Matu krāsas INOA konkursa rezultāti

Veiksmīgi noslēdzies www.espati.lv un L’Oreal Professionnel revolucionālās matu krāsas INOA rīkotais konkurss, kurā varēji apliecināt savas zināšanas par matu augšanas īpatnībām un izpētot faktus par jauno matu krāsu INOA iesūtīt mums pareizās testa atbildes. Kaut arī jautājumi nebija viegli, mēs saņēmām paprāvu skaitu pareizu konkursa rezutātu. Sakām paldies visām konkursa dalībniecēm un arī dalībniekiem, jā, arī tādi bija!

Tātad, L’Oreal Professionnel matu krāsas INOA rīkotā konkursa uzvarētājas, kuras saņems matu kopšanas komplektus no L’Oreal Professionnel ir:

Agnese, kuras e-pasts ir aguce…@inbox.lv
Ilga, kuras e-pasts ir Ilga…@vid.gov.lv
Samanta, kuras e-pasts ir samanta…@inbox.lv
Inga, kuras e-pasts ir inga…[email protected]

Savukārt galveno balvu – profesionāla friziera apmeklējums salonā Maija Deluxe un iespēja nokrāsot savus matus ar jaunās paaudzes revolucionāro L’Oreal Professionnel matu krāsu INOA saņem:

Tija, kuras e-pasts ir tija…@inbox.lv

Apsveicam visas uzvarētājas!

Informāciju, par balvu saņemšanas noteikumiem, visas konkursa uzvarētājas saņems uz saviem e-pastiem. 

Līdz nākamajai reizei!

Saistītie raksti
Konkurss Tavu matu skaistumam!

11 komentārs
  1. Es varu jau tagad pastaastiit. Inoa kraasa mani tieshaam paarsteidza labaa noziimee, necereeju, ka kaut ko veel vareetu tik kardinaali izdomaat matu kraasu jomaa, bet… komforta zinjaa – perfekta. Nav nepatiikamaa aromaata un uz galvas aadas var sajust tikai kreemu – nekaada diskomforta. Nezinu, kaa buus uzvareetaajai, bet es esmu tagad tieshaam atradusi savy mantu kraasu. Bet tas, ka iesaku izmeeginaat visaam – ir noteikti!!!

  2. Hmm,interesani,kad VID darbiniekiem vēl atliek brīdis darba laikā piedalīties konkursā?Domāju,ka valsts iestādes e-pastu nebūtu korekti norādīt piedaloties konkursos,kuros tiek gūts personīgs labums…

  3. Šodien nebeidzu priecāties par to, ka esmu uzvarējusi konkursā. Kad būšu apmeklējusi salonu, noteikti ierakstīšu kā man veicās.

  4. VID darbinieks nav cilvēks? Viņš taču nestrādā 24 h dienā, un ļoti daudzi cilvēki darba epastus lieto arī lai piedalītos konkursos. VID darbinieki taču arī grib izskatīties labi…..

  5. ehh…tā cerēju, ka esmu vinnējusi…vārds sakrita…norādītā e-pasta daļa arī, bet laikam tomēr nekā, jo paziņojuma par balvas saņemšanu nav un izskatās, ka vnk muļķīga sakritība bijusi:(

  6. Biju uz matu krāsošanu. Kā jau skaistuma vēstnese rakstija, tad matukrāsai patiešām ir ši krēmīgā konsistence, bez nekādas nepatīkamas smaržas. Krāsojot matus arī nebija nekādas nepatīkamas sajūtas, ko iespējams vairāk varētu novērtēt tās, kurām ir jūtīga galvas āda. Ar rezutlātu esmu ļoti apmierināta. Katrā ziņā šī matu krāsa ir izmēģināšas vērta un pat vairāk. Veiksmi!

  7. VID darbinieki ari ir cilveki, bet.. manuprat, ir nekorekti noradit darba e-pastu sados konkursos, kad zinams, ka tas ir privatam vajadzibam/interesem. Cita lieta, ja cilveks nezina kaa tikt pie cita e-pasta..

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.