MATU EĻĻU testa rezultāti

Pirms nedēļas mēs jūs aicinājām pieteikties Matu eļļu testam, šeit lasāmi to dāmu viedokļi, kam bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksti lasāmi testa pieteikšanās rakstā: Piesakies MATU EĻĻU testam. Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

Wella Professionals Oil Reflections eļļu testēja

Dita, 32 gadi, strādā starptautiskā uzņēmumā
Šobrīd man ir pusgari, gaiši, krāsoti mati, cenšos savu matu kopšanai izvēlēties labus kosmētiskos produktus, jo esmu sapratusi: lai mati izskatītos skaisti, par tiem ir labi jārūpējas. Tamdēļ, bija liels prieks par iespēju testēt šo Wella Professionals Oil Reflections eļļu, man šis zīmols asociējas ar kvalitāti un pozitīvu rezultātu. Šai Wella matu eļļai ir glīts, harmonisks iepakojums, pudelīte ar dozatoru, kas ļauj līdzekli iegūt nepieciešamā daudzumā. Eļļai ir ļoti patīkams aromāts un maiga struktūra. To ieklāju mitros matos pirms žāvēšanas, pēc matu fēnošanas, tie bija kļuvuši ļoti viegli izķemmējami, gludi un spīdīgi. Prieks bija par to, ka eļļa nebija atstājusi taukainas paliekas matos. Esmu ļoti apmierināta ar šo produktu un noteikti to varu ieteikt citām lasītājām!

Maija, 29 gadi, biroja vadītāja
Wella matu eļļa iepakota ērtā un skaistā iepakojumā. Man patīk, ka pudelīte ir no stikla, var redzēt, kas tajā iekšā. Tilpums – veseli 100ml, kas matu eļļai ir ļoti daudz, to viegli paņemt tik, cik vajag, jo ir tam domāts ērts korķītis. Labi ir tas, ka ražotājs izskaidrojis par dažādajiem veidiem, kādos eļļu var lietot – apraksts uz iepakojuma ir pietiekoši izsmeļošs. Izmēģināju visus trīs veidus un secināju, ka šī eļļa maniem matiem patīk. Tie kļuva mīkstāki un gludāki jau pēc pirmās lietošanas – šo efektu sasniedzu ieliekot eļļu mitros matos un pavisam nedaudz jau sausos! Pēc vairākām dienām efekts ir apmēram tāds pats. Pats labākais – šī eļļa matus nepadara smagus un taukainus. Un pozitīvi vērtēju šīs eļļas smaržu, kas ir ļoti gaisīga un viegla. Man tas ir būtiski, jo neciešu smagus kosmētisko produktu aromātus. Es iesaku šo matu eļļu izmēģināt arī citām sievietēm.

Dzintars Antioksidantu eļļu testēja

Sandija, 26 gadi, strādā tirdzniecības nozarē
Pirms šī testa biju lietojusi Dzintara sērijas Credo matu eļļu, kura ir ļoti laba, tādēļ pieteicos izmēģināt arī šo antioksidantu eļļu. Man ir diezgan plāni un novājināti mati, kurus šobrīd cenšos atjaunot. Produkta iepakojumu vērtēju kā jauku izskata ziņā, taču lietošana nav tik parocīga – man prasījās, lai būtu vairāk padomāts par to, kā uzklāt eļļu tieši galvas ādai. Mani ļoti iepriecināja plašais apraksts, kas pievienots produktam – sīki aprakstīta katra sastāvdaļa. Tas tiešām ir vērtīgi – zinu, ko lietoju. Produkta smarža ir diezgan specifiska, taču nav nepatīkama, tekstūra – šķidra. Lietoju produktu kā norādīts – pirms matu mazgāšanas. Lietošana vienkārša, taču prasa daudz laika, jo eļļa matos jātur apmēram pusstundu. Nedēļas laikā izjutu labus rezultātus – galvas āda pārstājusi niezēt, ir mitrināta, arī mati kļuvuši spožāki un tādi dzīvīgāki. Domāju, ka ilgtermiņā rezultāti būs vēl labāki. Noteikti iesaku šo eļļu visām espati.lv lasītājām, jo tā ir tiešām atveseļojoša.

Linda, 38 gadi, zīmola vadītāja
Bija ļoti liels prieks par iespēju testēt Dzintars matu eļļu, esmu Latvijas produktu aktīva lietotāja un arī Dzintars kosmētika ir manā skaistumkopšanas līdzekļu plauktiņā. Jau agrāk biju dzirdējusi atsauksmes par šo matu eļļu, tamdēļ pieteicos beidzot to pamēģināt! Matu eļļa ir diez gan šķidra, kas savā ziņā apgrūtina tās ieklāšanu matos, tomēr veikli darbojoties to ir iespējams izdarīt, vēl kāds neliels trūkums ir aromāts, to nevar nosaukt par ļoti patīkamu, taču zinot, ka līdzekļa sastāvā ir daudz dabīgu sastāvdaļu, spēju šo kreņķi pārdzīvot. Pēc noteiktā laika matus izmazgāju, lietojot papildus šampūna devu, jo eļļa tik viegli tomēr neskalojās ārā no matiem. Pēc procedūras un matu izžāvēšanas ar prieku konstatēju, ka mati ir gludāki, spodrāki un vijīgāki. Domāju, atkārtojot šo procedūru reizi nedēļā, ar laiku matu rota kļūst vēl kuplāka, spīdīgāka un veselāka!

L’Oreal Paris Elvital Extraordinary oil testēja

Arta, 25 gadi, grāmatvede
Man ļoti patīk šīs matu eļļas iepakojums, jo tas ir stikla un var redzēt, kādas konsistences produkts ir iekšā. Produkts ir liela tilpuma un tas ir labi, jo to varēs ilgi lietot. Ērti ir tas, ka ir padomāts par to, ka eļļu viegli dozēt – tā var kontrolēt, lai rokās nenonāk pārāk daudz eļļas. Maniem matiem pietika ar vienu dozu šīs eļļas, kas ir burtiski piliens. Eļļa ir eļļaina, bet, kad ieliek matos, tā iesūcas un pat rokas nepaliek īsti eļļainas. Aromāts – neuzkrītošs, kas ir labi. Es lietoju šo eļļu pēc matu izžāvēšanas un iespaids ir labs – mati tiek nogludināti un nepūkojas, nespurojas. Un rezultāts saglabājas visu dienu – tas nozīmē, ka pietiek šo eļļu lietot vienu reizi – no rīta. Pēc vairāku reižu lietošanas ir skaidrs – lietošu šo eļļu arī turpmāk un iesaku visām citām espati.lv lasītājām. Interesanti bija tas, ka šī eļļa ir ļoti universāla – klāt tai bija arī lietošanas ieteikumi. Tā der gan kopšanai, gan veidošanai.

Anita, 33 gadi, mājsaimniece
Izmēģināju L’Oreal Paris Elvital Extraordinary oil. Vispirms jau jāatzīmē, ka acij patīkams pudelītes noformējums, kā arī ērti lietojama. Eļļu izmēģināju vispirms sausos matos, ieziežot to matu galos. Eļļai patīkama tekstūra un smarža, nav bieza un viegli uzklājas. Un smarža! Nu ļoti patīk! Izmēģināju eļļu arī mitros matos, ieziežot tos visā garumā. Pēc žāvēšanas mati nav smagnēji, kā baidījos. Tie liekas gludāki un ne tik spuraini. Noteikti iesaku šo eļļu izmēģināt.

KITOKO eļļa matu kopšanai testēja

Liene, 28 gadi, televīzijas darbiniece
Pieteicos izmēģināt matu eļļu Kitoko, jo šādu zīmolu iepriekš nebiju iepazinusi. Mani uzrunāja produkta iepakojums – tas ir vienkāršs un lakonisks, kā arī parocīgs, jo ir ar dozatoru, kas ļauj vienā reizē lietot tik daudz eļļas, cik nepieciešams. Produkta smarža bija ļoti, ļoti patīkama – svaiga un sievišķīga. Tekstūra, kā jau eļļai – eļļaina, taču, ieklājot to matos, tā momentā iesūcās un pat rokas nepalika ar eļļas kārtiņu! Mani mati ir sausi galos, bet pie saknēm taukaini, tādēļ baidījos, vai šī eļļa man derēs, taču tā tiešām bija laba. Pēc pirmās lietošanas dienas šķita, ka matus ir vieglāk ķemmēt un tie ir gludāki. Pēc vairākām dienām varu teikt, ka mati izskatās koptāki un veselīgāki. Pats labākais – mati nekļūst smagi, kā tas ir bijis ar citām eļļām. Man šis produkts ir jauks atklājums un es to noteikti iesaku izmēģināt arī citām espati.lv lasītājām!

Anita, 45 gadi, strādā valsts pārvaldē
Manu matu garums sniedzas līdz pleciem, esmu tos nokrāsojusi tumšā krāsā. KITOKO matu eļļai ir neliels, vienkāršs iepakojums ar pilienveidīgu dozatoru. Līdzeklim ir maigs, patīkams aromāts. Tā kā pudelītes apjoms ir neliels, nolēmu ar šo matu kopšanas līdzekli lieki nešķiesties un atvēlēt to, tikai matu galu kopšanai. Biju ļoti patīkami pārsteigta jau pirmajā eļļas lietošanas reizē, pēc līdzekļa ieklāšanas: matus bija daudz vieglāk izķemmēt un tie tik ļoti nespurojās dienas laikā, nākamajā reizē ievēroju, ka mati ir spīdīgāki un vijīgāki. Man šis produkts tīri labi patika!

KEUNE So Pure Natural Balance Marokas Argana eļļu testēja

Enija, 22 gadi, klientu konsultante
Eļļas iepakojums ir interesants un piesaistošs. Noteikti būtu skaista dāvana. Man personīgi labāk patīk iepakojumi ar dozatoru, pipetes izmantošana šķita diezgan neparocīga, bet tas jau kā nu kuram labāk patīk. Pirmo reizi lietojot šo produktu, pamanīju īpatnējo aromātu – tā kā pēc zālēm, taču pēc eļļas iemasēšanas matos aromāts pilnībā izzuda. Patika tas, ka produkts nav eļļains, jo pēc citu līdzīgu produktu lietošanas vienmēr bija jāmazgā rokas. Kopumā efekts bija līdzvērtīgs citām lietotajām matu eļļām – nogludināja matus un padarīja tos spīdīgākus. Lielākais pluss šim produktam ir tāds, ka tas nesatur parabēnus un nav eļļains. Noteikti iesaku šo produktu arī citām espati.lv lasītājām. Ja var iegūt līdzvērtīgu efektu art produktu, kas ir dabīgs, tad tas ir to vērts – jābūt taču saudzīgām pret saviem matiem!

Vija, 49 gadi, strādā farmācijā
Man bija iespēja testēt KEUNE So Pure Natural Balance Marokas Argana eļļu matu kopšanai. Šai KEUNE matu eļļai ir ļoti glīts iepakojums. Līdzekli dozē ar pipeti, es pat saskaitīju, maniem matu galiem pietiek ar 5 eļļas pilieniem, iespējams, tas pat ļauj šo produktu ietaupīt. Eļļai ir dabīgu ekstraktu aromāts, kas dažkārt raksturīgs arī aptiekās nopērkamai kosmētikai. Eļļa labi klājās matos un nožuva salīdzinoši īsā laikā. Mati, pēc eļļas lietošanas, ir spīdīgāki, labi ķemmējas un nepūkojas. Varu to ieteikt arī citām www.espati.lv lasītājām!

Elixir 79 matu eļļu testēja

Iveta, 30 gadi, starptautisko attiecību vadītāja
Šī matu eļļa ir vieglas konsistences un ar tikpat vieglu, taču jūtamu smaržu. Ļoti patika eļļas krāsa – izteikti zeltaina. Produkta iepakojums bija skaists un mani patīkami pārsteidza dāvaniņa – klāt pievienotais šīs pašas sērijas šampūns. Vienīgais mīnuss – nav padomāts par to, kā dozēt šo produktu – man bija jāpierod, lai nepaņemtu vienā reizē par daudz šīs eļļas. Skaistā smarža paliek arī tad, kad mati jau izžāvēti – tas ļoti patika. Mati pēc eļļas lietošanas kļuva ļoti mīksti un tādi, kuriem patīkami pieskarties. Pēc vairākām lietošanas reizēm ievēroju, ka mirdzums ir intensīvāks un krāsa – izteiktāka. Izmēģināju šo eļļu arī sausos matos, lai mitrā laikā savāktu pūkas uz galvas – tā palīdzēja! Es iesaku šo eļļu visām izmēģināt!

Baiba, 37 gadi, strādā birojā
Elixir 79 matu eļļu es saņēmu kopā ar patīkamu bonusu – šampūnu matiem, tamdēļ man bija dubultprieks. Gan eļļai, gan šampūnam ir glīti iepakojumi, tomēr atšķirībā no mazgāšanas līdzekļa, eļļai nav nekāda dozatora, tas apgrūtina eļļas lietošanu. Pēc eļļas ieklāšanas matos un izžāvēšanas mati kļūst ļoti viegli izķemmējami, kas man ir būtiski, tāpat, tie krietni mazāk pūkojas dienas laikā, šķiet, tie kļuvuši arī spīdīgāki.

L’Oreal Professionnel Mythic Oil eļļu matu kopšanai testēja

Santa, 25 gadi, mārketinga speciāliste
Jau pēc pirmās lietošanas mati iegūst intensīvu mirdzumus, kļūst viegli un zīdaini. Eļļai piemīt patīkama tekstūra un lieliska smarža, kas rada sajūtu – gluži kā pēc friziera apmeklējuma. Smarža saglabājas kādu laiku, taču diemžēl ne līdz dienas beigām. Produktu izmēģināju gan mitros, gan sausos matos un man patika. Slapju matu ķemmēšanu gan šī eļļa īpaši neatviegloja (ar citām eļļām tā ir bijis un tas ir ļoti labi, ja matus var vieglāk izķemmēt), savukārt efekts pēc žāvēšanas, tāpat kā pēc eļļas lietošanas sausos matos, bija fantastisks – mati kļuva ļoti viegli, vijīgi un mirdzoši. Galvenais nepārspīlēt ar eļļas daudzumu – kā rakstīts pamācībā, viena līdz divas dozas būs gana, lai iegūtu visus vēlamos efektus. Turpināšu lietot šo eļļu un rekomendēju to visām, kurām ir svarīgi, lai mati nepaliek smagi un taukaini, kuras vēlas, lai tie jauki smaržo un ir viegli un mirdzoši.

Lita, 28 gadi, asistente
Esmu matu eļļu fane, līdz ar to esmu izmēģinājusi daudz dažādas matu eļļas, Mythic Oil man ir patīkams jaunatklājums. Pudelīte ir ar dozatoru, bet ir jāuzmanās, eļļu iespiežot plaukstā, pudelīte jātur slīpi, eļļa ir īpaši šķidras tekstūras, pirmajā reizē uzsākot to lietot, eļļu aizšāvu garām plaukstai.
Produkts ir ar ļoti maigu, patīkamu un neuzbāzīgu aromātu. Eļļu ieklājot mitros matos tā uzreiz iesūcas, pabarojot un nogludinot matus.
Līdzekli lietoju ikreiz, kad izmazgāju matus, nelielu daudzumu ieklāju mitros matu galos un ieķemmēju visos matos, mati kļūst viegli izķemmējami, patīkami smaržo. Matiem ļauju dabīgi izžūt. Man ir dabīgi, nekrāsoti mati, ar tieksmi lokoties un pūkoties, ar saules pabojātiem galiņiem, jau pirmajā Mythic Oil lietošanas reizē, mitrie mati kļūst viegli ķemmējami, neķeras, kad tie dabīgi izžūst, mati ir spīdīgi, gludām un elastīgām lokām, no pūkošanās vairs nav ne miņas, tie izskatās patiešām veselīgi. Nav nepieciešams pārspīlēt ar eļļas daudzumu, viens spiediens maniem pusgarajiem matiem ir pilnīgi pietiekošs, un tie nekļūst taukaini.
Arī turpmāk lietošu šo produktu, jo produkts patiešām uzlabo matu stāvokli, no pūkainiem uz gludiem un mirdzošiem matiem.

Matrix BIOLAGE ExquisiteOil Monoi eļļa bieziem matiem

Dace, 29 gadi, bauda dzīvi
Stilīgs iepakojums brūnā krāsā, kas šķiet elegants un pat varbūt dārgāks nekā īstenībā. Atvēršana un lietošana ērta un parocīga. Patīkams ziedu aromāts, kad eļļu iespiež saujā un ieziež matos. Lai arī uz pudeles ir tāda kā instrukcija, īsti nav skaidrs, cik daudz tā jālieto, jo varot lietot gan pirms matu mazgāšanas, gan pirms un pēc matu ieveidošanas. Lai arī liekas nedaudz jocīgi tos ieziest pirms matu mazgāšanas, iemēģinu. Pēc mazgāšanas mati šķiet mīkstāki un vieglāk ķemmējami. Pamēģinu arī pirms matu ieveidošanas ar matu taisnotāju. Mati arī pēc karstuma ietekmes šķiet mīksti un vījīgi, kā arī patīkami smaržo. Arī lietojot eļļu pēc piecām dienām, mati ir mīksti un viegli ķemmējami, kas varētu būt iemesls, lai to sāktu darīt pirms katras mazgāšanas reizes. Interesanti būs paskatīties efektu pēc pāris nedēļām, jo eļļai bieziem matiem būtu arī kārtīgi jābaro mati, lai tie nelūztu un ilgi augtu.
Lai gan matu eļļas bieži nelietoju, gribētos to ieviest par paradumu, jo tās lietošana ļoti atvieglo matu ķemmēšanu. Papildus eļļa šķiet patīkamāk lietojama nekā matu maskas, jo izmazgājas un izskalojas pilnībā un nepaliek taukainuma efekts. Noteikti ieteiktu šo eļļu biezu matu īpašniecēm.

Inga, 28 gadi, projektu vadītāja
Matrix matu eļļa ir ar ārkārtīgi patīkamu smaržu un ļoti biezu konsistenci, kas ļauj to ilgi lietot, jo vienai lietošanas reizei pietiek ar pāris nelieliem pilieniem. Neskatoties uz to, ka iepakojums neierosinātu to iegādāties, produkts pilnībā pārspēj visas cerības uz sagaidāmo efektu un kvalitāti. Izmantojot eļļiņu sausos matos, ir tūlītējs rezultāts – matiem „salmu efekts” pazūd, tiem ir patīkami pieskarties, tie kļūst zīdaināki, gludāki un vizuāli izskatās koptāki. Arī izmantojot eļļiņu kopā ar masku vai mitros matos ieziežot pirms žāvēšanas, mati ir spīdīgāki un zīdaināki, nezaudējot savu kuplumu. Lietoju katru dienu eļļiņu, to ieklājot matu galos, lai mazinātu to spurošanos – efekts saglabājas visu dienu. Iesaku šo produktu visām biezu, kuplu un garu matu īpašniecēm, lai savu matu rotu padarīt vēl skaistāku katru dienu! Man tas tiešām bija atklājums!

Kerastase Elixir Ultime aromatizētā eļļa ar Oleo Complexe un Imperial tējas ekstraktu krāsotiem matiem

Kristiāna, 29 gadi, pasākumu vadītāja, organizētāja
Tā kā man ir krāsoti tumši mati, tad matu eļļas ir produkts, ko cenšos lietot ikdienā – lai saglabātu matu krāsu un piešķirtu tiem mirdzumu. Kerastase matu eļļas iepakojums ir skaists, taču mani pārsteidza tas, ka pudelīte nav no stikla, kā tas ir lielākajai daļai matu eļļu. Lietošana, protams, ērta, jo ir pumpītis, kas ļauj labi kontrolēt matu eļļas daudzumu. Pati eļļa pēc tekstūras ir diezgan smagnēja, taču, kad to ieklāj matos, tā tiešām iesūcas un eļļainas pēdas neatstāj. Smarža ļoti izteikta – pēc ziediem, man pat šķita nedaudz par spēcīgu. Pirmās sajūtas pēc eļļas uzklāšanas – tā iesūcas un pazūd. Taču, kad matus izžāvēju, tad redzams, ka tie tik ļoti nespurojas un jā, arī mirdzums ir izteiktāks. Pēc vairāku dienu lietošanas ar rezultātiem esmu apmierināta – mati izskatās veselīgi un ar mirdzumu. Matu krāsas ziņā gan nekādas izmaiņas nemanīju. Piebilde – manā gadījumā šī eļļa der tikai lietošanai mitros matos – sausos tā man šķita pārāk eļļaina, taču iemesls tam varētu būt tas, ka mani mati nav diez ko biezi. Es iesaku šo eļļu izmēģināt arī citām lasītājām.

Gita, 34 gadi, strādā saldumu ražošanas uzņēmumā
Pašlaik esmu spilgti krāsota rudmate, ar pusgaru matu griezumu. Jau labu lauku vēlējos pamēģināt kaut ko no Kerastase matu kopšanas līdzekļiem un man prieks, ka „pirmā tikšanās”, ir izdevusies tik veiksmīga un pozitīva! Kerastase matu eļļai ir glīts un ērts iepakojums ar dozatoru. Patika eļļas aromāts, arī struktūra ir atbilstoša gaidītajam. Pirmo reizi eļļu ieklāju mitros matos, jau uzreiz pēc žāvēšanas bija jūtama tās iedarbība – mati ļoti labi ķemmējās un bija gludi. Otro reizi ieklāju to uz nakti, kā masku, rezultāts bija ļoti pozitīvs – mati pēc izmazgāšanas un izžāvēšanas bija mīksti, paklausīgi un spīdīgi. Paldies, šis produkts man ļoti patīk!

PAUL MITCHELL AWAPUHI WILD GINGER STYLING TREATMENT OIL™

Sandra, 39 gadi, fizioterapeite: Matu eļļas izmēģināšana man bija kas jauns, jo šādu līdzekli ikdienā nelietoju un iepriekšējā pieredze nav bijusi laba – matu eļļas vienmēr asociējušās ar to, ka mati paliek eļļaini un izskatās netīri. Jāsaka – šajā jomā šis tas ir mainījies. Paul Mitchell eļļas iepakojumu vērtēju kā ērtu un dizainiski jauku. Eļļas tekstūra mani pārsteidza – nebija sajūta, ka tā ir eļļa, ko esmu iespiedusi savās plaukstās! Tiešām – sausas rokas! Ieklājot produktu matos, tas momentā iesūcās un nepalika nekādas eļļainas nogulsnes. Mati kļuva vieglāk ķemmējami un šķita, ka matus varēju izžāvēt ātrāk, kā parasti. Veidojot gan nekādas būtiskas izmaiņas nejutu, bet pēc tam jā – eļļiņa piedod tādu gludumu un nelielu spīdumu. Arī smarža bija patīkama un ne pārāk izteikta. Kopumā – ļoti jauki! Iesaku šo produktu izmēģināt arī citām dāmām!

Ieva, 33 gadi, strādā juristu birojā
Kā jau vairums latviešu sieviešu, esmu garmataina blondīne un ar to lepojos! Paul Mitchell produktus esmu jau lietojusi arī agrāk, tomēr šī zīmola eļļu matiem nebiju vēl mēģinājusi. Kaut arī iepakojums ir neliels, tomēr tam ir ērts dozators un vēl korķītis pa virsu, tamdēļ to var paņemt līdz dodoties komandējumos vai ceļojumos. Eļļa viegli klājas matos un labi nožūst, jau pēc mirkļa tos ķemmējot nav redzamas nekādas eļļas paliekas. Mati pēc eļļas uzklāšanas ir gludi un paklausīgi. Atkārtojot eļļas ieklāšanu matos pēc nākamās matu mazgāšanas, rezultāts tikai kļuva vēl labāks un acīmredzamāks, jo pēc matu saņemšanas ar matu gumiju, tie visai ātri kļuva vaļīgi, mati bija kļuvuši tik gludi, ka gumija vienkārši slīdēja ārā. Šo matu eļļu varu ieteikt arī citām sievietēm!

9 komentāru
  1. Nu, rādās, ka visas piedāvātās eļļas ir ļoti līdzīgas savā iedarbībā, jo atsauksmes praktiski vienādas. Līdz ar to var domāt – ne vienmēr tā dārgākā ir tā labākā.
    Bet paldies, ka šāds tests bijis un kādai šie testa rezultāti ļaus vieglāk izvēlēties sev atbilstošāko produktu.

  2. Esmu 100% pārliecināta, ka eļļa no eļļas daudz neatšķiras, vienalga pa 30 latiem vai 5 latiem! Esmu mēģinājusi gan dārgākas, gan lētākas un rezultāti līdzīgi šo dāmu aprakstītajiem! Manas galvenās atziņas – lietot eļļu pavisam nedaudz, vēlams izlasīt ražotāja norādījumus, ja tādi ir un tad viss ir ok!

  3. gribu salielīt jauno Dzintara eļļu – man, tieši pretēji, liekas, ka šo eļļu ir viegli izmazgāt ar vienu šampūna devu 🙂 protams, par ieklāšanas ērtumu no pudelītes var padiskutēt (ir ‘jāpiešaujas’, lai nenotecinātu), bet kopumā – kā atveseļojošā eļļa – superīga.

  4. Man lielas, ka izvēloties matu eļļu jāpievērš vērība sastāvam, jo dabīgāks, jo labāk.

  5. Vai kāda var pateikt, kur var nopirkt tādas eļļas no šīs? Nekur neatradu, ne drogās, ne Douglas, kur tad…

  6. Kāda eļļa tieši Tevi interesē? Šeit lielākā daļa izskatās no profesionālā gala, tamdēļ visticamāk nopērkamas salonos vai pie izplatītāja. Ja kas, pameklē google.

  7. elljas jaajauc pashiem, viss kas jau ir sapakots pudelees, ir tikai un vieniigi maarketings + cena par pudeliiti. ellju maskas jaatur vismaz piecas stundas un jaamazgaa ar dzilji attiirosho shampuunu divas reizes, nelietojot nekaadus kondicionierus. elljas NAV jaagaazh galvas aadaa. iznjeemums ir speciaali matu augshanas stimuleshanai jauktaas elljas. taas lieto savaadaak. vislabaakais matu kondicionieris ir kokosriekstu ellja. tuudalj seko linseeklu virums- putrinja un tad, shii sviests. matu izkrishanas reguleeshanai, augshanas stimuleeshanai – riicinellja.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.