Marionete – trešā stāva noslēpums

Goran Gora, Kārlis Kazāks un Anete Kozlovska Rīgas Leļļu mākslas muzejā

Par spīti rudenīgajam laikam Rīgas Leļļu mākslas muzejs turpina priecēt ar pašmāju mūziķu koncertiem, jo kas gan var būt labāks, kā nedēļas vidū baudīt muzeja apmeklējumu kokteilī ar lielisku pašmāju mūziķu koncertu.

Šo trešdien, plkst. 20:00 Rīgas Leļļu mākslas muzejā, Maskavas ielā 12, koncertu cikla „Marionete-trešā stāva noslēpums” ietvaros uzstāsies Goran Gora, Kārlis Kazāks un Anete Kozlovska.
Papildus koncertam tiek piedāvāta arī iespēja aplūkot autores Sašas Petrovas porcelāna skulptūrleļļu izstādi no Maskavas ar nosaukumu „Raža” kā arī foto darbu kolekciju ar Sašas lellēm. Protams, arī pastāvīgā muzeja ekspozīcija būs pieejama, kurā apskatāmas lelles, kas raksturo aizgājušos gadsimtus un mūsdienas. Vecākajai no muzeja lellēm ir jau 250 gadu.

Padomāts ir arī par aktīvākas atpūtas cienītājiem, tādēļ pasākuma ietvaros būs iespēja uzspēlēt galda spēles, piedalīties konkursos un iedzert kādu karstu dzērienu
Tiem, kam pirms vai pēc koncerta kārojas iedzert kādu stiprāku dzērienu, būs iespēja to izdarīt pie lieliskajiem Leļļu muzeja kaimiņiem- „META KAFE”
Ieeja muzejā no plkst. 19:00
Ieejas maksa: 2.50 Ls

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.