Meitenes! HELP!

Ir man tāds draugs. Uzskatu viņu par labāko un sauc viņu Jānis, Pēteris … vienalga, lai iet Ģirts.
Bija manam draugam draudzene ilgus gadus, līdz pēkšņi dāma atrada, bagātāku, smukāku vai kā citādi labāku. Tā jau 3 gadus manam draugam vairs draudzenes nav.  Jebkurš cits būtu nospļāvies – ta nu liela bēda un gājis dzīvē tālāk, bet ne Ģirts. Veselu gadu viņš centās saprast kāpēc viņu ir pametuši un visādi zemodamies centās viņu atgūt. Laikam tomēr nāca pie prāta un atmeta centieniem ar roku. Bet, kopš tā brīža mans draugs ir mainijies. No jautrīša palicis par nopietno. Darbs sācis aizņemt 80% viņa dzīves. Kad ar draudzeni cenšamies izvilkt  viņu tautās, vienmēr dzirdamas atrunas – neesot laika, darba daudz, vai kas cits.
Pirms neilga laika sākām jau domāt ka iet uz labo pusi. Ģirts sāka ieminēties ka mājās baigais tukšums esot, neesot ar ko parunāt, pat jūtoties vientuļš. Sapriecājāmies un ar savu otro pusīti sākām domāt izklaides programmu, dažādās potenciālo līgavu atrašanas vietās. Bet tad viņš piezvana un paziņo ka nopircis …. suni. Man suņi ļoti patīk un, pat par spīti tam, ka suņi ir uzticamāki, kā sievietes, tomēr vienīgo dzīves biedru izvēlēties no dzīvnieku pasaules varētu 78 gados nevis 34.

Nu tad sakiet meitenes! ko viņam darīt? Kur viņam doties lai atrastu labāko meiteni Rīgā un atgrieztos normālā dzīvē?
Nav jau nekāds neglītenis. Sportists, tumši mati, nepīpē. Nav miljonārs ,bet atšķirībā no citiem darbs tomēr ir, tākā kredītus par savu dzīvokli nomaksāt var un pat pāri paliek.

18 komentārs
 1. Bezcerigi, meitenes tagad palikusas tiiiik izveligas. Vinam neder – smuks, tumsmatis kurs nepipe. Tagad sieviete pieprasa NOTIKUMU, piemeram kaut ko tadu ka redzams bilde, vinjam noteikti ir lielakas izredzes tikt pie brutes neka Tavam smukajam latvietim 😉 un ja pie ta visa puika to vien dara ka sez majas un vienigais sieviskis ko vins sastop ir Anitastante kapnu telpa, tad vispar – uz zooveikalu vinam celins.

 2. man liekas, ka ar sievietēm reizēm ir kā ar suņiem – kad sajūt, ka šitajam var kost, tad kodīs arī. un, ja draudziņš ļaujas sev kost, suns (šeit lasīsim – sieviete) ar prieku to arī darīs. varbūt viņam arī nevienu citu nevajag?

 3. nu zdrasķe, tur taču ir skaidrs, ka čalim ir vajadzigs suns nevis beibe. Iz savas pieredzes varu pastāstit par suni un jaunu draudzeni 🙂
  Būs tā, ka vai nu suns nebūs izstaigināts un nelaimīgs vai nu ari beibei būs jārēķinās, ka ir laiks staidzināt suni. 15-16 gados tas ir forš iemesls iet kopā pastaigāties, bet šajā situācijā diezvai 🙂 Savukārt ar suni viņš dzīvo kopā un būs gruti noskatīties kā suns parmetoši skatās uz saimnieku, kurš ir aizmirsis savu mīluli. Nevajag aizmirst arī par sexu, suns ir greizsirdīgs un mēģinās visām varēm iejaukties šajā netaisnīgajā padarīšanā 🙂

 4. Ko jūs norejat nabaga puisi! Suns taču ir tikai ielāps. Domāju ka ļoti paveiksies tai, kurai viņš atvērsies, jo šodien šādu vīriešu ir maz

 5. mdā, tad toč varbūt viņam patiešām nevienu citu nevajag… vientuļš vīrietis un suns – tā ir diagnoze 😀

 6. Izbeidz.. nevajag paarlieku stresot..
  Arii es tagad miilu vientuliibu un man ir kakjis. Neesmu ne kljuvusi frigida ne tml., vnk shis ir taads kaa paardomu laiks. Tas, ko tu tik tieshaam vari dariit, ir izvest vinju cilveekos, sabiedriibaa, savaadaak var buut arii taa, ka vinsh sevii ljoti nosleegsies un saaks izvairiities pat no tevis. Aizved vinju uz kaadu pasaakumu, koncertiem, uzspeeleet biljardu, varbuut paintereseejies, vai kaadam pazinjam nav paziistama simpaatiska meitene, kas vareetu buut shii puisha gaumee.. un taa it-kaa-ne-speciaali saved vinjus kopaa. Ne jau tas ir svariigi, vai vinjam buus vai nebuus draudzene, bet gan tas, vai vinjam buus uzmaniiba no preteejaa dzimuma. Vinjam tomeer ir jaajuutas kaa viirietim.

 7. Bet, Stirna, tur jau tā problēma kāpēc lūdz palīdzību, ka cilvēku nav iespējams pierunāt kur kopīgi iziet……….

 8. Statira! nevis Stirna =DD labs

  Vai tavam draugam ir kaadas intereses? Teiksim, muuzika, varbuut vinhs speelee kaadu muuzikas instrumentu.. Varbuut ir kaadi pasaakumi, kurus vinsh vienmeer ir noveerteejis – kaads dzheza pasaaciens, pokera vakari, njus, noteikti kaut kam ir jaabuut. Veel viens variants: Tu vari savu draugu iepaziistinaat ar mani =D
  Ja nekaa nav un vinsh ir kljuvis pavisam apaatisks, tad teiksh tev – damn! taa, luuk, ir liela probleema! Ja staavoklis nav ljoti kritisks, var pagaidiit, cilveekam dazhreiz ir “jaapavaaraas savaa sulaa”… Arii pavasaris meedz dariit briinumus. Ja staavoklis kritisks – draugs saak ljoti notieveet, neko pilniigi negrib, neatbild uz taviem zvaniem utt., taadaa gadiijumaa nedomaaju, ka sheit buus iistaa vieta, kur prasiit padomu.

 9. Man gan šķiet ka Tev kā reiz vajadzētu viņu iepazīstināt ar kādu sievieti, bet tiešām tādu sakarīgu, kas viņu novērtētu un saprastu, nevis vienkārši lai viņš atbrīvotos! Sāpinātiem vīriešiem nereti zūd pašapziņa, tad nu lūk jāizvēlas sievieti kura spētu to celt! 🙂
  Man arī nebūtu iebildumu iepzīties ar nopietnu, intelektuāli attīstītu un simpātisku vīrieti!

 10. manuprāt, vīrieti- draugu viņam vajag! 🙂 bet tas, ka viņš ir nopircis suni .. tur jau nekā negatīva nav.

 11. 1. Nevar palīdzēt, ja cilvēks, pats to nemaz nevēlas. 2. Lai ievestu viņa dzīvē sievieti, tai ir jāatbrīvo vieta. Jautājums – vai savā sirdī viņš to ir atbrīvojis? 3.Viņš nevarēs uzsākt nevienas citas attiecības, pirms nebūs piedevis/sapratis, kāpēc iepriekšējo attiecību iznākums bija skumīgs. Nav tā, ka viņš ir bijis eņģelis, bet tā meitene – sliktā. Pagale viena nedeg. 4. Galvenā problēma – viņš nespēj nevienai uzticēties. Pierādiet, ka attiecības var būt skaistas un, ka ir sievietes, kas spēj būt uzticīgas. Tikai, tad, kad viņš noticēs, ka pasaulē var būt sieviete, kas viņu spēj pieņemt tieši tādu, kāds viņš ir, tikai tad viņš spēs uzsākt jaunas attiecības!

 12. Tagad arī Stirna runās 😀
  Man jau ar lieks, ka čalis vnk nespēj uzticēties un lai vai kā, tas suns ir ielāps vai nav, bet varbūt tādā veidā viņam vismaz ir kāds ar ko viņš sāks atkal justies labi un pilnīgi vienalga,ka tas ir suns! Lūk, lai ved savu suni uz izstādēm, tur ir daudz vientuļu meiteņu ar suņiem! Bet man jau lieks, ka tā interese par sievietēm neparādīsies tik ātri! Man arī ir viens Tuvs draugs, kurš mokās vecu sāpju dēļ, bet vēl neviens mēs neesam spējuši viņam palīdzēt! Saproti? DVĒSELEI VIENKĀRŠI NESTĀV!!!!!!

 13. šis man atgādina kādas brīnumjaukas Holivudas filmeas scenāriju. Un tad kādu dienu kaimiņos ievācas Džesika Alba, Kamerona Diaza vai Rīza Viterspūna un uz filmas beigām novērtē atturīgo un vientuļo puisi ar suni un viņi ir kopā līdz mūža galam 😀

 14. Viņam NOTEIKTI ir jānoskatās filma “Yes man”!
  Tur viss ir pateikts, viņš varēs paskatīties uz sevi no malas 😉

 15. Neredzu nekādu problēmu sunī 😀 vismaz viņam ir skaidrs, ka šī dzīvā būtne viņu tiešām kādu dienu nepiečakarēs.
  Bet tas tiešām,ka kamēr viņš netiks pats ar sevi galā, tu vari uz visām 4 debespusēm plēsties, bet nevarēsi palīdzēt, viņam pašam jānonāk līdz tam, ka ir gatavs kkam jaunam.
  uzaicini tač savu draugu uz aliņu kādā bārā 5.dienas vakarā.. 😛

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.