MEKSIKAS virtuves ēdieni – 3 receptes, kas jāizmēģina!

Pirms nedēļas, sadarbībā ar Santa Maria, izsludinājām recepšu konkursu, kurā aicinājām jūs, mūsu lasītājas, iesūtīt savas recepšu idejas. Konkursa tēma bija Meksikas virtuves ēdieni jeb Tex Mex ēdieni. Šonedēļ esam izvēlējuši konkursa uzvarētājas, kuru iesūtītās receptes mums šķita konkursa tēmai atbilstošākās un arī – gardākās!

Paldies visām mūsu lasītājām, kuras piedalījās konkursā. Par Santa Maria recepšu konkursa uzvarētājām un balvu saņēmējām ir kļuvušas – Agita (Vistas burito recepte), Diāna (Meksikas saulainās tomātu zupas recepte) un Ilze (Banānu drupaču kūkas recepte)!

Publikācijā redzamajiem fotoattēliem ir tikai ilustratīvs raksturs.

Projekts tapis sadarbībā ar Santa Maria. Santa Maria produktu sortimentā var atrast gardas teksasas-meksikāņu ēdienu sastāvdaļas – tortiļas, kraukšķīgus kukurūzas čipsus, tako mērces, salsas, kā arī tradicionālos garšvielu maisījumus, kas piešķirs ēdienam raksturīgo garšu. Interesantie ēdieni ir veselīgi un krāsaini, pie tam nav īpaši asi. Šos ēdienus ir viegli pagatavot, tie rosina kaisli, atdodot daļu savas saulainās dvēseles, ja vien jūs esat gatavi jauniem, neatkārtojamiem iespaidiem! Vairāk par Santa Maria uzzini www.santamaria.lv

VISTAS BURITO AR AVOKADO UN SIERU – Agitas recepti lasi ŠEIT!


MEKSIKAS SAULAINI SILDOŠĀ TOMĀTU ZUPA
– Diānas recepti lasi ŠEIT!


DRUPAČU KŪKA AR BANĀNIEM UN ČILI
– Ilzes recepti lasi ŠEIT!


3 komentāru
  1. Vienmēr domāju ka meksikas ēdieni ir baigi sarežģītie. laikam jau nav tik traki 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.