Mazie triki lielākām KRŪTĪM

Krūtis ir viena no apbrīnotākajām sievietes ķermeņa daļām. Palielināt krūtis vēlas liela daļa pasaules sieviešu, un daudzas to arī paveikušas ar plastiskā ķirurga palīdzību. Bet ne vienmēr nepieciešams spert tik radikālu soli. Pietiks tikai ar to, ka mazliet piedomāsi pie tā, lai krūtis kļūtu mazliet tvirtākas, kā arī nepieciešamības gadījumā izmantosi dažus trikus, lai tās padarītu vizuāli pilnīgākas. Piedāvājam tev dažus vienkāršus, bet efektīvus paņēmienus.

Izvēlies krūšturi ar push up efektu
Ar šāda veida krūšturi tu fiziski nepalielināsi savas krūtis, bet radīsi lielisku optisko ilūzija, ka tavas krūtis ir lielākas un stingrākas, pateicoties polsteriem un krūštura formai. Push up krūšturis tev nodrošinās skaistu dekoltē, un nezinātājs nepateiks, ka patiesībā tavas krūtis ir apmēram izmēru mazākas. Šis krūšturis derēs ne tikai krūšu palielināšanas efektam, bet arī krūšu formas uzlabošanai. Atceries, ka šādi krūšturi pieejami arī bez lencītēm, kā arī ar iespējām kombinēt un krustot lencītes tā, lai krūsturis derētu zem dažādiem tērpiem.

Izvēlies piemērotu apģērbu
Turpinot par optisko ilūziju – izvēlies apģērbu un aksesuārus, kas akcentē tavas krūtis. Daudzas sievietes gan izvairās akcentēt mazas krūtis, bet veiksmīgs akcents jau nenorāda uz to izmēru, bet gan uz to esamību kā tādu. Tātad, izvēlies apjomīgas rotas, kas ieslīd tavā krūšu bedrītē, nēsā gaišus un strīpainus krekliņus, blūzes u.c. Un nebaidies uzsvērt savu krūšu zonu ar skaistu "V" veida izgriezumu kleitā vai citā apģērbā. Arī caurspīdīgs apģērbs ar redzmām krūštura aprisēm padarīs krūtis pamanāmākas, jo galvenais taču ir noslēpums. Šajā gadījumā apģērbs būs seksīgs, bet ne vulgārs.

Vingro
Ir speciāli vingrojumi, kas paredzēti, lai palielinātu krūšu izmēru. Tāpat šie vingrojumi ir noderīgi, lai pilnveidotu stāju. Visi šie vingrojumi jāizpilda 10 reizes un regulāri, ja vēlies redzēt rezultātus, jo, kā zināms, tikai "regularitāte ir visu panākumu māte".
Apgulies uz gultas vai matrača, pacel rokas taisni gaisā tā, lai tās atrodas tieši perpendikulāri tavām krūtīm, tad ievelc elpu, aizskaiti lēnām līdz desmit, izelpo un nolaid rokas. Ar īsām pauzēm atkārto šo vingrojumu 10 reizes.

Nostājies pret sienu, atspiedies pret to ar abām plaukstām un tad sāc „stumt sienu”. Šis vingrojums padarīs tavas krūtis tvirtākas un stingrākas.

Elkoņos saloki rokas tā, lai tās atrastos paralēli tavām krūtīm, tad saliec kopā savas plaukstas un spied tās vienu pret otru. Šis vingrojums trenē tavus krūšu muskuļus.

Masē krūtis
Masāža ir senākais un vienkāršākais veids, kā dabīgā ceļā kaut nedaudz palielinātu sievietes krūšu izmēru. Masāžu sev vari veikt pati, lai sasniegtu labākus rezultātus – izmanto krūšu palielināšanai domātus krēmus, ko var nopirkt aptiekā.

Un tagad par pašu masāžu:
Uzzied uz rokām krēmu un viegli sāc masēt krūtis ar apļveida kustībām, pārliecinies, ka tiek „apiets” viss krūšu laukums. Kad krūtis ir masētas apmēram 10 min, viegli ar pirkstiem saspied tās no apakšas – šo darbību atkārto apmēram desmit reizes. Pabeidz masāžu, atgriežoties pie apļveida kustībām.

Krūšu palielināšanas krēmi
Aptiekās vari iegādāties arī krūtis palielinošus krēmus. To, vai tie ir efektīvi vai nē, vari izmēģināt pati. Galvenā panākumu atslēga tomēr ir krēma lietošanas regularitātē. Bieži vien škiet, ka rezultātu nesasniedzam, bet arī pašas grēkojam, jo piemirstam izmantot savu skaitumkopšanas līdzekli katru dienu.

Katrā ziņā atceries, ka brīnumlīdzekļu nepastāv. Viss brīnums un labās pašajūtas atslēga slēpjas tevī pašā – tu esi skaista un apbrīnojama tāda, kāda esi. Un, ja apzināsies savu unikālo vērtību, šie daži padomi un triki būs tikai veids, kā uzlikt odziņu uz tavas pašapziņas saldās marcipāna kūciņas.

23 komentāru
 1. Nu un taalaak ko dariit ar push up? Kad novelk ļifonu… sievietei uzreiz ir jaasaka Ups… tas bija joks.
  Viss ir bleenjas… gan apr optisko efektu, gan par masaazju un veel stulbaak, ja iet runa par kreemiem!
  Gribi buut pashpietiekama vecene!? Skrien pie daktera, lai liek iekshaa silikonu!

 2. Pirmo reizi dzirdu, ka masējot var tikt pie lielākām krūtīm. Var būt it kāda(s), kas var paskaidrot, kā tieši masējot palielinas krūtis (kas par procesu notiek, kas veicina šo palielināšanu? )

 3. Otomār, un tu tagad iesi un ķengāsies zem visiem rakstiem? ja tev te nepatīk – dieva dēļ nenāc. Es tādu krēmu lietoju. Arī pēc bērna. nezinu, vai psiholoģisks efekts, bet man šķiet, ka rezultats ir. par push – up – kapēc tu domā, ka sieviete grib izskatīties labāk tikai vīrieša dēļ. Ir apgērbs, kur vajag krūšturi, citādāku formas. ne tikai, lai to vilktu nost. Nomierinies, aiziej ar kādu nokniebies.

 4. Bet lecīgajam vīrietim ir pilnīga taisnība. Viss parējais ir pilnīga figņa. Arī vingrošana jau neko nepalielina. Vienkārši nostiprina augšējos krūts muskuļus. Visas tās darbības, izņemot implatus, ir sevis mānīšana.

 5. Nu jāaaaaa, man ir otra galējība – krūtis paqr lielu, piedod masīvumu augumam. Gribētos zināt, kāds apģērbs der šādos gadījumos. Vienmēr esmu apskaudusi tās mazās – redzm tur var palielināt – ar krūšturi kaut vai, bet ko tad lai dara lielo krūšu īpašnieces? Tikai skalpelis.

 6. Nu, protams, ka ne jau viiriesha deelj… stutee burbuljus… pasarg Dievs shitadu muljkjiibu! Tu nostaajies blakus otrai mammai, kura izšavusi 1-3 bērnus un, kura savus čičus ir uztjuuneejusi… un tad paskatiisimies cik tas psihologjiskais efekts Tev paliidzees…:)
  Gluzjo otraadi… man ljoti patiik sheit pateikt taisniibu jums aciis… nu, bet taa pateikt, lai pielektu jums…:)

 7. Vecīt, katrai dāmai savas problēmas, tāpēc mums patīk virtuvē pie draudzenes klačiņu uzsist. Ne jau tāpēc, ka tas dzīvei vērtību piedod un ko gudru izspriedīsim. Tādas mēs esam, un ja to visu mums atņem, tad dzīvei vairs nav garšas. samierinies. Mana klasesbiedrene vati krūšturī videnē bāza. Arī paņēmiens. Un ja ir izgudroti polsteri, tad ir, kas tos lieto. Jūs tāpat ar krāniem mērāties. ja nē, tad nafig visi ar mazdām nebraukājat? It kā tas poršs, mersis vai masarati jūs par krutāku un gudrāku veci padarītu – psiholoģiski jā, tas gan 😀 😀 😀

 8. Otomāram ari patiik ar savu draugu Zigi virtuvē uzsist klaču. Es jums neko negribu atņemt… tik mazliet teikt, lai juus pie praata naktu! Blin, kreems, kas čičus kuplāakus padariis… tad jau labaak ieziepee tos ar raugu, taa efekts vismaz ir paarbaudiits gan uz piiraagiem, gan sausajaa atejaaa…:)

 9. Es ne tik daudz par čičiem kā par Otomāra smieklīgo ārdīšanos 🙂 Es, piemēram, nelasu žurnālu”copes lietas”. Škiet nāvīgi idiotiski tupēt kaut kur un kaut ko stundām gaidīt un beigās vēl palaist atpakaļ. Bet es nevienam no tiem dīvaiņiem nesaku sejā, eu, nu nereāls muļķis tu esi. Otomār, nenāc, ja tev te nepatīk;)

 10. Man riebjas divas lietas… makshkjereet un kreems, kas domaats čiču palielināšanai…:)

 11. Neviens nav teicis, ka Otomārs tiešām ir vecis. Spriežot pēc tekstiem, viņš itin labi varētu būt arī meitene. Katrā ziņā džentlmenis, kas rakstītu, lai dāmām dotu labus padomus, viņš noteikti nav.
  Es varu pateikt, ka rakstā minētie padomi ir gana labi, un prieks, ka vismaz dažos rakstos sievietes nedzen likties zem skalpeļa.
  Un jā, kā Otomārs var zināt, kad sieviete tiešām jūtas pašpietiekama? Es, būdama sieviete, varu pateikt, ka gana pašpietiekama jūtos arī bez silikona. Bet katrs jau spriež pēc sevis. 🙂

 12. Esmu nerojis sievietes, kuras ir triis beernu maates, un kuraam čiči ir kaa janam skuķim, bet ir gadiijumi, ka peec pirmaa beerna pat to iipashniece uz taam baidas skatiities. Vot, ko dariit taadaa gadiijumaa? Viena no “pielabotaam” man teica.. Otomaar, bljin, da man ir pie kaajas cik tas maksaaja… toties es tagad zinu cik labi juutos… un cik tagad esmu veerta!

 13. Oi, ka nu, oi, ka nu! Tad kā tad tur īsti ir, Otomāra kungs?:) – vajag to silikonu, ja krūtis ir mazas, vai vajag galvu sakārtot, lai rastos sajūta, ka labi ir tā, kā ir?::)))

 14. Da pofig ko darīt, galvenais, lai to neesaataajas tikai laimīgas būtu… man kā vecim patiik gan lielas, gan mazas… galvenais, lai butu smukas. Protams, ka es dodu priekshroku dabiigaam, bet ja vajag uzlabot… tad vajag, bet ne strikti noteikt… mīli kaada esmu… jo es noziidiiju tavu beernu, esmu sieviete māte, bet ne kaut kāda sončika. Tad kad dzirdu vai lasu kaut ko liidziigu, gribu bļaut… da poshla taada naaaa… ar shitaadiem dziives uzskatiem.

 15. mums ir uzradies saita psihoterapeits – provokators Oromārs!!!!!:) Urrrāāā!:))))

 16. man bija draugs, kurš teica, ka sievietei krūtīm ir jābūt tādām kā vīrieša sauja:) Tas kā nelielu krūšu īpašniecei – man bija patīkami un vienmēr cenšos to paturēt prātā. Skaidrs, ka krāšņas, smukas krūtis ir skaisti, bet tas no tās pašas sērijas, ke ne jau visas skaistules ir laimīgas. Tās ir savstarpēji tomēr nesaistītas lietas.

 17. Ir traki, ja par savām krūtīm ir jāšaubās. Man šķiet tēma kaut kur līdzīga kā ar veču krāniņiem. Viņi arī sacenšas, lai lielāks. Un mēs ar’ – kurai lielākas un trvirtākas. Bet ne jau krūtīs visa fiška. Kaukur lasīju viena ķirurga komentu, ka krūtis tak pelielināt ir vieglāk un letāk, nekā sakārtot galvu.

 18. Izrādās, Otomārs ne tikai nav džentlmenis, bet arī ir diezgan parupjš. Žēl jau gan, bet vispār – nav ko līst sieviešu portālā, ja tā jāizrunājas.

 19. Nu ja, krūtis ar šiem ieteikumiem nepalielināsi, bet koptākas pataiaīsi gan. Manuprāt tas ir svarīgāk.

 20. “Nu un taalaak ko dariit ar push up? Kad novelk ļifonu… sievietei uzreiz ir jaasaka Ups… tas bija joks.”
  100% atbalstu šo Otomāra komentāru.
  Pati vienmēr īgņojos, ka veļas veikalos lielākajā daļā krūšturu ir mazāki vai lielāki polsteri. Nemūžam nevilktu push-up. Esmu par to runājusi ar savējo draugu. Izskaidroju, ka nav ko kaifot pie Victoria secret u.c. modelēm, jo visām ir push-up.
  Es ceru vienmēr saglabāt savu godīgumu un pirkšu tāda drēbes, kādas piestāv manam A/B 🙂

 21. push up izskatās skaisti, bet arī mans džeks pateica – apmēram tas pats, ja es bāztu biksēs zeķi, lai lielāks izskatās 😀 😀

 22. Manuprāt, par to masēšanu kad rakstīja, tas ir domāts, ka mazliet, kaut kādā mērā palielina, ne jau riktīgi, bet ar darbu var pamanīt mazas izmaiņas.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.