Marta sveiciens no espati.lv!

Sveicinātas, meitenes, sievietes, draudzenes, dāmas!

Sveicu jūs ar pirmo teorētiskā pavasara dienu! Vēl jau gluži pumpuri nešķiļas, putni arī tur mēli aiz zobiem, bet saule gan laiku pa laikam "iebliež" vismaz manos logos tā, ka nemaz negribas ieraudzīt sniega pikučus uz ielām un jumtiem, kas vēl  spītīgi negrib aizvākties pavisam.  Lai gan šorīt viss patiešām  notiek – tek, pil un līst kā īstā pavasara atkusnī.

Nedēļas nogale aizritējusi Eirovīzijas zīmē, un, protams, arī espati.lv kolektīvs pievienojas apsveikumiem un vēl Aishai panākumus uz Oslo lielās skatuves. Tik ļoti sievišķīgu priekšnesumu, iespējams, nebijām gaidījušas, jo klaji atzīt, ka mēs, sievietes, iznesam visu dzīves smagumu tikai uz saviem pleciem, nebūs gatava katra no mums. Lai nu kā, veļu mazgā ne tikai Latvijā un Eiropā, bet arī visā pasaulē, un, kas zina, varbūt tieši visiem saprotamās kopējās sāpes dēļ šis  skaņdarbs tiks uztverts ar sajūsmu un atzinīgi novērtēts arī citās valstīs. Maijā turēsim īkšķus!

Mēs, espati.lv, sākam savu pavasari tieši ar marta mēnesi. Līdz pludmales sezonai vēl tālu, bet daudzas no mums vēlas sākt  tai gatavoties jau  laicīgi. Šomēnes skatīsim tik ļoti aktuālo un mūžam nemirstīgo celulīta tēmu – atcerēsimies, kas tad īsti ir šis bubulis, kāds tas izskatās, kā no tā atbrīvoties, un vai velns vispār ir tik melns kā to mālē. Tāpat svinēsim 50 gadus hormonālās kontarcepcijas tabletei – dosim iespēju lasītājām jautāt speciālistam visu, kas uz sirds hormonālās kotracepcijas jautājumā.

Kā tad bez īpašās un tik ļoti sievišķīgās dienas – 8.marta! Šai dienai arī gatavojamies ar sevišķu rūpību. Tepat portālā tiksimies ar kādu ļoti šarmantu, pievilcīgu, dzīvesgudru un patiesi sievišķīgu sievieti, kā arī apskatīsim citas sieviešu dienai veltītas tēmas. Tuvojoties pavasarim, kad ne tikai kokos, bet arī kaut kur mūsos dziļi iekšā sāk ālēties tādi kā mazliet traki zvirbuļi, pastiprināti runāsim par dažādām attiecību lietām. Vai tu neziedojies par daudz? Vai neesi pret viņu pārāk skarba? To visu varēsim izspriest, izrunāt un izdiskutēt visas kopā. Galu galā katrs viedoklis, protests, apriprinājums un pieredze zīmē pasaules ainu arvien krāsaināku, tāpēc ļoti gaidīsim jūs ciemos arī turpmāk.

Svinēsim pavasari kopā! 🙂

5 komentāru
  1. Varbuut vajadzeetu vispirms nosvineet 90 gadus kopš izgudrots ieliktniitis… un pēc tam pacelt glāzi par tableteem…:)))

  2. Otomār, tu kā kasķelīga bāba uzvedies 😀 Varbūt arī esi bāba? staigā, ieleic pie katra raksta ķeķsi, ar mērķi noniecināt. Jāpapēta, kurš te konkurējošais portāls:)

  3. Nu, bet ja svinam sveetkus tabletei… tad kaapeec aizmirst ieliktniiti? Veel tagad atceros, kā mēs ar Zigi pagajushajaa gadā svineejam krūshturim 120 gadu jubileju…:))

  4. Kaut kā te tas viss sāk pārvēsrties par viena klauna teātari vārdā Otomārs. Nu nē. Es eju no šejienes prom. Man ir sajūta, ka par mani šeit ņirdz. Biju iecienījusi šo vietu, jo šeit ir mierīgi un civilizēti cilvēki viedokļus izsaka. Atā.

  5. tas jau kļūst smieklīgi, ka viena jampampiņa dēļ skrien prom no portāla!!! vai tad kāds piespiež lasīt Otomāra komentārus? mī un žē! 😀

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.