Mazais lielais absolvents

Vēl vakar viņš bija zīdainis, bet šodien jau beidz savu pirmo mācību iestādi – bērnudārzu. Tik daudz prieka asaru un satraukuma… Un, protams, dāvanas. Kā tad bez tām!
Tieši tāpēc espati.lv izlaidumu priekšvakarā veica nelielu aptauju, lai noskaidrotu, ko šajā lielajā dienā vēlas saņemt  mazie absolventi un ko domā dāvināt vecāki, radi un draugi. Iespējams, tas atvieglos arī tavu izvēli dienā, kad līdz ar buču uz vaiga vēlēsies sagādāt kādu īpašu dāvanu tam vienīgajam, vissvarīgākajam absolventam. Savējam.

Espati.lv lasītāju vidū par populārākajām dāvanām tika atzīts velosipēds, skrituļslidas,   pasaku CD, vasaras nometne, saules brilles, radiovadāmas lidmašīnas un Bārbiju māja. Tomēr ideju vēl daudz, tieši tāpēc mēs atkal uzdrīkstējāmies apkopot dažas no tām, kas, iespējams, atvieglos tavu izvēli.

Mobigators

Cik gan bieži tava sirds notrīs bažās par bērna drošību? Šo urdošo sajūtu būs iepazinis ikviens, kura uzraudzībā nonācis kāds ceļotkārs ķipars. Atgūt sirdsmieru, zinot, kur pašreiz atrodas tava atvase, ļauj vienkārša un stilīga ierīce – Mobigators. Nospiežot SOS pogu, jaunais cilvēks var paziņot, ka nonācis nepatīkamā situācijā, savukārt vecāki saņemt informāciju par precīzu atrašanās vietu, lai dotos glābt savu aizbilstamo. Ja arī gaiss mierīgs, laiku pa laikam der uzmest aci savam bērnam. To visu nodrošina Mobigators. Līdz 1. jūnijam Mobigatoru var iegādāties par ļoti īpašu cenu – 49.99 LVL (parasti 73,95LVL). Vairāk vari uzzināt www.mansberns.lv

Grāmatas

Lai gan šis grāmatu trio vairāk domāts jaunās paaudzes ļaudīm, interesanti būs arī  tev. Un, iespējams, pat noderīgi! Piemēram, apgūstot izdevniecības Zvaigzne ABC izdoto Labas uzvedības ābeci, bērns uzzinās, kā jāuzvedas mājās, ciemos, skolā, cik svarīgi būt tīram, kārtīgam, godīgam, bet pieaugušajam tā kalpos kā atgādinājums par dažbrīd aizmirsto labas uzvedības kodeksu. Savukārt Enciklopēdijā no A līdz Z kā jau enciklopēdijā – viss par visu ziņkārīgajiem, turklāt bilžains. Trešā grāmata ir īsts saldēdiens gan tev, gan tavam bērnam – Latviešu tautas skaistākās pasakas. Paaudžu paaudzēs iemīļotas, tās savu burvību nezaudē arī tagad, liekot domāt par ļaunā un labā attiecībām. Filigrānas Viestura Granta ilustrācijas burvību vēl tikai pastiprina. Lasiet kopā!  

Ideāli vasaras apavi

Droši vien vēl atceries, kas padarīja tavu bērnību tik īpašu. Bezrūpīga atpūta, lēkāšana pa peļķēm un pilnīga brīvības sajūta. Tieši tāpēc bērni tik ļoti novērtē Crocs apavus. Tie ir koši, ērti un pieejami visdažādākajās krāsās, ar multfilmu varoņu attēliem. Ja vēlies padarīt kurpītes vēl īpašākas, pieliec tām kādu no  īpašajiem Jibbitz aksesuāriem.
Croks apavi ražoti no ergonomiska un antibakteriāla materiāla, kas neuzsūc aromātu un ir viegli mazgājami. Īstie apavi laimīgai bērnībai.
Ja vēlies sagādāt savam izlaidumniekam šo īpašo dāvaniņu, dodies uz Crocs konceptveikalu Spicē vai veikaliem Piki Mondi un Armario.

Hello Kitty pludmales dvielis

Vasara ir pludmales sezonas laiks. Katra jauna dāma vēlas tai sagatavoties pienācīgi. Tāpēc uzdāvini meitenei pludmales dvieli ar Hello Kitty simboliku. Mīksts un pūkains, tas ir vienkārši lielisks. Un, vēl sajūta, ka visas draudzenes vēlas tādu pašu! 
Lai jau laikus pasūtītu dāvanu, zvani uz OTTO Latvijas klientu apkalpošanas tālruni 67151333 vai ielūkojies  www.otto-latvia.com mājaslapā. Ja neesi pārliecināta, kas tieši mazajai dāmai iet pie sirds, iespējams iegādāties arī dāvanu karti. 

Sapņu lietussargs


Pat saulainā vasarā gadās lietainas dienas. Tāpēc izlaidumā vari bērnu iepriecināt ar ko tādu, kas pasargās no nepatīkamas izmirkšanas. Jautra dizaina lietussargs, kas pieskaņots tāda paša stila somām, penāļiem un citiem aksesuāriem. Samsonite parūpējies, lai lietussargs būtu ne vien krāsains, bet arī ergonomisks un piemērots mazajiem lietotājiem. Aplūko un dāvanu izvēlies www.emode.lv, interneta veikalā produkti nopērkami līdz pat 20% lētāk.

Septiņgadnieka dārgumi

Ja vēlies parādīt, ka patiešām zini, ko kāro septiņgadnieks, dodies uz veikaliem www.cipollino.lv vai Baby City pēc Bakugan cīkstoņiem. Tā ir spēle, kas patiešām aizrauj un padara mazos absolventus laimīgus. Šī rotaļlieta veidota pēc tāda paša nosaukuma multfilmas. Sākuma komplekts būs tieši tas, ar kā palīdzību varēsi apliecināt, ka izproti bērna vajadzības, padarot kādu mazu puiku īsteni laimīgu. Vairāk vari uzzināt www.bakugan.lv.


Jauna ceļa sākums

Izlaidums ir ne vien viena posma noslēgums, bet arī otra sākums. Arī skolas gaitas sākot un pirms tam vēl tālas vietas apceļojot, nepieciešama pamatīga soma. Samsonite piedāvā ne vien ergonomiskas un ļoti ērtas, bet arī jautra dizaina somas no Sammies sērijas. Atliek vien izdomāt, vai tavam izlaidumniekam vairāk tīk mārītes, krokodila, pandas vai bites soma.
Kārtīgs ceļojumu koferis vai skolas soma ir tieši tas, kas ļaus bērnudārza absolventam justies lielam. Ērtas, vieglas, labi kopjamas, ar atstarojošiem elementiem, Sammies sērijas somas ir ideālas. Tāpēc, ja vēl neesi izdomājusi, ko dāvināsi bērnudārza beidzējiem, ielūkojies www.emode.lv, interneta veikalā produkti nopērkami līdz pat 20% lētāk.

Rozā pulkstenis

Meitenes izlaiduma dienā noteikti priecāsies par rokas pulksteni. Tas ir kā statusa simbols, kas ļauj arī mazajai bērnudārza absolventei sajusties pieaugušai. Meitenīga dizaina, piemērots mazajai rociņai, pulkstenītis ar Hello Kitty simboliku ir tieši tas, kas nepieciešams.
Lai jau laikus pasūtītu dāvanu, zvani uz OTTO Latvijas klientu apkalpošanas tālruni 67151333 vai ielūkojies  www.otto-latvia.com mājaslapā. Ja neesi pārliecināta, kas tieši mazajai dāmai iet pie sirds, iespējams iegādāties arī dāvanu karti. 


Zīmēšanas studija


Ja vēlies, lai dāvana ir ne tikai jauka, bet nes arī praktisku labumu, dāvini savam absolventam iespēju attīstīt fantāziju, zīmējot. Ineses Ziemeles Bērnu zīmēšanas studija darbojas jau kopš 1981. gada. Daudzi no tās dalībniekiem iegūst diplomus starptautiskos un lokālos konkursos, kā arī attīsta savas prasmes un paplašina redzeslauku, kas noderēs citās dzīves jomās. Bet labāk aplūko pati www.zimejumi.lv.

Fantastisks izlaidums

 

Kur citur, ja ne Fantasy Park. Šeit var zīmēt, krāsot, šļūkt pa kalniņu un iztrakoties pēc sirds patikas. Tieši tas, kas vajadzīgs pēc nogurdinoša mācību gada bērnudārzā.
Ja svinētāju vairāk, Fantasy Park piedāvā noorganizēt  bērnu ballīti. Tev tikai jāpiezvana pa tālr: 7633700, 67633700 un jāvienojas par laiku, mazo nebēdņu trakulībām. Vari ieskatīties arī www.fantasypark.lv vai ierasties mūs aplūkot Rīgā, Mūkusalas ielā 71, t/c Rīga Plaza, 2. stāvā.

18 komentārs
  1. Mūsu izlaidumnieks dāvanā saņems maku ar savu pirmo kabatsnaudu, jāsāk pieradināt, lai līdz skolai būtu apguvis visas tās naudas izdošanas un uzpasēšanas padarīšanas. Ko jūs dāvāsiet?

  2. Bakugani man atgādina mūsu bērnību, kad tika krāti “donaldiņi” un sisti “faņķiki” :). Mans puika ari “saslimis” ar Bakuganiem.

  3. Mums savukārt topā ir Hello Kitty’s un līdztekus tam – viss kas rozā, gaidu kad beidzot šitas periods beigsies 🙂 🙂 :).

  4. Nu nezinu gan… te piedāvātie padomi ir diezgan padārgi vecāku makam. Un nepraktiski. Vienīgais – tā iztrakošanās atrakcijās, tas noteikti sagādātu prieku.

  5. tās mugursomas ir vnk SUPER, man draudzenei sīcis pat liek blakus spilvenam gulēt ejot lai nenofenderē neviens 🙂

  6. Mobigators varētu būt neatņemama stelle pirmklasniekam, savai krustmeitai esmu noskatijusi, bet nu bus jametas kopa ar vecakiem, jo nu nopietna naudina jaiegulda, nemot vera to, ka vini tos telefonus zaude pastavigi.

  7. Nezinu gan vai bērni spēj novērtēt, ja viņiem uzdāvina apavus uz izlaidumu:), BET – krokši ir lieliska lieta vasarai. Var nopirkt arī ļētākus – pakaļdārinājumus, kas, lai man piedod īstenie autori, ne ar ko nav sliktāki:)

  8. Kāpēc šim tam ir un šim tam nav canas? Neko līdz šim nezināju par mobigatoru… Neko sev štelle:) Ņemšu vērā.

  9. Nez vai bērns arī kursus māk novērtēt kā dāvanu. Manējais – to noteikti tā nenointerpretētu. Ķursi un pulciņi tā jau vairāk tāda vecāku rūpe, lai ieienteresētu un nodarbinātu savu atvasi.

  10. Es pat ne par dāvanām – paldies espati par idejām – es vairāk par to, ka neticami, cik mazie ātri izaug. Un, kad jau tikts līdz bērnu dārza izlaidumam, tad jau augstskola tepat. Kaut kāda nostaļģija uznākusi, jo mazajai no trim māsām šogad arī ir bērnu dārza izlaidums.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.