Max Factor Clump Defy Volumising skropstu tuša

Skropstu tušas meistari – Max Factor – sniedz bezkompromisa apjomu Tavām skropstām! JAUNĀ Clump Defy Volumising skropstu tuša ļauj piepildīt skropstas ar krāsu un kārtu pēc kārtas piešķirt tām līdz pat 200 % vairāk apjoma*, vienlaikus padarot tās nevainojami atdalītas un akcentētas ar 0 % tušas kamoliņu.

 

To visu nodrošina inovatīvā birstītes tehnoloģija. Jaunā Anti Clumps birstīte ir pirmā Max Factor birstīte, kas neļauj veidoties tušas kamoliņiem jau tušas paņemšanas brīdī. Birstītes sariņi ir vienmērīgi atdalīti, cieši izkārtoti, tie novērš tušas kamoliņu veidošanos un ieskauj skropstas, lai tās izceltu un atdalītu; turklāt tušas rezervuārs nodrošina, ka skropstas tiek piesātinātas ar krāsu, sniedzot tām mega apjomu īpaši satriecošam rezultātam.

 

Pašlaik sievietēm nākas atteikties no mega apjomīgu skropstu izskata, jo viņas pārliecinās, ka, klājot tušu vairākās kārtās, skropstas salīp un veidojas tušas kamoliņi, tāpēc viņas liek lietā rīkus, kas palīdz atbrīvoties no tušas kamoliņiem un atdalīt skropstas. Jaunā Clump Defy Volumising skropstu tuša ļauj atstāt tušas kamoliņus pagātnē – skropstas ir nevainojami iezīmētas un piepildītas ar ilgoto apjomu, jo katrai skropstai ir nozīme!

 

„Sievietēm nekad nevajag ļauties kompromisiem attiecībā uz skropstām, un tagad viņām tas nav jādara – jaunā skropstu tuša nodrošina absolūtu tušas kamoliņu kontroli, lai Tu varētu iegūt apjomīgu un vienlaikus iezīmētu skropstu izskatu ar dažiem vienkāršiem vēzieniem,” uzsver Peta Makgrāta (Pat McGrath), Max Factor globālā radošā dizaina direktore.

 

Kā Anti Clumps birstīte ļauj iegūt šo mega apjomīgo skropstu izskatu?

  1. Tušas rezervuārs – birstītē iestrādāts tušas rezervuārs, lai piepildītu skropstas ar lielu tušas daudzumu.
  2. Precīzi izkārtoti sariņi – attālums starp sariņiem ir mazāks nekā vidējā tušas kamoliņa lielums, tāpēc tiek novērsta to veidošanās uz birstītes un nokļūšana skropstās, ļaujot klāt tušu vairākās kārtās bez neviena tušas kamoliņa. Tie arī iezīmē un atdala skropstas.
  3. Skropstas aptverošs dizains – birstītes izsmalcinātā, izliektā daļa aptver skropstu līniju, sniedzot īpaši pielāgotu apjomu visām skropstām.
Anti Clumps birstīte apvienojas ar Clump Defy sastāvu, kas satur apjomu veidojošas sastāvdaļas, piemēram, vaskus un mālus, kuri piešķir skropstām kuplumu. Šajā sastāvā, ko vari klāt vairākās kārtās, ietilpst divkāršā polimēru sistēma, kas rada elastīgu kārtiņu, kura palēnina skropstu tušas sacietēšanu, ļaujot tai „iekārtoties” uz skropstām ilgāk, lai līdzekli varētu klāt un klāt, kamēr tiek sasniegts mega apjoms. Un, tā kā tušas kamoliņi neveidojas, dienas gaitā bez grūtībām varēsi skropstu tušu atjaunot, lai dotos vakara izklaidēs, jo tīra virsma bez tušas kamoliņiem ir garantēta.
 

„Šī jaunā skropstu tuša ir mega! Vari to klāt un klāt, un tā neveidos tušas kamoliņus. Anti Clumps birstīte ar īpaši izstrādātajiem sariņiem padara to par must-have, lai iegūtu šīs sezonas mega apjomīgo skropstu izskatu,” turpina Peta.

Skropstu tuša nopērkama Drogas, Douglas, Kolonna, Stockma.
Cena 11,17Ls

*salīdzinot ar skropstām bez tušas

3 komentāru
  1. Neesmu vēl mēģinājusi, bet iešu šodien pa veikaliem sameklēt, ja atradīšu – uzrakstīšu!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.