“Maita” – ta es jutos!

Miljas damas, pastastiet man ludzu , kas ir milestiba!? Vai ir iespejams reize miilet divus viriesus- dzivot dubultdzivi- gulet ar abiem un nejust nekadus sirds apzinas parmetumus?!Varbut nedaudz parspileju pie varda miilet, bet nezinu ka vel to noraksturot. Pa pedejiem 2 menesiem mana dzive ir ta parvetusies, ka es vairs nepazistu cilvekus sev blakus un pati sevi veel jo mazaak.
Sevi vienmer esmu saukusi par uzticigo, jo nekad nebiju krapusi. Esmu kopa ar virieti – lielisku virieti- jau 4 gadus, ko kopuma varetu vertet ka semara skaistu laiku.Ka jau jebkuram normalam paarim ari mums bija problemas, bet ne jau tada limeni , lai butu velesanas aiziet pie citas/ta.Zinu, ka sis virietis mani miil , un es to verteju loti augstu, jo diez vai kads cits varetu iztureet tadu "maitu" ka mani.
Bet mana "sape" ir ne jau par so virieti, bet gan par k-ko citu – pilniigi preteju- preteju pilniigi visas jomas!Nesen nomainiiju darbu – tiku stradat laba kompanija ( ari mans virietis) , un dabuju sev ne tikai jaunu darbu , bet arii jaunus draugus un ne tikai.. No visiem jaunajiem kolegiem , kas ir apmeram 60cilveki manu uzmaniibu speja pieverst tikai viens. Tas kurs neatbilst nekada gadijuma tam kadu es iedomajos savu virieti – ne peec maniem standartiem utt. – jutu, ka vins arii mani ir noskatijis. Apmeram pec nedeljas jau bijam apmainijusies telefnumuriniem ( nekad dzive nevienam virietim nebiju to devusi, bet sim uzreiz..).Sakas sarakste 2 nedelju garuma ..
Aizmirsu pastastiit par to, kapec vins ir tik atskirigs no mana patstaviga viriesa- vins ir melnas – "negeris"!!! Mes esam atskirigi pilnigi visa- adas krasa, valoda, uzskati utt, bet pievelk mani vins ka magnets.Saku ar vinu satikties un krapt savu virieti , krapt pilnigi bez nekadiem parmetumiem.Musu tiksanas varetu norakturot, ka seksu – labu seksu visas nakts garuma- jus pat nevarat iedomaties, kadi melnie gulta ir "zveri" un ne tikai vinu samtaina ada – mana gadijuma ari interesanta personiba- mani pievilka..
Pats interesantakais ir tas, ka es sapratu, ka ne tikai sievietem ir intuicija, bet viriesiem ari, jo man "patstavigais|" peksni kluva aizdomigs, saka loznat pa telefonu – pieverst lielaku uzmanibu tam ar ko kontaktejos utt. Pamatu vinam tam nedevu , bet cilveks juta – ta teikt intuiicija.. Kad viena riita parnacu majas ( stradaju naktis) vins sedeja un gaidiija mani – ar jautjaumu -" Vai tu mani krap? "- visu dzivi biju domajusi, ka uz so jautajumu nespesu samelot- atzisos, bet nee es skatijos acis – un teicu " Nee" un beigas vins vel sajutas vainigs!
Mans " melnais" milotajs domaja, ka esmu briva sieviete, vismaz neesmu nopietnas attiecibas noteikti.Ne reiz neapgalvoju , ka esmu briva, bet laikam mana attieksme par tadu lika maniit. Savu nedelju pakartoju taa , lai katram no viniem varetu veltiit laiku. Gulu ar abiem – bet vai kaadu miilu?! es nezinu, nezinu kas ir milestiba, jo varu uzvesties ka pedeja maita, pret abiem un nejusties par to vainiga..

26 komentāru
 1. Nu…jā! Es arī guļu ar diviem vīriešiem. Neesi tu vienīgā “maita” uz planētas. Un paskaties uz to no gaišās puses – tev ir divi lieliski vīrieši, citai pat viena nav! Un par “maitu” arī jāmāk būt!

 2. Un vēl gribēsiet man ieskaidrot, ka Viņam tur augšā nav īpatnēja humora izjūta – paskatoties kas notiek apkārt un palasot blogus…ir cilvēciņi, kuri izmisuši cer atbrīvoties no vientulības un atrast savu otro pusīti un ir kuriem šitā… 🙂

 3. Šādi dzīvot noteikti nevajag! Tu vēl nesaproti cik ļoti sāpīgi būs šiem abiem cilvēkiem, kad viņi to uzzinās, it sevišķi tam vīrietim, ar ko kopā dzīvo. Esmu to izjutusi uz savas ādas, kad vīrietis šādi krāpj sievieti. Teikšu tā – tad visa pasaule un sapņi sabrūk un rētas paliek pamatīgas uz visu mūžu! Izvēlies vienu no viņiem un dari viņu laimīgu visu atlikušo mūžu…

 4. ja jau pasai ir Ok, tad par ko uztraukties un daliities ar visaadiem moralizeetaajiem kas pashi (nu bet noteikti!) nekad nav greekojusi

 5. Neviens cilvēks nevar raksturot mīlestības definīciju. Jo mīlestības nav tikai jūtas vai to nevar pielīdzināt darbības vārdam mīlēties, jo mīlēties – tās ir baudas, bet ne mīlestība. Mīlestība ir kas vairāk, kaut kas pārdabisks, tas nenāk no cilvēka, tas nāk no mūsu Radītāja, kas davā mums šo dāvanu mīlēt viens otru, kā sevi pašu un vēl vairāk mīlestības dēļ atdot sevi otram cilvēkam – uzupurēties. Mīlestība tas ir smags darbs, jo Mīlestība ir lēnprātīga, mīlestība ir laipna, tā neskauž, mīlestība nelielās, tā nav uzpūtīga. Tā neizturas piedauzīgi, tā nemeklē savu labumu, tā neskaistas, tā nepiemin ļaunu. Tā nepriecājas par netaisnību, bet priecājas par patiesību. Tā apklāj visu, tā tic visu, tā cer visu, tā panes visu.

 6. Sveika! Šādai ellei es esmu izgājusi cauri. Un Tevi lieliski saprotu. Tikai pč kāda laika, Tu sapratīsi un novērtēsi, kurš ir Tava mīlestība, bet kurš kaislība, kas uz laiku Tavu saprātu ietinusi plīvurā. Un tad gan paliks gaužām šķērmīgi ap dūšu… Es zinu, ka šobrīd ir grūti atteikties un pat, ja to gribētu, izdarīt to būtu grūti. Ja vien tas vienā jaukā dienā nebeigsies ar skabdālu un Tu nepaliksi pie sasistas siles, tad vari cerēt, ka kaislība noplaks un paliks tikai sirdsapziņas mieles….

 7. Atvaino, bet tu tiešām esi maita… Par to liecina viena un vienīga frāze: “Mans ” melnais” milotajs domaja, ka esmu briva sieviete, vismaz neesmu nopietnas attiecibas noteikti.”

 8. Patiesam sava zina nesaprotu no kurienes rodas sadas sievietes.Pats trakakais, ka izklausas tev vel abi viriesi ir lieliski.Citas te raksta , raud ka vinas krapj un dara sam pari , bet tev 2 uzreiz un abi labi!!! Ta dzivot ari jamak, viena komentara bija minets – “Maintai – ari japrot but” patiesam piekritu, jo nuteret blakus 2 viriesus pie tam LABUS ir japrot!
  Nesaku , ka sadi dzivot ir nozelojami, kapec gan? Katram no mums ir savi principi un etika, ja sadi tu juties laimiga, tad kapec gan ne.Vismaz ir sajuta , ka dzivo !
  Pati sadas attiecibas nespetu piekopt.

 9. pēc kāda laiciņa Tu aplauzīsies, ja vien…tiešām neesi īsta maita 🙂 uz diviem podiem nevar nosēdēt…

 10. Pldies, loti dazado viedokli…
  Tiem , kas saka , ka aplauzios- tas ir tiesi tas , ko man vajag – es gribu aplauzties, jo pati saprotu, ka tas ka dzivoju nav normali un nav godiigi ne pret vienu no siem viriesiem!
  Kas ieminejas par to, ka varetu palikt stavokli.. uhh, tas tu ir manas lielakas baile, jo tad gan visam butu the end!!!

 11. Njaa…. ta var gadities ar visiem!!! Bet – dziivee viss naak atpakalj… (!) Skaties ka beigas nepaliec viena pati !!! Protams, vari darit ka velies… bet padoma vai tas ir to vērts!!! Iedomajies sevi – sava vīrieša vietā… un iedomajies vai velies palikt viena pati… jo pati tachu apzinies, ka viss kādreiz nāks gaismā! Nejau man spriest par to vai tu esi k*** vai neesi… Vari jau dzivot ka tagad un priecāties, bet cik ilgi tas turpināsies… un jaa – padoma par sekaam…!!!

 12. (turpinot 2009 gada 13.jūlijs, 19:56)
  …nu nosodīt sevi šobrīd, manuprāt, nevajag. gan jau vēlāk paspēsi 🙂 izbaudi šībrīža situāciju! ir taču forši, vai ne? bet paredzu, ka nobeigumā paliksi viena pati. protams, daudz kas atkarīgs no sirdsapziņas un vainas sajūtas, ja tādu nav, tad visticamāk dosi priekšroku pirmajam vīrietim.

 13. no pieredzes varu pateikt, ka sadu situaciju, ipasi sievietes, rada tad, kad ir problemas ar pasapzinu…un nav neesi nekada maita, bet gan cilveks, kas alkst milestibas, kuru nevaresi sajust, kaut vai 100 milakos dabusim, jo jasak iemilet sevi. Dzili sevi ieskaties un tiec gala ar to, kas liek tev justies nepaspietiekamai. Tad saksi milet, pec tam cienit sevi un ari parejos, ieskaitot sos abus viriesus.

 14. A tas normāli! kādu laiku atpakaļ man bija attiecības ar 4 jaunkudzēm vienlaicīgi, visas to zināja, tomēr nevienai tas netraucēja justies īpašai, vērtīgai utt.
  kopš tā laika es sieviešu psiholoģijā vairs necenšos iedziļināties – bezcerīgi.
  Pašas dara, pašas cieš, tad sūdzās, atkal dara un vaid “kā tā var” – loģikas nekādas

 15. > Rakstīt šeit!Meginasu atbildet visiem un nevienam:)
  Tie kas mineja , ka man itka iazvelas viens no abiem – milie, es to nepartraukti meginu izdariit, bet nespeju.Lidz ko nonaku lidz sledzienam , ka palieku ar otru – ta k-kas noiet greizi un domas mainu.
  Par to bumeranga efektu – ticat – nebaidos, zinu ka naks atpakal!!!Tiem , kas mineja , ka dzivoju sadi aiz vientulibas vai milestibas trukuma- noetikti nee.Man milestibas nav trucis nodzivoju burvigus 4gadus ar lielisku virieti , bet viena diena mana dzive vienkarsi sagriezas kajam gaisa.. paskaidrot kas un kapec!? baac, nevaru!
  Sava zina tagad esmu sakusi apbrinot “viriesus” , ja visu laiku vareja teikt, ka sievietes ir dullas zosis un atlaujas , ka ar vinam ta izrikojas, bet kur tad saja gadijuma ir viriesu pasciena – abi zina, bet vienalga turas pie manis!Logikas nekadas!
  Un tam/tiem kas mineja, ka dzivoju nozelojami , lai ta butu camon zelojiet mani , bet es vismaz dzivoju!!! Varbut ne 100% laimiga, bet busu – lidz ko izlemsu ko man vajag, vai paliksu viena.. bet starp citu ta vientuliiba mani nebaida- varbut butu pat kadu laiku veseliga:)

 16. Tu neesi maita! Tu vienkārši esi sieviete! Un sievietes tā dara… tikai nez kāpēc visas saka,ka vīrieši viņas krāpj… Skumji….

 17. 🙂 Visi sākumi ir forši, tikai beigas -nu, tā.. Laiks visu saliks pa plauktiņiem. Cik daudz būtu šķirtu attiecību un laulību, ja pie pirmo jūtu uzliesmojuma mēs mestos jaunās attiecībās. To nekad nevar paredzēt uzreiz, kā būs? kamēr tas otrs cilvēks nav iepazīts, nevar arī spriest neko vairāk, kā tikai to, ka abiem kopā ir baigi labi.
  Domā, ka vīrieši visi uzticīgi kā jēriņi? Lielākā daļa pat pie spīdzināšanas nekad neatzīsies savā nodarījumā, lai gan vīrieši mēdz atstāt daudz vairāk pierādījumus savai dubultajai dzīvei 🙁

 18. Es tikai varu pateikt vienu. Ja gribi iet ar citu tad pirms skiries un tad meigini kautko citu. Ja krapsi ta pat ar laiku gaisma naks. Un padoma ka 2pusej sap sirds. Tas ir loti sapigi. Stulbi cilveki nesaprotu kapec dzivo kopa. Krizes del nevari nopelnit maizitei izmanto virieti vai nu smadzenes nau stulbas babas.

 19. kadu odekolonu vins lieto?paskaties ka tik taja nav tava ,,pievilksana ar magnetu,,ha ha

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.