Magnijs palīdz cīnīties ar stresa sekām

Par iespējamu magnija deficītu var liecināt vairāku turpmāk nosaukto simptomu kombinācija: nervozitāte, aizkaitināmība, neliela trauksme, pārejoša noguruma sajūta un nelieli miega traucējumi; trauksmes pazīmes, piemēram, spazmas kuņģa–zarnu traktā vai sirdsklauves normālas sirds funkcijas apstākļos; muskuļu krampji un trīce. Magnija piedevu lietošana var mazināt šos simptomus.

Magnija deficīts var būt:
Primārs – vielmaiņas traucējumu dēļ (iedzimts ilgstoši pazemināts magnija līmenis asinīs);

Sekundārs, ko izraisījusi:
– nepietiekama magnija uzņemšana (ļoti slikts uzturs, alkoholisms, tikai parenterāla barošana),
– gastrointestināla malabsorbcija jeb traucēta uzsūkšanās no kuņģa un zarnu trakta (hroniska  caureja, patoloģiski savienojumi starp blakus esošiem gremošanas trakta orgāniem, pavājināta epitēlijķermenīšu darbība),
– pārmērīga izdalīšanās caur nierēm (nieru kanāliņu defekti, izteikti palielināts izdalītā urīna daudzums, pārmērīga diurētisko līdzekļu lietošana, ilgstoši noritošs nieru bļodiņu iekaisums, virsnieru garozas labdabīga audzēja izraisīta pārmērīga aldosterona veidošanās (aldosterons ir viens no virsnieru garozā sintezētiem hormoniem), ārstēšana ar cisplatīnu).

Magnija ieteicamās diennakts devas:
0-6 mēneši, 50 mg
7-12 mēneši 60 mg
1-3 gadi, 80 mg
4-6 gadi, 150 mg
7-10 gadi, 250 mg
11-14 gadi, 350 mg
15-18 gadi, 350 mg
Pieaugusie 350 mg

Magne B6 Premium  100 mg/10 mg apvalkotās tablets


MAGNE B6 šķīdums iekšķīgai lietošanai


MAGNE B6 470 mg/5 mg apvalkotās tablets

Pirms zāļu lietošanas konsultējieties ar farmaceitu!
Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma.
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.

Reklāmas devējs:
SIA Sanofi-Aventis Latvia

Kr. Valdemāra 33-8, Rīga, LV-1010, Tālr. 67332451
SALV.MGP. 15.07.0174. Apstiprināts: 15.07.2015.
Materiāls sagatavots saskaņā ar Magne B6 Lietošanas instrukciju: Informāciju lietotājiem.

7 komentāru
  1. Tādi simptomi kā bezmiegs, nomākts garastāvoklis, pazeminātas darba spējas, trauksmes stāvoklis, svīšana, nogurums, roku drebēšana un raudulība var liecināt par nopietnām saslimšanām un būtu jāpārbauda. Latvijas Jūras medicīnas centrā, vienas dienas ietvaros 2-3 stundu laikā ir iespējams iegūt pilnvērtīgu ainu par savu veselības stāvokli un nepieciešamības gadījumā saņemt konsultācijas turpmākai veselības uzlabošanai. Programmā iekļauta: doplerogrāfija galvas un kakla asinsvadiem, ehokardiogramma, elektrokardiogramma, veloergometrija, pulsa viļņa ātruma mērīšana, oftalmologa konsultācija, vēdera dobuma orgānu ultrasonogrāfija, ginekologa vai urologa konsultācija un pilna asins aina. Vairāk par stresa līdzsvara vienas dienas veselības pārbaudes programmu lasiet ljmc mājas lapā.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.