Mazās garšas baudas attiecībās

Kopš zināms, ka ceļš uz vīrieša sirdi ved caur viņa vēderu, daudzām dāmām rodas jautājums: “Kā lai sieviete zina ko gatavot?”
Vīrietim toties ir jāzina, kā iepriecināt savu dāmu ar aromātisku, maigu un perfekti pufīgu olu kulteni. Ir divas metodes, kā to izdarīt. Pirmā – vīrietis cep olu kulteni ātri un uz lielas liesmas, apmaisot tikai pāris reizes. Otrā – kulteni cep uz lēnas uguns, bieži maisot, gluži kā gatavojot risoto. Tomēr vislabāk apvienot abas. Uzsit olas uz karstas pannas, ļaujot tām apcepties. Pēc brīža, samazinot liesmu, vīrietim jāņem talkā iedzimtā roku veiklība un jāmaisa cik ātri vien var. Pagatavošanā ieteicams izmantot īsto sviestu, saldo krējumu un, protams, sieru. Pasniegt gultā – kā gan savādāk?

7 komentāru
 1. jā, btw… interesanta ir vīriešu attieksme, kad viņiem pagatavo kokteilīti un pasniedz, nevis pati dāma sēž un gaida, kad ielies 🙂

 2. Nu paga paga – ko tad dāma tik sēdēs un čalis lies un šmorēs, davinas puķes, gādās davaninjas, utt. Nu tad škiet viņa tā arī lidz pensijai varetu seedeet, pat kaķis nosprags ja nepabaros.
  Tomer ta ir tada simbioze – vienreiz tu viņai citreiz viņa tev.
  Ja taa atklati – taa ir laba sajuta kad atvelcies maajaas un meitene bez prasišanas tev pasniedz pareizo kokteili, zini gribas pat nākt mājās:D:D:D

 3. Ja jau tā mīlestība iet caur to vēderu, tad jau biku ir japacenšas, savādāk Tavs vīrietis iemīlēsies LIDIŅĀ vai kāda citā ēstuvē ;-))))))

 4. hmmmmm.. par sievieshu veelmeem gan te taa interesanti uzrakstiits… katraa zinjaa, arii puikaam buutu jaazina, kas vinja meitenei garsho .. un nevajag briiniities, ja no riita gultaa pasniedzot “olu kulteni” kaada ir vairaak kaa nepatiikami paarsteigta ..

 5. esmu vīrietis – Lidiņā neiemīlēšos viennozīmīgi!
  manuprāt pat nav svarīgi ko draudzene pagatavo – galvenais ir tas pats pagatavošanas akts. Ja tas ir šmorēts ar rūpēm un gādību, tad pārāk daudz piebērto sāli arī nejūt.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.