Melot sev

Mazā grēksūdze, ko vēlos nodot citiem pārdomām. Satiekos ar vīrieti (30) jau pus gadu ar domu – mūs saista tikai sekss. Esmu normāla, pat teiksim simpātiska jauna sieviete (26), bet man nekad nav padevušās normālas/ nopietnas attiecības. Domāju, paspēlēšos un beigšu visu, bet katru nedēļu atceļu un atceļu šo lēmumu. Lēmums ir pieņemts, bet rīcība neseko, jo mani apmierina esošā situācija. Laikam esmu mazohiste, jo satiekos ar vīrieti, kurš pavisam noteikti mani nemīl un nemīlēs. Mums kopā ir lieliski, bet vai ar to pietiek?

Šīs retās tikšanās reizes ar kaisli un saturīgām, bet īsām sarunām, atvieglo vai apgrūtina dzīvi. Esmu aizlāpījusi caurumu, bet vai šis „plāksteris” nav acu apmāns, kas ierobežo citiem iespēju tuvoties. Meklēt citu nav aktuāli, jo „plāksteris” ir izturīgs. Esmu iesprūdusi starp divām pasaulēm – realitāti un neizsapņoto sapni. Bēdīgi, jo nezinu, kas ir mans neizsapņotais sapnis – nav “sapņu princis” prātā. Esmu reāliste, bet reizēm mistiskie spēki izslēdz jūtu pasauli. Šobrīd domāju, ka „veselībai” nepieciešams sekss un mīli pieskārieni. Bet reizēm tomēr saprāts čukst – jūtas arī ir vajadzīgas. Bet vai tā ir taisnība, varbūt varu samierināties tikai ar fizisko piepildījumu?

Zinu, ka neesmu viņam vienīgā, jo esmu „informēta” par to, ka attiecības viņam nav vajadzīgas. Viņam ir salauzta sirds un meita citā valstī, bet vai tas ir attaisnojums, lai izmantotu citus cilvēkus (lasi – mani). Bet varbūt es pati viņu izmantoju, zinot, ka nekad nebūs normālas attiecības, turpinu tās.

7 komentāru
  1. Neesmi liela eksperte, ari pawai nav patstavigu attiecibu, bet nestavi uz vietas, ej un turpini satikties ar citiem viriewiem, otras dzives nebus. Lai tev veicas!! 🙂

  2. Man šķiet – jūtas jau ir radušās. Tev. Tikai paslēptas. Dziļi, dziļi – pašai no sevis.

    Bet varbūt man tā šķiet, jo pati esmu tur bijusi – līdzīgā sajukumā. Man palika vieglāk tikai tad, kad atzinos pati sev un ļāvu izsāpēt aizvainojumam par to, ka esmu bijusi noderīga tikai laika kavēšanai. Ka pati arī esmu bijusi tikai plāksteris.

  3. Varbūt izmanto to iespēju, ka tu neesi “piesieta” tu vari iet izklaidēties un varbūt kādu dienu atradīsi, to ar kuru sapratīsi ka vēlēsies būt kopā tikai ar viņu. Tagad tik izmanto to ka tev kāds ir – “plāksteris”. Tu vari baudīt dzīvi, laime atnāks, tad kad to vismazāk gaidīsi 😉

  4. izmanto viņu seksam un viņa naudu, jo viņš Tevi nemīl un izmanto, bet paralēli meklē normālu vīrieti

  5. viņš tevi izmantotu tad ja tu nezinātu ka tu viņam esi kā gumijas lelle vienkārši lai pašapmierinātos ar tavu ķermeni !!!! tu totāli sevi necieni ! un laikam esi lasījusi Cosmopoliten ! ja domā ka attiecības veido un var veidot uz seksa balstītas ! ja vēlies patiesu mīlestību tad tas nekad nesākas ar seksu ,bet gan ar draudzību ! un seks tajā NAV galvenais !!!!

  6. Kāpēc tu “zini”, ka tev nekad nebūs normālas attiecības? Tev tas uz pieres uzrakstīs vai kā? 😀 Tu gribi mīļumu un pagaidām vienīgais tā avots ir šis vīrietis, tapēc arī pie viņa turies. Nemāni sevi, Tu gribi nopietnas attiecības, tas ir tavs neizsapņotais sapnis, bet šādu vīriešu dēļ Tev šķiet, ka šis sapnis nav aizsniedzams.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.