Man ir MĪĻĀKĀ – sieva pati VAINĪGA

Divi vīrieši atzīst, ka viņiem ir mīļākā, un pamato, kādēļ – jo sieva to pati izprovocējusi…

Pirmais stāsts. „Mēs ar sievu esam precējušies trīs gadus. Viss bija brīnišķīgi līdz brīdim, kad pieteicās mazulis. Viņa kļuva nervoza, nepieejama. Par katru nieku kliedza uz mani. Nekas viņai nebija labi. Arvien ilgāk sāku uzkavēties darbā. It kā jau sapratu, ka viņa ir satraukusies, taču vai tādēļ man jābūt tam, uz ko izlādēties. Kad piedzima meitiņa, es viņai vispār pārstāju eksistēt. Visa uzmanība bija tikai mazajai. Man pat neļāva mazo paturēt rokās. Vēl jo ļaunāk, viņa mani dzina projām, visu gribēja darīt pati, bet, kad pārnācu no darba, kliedza uz mani, ka es neko viņas labā nedarot, es viņu nemīlot. Citreiz pārmeta, ka maisos pa kājām. Taču visi mani mēģinājumi viņu samīļot un ko palīdzēt beidzās vienādi "Ej nost! Liec mani mierā! Redzēt tevi negribu!"

Mazajai jau bija pusgads, bet mūsu attiecībās nekas nebija uzlabojies. Viņa stundām varēja čubināties ar meitu un viņu bučot, bet man par kādu skūpstu, nemaz nerunājot par seksu, nebija ko sapņot. Tad nu vienā reizē saskaitos un vakarā negāju mājās, bet paliku nakšņot turpat darbā uz dīvāna. Piezvanīju un pateicu, lai mani negaida, kaut no viņas toņa sapratu, ka varēju arī nezvanīt. Arī es biju kļuvis nervozs un jutos vienmēr neizgulējies.

Izrādījās, ka mana kolēģe Anita arī aizkavējusies darbā steidzot pabeigt kādu projektu. Redzot, ka neesmu aizgājis, viņa piedāvāja mani uzcienāt ar tēju un desmaizītēm. Ēdot parunājāmies un es izstāstīju, kāpēc esmu šeit. Tā arī sākās. Anita ir vienos gados ar manu sievu, taču nav precējusies un pagaidām par to arī nedomā. Es ilgojos pēc izpratnes, mīļuma, uzmanības, jā, arī seksa, un viņa bija gatava man to sniegt. Tā vienkārši”.

Otrais stāsts. „Skaista, pašpārliecināta, ar divām augstākajām izglītībām un maģistra grādu. Velnišķīgi pievilcīga. Uzaugusi kā vienīgais bērns ģimenē. Ja jums tāda gadās ceļā, ziniet, ka kopā ar viņu jūs nekad nebūsiet karalis. Viņa būs karaliene, bet jūs tikai pakalpiņš. Tādai nevajag dzīvesbiedru, atbalstītāju un padomdevēju, kas rūpējas par viņu. Tikai padevīgu vasali, jo viņa pati visu zina labāk, spēj patstāvīgi pieņemt jebkuru lēmumu, visu izlemj ātri un negrozāmi. Pat vārds viņai ir valdnieces – Katrīna.

Viņa ir lieliska sieva – vienmēr viss saplānots, viss perfektā kārtībā, vakariņas vienmēr laikā, izklaides pasākumi saplānoti līdz sīkumam, taču… es jūtos lieks. Manā vietā varētu būt jebkurš. Līdz šim domāju, ka mani piesaistīja tieši viņas pašvērtības apziņa, taču arvien vairāk izjūtu to kā barjeru starp mums.

Laikam jau tas bija Liktenis, kad kādās viesībās, ko rīkoja mūsu mājā, viņa uzaicināja savu māsīcu. Nosaukt viņu par pelēku pelīti īsti nevaru, jo viņa pirmkārt ir brunete, otrkārt – viņas vārds ir Kitija. Cik ļoti viņa atbilst savas vārdam – kaķēns. Lai gan viņa ir tikai pāris gadus jaunāka par Katrīnu, Kitija arvien izskatās kā pusaudze. Pabeigusi juristus, taču tik…es pat nezinu, kā pateikt, neaizsargāta, maiga, pat brīžam bezpalīdzīga ar elementārām lietām. Pat nezinu, kāpēc paprasīju viņas telefona numuru, ko viņa smaidot arī iedeva, laikam pat neiedomājoties, kādēļ man tas. Pēc pāris dienām piezvanīju tāpat vien, apjautāties, kā klājas. Sākās mūsu draudzība ar televizoru, kurš nekādi nerādīja vajadzīgo programmu, jo viņa vienkārši bija uzslēgusi galveno izvēlni un neprata vairs atiet atpakaļ. Aizbraucu pie viņas un atgriezu visu vietās, bet viņa uz mani skatījās tā, it kā es būtu uz vietas uzbūvējis kosmosa kuģi. Man tik ļoti iepatikās šis viņas naivais prieks…Katru reizi, kā viņu apciemoju, jutu, ka tieku gaidīts, ka viņai svarīgs esmu tieši es, lielais, gudrais, stiprais, interesantais…man nebija grūti piepalīdzēt ko saimniecībā. Iesākumā tikai izmantoju iespēju parunāties, kamēr viņa gatavoja brīnišķīgas maltītes vienīgi man. Sāku izmantot katru brīvo vakaru, kad sievas nebija mājās, lai apciemotu savu "kaķīti". Līdz tas notika. Kad pārrados mājās, man pat neviens nejautāja, kur biju. Tikai pateica, ka rītvakar būtu vēlams ierasties ātrāk, jo mēs došoties uz operu”.

30 komentārs
 1. Ak, nabaga nabaga vīrieši… Un tās “šaušalīgās” sievas… Kad negribas paskatīties, ko pats nav papūlējies sievai sniegt, tad jau āri vien atrodas “iemesli” un maigās, mīļās un visādi citādi ideālās…

 2. Ja jau kopā nesaskan – kāpēc kopā jādzīvo? Nav savai problēmai jāpiesien vēl viens cilvēks (mīļākā), jo tā nudien nav viņas problēma un viņai arī nav jākļūst par risinājumu.

 3. Domāju, ka mīlākās ir glēviem bezrakstura vīriešiem.
  Un cik lielam mulkim ir jābūt, lai domātu un gaidītu, ka visu kopdzīves laiku spēsiet saglabāt kaisli, interesi un gādību viens par otru.
  Neviens nav piekalts attiecībām, tādēl nav jācūkojas, bet vienkārši jāaiziet.

 4. Kiars labs labs…es teiktu ta pagale bez uguns nedeg..bet attieciba uz pirmo stastu palidzetu virietim tada lieta ka bebis piedzimst vinsh paliek majas un sieva uz darbu. Vienmer ir vieglak riet citus apkartni ja pats neesi bijis taja situacija!! Varu pateikt tikai vienu lietu stradat 12-14h vadot biznesu un apkalpojot klientus ir salidzinosi viegls darbs ka but ar mazuli..bet to tikai sapratis atkal tie kas ir smagi stradajusi un ari izaudzinajushi mazuli..parejie brekas tikai iet uz darbu!!!

 5. Nu nez, ja vīrietim vajag nepārtrauktu apbrīnu un atzinību pat par TV izvēlnes noregulēšanu, tad, atvainojiet, man tādu kompleksainu būtni nevajag. Un no dzīves pieredzes – jā, vīrieši mēdz sūdzēties par sievām, lai attaisnotu savu sānsoli, jo dziļi zemapziņā zina, ka tas nav pareizais risinājums. Bet, ja kādam viņa sieva tiešām tik ļoti nepatīk un šķiet garlaicīga, neatbalstoša un nesaprotoša utt., tad viņš izšķirsies. Ar to vīrietis atšķiras no “vīrieša” – uzņemas atbildību par savu rīcību un dzīvi un nevaino otru. Tas pats attiecas uz sievietēm – ja kādai patīk tik ļoti žēloties par savu vīru, tā ir viņaspašas personīgā problēma, nobriedusi sieviete sevi nespīdzinās neveiksmīgās attiecībās.

 6. Mazie nabadziņi! Ai ai ai… Viņi tak ne pie kā nav vainīgi, tās sievas ir tādas kazas, fui! Nu tak uz priekšu – šķirās no sievas, apprec to burvīgo – visnotaļ saprotošo, vieglo un seksot vienmēr gribošo mīļāko un ar garantiju – vismaz pusē gadījumu pēc laiciņa viss būs tieši tāpat kā iepriekšējā laulībā. Un meklēs mazais nabadziņš nākamo labiņo. Vēēē.

 7. LUPATAS . NO VECHA TE NAV NE SMAKAS. NULLES. !!!!!!!!!
  VECENE DZEMDEE, A VINS TIKMEER NEVAR SAVAAKTIES,KAA MEMLA PEDEJAA, UN IEBAAZH SAVU MAZO, PINCI KAUT KADAI “cenzēts”, KURAI NAV NE KAUNA NE GODA . PASUTIT UN PAAKAART TAADUS

 8. Nu, nu… Nevajag emocijas jaukt iekšā (kā piemēram, Anna), bet mēģināt objektīvi paanalizēt situāciju… Bērna dzemdēšana un audzināšana nav varoņdarbs un smagāks darbs par biznesa vadīšanu, kā te salīdzināja.
  Kā arī dzelzs lēdijai (2.gadījums) ne katrs vīrietis der pie sāniem. Un ja gadījies maigāks pēc dabas, romantiķis utt, vai tāpēc viņš ir sliktāks?
  Neatbalstu, protams, krāpšanu.. labāk katram iet savu ceļu, ja nesaskan. Bet nu ar putām uz lūpām vīriešus nenolieku 🙂

 9. Slampa:) MAN IR LAIMIGA UN LOTI PAARTIKUSI GIMENE AR UZTICIGU LIDZ MUZHA GALAM VIRU UN BERNIEM.UN ARI LIDZ LAULIBAAM STARP CITU KAD BIJU BRIVA SIEVIETE, JA ARI MANAAA CELJA GADIJAAS SADI “cenzēts”(MANAS ACIS -VINI IR VISTIRAKIE GARIGIE “cenzēts”) , VIENMEER PASUTIJU LABI TAALU, BET VISLABAAK DARIJU TAA, ZINOT KO NO MANIM VINIEM VAJAG, ES VINJUS PAIZMANTOJU , NU TIKMEER KAMER VINI NESAPRATA, KUR IR VINJU VIETA. PROTAMS PAR SEXU AR MANI VINI VAREJA TIKAI SAPNOT.:) TURKLAAT VIENMEER ESMU BIJUSI PASPIETIEKAMA VISAS FRONTEES 🙂 TAS IZSAKA VISU VAI NE.
  BET TGD PASKATAMIES KAS IR TEV/NAV? LAUJ MINEET, TEV NAV AUGSTAKA IZGLITIBA,ESI BEZ VIRA, NELAIMIGA “cenzēts” KURA KAUT KA DZIVEE KOMPENSEEJAS BAAZHOT SAVU NETIRO “cenzēts” PRECETIEM VIRELIEM APAKHSAA. BET ATCERIES,KA NEVIENS NORMAALS VECIS AR TEVI NEKAD NEGULEES UN GULEEJIS NAV, JO TADAS BOMZENES VINI SAOZ PA GABALU. NORMAALIE, BAGAATIE, PRECEETIE, GUDRIE (PATS GALVENAIS) VIRIESI NEKAD NENOLAIDISIES LIDZ ATKRITUMU LIMENIEM,KAS SAUCAS MILAKAAS.JO EZOTERISKI TIE IR ATKRITUMI VISTIRAAKIE. SIEVIETE KURA NESPEJ DABUT BRIVU NEPRECETU VIRIETI EZOTERISKI SKAITAAS 100% NESPEEJIGA KA SIEVIETE. TPC,TU VARI DABUT TIKAI MISKASTNIEKUS, NEMOT VEERAA TAVU DAILRUNIGO NIKU :)LAI VEICAS DABUT ATTIECIIGO 🙂

 10. UN VEEL. MANA VIRA VIEDOKLIS IR TIESI TAADS PATS KAA MANEEJAIS. VINS TAADAS KA TEVI SAUC PAR “cenzēts”. VAI SKATAS UZ TADAAM KA TU? PROTAMS NEE, JO VINS SKATAS TIKAI UZ MANI 🙂 BET VISPAAR VINJA TUSINOS BRIVOS , BAGATOS DRAUGUSS ESMU MAZLIET PAPETIJUSI UN SECINAJUSI,KA VINIEM NEKAD NAV BLAKAM KAUTKAS LEETS. DA 1KART JAU SMADZENJU LIMENI. KAD EJAM KOPAA PA IELU, VIENMER PASMEJAMIES PAR IZMISUSHAJAAM. NU TAADAM KAS NAIVI DOMA KA NORMALU VECI VAR NOCOPET UZ IELAS/VEIKALA/BAARAA. ATKLASU JUMS MEITENITES NOSLEPUMU. UZ IELAS VAR NOCOPET TIKAI BOMZHAKU HA HA HAA

 11. pilniba piekritu Annai. es ari esmu savm viram visvislabakaa!!! bet ja kadreiz gaditos celja kada kas gribetu manu viru, nopietni, es vinai sprandu parlauztu

 12. Anna – token taustiņi iesprūduši, bet kopumā, pārāk garš tas tavs privātās dzīves palags, lai iedziļinātos, piedod :).

 13. He, he, Anna, privātās dzīves eksperte. Ja jau esi tik ļoti par sevi pārliecināta, kāpēc tas jāpierāda citiem?

 14. AK JEEEZ, NU TAK IELENES PALIKS IELENES. LOTI NELAIMIGAS JAA, BET A KO DARIIT. SAVI SUUDI JAAIZTREBINA LIDZ PEDEJAM KAA SAKKA 🙂
  NU KO ES VARU TEV URODZINA PATEIKT. MAN JAU PEC VISA IZSKTAAS KA SLAMPEKLE ESI TRANSSEXUAALIS VAI GOMIKS. KURS NESPEEJ SAMIERINAATIES AR PASAULES KAARTIINU AHAHAHAHAAAA

 15. AK JEEEZ, NU TAK IELENES PALIKS IELENES. LOTI NELAIMIGAS JAA, BET A KO DARIIT. SAVI SUUDI JAAIZTREBINA LIDZ PEDEJAM KAA SAKKA 🙂 NU KO ES VARU TEV URODZINA PATEIKT. MAN JAU PEC VISA IZSKTAAS KA SLAMPEKLE ESI TRANSSEXUAALIS VAI GOMIKS. KURS NESPEEJ SAMIERINAATIES AR PASAULES KAARTIIBBBBBU !!!!!!!! AHAHAHAHAAAA

 16. cik ir jabut tupam lai izteiktos ta ka to dara slampa. klausies cik klasu izglitiba tev ir un vai vispar tada ir ?

 17. esmu loti laimiga sava laulibaa jau 30 gadus! laimiga sieva un maate! un, man ir pilnigi tadas pasas domas ka Annai! varu pateikt tikai vienu, ir sievietes=sievas, ir tadas , kuram niks ir slampa 🙂

 18. Uj, uj, šķiet, ka es te kādam nepatīku. Bet tāda nu ir pasaules kārtība – ir aitu bari, un ir slampas un ir cilvēki ar lielu, nē, paga, pareizāk – LIELU sāpi, kas jāizsāp komentāru veidā. Turpiniet sāpēt, draugi 😀

 19. Man jau sķiet, ka ANNA pati te visu šeftē – komentārus raksta, pati uz tiem atbild un pēc tam vēl pati tiem piekrīt…

 20. ANNA – Tu taču saproti, ka tas viss ir tikai Tavā galvā – Tavi bērni, Tavs vīrs un Tavas konkurentes?

 21. Es neizprotu vārda ‘gejs’ nozīmi, bet tas nekas, jo es esmu Anna, Manna, Elizabete, vai kas tur vēl un MAN VISS IR KĀRĪBĀ.

 22. Musulmaņu valstīs viena sieva ir tikai nabagiem.
  Vidējais slānis var atļauties četras, bet bagātie vairāk.

 23. Nuu čalīši, ko tad paši precat IDEĀLI SKAISTĀS modeles bet kuras nekam neder, kāpēc neprecat tādus jaukus kaķēnus ka vienmēr novērtēs palīdzību utt? 🙂 tā nu es un manas draudzenes esam vienas jo neesam pietiekami BITCHY un riebīgas lai mūs precētu!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.