Matu kopšanas produktu matu MIRDZUMAM – testa REZULTĀTI

Pirms divām nedēļām mēs jūs aicinājām pieteikties Matu kopšanas produktu matu mirdzumam testam, šeit lasāmi to dāmu viedokļi, kam bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksts lasāms testa pieteikšanās rakstā: Matu kopšanas produkti matu MIRDZUMAM – piesakies TESTAM. Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

PLAŠPATĒRIŅA MATU KOPŠANAS LĪDZEKĻI

John Frieda Brilliant Brunette® Liquid Shine paspilgtinošais šampūns un kondicionieris

Simona, 28 gadi, sekretāre

Ar lielu interesi pieteicos testēt šo šampūnu un balzamu, jo uzrunāja tas, ka tas paredzēts tieši brūniem matiem. Man ir gari, krāsoti brūni mati. Svarīgi saglabāt krāsu. Šampūna iepakojumu vērtēju kā stilīgu. Lietošana ir ērta, tilpums – standarta. Gan šampūnam, gan balzamam ir forša smarža, pēc kakao vai vaniļas. Tā saglabājas arī pēc matu mazgāšanas. Pārsteidza tas, ka šampūns ir pilnīgi caurspīdīgs, bet balzams – viegli dzeltenīgs. Gaidīju, ka tie būs brūni, jo paredzēti brūniem matiem. Šampūns labi putoja, un jau viens pats padarīja matus slīdīgus – likās, ka balzamu nemaz nevajadzēs. Pēc abu produktu lietošanas esmu patīkami pārsteigta. Balzams gandrīz var teikt iesūcās manos matos, pat nebija daudz ko izskalot. Mati kļuva ļoti viegli ķemmējami, pēc žāvēšanas – gludāki, nespurojās tik ļoti. Tas sevišķi der tagad, rudenī, kad ārā ir liels mitrums gaisā. Arī krāsa smuka, ārā neskalojas. Man šie produkti ļoti patika, iesaku tos arī citām.

Aija, 32 gadi, loģistikas speciāliste
Man ir dabīgi brūni, biezi mati, kuriem vajadzīga savaldīšana, jo tie izteikti pūkojas. Šo produktu iepakojums man šķiet ērts lietojot, jo viegli dozēt daudzumu, bet izskats gan pārāk kliedzošs, spīdīgs, tāds jauniešiem paredzēts. Gan šampūnam, gan kondicionierim ir vidēji bieza konsistence, kas ļauj tos labi ieklāt matos. Smarža bija ļoti salda, man nedaudz par spēcīgu. Šampūns izteikti putoja, bet viegli izskalojās. Kondicionieris labi ieklājās, nevajadzēja daudz. Pēc matu izmazgāšanas tie labi ķemmējās, kas bija pirmais, ko ievēroju. Pēc žāvēšanas, tiešām šķita, ka mati kļuvuši mazāk pūkaini, gludāki. Šis iespaids saglabājās visas dienas garumā – šķita, ka matus vieglāk savaldīt, tie tik ļoti nespurojas. Par mirdzumu grūti pateikt – jā, iespējams, ka tas ir izteiktāks. Kopumā rezultāts mani apmierina, tādēļ iesaku šos produktus izmēģināt arī citām lasītājām.

Nivea Diamond Volume matu kopšanas līdzekļi


Annija, 27 gadi, pārdošanas projektu vadītāja

Nivea Diamond Volume šampūna un kondicioniera iepakojums ir klasisks, kā jau visiem Nivea produktiem – tas ir labi, jo šis zīmols man asociējas ar veiksmīgu produktu klāstu. Produktu iepakojums ir ērts lietošanai, tā tilpums – pietiekošs. Produkta smarža nav uzmācīga. Tas ir ļoti labi, jo nekontrastē ar manām ikdienas smaržām. Man ir pagari mati, kas parasti ir sausāki galos, bet pie saknēm ātrāk taukojas. Pēc šo produktu lietošanas ir sajūta, ka mati tiek labi mitrināti un baroti. Tie kļūst maigi un izskatās mirdzoši, kas rada iespaidu, ka mati ir veseli. Patika, ka pēc produktu lietošanas mati nepaliek taukaini un pat nākamajā dienā saglabājas šis efekts – saknes nav taukainas, bet gali nav sausi. Mati izskatās kuplāki. Arī pēc vairāku reižu lietošanas rezultāts ir tāds pats. Man šie produkti ir ļoti iepatikušies, tādēļ tos noteikti lietošu arī turpmāk un iesaku izmēģināt citām www.espati.lv lasītājām.

Elīza, 30 gadi, grāmatvede
Gludi un vijīgi mati ar mirdzošu spīdumu un vieglu apjomu – izklausās patiešām kārdinoši! Maniem krāsotajiem un grūti savaldāmajiem matiem šāds rezultāts būtu īsti laikā. Pamēģinot Nivea Diamond Volume šampūnu un kondicionieri, jāsaka, ka neesmu vīlusies, taču rezultāts mani arī diži nepārsteidza. Vizuāli iepakojums ļoti neuzbāzīgs, izmērs atbilstošs, vienīgi kondicioniera vāciņš brīžiem šķita visai neparocīgs un pārāk trausls. Produkts pašķidrs, aromāts – neitrāls, labprātāk būtu vēlējusies sajust kādu specifiskāku un spēcīgāku smaržu. Pirmais iespaids uzreiz pēc matu mazgāšanas ir labs, mati iegūst pastiprinātu kuplumu, kurš, lai arī kā to negribētu, pēc vairākām stundām diemžēl atkal noplok. Matus ir vieglāk ķemmēt un savaldīt, tas priecē. Nevarētu teikt, ka šis produkts krasi atšķiras no citiem, kurus esmu lietojusi, taču jebkurā gadījumā – tas noteikti nav no sliktākajiem. Pēc 10 dienām matu spīduma līmenis bija apmēram tāds pats, kā pēc pirmās lietošanas reizes. Domāju, ka kādu laiku šis produkts noteikti būs atrodams manā vannasistabas plauktiņā. Iesaku!

The Body Shop Rainforest šampūns un kondicionieris matu mirdzumam

Evita, 36 gadi, personāla atlases speciāliste

Man ir pusgari, krāsoti tumši mati. Diezgan veselīgi, nav īpašu problēmu. Protams, gribētos, lai vairāk mirdz. Šī zīmola šampūnus nekad nebiju iepriekš lietojusi, tādēļ ieinteresēja. Iepakojums ir neitrāls, vienkāršs. Tilpums tāds, kā jau parasti. Šampūns ir ļoti biezs, tāds kā medus, pat nedaudz lipīgs. Uz etiķetes rakstīts, ka tas ar ūdeni jāsajauc jau plaukstās un tad jāklāj matos, tā arī darīju. Labi puto un arī izskalojas. Balzams arī biezs, bet ieklāt nav grūti. Smarža man patika – viegla un svaiga. Sajūtas pēc pirmās mazgāšanas – mati ķemmējas labi. Pēc žāvēšanas – ļoti mīksti, patīkami. Jā, liekas, ka ir arī mirdzošāki. Pēc vairāku reižu lietošanas sajūtas apmēram tādas pašas. Matu krāsa izskatās labi, tas nozīmē, ka šie produkti to pasargā no pārāk ātras izbalēšanas. Kopumā – labi matu kopšanas līdzekļi, kurus varu rekomendēt citām dāmām. Pati arī lietošu tālāk.

Natālija, 32 gadi, finanšu speciāliste
Šobrīd man ir paīsi gaiši krāsoti mati. Tā kā bieži tos apgriežu, to stāvoklis ir labs, taču papildus mirdzums vienmēr noder. The Body Shop komplektam ir vienkāršs, bet glīts iepakojums. Smarža ir ļoti, ļoti patīkama. Šampūns ir pabiezs, taču plaukstās sajaukts ar ūdeni matos klājas labi, jau uzreiz pēc mazgāsanas, matiem ir gluda, patīkama sajūta. Balzamam arī ir bieza struktūra, tomēr to ieklāt matos un pēc tam izskalot nav grūti. Pēc matu izžāvēšanas varu tiekt, ka rezultāts mani ļoti apmierina. Mati ir gludi un spīdīgi, kā arī viegli, patīkami smaržo.

Schwarzkopf Gliss Kur Million Gloss produktu līnija

Ingrīda, 28 gadi, māksliniece

Mati ir samērā plāni un nespodri – tas dēļ biežās veidošanas un krāsošanas, tāpēc ar prieku piekritu izmēģināt produktu, kas sola atjaunot matu dabisko spīdumu. Produkts ir ērts, ar pievilcīgu un sievišķīgu dizainu. Pēc šampūna un kondicioniera lietošanas diemžēl bija sajūta, ka mati ir taukaināki nekā pirms mazgāšanas, taču, tiem pilnībā izžūstot, šī sajūta nemanāmi pazuda – un mati patiešām kļuva mazliet kuplāki un spīdīgāki, arī matu ķemmēšana problēmas nesagādāja. Pēc desmit dienām sajūtas un efekts īpaši nemainījās. Aromāts no sākuma šķita par stipru, mazliet pat atgādināja vīriešu smaržas, taču pēc matu izžāvēšanas pie smaržas jau biju pieradusi, pat iepatikās! Produktu lietošu arī turpmāk – un iesaku to pamēģināt arī www.espati.lv lasītājām.

Marika, 34 gadi, kasiere
Lepojos ar saviem garajiem, biezajiem, kastaņbrūnajiem matiem, kuri neprasa īpašu kopšanu. Ilgu laiku biju lietojusi vienu un to pašu šampūnu un kondicionieri, tāpēc vēlējos pamēģināt kaut ko jaunu un pavērot izmaiņas. Iepatikās šis Gliss Kur piedāvājums, jo īpaši tā pievilcīgā krāsa un zaigojošā struktūra. Arī smarža nav pārāk asa vai spēcīga. Pēc izmazgāšanas matus bija ļoti viegli ķemmēt, kā arī smaržoja tie patīkami. Salīdzinot ar savu iepriekšējo šampūnu, jāsaka, ka matu mirdzums ir mazliet izteiktāks un saglabājas ilgāk. Esmu priecīga, ka pamēģināju šo produktu, jo šīs pārmaiņas ir nākušas par labu maniem matiem, pēc desmit dienām tie palikuši mirdzošāki un vieglāk kopjami. Paldies!

EKO UN BIO ZĪMOLU MATU KOPŠANAS LĪDZEKĻI

MÁDARA Gloss&Vibrancy šampūns un balzams

Līga, 31 gads, skaistumkopšanas speciāliste

Zīmola Madara kosmētiku esmu lietojusi iepriekš, taču matu kopšanai nebiju mēģinājusi. Uzrunāja tas, ka šie līdzekļi ir dabīgi. Man ir normāli, brūni krāsoti mati, kuriem vēlos piešķirt lielāku mirdzumu. Madaras šampūna un kondicioniera dizains ir foršs, krāsa sulīgi zaļa, dabīga. Lietošana ērta, tilpums labs. Smarža jauka, līdzīga, kā citiem Madaras produktiem. Pēc abu produktu lietošanas pirmās sajūtas ir tādas, ka mati patīkami smaržo, bet būtu foršāk, ja vieglāk ķemmētos. Kad tie izžuva, tad pirmajā brīdī nekādu izteiktāku mirdzumu neredzēju, tomēr pēc vairāku reižu lietošanas šķiet, ka mati izskatās tādi dzīvīgāki, nedaudz mirdzošāki. Starp citu, arī labi veidojās. Galvenais, ka līdzekļi ir dabīgi, nekairina galvas ādu, tos var lietot katru dienu, kas man ir būtiski, jo matus mazgāju ļoti bieži. Man patika šie produkti, lietošu tos tālāk, iesaku izmēģināt visām espati.lv lasītājām, kurām būtiski lietot dabīgu kosmētiku.

Una, 43 gadi, strādā sabiedriskā organizācijā
Mana galvas āda ir ļoti jūtīga, tamdēļ matu mazgāšanai cenšos izmantot dabīgus matu kopšanas līdzekļus. Madara šampūnam un kondicionierim ir ļoti skaists, aristokrātiski zaļš iepakojums. Abiem produktiem piemīt dabīgs aromāts. Mazgājot ar šampūnu gribētos, lai tas labāk putotu, taču jāsaka, esmu jau pieradusi pie šīs eko produktiem kopīgās iezīmes. Pēc izmazgāšanas mati ir mīksti un patīkami. Ļoti svarīgi, ka galvas āda jūtas labi. Par matu spīdumu īpaši neko papildus teikt nevaru, šķiet, tie ir tik pat spīdīgi kā iepriekš. Paldies par doto iespēju!

LOVEA BIO šampūns un kondicionieris matu mirdzumam

Kristīne, 30 gadi, ekonomiste

Man ir gari, dabīgas krāsas mati, kuriem gribētu piešķirt vairāk mirdzuma un mitrināt tos. LOVEA BIO produktu iepakojums ir gaumīgs un tajā pašā laikā priecīgs – tā košo krāsu dēļ. Šampūna iepakojuma tilpums ir atbilstošs, taču kondicioniera iepakojuma tilpums varētu būt lielāks – tādā pašā izmērā kā šampūna iepakojums. Ja lieto šos abus produktus, kondicionieris tiek izlietots ātrāk nekā šampūns tieši tā tilpuma dēļ. Runājot, par produkta aromātu, tas ir ļoti patīkams, saldens, un pēc produkta lietošanas, tas saglabājas visas dienas garumā. Pēc produktu lietošanas likās, ka mati nav sevišķi mīksti, bet, kad izžuva, palika labi. Mirdzums ir nedaudz lielāks. Pluss ir tas, ka šis produkts lieliski noder rudens laikā, jo mati neelektrizējas. Taču – tie arī ātrāk taukojas un dienas beigās pieplok pie galvas. Līdz ar to nākas mazgāt katru dienu. Šo produktu iesaku sievietēm, kuras vēlas lietot dabīgas izcelsmes produktus un vēlas kādu līdzekli matu elektrizēšanas neitralizēšanai.

Baiba, 29 gadi, jurista asistente
Esmu rudu, viegli viļņainu matu īpašniece. Ļoti patīk Lovea dzeltenīgi pozitīvais iepakojuma dizains. Matu kopšanas līdzekļiem ir izteikts aromāts. Abiem, gan šampūnam, gan kondicionierim ir patīkama struktūra, tos viegli ieklāt matos. Pēc matu izmazgāšanas uzreiz var just, ka tie ir mīksti un vījīgi. Matiem izžūstot var manīt arī to, ka tie kļuvuši spīdīgāki.

Bio2You maigs dabīgs šampūns un kondicionieris matu mirdzumam un augšanai

Karīna, 39 gads, strādā valsts pārvaldē

Šobrīd man ir pusgari, taisni, gaiši mati. Vēlējos pamēģināt kopjošu, taču dabai un manam ķermenim draudzīgu kosmētiku. Bio2You iepakojums man šķiet ērts un skaists. Abiem matu kopšanas līdzekļiem piemīt dabīgs aromāts. Šampuna un kondicioniera konsistence ir viegli šķidra. Izmazgājot matus ir jūtams tas, ka mati kļuvuši uz tausti mīkstāki. Vīrs sacīja, ka arī spīdīgāki. Domāju, šos abus matu kopšanas līdzekļus vajag pamēģināt katrai dāma, lai pašām varētu rasties savs personīgais viedoklis par šiem produktiem.


Lolita, 30 gadi, mārketinga un pārdošanas speciāliste

Mani mati ir ļoti smalki, kuriem ir raksturīgi izteikti velties un piņķerēties. Krāsa – tumša, garums – nedaudz pāri pleciem. Esmu arī diezgan alerģiska – reizēm nepanesu šampūnus, man niez galvas āda. Šie produkti mani uzrunāja, pirmkārt, ar to, ka ir eko, otrkārt, jo ražoti Latvijā. Iepakojums ir skaists, klasisks, ļoti gaumīgs. Atstāj dārga zīmola iespaidu. Lietošana ērta un parocīga. Abiem produktiem ir neuzkrītošs, viegli saldi skābens, patīkams aromāts. Tekstūras – šampūns ir ļoti šķidrs, kondicionieris nedaudz biezāks. Šampūns putoja maigi, bet pietiekami. Kondicionieris viegli klājās matos, bet diezgan ilgi jāskalo, kamēr izskalojas. Pēc abu produktu lietošanas pirmās reizes sajūtas bija patīkamas – mati maigi, samērā viegli ķemmējās. Par spīdumu grūti pateikt – varbūt tas ir nedaudz izteiktāks. Slikti ir tas, ka mati ātrāk taukojas. Pēc vairāku reižu lietošanas šīs sajūtas saglabājās, taču pluss ir tas, ka šie produkti arī ļoti patīk manai galvas ādai – tā jūtas labi, nav nekādu alerģijas pazīmju. Iesaku izmēģināt šos produktus arī citām sievietēm, arī pati turpināšu lietot.


Florame Intense Shine šampūns un Conditioner Creme kondicionieris matiem

Agija, 29 gadi, pārdevēja/klientu konsultante

Man ir pusgari, gaiši krāsoti, nedaudz pasausi mati. Gribētos, lai nav tik sausi, lielāku spīdumu. Florame produkti mani uzrunāja ar to, ka ir dabīgi. Iepakojums ir skaists, lietošana ļoti ērta, jo kondicionierim ir pumpītis. Šampūns ir diezgan šķidrs, puto ļoti labi, viegli izskalojas. Ļoti patika smarža – pēc citrusiem, ir jūtamas ēteriskās eļļas, kas ir sastāvā. Kondicionieris ir vidēji biezs, klājas normāli, bet momentā pazūd matos, it kā iesūcas tajos. Skalojot ārā, ir sajūta, ka tas nemaz nav ieklāts matos. Pirmās sajūtas pēc mazgāšanas – mati diez ko labi neķemmējas, ķeras. Pēc žāvēšanas mati izskatās vijīgi, diezgan mirdzoši, taču nepatika tas, ka dienas laikā tie ļoti elektrizējās. Pēc vairāku reižu lietošanas vari teikt, ka šis šampūns man pat ļoti patīk, bet kondicionieris varētu būt barojošāks un nogludinošāks. Kad lietoju šampūnu kopā ar citu kondicionieri, tad rezultāts ir ļoti labs. Ja varētu vērtēt atsevišķi, tad šampūns būtu pelnījis augstāko vērtējumu, bet kondicionieris – par divām ballēm zemāku.


Vija, 48 gadi, direktora vietniece

Šobrīd esmu gaišu, krāsotu matu īpašniece. Ļoti vēlējos pamēģināt dabīgus matu kopšanas līdzekļus, jo līdz šim nebiju tādus lietojusi. Florame kosmētikai ir glīts, ērts un ietilpīgs iepakojums. Matu kopšanas līdzekļu aromāts ir izteikts un arī pēc mazgāšanas tas ir sasmaržojams. Florame šampūns man ļoti patīk, tas labi izmazgā matus, tie ir tīri un maigi, kondicionieris klājas labi, viegli izskalojas no matiem un mīkstina tos. Šos matu kopšanas līdzekļus iesaku tām portāla lasītājām, kam ir svarīgs viņu kosmētikas sastāvs un atbilstība dabasdraudzīgumam.

PROFESIONĀLIE MATU KOPŠANAS LĪDZEKĻI

Wella Shine Define šampūns un neskalojams kondicionieris matu spīdumam

Ieva, 31 gadi, trenere

Mati man sniedzas līdz pleciem, tomēr darba specifikas dēļ, parasti tos nēsāju saņemtus astē. Pieteicos šim matu kopšanas komplektam, jo Wella man šķiet tāds kvalitātes zīmols. Iepakojums produktiem ir neliels, tos viegli ir iemest somā dodoties uz treniņu. Patika gan matu kopšanas līdzekļu struktūra, gan to smarža. Ar šampūnu mati izmazgājās ļoti labi, tie bija gludi jau uzreiz pēc mazgāšanas. Īpašais neeskalojamais kondicionieris klājas labi un ar katru reizi man tas iepatikās vēl vairāk. Iesaku šos abus Wella produktus arī citām www.espati.lv lasītājām.

Laura, 28 gadi, lietvede
Man ir pusgari, krāsoto mati. Wella šampūna un kondicioniera iepakojums ir vienkāršs, lietojot ērts, jo viegli atvērt, satvert, dozēt produktus. Šampūnam ir jauka smarža, tas ļoti labi puto, pietiek ar nelielu daudzumu. Kondicionieris gan nav skalojamais, bet atstājamais matos. Ieklāju to, kā bija rakstīts uz iepakojuma – pēc mazgāšanas ar šampūnu, ar dvieli nosusinātos matos. Kondicionierim ir vidēji bieza tekstūra, tam klāt ir spīdumiņi. Man būtu gribējies, lai tas matus padara vieglāk ķemmējamus, manējie diezgan ķērās. Tādēļ nākamajās mazgāšanas reizēs es tomēr izmantoju skalojamu kondicionieri, un šo ieklāju beigās, kā fluīdu. Tad rezultāts bija labs, mati maigi, mīksti, arī spīdums izteiktāks. Iesaku izmēģināt šos produktus citām espati.lv lasītājām!

TIGI S-factor Diamond Dreams Shampoo&Conditioner

Egija, 24 gadi, studente, klientu konsultante

Man ir tumši blondi krāsoti mati, kas dabiski lokojas. Galvenās vēlmes, lai pēc matu mazgāšanas tie nespurotos, būtu viegli ķemmējami un saglabātu manas dabiskās lokas. Mani personīgi šis produkts uzrunāja ar to, ka šampūna sastāvā nav sulfāti, un produkts satur dažādas augu eļļas (olīvu, mandeļu, saulespuķu sēklu u.c.). Produktam ir īpatnējas formas dizains – tā iepakojums ir liels un neparocīgs, lai gan atvēršana ir pat ļoti ērta. Šampūna un kondicioniera pudeles ir vienādas pēc formas un izmēra, arī krāsa abiem ir ļoti līdzīga, līdz ar to tie ir grūti atšķirami viens no otra. Šampūnam ir patīkams mirdzums un aromāts (tas smaržo līdzīgi želejkonfektēm), kondicionieris ir ar spēcīgu, ne tik patīkamu aromātu, bet pēc matu izmazgāšanas mati smaržo ļoti labi.
Pēc produkta lietošanas mati ir patīkami mīksti un mirdzoši, tie nespurojas, ir kupli un saglabā manas dabiskās lokas. Efekts ar katru mazgāšanas reizi kļuva tikai labāks. Noteikti iesaku šo produktu arī citām espati.lv lasītājām.


Vineta, 30 gadi, strādā loģistikas uzņēmumā

Šis bija ļoti neparasts piedzīvojums. Man bija iespēja palutināt savus gaišos, īsi grieztos matus ar brīnišķīgiem produktiem. Tigi matu kopšanas līdzekļu iepakojums ir ļoti neparasts – paliels, taču dizaina dēļ tos ir ērti novietot uz vannas malas un tos varēs izlietot līdz pēdējai pilītei, jo abas pudeles stāv ar korķiem uz leju. Gan šampūnam, gan kondicionieram ir līdzīgs aromāts. Patika, ka šampūns labi putoja. Pēc matu izžūšanas ir redzamas arī pozitīvās pārmaiņas, tie ir daudz gludāki un spīdīgāki. Man ļoti patika!

Kerastase Cristalliste šampūns un kondicionieris

Katrīna, 28 gadi, strādā augstskolā

Esmu dabīgi gaišu, pusgaru matu īpašniece un man bija prieks kļūt par šī produkta komplekta testētāju! Arī agrāk esmu pamēģinājusi dažus Kerastase matu kopšanas līdzekļus, taču šo līniju līdz šim nebiju lietojusi. Patīk produktu iepakojums, tas nav liels, tomēr ērts un glīts. Visvairāk es priecājos par šampūna un kondicioniera aromātu – tas ir brīnišķīgs un tā kā man vienmēr šis kosmētikas līdzekļiem piemītošais aspekts ir licies svarīgs, tad es uzreiz jutos savaldzināta! Protams arī pārējās produktu īpašības likās pārbaudīšanas vērtas, tamdēļ jutos gandarīta, par to ka šampūns putoja labi un kondicionieris arī lieliski pildīja savus uzdevumus. Varu pavisam droši šo Kerastase matu kopšanaš līniju ieteikt visām portāla lasītājām!

Jolanta, 42 gadi, darbojas modes preču jomā
Savus matus varu raksturot, kā garus, vidēji smalkus, šķipsnās tonētus. No matu kopšanas produktiem sagaidu, lai tie attīrītu matus, mitrinātu tos, noguldinātu, bet nepadarītu smagus. Šie produkti šķita man piemēroti, tādēļ pieteicos tos izmēģināt. Kerastase produktu iepakojums ir gaumīgs, lietošanā ērts. Šampūnam un kondicionierim ir laba biezuma tekstūra – ne par biezu, ne par šķidru. Labi ieklājami matos, pietiek ar nelielu daudzumu. Smarža arī patīkama, nav uzbāzīga. Rezultāti – pēc pirmās matu mazgāšanas reizes ievēroju, ka matus viegli atšķetināt, izķemmēt, tie neveļas. Kad matus izžāvēju, tie ir mīksti un gaisīgi. Pirmais iespaids labs, patika arī tas, ka šie produkti īsti novērš matu pūkošanos, kas raksturīga mitrā laikā. Pēc vairāku reižu lietošanas rezultāti ir līdzīgi. Spīdums ir manāmāks, mati šķiet gludāki. Kopumā labi produkti, jo mitrina matus un nepadara tos smagus. Iesaku citām un pati arī lietošu turpmāk.

Matrix Oil Wonders Micro-Oil šampūns in kondicionieris

Laila, 35 gadi, finansiste

Man ir gari, gaiši, dabīgi mati. Izvēloties matu kopšanas līdzekļus, man galvenais ir, lai tie matus nogludina, neļauj tiem spuroties, mitrina. Matrix šampūnam un kondicionierim ir ļoti skaists, izsmalcināts iepakojums – skaists dizains un krāsas. Abiem produktiem ir laba tekstūra, kas ļauj tos viegli ieklāt matos. Šampūns labi puto, kondicionieris viegli izlīdzināms matos. Man īpaši patika produktu smarža – eleganta un sievišķīga. Tā saglabājas arī pēc matu izžāvēšanas. Pēc šo produktu lietošanas mati kļuva ļoti mīksti, spīdīgi, viegli ķemmējami. Produkti ideāli noņēma matu spurošanos, padarīja tos gludākus. Rezultāts ir noturīgs. Esmu ļoti apmierināta ar šiem produktiem, noteikti iesaku tos citiem, arī pati lietošu tālāk.

Jolanta, 37 gadi, nodaļas vadītāja
Matrix šampūna un kondicioniera iepakojums ir krāšņs un pamanāms. Tamdēļ man ir liels prieks, ka bija iespēja kļūt par šīs skaistās kosmētikas līnijas produktu testētāju. Šobrīd man ir gaiši krāsoti mati, kuri sniedzas līdz pleciem. Kā jau iepriekš sacīju, abi produkti ir pildīti skaistos iepakojumos, tos ir ērti uzglabāt un lietot. Ārkārtīgi patīk arī abu produktu smarža, ļoti jutekliska. Matrix šampūns lieliski puto un tas man ir svarīgi, kondicionieris ir maigs un to bija viegli ieklāt matos un pēc tam izskalot. Pēc matu mazgāšanas un izžāvēšanas ar fēnu mati jau pirmajā reizē bija daudz paklausīgāki un spīdums ir pamanāms. Šobrīd šis komplekts ir kļuvis par vienu no maniem mīļākajiem matu kopšanas līdzekļiem.

5 komentāru
  1. Gaidīju ar nepecietību rezultātus. Apmēram jau tā arī biju domājusi, ka KERASTASE varētu būt lielisks, esmu pārsteigta par Wella, nez kādēļ šis zīmols man nevieš uzticību. Jau gadu 5 lietoju tikai profesionālos matu līdzekļus un mati ir perfekti, bet arī vitamīnu kūres neaizmirstu.

  2. Es atkal esmu EKO līdzekļu piekritēja, no šiem ir lietota tikai Madara. Pēc testa ir ieinteresējis BIO 2 YOU, jo ļoti patīk sejas kopšanas līdzekļi no šī zīmola!

  3. No šiem ir mēģināti Body Shop un arī tie Briliant Brunette – abi ļoti labi. Gribētos paprovēt kaut ko no profesionālajiem. Kur tos var nopirkt, tikai Stokmanā un pie frizieriem?

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.