dvīņu darba lauks. Tie kam mācīšanās un mācīšana nav pa ceļam, šis laiks būs bagāts ar prezentēšanu, pārdošanu un cita veida informācijas apmaiņu, starp ieinteresētiem un zinātkāriem ļaudīm.

Darba dzīve būs tik aktīva, ka nav izslēgtas arī pārmaiņas darbavietā vai pašas darbavietas nomaiņa. Situācija vienu brīdi būs ļoti saspringta un jūtamas darbības šajā jomā no Tevis prasīs septembra pirmajās dienās. Jāsāk gatavoties jau laicīgi, jo pēc dabas straujākie dvīņi, gaidīšanu nepacietīs, jau pēc savas būtības. Augustam ejot uz otru pusi, notikumu pavērsieni būs jūtami, taču, ja rīkosies gudri, nerunāsi pretī saviem kolēģiem un partneriem, pārmaiņas ilgtermiņā izvērtīsies patiešām vērtīgas.

VĒZIS
Ne par matu mazāk svarīgs laiks, kā iepriekšējā mēnesī. Tas iedeva tikai starta signālu. Iespēju realizācijas laiks turpinās. Ja daudz un neatlaidīgi strādāsi pie savu ideju īstenošanas, durvis vērsies viena aiz otras. Tiksi pie jauniem sadarbības projektiem, pie finansiāli veiksmīgām idejām. Mēneša sākumā publiskas uzstāšanās, savu ideju prezentēšana, aktīva komunikācija un tirdzniecības process. Neguli uz lauriem un nebarojies no augstā pašnovērtējuma, lai panākumi pie Tevis nāktu, jābūt aktīvam un radošam.

Komunikācija ir šī mēneša nākamais numur viens. Iesi cilvēkos. Dibināsi jaunus kontaktus, iepazīsies ar raibu publiku. Centies netērēt laiku veltīgi, nerunā par puķēm un tad ja mērķis ir nopietni darījumi. Cilvēki šajā laikā pievērsīs niansētu uzmanību tam, kādas ziņas viņu ausīs. Ja par lietu, tad par lietu, ja par puķēm, tad puķēm. Nebēdnīgi vieglām sarunām, protams, ar lielu līkumu Vēzis neiet un nevajag sev liegt flirtu un patīkamas emocijas.

LAUVA
Savā svētku mēnesī jutīsies kā no krātiņa izlaists Lauva. Pievērsīsi uzmanību savam ārējam izskatam. Rūpēsies par savu labsajūtu, asinsritē riņķos entuziasms. Jauna ēra, jaunu projektu uzsākumiem. Visas iespēju durvis atvērušās, lielais ledus laikmets būs beidzies un viss sāks virzīties savu gaitu. Tavās darbībās krietni jūtams azarts un vēlme tapt pamanītam. Noteiksi toni sabiedriskās situācijās un raudzīsies arī pēc personīga labuma. Uzstājību un spītu iesaku likt pie malas.

Situācija mājās uzņems jaunus apgriezienus un gaidīs Tavu klātbūtni. Tie kas dzīvo kopā ar vecākiem pienācis laiks nopietnam lēmuma, kuram seko arī rīkošanās – atsevišķa dzīves vieta. Citiem tā var būt dzīves vietas maiņa vai mājas celtniecības sākums.

Iespēju amplitūda neredz ne malu ne galu, jācenšas tajā neizšķīst uz visām pusēm un nepazaudēt savu būtību. Par to uzstājīgi atgādinās sievišķais dzimums. Vispār attiecību tēma uz mēneša beigām ļoti trausla un jūtīga. Tajā pašā laikā nozīmīga. Sievietes ar vīriešiem būs uz kaislīgu attiecību takas, viens ar savas pārliecināšanas prasmes, pret otru kurš klusējot (it kā) piekāpjas… līdz zināmam brīdim.

JAUNAVA
Jaunava izslies krūtis un parādīs raksturu. Augustā no Tevis varš sagaidīt pārsteigumus. Iziesi sabiedrībā, taču kā allaž – izvēlētā un īpašā. Labprāt laiku pavadīsi intīmā divvientulībā ar savu izredzēto. Pirmais etaps, kurš var sagādāt pārsteigumus Jaunava prasīs pulku uzmanības. Plaušas strādās dubultā tempā un vēlmes aiz vaiga neturēsies. Ar nelielu viltības elementu un prasmīgi manipulējošu meistarību Jaunava aptīs ap pirkstu katru, kas viņasprāt to būs pelnījis.

Ar sabiedriskām aktivitātēm šis mēnesis neizcelsies. Vairāk laiku veltīsi sev un saviem cilvēkiem. Kā bez stūres turpināsi ceļu profesionālajā dzīvē. Savas iniciatīvas būs diezgan maz, toties pretenzijas izteiksi drosmīgos vārdos.

Savas personīgās un intīmās dzīves detaļas turpināsi risināt zem segas un aiz slēgtām durvīm. Tur jānotiek gana svarīgiem notikumiem, tādēļ pirms ieejas jāpieliek uzraksts „netraucēt”.

SVARI
Tikai tagad var sākt atviegloti uzelpot, jo finanšu jautājumam beidzot ir noņemts lielais slogs, būs skaidrība ar nekustamo īpašumu un dzīvojamo platību. Vieglāk risināsies ar šīm jomām saistīti jautājumi, ar jaunu sparu sāks virzieties tās jomas dzīvē, kuras prasīja lielu piepūli un koncentrēšanos šī gda pirmajā pusē. Tas gan nenozīmē, ka jāsāk tērēt neatskatoties, taču to, ka zaudējumi nebūs tikai iespaidīgi, to gan. Prātīgu rīcību jau neprātīgs rezultāts parasti nepavada J

Augusts būs mājas sakārtošanas mēnesis. Pirkumi jāvelta interjeram, labiekārtošanai un ērtībām. Savās darbībās meklēsi labumu un izdevību. Tas tieši atsauksies arī uz sadarbības un sadzīves partneriem.

Augustā Svari grozīsies un ņemsies pa sabiedrības krējumu, baudīs uzmanību un mīlestību. Meklēsi (un atradīsi) sadarbības panterus, sponsorus, nodibināsi jaunus kontaktus, dzīvosi sabiedriski aktīvu dzīvi. Burzīšanās gar cilvēku miesām nebeigsies ar vizītkaršu apmaiņu vien. Noskaņojums cilās apģērba apakšējo daļu, ķermenis tīkos pēc pieskārienu baudas. Tiem, kas nav patstāvīgās attiecībās, lielas iespējas sagriezties kopīgā dejā ar piedzīvojumu kāru pretējā dzimuma pārstāvi. Šī saite būs pilna ar azartu un seksuālām baudām.

SKORPIONS
Augustā Skorpions kļūs nemierīgāks, drosmīgāks, impulsīvāks. Būs gatavs pieņemt diezgan nepārdomātus lēmumus. Tas var nedaudz pabremzēt darbības profesionālajā lauciņā. Tajā iespējami pakāpieni pa kāpnēm uz augšu, – atzinība, novērtējums, jauna pieredze no profesionāliem un zinošiem cilvēkiem. Tāpat arī Tavas zināšanas var tikt pārbaudītas no augstākstāvošu cilvēku puses, tieši tādēļ ar neprātu un nepacietību neiesaku aizrauties. Augustā būs nopietni jāpiestrādā pie savas nākotnes ieceru īstenošanas. Labā ziņa, ka līdz pat šī gada beigām profesionālajā jomā Tev ir nodrošināta uzraudzība un kvalitatīvs atbalsts no debesīm. Tā pliki uz to nepaļaujies, dari darbu ar savām rokām un, kas svarīgi, nepārspīlē ar savu varēšanu un ar plāniem, kurus diez vai vispār ir iespējams īstenot. Skaties uz lietām reāli. Protams, ja kaut ko vēlies sasniegt, ir jāgrib nedaudz vairāk, taču tam ir jābūt izdarāmām un sasniedzamam.

Līdz sasniegumiem un atzinībai profesionālajā jomā, pieaugs pārliecība par saviem spēkiem. Tas var veicināt nelielas domstarpības privātajā dzīvē, jo dīdīsies kā nemiers, prasīs pievērst sev uzmanību.

STRĒLNIEKS
Ilgi jau tādu spriedzi, kā iepriekšējā mēnesi šis ugunīgais dabas radījums izturēt nav spējīgs. Augustā, ilgi nedomājot, jāņem atvaļinājums un jānododas pilnīgi relaksējošai atmosfērai, patīkamām sarunām un uzmundrinošai kompānijai. Strēlnieks domās tikai par to, par ko vēl mazliet nepadomāt. Spēja atslēgties no sadzīviskiem sīkumiem un druknās atbildības nastas, būs kā dāvana vasaras kulminācijā. Šajā laikā neizlaid no uzmanības loka cilvēkus, kuru dzīves pieredze un zināšanas spēj iedot auglīgu sēklu Tavas dzīvības kokam. Enerģētisku, sakrālu, viedu. Jā, jādodas svētceļojumā, jāieskatās vēstures ainās, jāieklausās viedās mācībās. Kamēr nepieciešamība tikt pie savas ceļa skaidras apzināšanās turpina noteikt gada toni, tikmēr ir vērts likt kopā dzīves lielo puzli pa mazam gabaliņam vien.

Ar vienu kāju slīdēsi pa mākoņainu taciņu, ar otru jau uz mēneša beigām būs jāsāk raudzīties darbu virzienā. Tavu līdzšinējo ieguldījumu novērtēs, saņemsi atzinības pilnus vārdus. Lēnām atgriezīsies pie vasaras mēnešos kaldinātajiem plāniem – ķersies pie karjeras plāniem, pienākumu un atbildības uzaudzētajiem muskuļiem. Tiklīdz no atvaļinājuma ar sevi pieķersies pie darba lietām, dzirdēsi klauvējienus no mājām. Tajā palikušie nelabprāt tevi laidīs prom, gribēs turēt ciešāk klāt.

MEŽĀZIS
Uz uzmundrinošā finanšu pieauguma fona uz mirkli var sanākt zaudēt prātu, sākt raudzīties uz cilvēkiem caur naudaszīmēm. It ka jau šķiet, ka viss tā rāmi varētu turpināsies, nauda varētu nākt (jo Tu tāpat zināsi, ko ar to darīt), tomēr jāpiemin tas, ka šomēnes naudas apjoms un tās vērtība būs Tavs aktuālais jautājums. Respektīvi – jautājums no augšās, no kosmosa, no likteņa, sauc kā vēlies. Tev jāparāda sava īstā attieksme pret to. Ja atstāsi novārtā visu pasauli, lai pelnītu visu naudu (kas tāpat nav iespējams), nebrīnies, ka drīzi vien Tev apkārt nekā cita arī nebūs – tukšums vien.

Savu privāto teritoriju izdosies uzpucēt, pateicoties draugu atbalstam un devīgam dzīvesbiedram. Labie darbi Tavā virzienā līs kā no piepildītas krūkas. Kārdinājums, kaislības, – tas viss pavadīs saimniecisko un uz darījumiem noskaņoto Mežāzi. Draudzīgas attiecības uz tā fona var pārtapt par mīlas simfoniju, esošās attiecībās iedegsies jauna liesmiņa. Tā liesmiņa mēneša beigās (un visu nākamo mēnesi) būs Tava sabiedrotā. Jāmeklē iespējas to likt lietā, lai nenodziest bezgaisa teritorijā.

ŪDENSVĪRS
Mīlas lietas svinēs svētkus arī augustā. Turpināsies jūlijā iesāktais kontaktu uzmanības un piedāvājumu maratons. Atgādināšu, lai aizķeras arī aiz gaisīgā ūdensvīra plandošajiem matiem – nepārvērtē savu vērtību un nesacel spalvu kā pāvs asti. Skaisti jau ir, bet aiz tās nekas cits nav redzams. Tavā gadījumā aiz tās ir gan darījumiem jau precīzai dzīvei noderīgi un svarīgi cilvēki. Bravūra un drosme augustam piestāv, tāpat kā silti saules stari un krāsainas puķes skaistajām vasaras dienām.

Mīlas lietās vietām kursies ugunskuri, pat krāšņi salūti. Uzmanības netrūks. Ūdensvīri kā sarunājuši izmantos oficiālo kāzu laiku un stūrēs laulības ostā vienas aiz otra, vai viens ar otru. Tas jau pēc sirds izvēles.

Jau pirmajās augusta dienās saņemsi tādas ziņas, ka stāvus celsies ne tikai mati. Darījumu joma līdzināsies teju kā eksāmenu laikam augstskolā – vienīgi pārbaudes laiku grafiks nav precīzi zināms, vien tas, ka sevi jādemonstrē aktīvi! Pilns optimisma un dzīves prieks Ūdensvīrs virzīsies uz priekšu ne tikai pa mīlas ceļiem, bet arī pa karjeras kāpnēm. Tur lietas sakustējušās pamatīgi. Iesprūdušās durvis ir pavērušās.

ZIVIS
Mēneša pirmās dienas īpaši labvēlīgas darba tematikai. Radošās sfēras darbiniekiem jo īpaši, jo šajās dienās būs sajūta, ka māksliniecisks un skanīgs paklājs zem kājām klāts. Kā uz tā min, tā idejas, atklāsmes un labi vēlējumi. Labos vārdus un darbus saņemsi ne tikai no tuvākajiem cilvēkiem, bet arī no vadības un sadarbības partneriem. Un nebrīnies ne nieka. Ja augusta pirmo nedēļu enerģētiku izmantosi lietderīgi – nodrošināsi sev labu slavu un vadības aizsegu.

Šim mēnesim raksturīgas divas lietas – enerģija un stabilitāte. Un tām abām ļoti patīk iet roku rokā, īpaši, ja tās vada cilvēks, kurš zina, kā to likt lietā. Maza instrukcija: laid, lai Tavā galvā nāk idejas. Viss jaunais, ko smēlies atvaļinājuma laikā, lai paliek uz papīra – zīmētā, līmētā vai rakstiskā formā.

Lai attiecību balsis atskanētu tālumā, iesaku veltīt viens otram lielāku uzmanības devu, pavadīt kopā brīvdienas un nedaudz vairāk arī darba dienas. Veido noskaņu ar savu klātbūtni.

Mēneša horoskops tapis sadarbībā ar astroloģi Ritu Riekstiņu! 

[email protected]
www.ritariekstina.lv

 

4 komentāru
  1. “līs kā no pārpilnības krūkas” – jā, šo salīdzinājumu var piekabināt klāt itin visam.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.