LŪPU balzamu ar toni – testa REZULTĀTI

Pirms nedēļas mēs jūs aicinājām pieteikties Lūpu balzamu ar toni testam. Šodien piedāvājam iepazīties ar to mūsu lasītāju viedokļiem, kurām bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksti lasāmi testa pieteikšanās rakstā: Piesakies LŪPU BALZAMU AR TONI testam.

Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

Blistex Lip Brilliance lūpu balzams 


Katrīna, 31 gads, tūrisma menedžere
Man ir sausa lūpu āda, kas rudenī un ziemā prasa lielu uzmanību. Blistex firmas higiēnisko lūpu krāsu esmu lietojusi iepriekš, gribēju pamēģināt šo, kas ir arī ar krāsu. Iapakojumu raksturoju kā standarta, lietošanā ļoti ērts, izmērs pateicīgs. Lūpu krāsa ir rozā tonī ar spīdumiem. Izteikta smarža, garša. Patīkama sajūta, kad uzklāj. Labi turās, nesausina lūpas. Piešķir smuku krāsu. Varbūt nedaudz par spīdīgu. Vakarā labi, ja uz kādu pasākumu iet, pa dienu, man par daudz spīdīga likās, bet kolēģes teica, ka izskatās ļoti labi. Uzteicami ir tas, ka ir klāt arī SPF. To ražotāji bieži aizmirst. Pēc vairākām lietošanas reizēm varu teikt, ka lūpām šis balzams patīk. Lietošu un iesaku citām sievietēm izmēģināt!

Antra, 34 gadi, projektu koordinatore
Pieteicos tieši šim zīmolam, jo nekad iepriekš par tādu nebiju dzirdējusi. Man ir lūpas ar normālu ādu, bet, ja ir auksts vējš, tad tās bieži tiek aprautas. Lūpu krāsas nelietoju, bet man patīk visādi spīdumi. Šādu produktu mēģinu pirmo reizi. Tas ir ērtā iepakojumā, kā jau higiēniskajai lūpu krāsai. Viegli visur paņemt līdzi. Produkta krāsa ir izteikti rozā un ir vēl mirdzumiņi klāt. Uzklājot uz lūpām krāsa vairs nav tik intensīva. Lūpas izskatās veselīgas, ir mirdzums. Produktam ir diezgan izteikta smarža – salda, it kā pēc ledenēm. Man tā ne visai patika un bija nedaudz par spēcīgu. Likās, ka ir arī drusku saldena garša. Produkts labi turējās uz lūpām. Pēc vairāku dienu lietošanas man liekas, ka lūpas ir arī pabarotas un aizsargātas. Jauks produkts, ko lietošu un iesaku citām www.espati.lv lasītājām! Paldies arī par mazajiem paraudziņiem, kas bija produktam klāt!

Šo un citus Blistex lūpu balzamu veidus, par īpašām cenām, var iegādāties www.internetaptieka.lv

Max Factor Colour Intensifying Balm


Sarmīte, 52 gadi, farmaceite
Šī brīža lūpu stāvokli vērtēju kā apmierinošu, taču visu laiku jau gribas, lai tas būtu vēl labāks. Manas lūpas ir vidēji biezas, dabiskais to tonis ir labas intensitātes, tādēļ sevišķi spilgtināt to nevēlos. Tas ko vēlos – lai lūpas būtu mīkstākas un mitrinātākas. Šo produktu pieteicos testēt, jo iepriekš ir bijusi neliela pieredze ar Max Factor produktiem. Tā bija pozitīva. Lūpu balzama dizains patīk, ērts lietošanai, parocīgs pēc izmēra, var visur paņemt līdzi. Aromāts neuzkrītošs – tas ļoti patīk, tekstūra viegla, nav smagums, kad uzklāj. Lūpas paliek mīkstākas, bet pats galvenais – ir laba noturība, kas atļauj lūpām ilgāku laiku justies labi. Pat pēc kāda šķidruma lietošanas balzams saglabājas uz lūpām. Pēc produkta testēšanas dienām lūpas noteikti ir mīkstākas un izlīdzinātākas, labākas. Izskatās koptākas un veselīgākas. Lietošu un iesaku citām!

Signe, 25 gadi,  šobrīd audzinu bērniņu
Manas lūpas ir diezgan sausas. Vēsajos mēnešos un sākoties apkures sezonai lūpām nepieciešama regulāra mitrināšana. Parasti izvēlos vienkāršus lūpu balzāmus bez toņa, priekšroku dodot saldam augļu aromātam un dabīgam sastāvam. Tieši savas iepriekšējās pieredzes dēļ gribēju pamēģināt balzāmu ar toni, tā teikt, divi zaķi ar vienu šāvienu. Produkta iepakojums un izskats atgādina standarta lūpu krāsu tas ir ļoti ērts un pievilcīgs. Pirmo reizi izmēģinot balzāmu biju skeptiska, nedaudz atbaidīja aromāts. Produktam ir krēmīga konsistence un uzklāšana ir ērta. Tonis ir man tīkams, jo lūpām ikdienā nelietoju košas lūpu krāsas. Noturību nevaru īpaši izcelt, tā ir tāda pati, kā lielākajai daļai balzāmu – turās līdz pirmajam malkam ūdens vai maltītei. Lūpu stāvoklis testēšanas laikā nav mainījies. Kopumā produktu vērtēju neitrāli, par šādu cenu pati to neiegādātos. Lielākais mīnuss manās acīs ir aromāts. Produktu ieteiktu sievietēm, kas meklē lūpu krāsu ar dabīgu toni un spīdumu.NIVEA Fruity Shine ar ķiršu garšu


Aija, 29 gadi, pilna laika mamma
Katru gadu iestājoties aukstākam un vējainākam laikam, lūpu ikdienas kopšanas nolūkos iegādājos kādu no Nivea lūpu balzamiem, ko nu jau uzskatu par sava veida tradīciju, pārbaudītu vērtību, turklāt par ļoti pieejamu cenu. Ieraugot espati.lv testā šo Nivea balzamu ar ķiršu garšu, nolēmu, ka šajā rudenī labprāt izmēģinātu jaunu lūpu balzamu ar sārtu toni. Pieteicos. Izmēģinot produktu, neesmu vīlusies. Balzāmam piemīt patīkami maiga un salda ķiršu smarža. Lai gan lūpu balzama iepakojuma tonis izskatās ļoti košs, nevajag baidīties, jo uzkrāsojot tonis ir vien maigi sārts. Lūpas izskatās sulīgas un kārdinošas. Tās tiek ilgstoši mitrinātas, nav ķepīgas, kļūst patīkami mīkstas, gludas un pasargātas no aukstajiem rudens vējiem. Balzams ļoti ērts ikdienas lietošanai un par patiesi pievilcīgu cenu. Noteikti iesaku šo produktu citām espati.lv lasītājām, kā galvenās priekšrocības minot iedarbīgo aizsardzību, skaisto sārto toni un pievilcīgo cenu.

Ilze, 35 gadi, medmāsa
Nekad neesmu bijusi lūpu balzama ar toni piekritēja, bet izlēmu tomēr pamēģināt, jo vēlējos, lai rudenīgā laikā lūpas būtu koptas un nesprēgātu un tajā pašā laikā kalpotu kā lūpukrāsa kādam saviesīgākam pasākumam. Iepriekš man ne visai ir patikuši citu firmu lūpu balzami, jo ir bijusi nepatīkama, sintētiska pēcgarša, kā arī uz lūpām noslāņojās krāsa. Tomēr Nivea lūpu balzams mani pārsteidza! Tam ir sulīga ķiršu garša – kā īsta ogu sula. Uzklājot balzamu, lūpas ir viegli sārtas un mirdzoši spīdīgas. Šis efekts ir ilgnoturīgs, krāsa uz lūpām nenoslāņojas un pašas lūpas ir mitrinātas, mīkstas un vispār nesprēgā. Un nav nekādas sintētiskas pēcgaršas. Iepakojums ir standarta un balzama zīmulis viegli skrūvējas ārā – ļoti ērti lietojams. Godīgi sakot, esmu sajūsmā par šo produktu, kas man kā lūpukrāsu un balzamu ar spīdumu pretiniecei ir liels atklājums. Tagad tas būs manas rokassomiņas obligāta sastāvdaļa arī turpmāk. Iesaku visām!L’Occitane lūpu balzams Jasmīns-Salmene-Neroli


Oksana, 29 gadi, stiliste
Manas lūpas ir ļoti labas, āda maiga, nav problēmu. Tagad, kad ārā aukstāks, baigi svarīgi ir lietot balzāmu lūpām. Šis lūpu balzams/spīdums mani uzrunāja, jo tas ir ar jasmīniem. Man ļoti patīk jasmīnu smarža. Biju sajūsmā, ka produktam tiešām ir izteikta jasmīnu smarža. Iepakojums ir maziņš, viegli paņemams ikdienā līdzi. Lietot ērti, kamēr pilns, grūti teikt, kā būs, kad ies uz beigām. Balzams ir tāds patīkamas konsistences, nedaudz spīdīgs, nedaudz rozīgā krāsā, bet, kad izlīdzina uz lūpām, krāsa gandrīz nemanāma, vairāk ir spīdums. Sajūta laba, lūpas ir pasargātas un smukas, izskatās lielākas. Man liekas, ka arī garšā kaut kur jūtu tos jasmīnus. Labi turās, bet, protams, ja gribas, lai ir perfekti, tad jāatjauno ik pa brīdim pa dienu. Pēc vairākām dienām varu teikt, ka šis ir jauks produkts, es to lietošu un iesaku izmēģināt citām sievietēm. Lūpas ir smukas un jūtas labi! Es gan teiktu, ka šis ir vairāk spīdums, nekā balzāms, bet tas noteikti arī kopj lūpas.

Daiga, 42 gadi, strādā ar finanšu pārvaldību saistītā jomā
Uzsākoties vēsam laikam un apkures sezonai, manas lūpas kļūst sausas un tām ir nepieciešama papildus mitrināšana. L’Occitane produktus, laiku pa laikam iegādājos pati, kā arī lūdzu lai tos man dāvina, jo patīk šīs kosmētikas smarža un iepakojuma dizains. Balzamam bija pievienoti citu produktu paraudziņi, tas bija ļoti jauki, paldies par tiem! Balzams ir pildīts ērtā, skaistā iepakojumā. Produktam ir patīkams aromāts. Tas klājas viegli un izlīdzinās teicami. Tonis lūpu balzamam ir ļoti viegls, faktiski neredzams, pēc uzklāšanas lūpas izskatās pilnīgākas, jo balzams ir ar spīdumu. Tāpat kā citi L’Occitane produkti, arī šis man ļoti patīk. Noteikti varu ieteikt šo balzamu tām portāla lasītājām, kam svarīga ir gan produkta kvalitāte, gan tas, lai to būtu patīkami paņemt rokās.

Hurraw! lūpu balzams


Sabīne, 33 gadi, friziere
Esmu jutīgu lūpu īpašniece, tādēļ iestājoties aukstākam laikam, nevaru iziet no mājas, neuzkrāsojusi lūpas ar kādu kopjošu balzamiņu. Pretējā gadījumā, tās ātri sasprēgā, plīst, sāp un izskatās nepievilcīgi. Esmu sapratusi, ka tieši lūpu balzami ar toni vislabāk atbilst manam dzīvesstilam, jo spīdumi man nepatīk to ķepīguma dēļ, savukārt, lūpu krāsas prasa nemitīgu atjaunošanu un uztraukšanos par to izsmērēšanos. Pieteicos testēt produktu, ko līdz šim nebiju pamanījusi veikalu plauktos. Ļoti uzrunāja produkta apraksts, proti, ka tas ir absolūti dabisks, vegāns un izgatavots tikai no visaugstākās klases, neapstrādātām bioloģiskas izcelsmes izejvielām. Balzamam piemīt spēcīgs kanēļa aromāts, kas prātā uzbur ainiņu ar aukstu ziemas vakaru, siltu segu, mandarīniem un svecēm. Jāatzīst gan, ka smarža tikko uzkrāsojot ir intensīva, bet ar laiku izgaist. Garša – neitrāla. Sākumā baidījos, ka sārtais tonis būs mazliet par košu, bet nē, tas ir izcils – maigi sārts. Balzams ir ilgnoturīgs, nav lipīgas konsistences un padara lūpas fantastiski maigas un mitrinātas. Ļoti kopjošs un mīkstinošs efekts. Iesaku Hurraw! lūpu balzamu tām espati.lv lasītājām, kurām patīk maigi sārts lūpu tonis, kanēļa smarža un ir svarīgs kosmētikas produktu dabīgais sastāvs – nenožēlosiet.

Dana, 36 gadi, projektu vadītāja
Lūpu balzams ir mana ikdienas sastāvdaļa, savukārt ziemā, tā ir nepieciešamība Nr. 1. Šo balzamu pieteicos testēt, jo pēdējā laikā cenšos izvēlēties produktus, kas ir dabiski. Hurraw! lūpu balzamam ir sārts tonis un kanēlīgs krustnagliņu aromāts, man tas gan bija nedaudz par spēcīgu. Pēc uzklāšanas, balzams viegli ietonē lūpas un tās izskatā ļoti glīti. Hurraw! lieliski rūpējas par lūpām, tās ir maigas un mitrumu saglabā diezgan ilgstoši. Varu ieteikt šo lūpu balzamu, visām tām sievietēm, kam svarīgi ir, lai lūpas, pēc balzama lietošanas, būtu ne tikai maigas, bet lai kosmētiskais līdzeklis būtu no dabiskām sastāvdaļām un tām, kam patīk izteikta kanēļa-krustnagliņu smarža.

Lavera Beauty & Care Rose


Santa, 30 gadi, šobrīd veido savu uzņēmumu
Man ir jutīgas lūpas, kurām nepieciešama aizsardzība, lai tās nepaliek sausas un sūrstošas. Gribas arī, lai labi izskatās. Pietiecos Lavera lūpu balzamam, jo šķita, ka tas varētu atbilst manām prasībām. Balzams ir tādā iepakojumā, kā vairums šādu produktu – ērti lietojamā un visur līdzi paņemamā. Tas ir ļoti maigi rozīgā krāsā, ar vieglu smaržu, tā kā nedaudz pēc vaniļas. Smarža man patika. Kad uzklāj uz lūpām, neteiktu, ka ir sevišķa krāsa, vairāk kā tāds perlamutra spīdums. Gribējās to krāsu izteiktāku. Svarīgi neuzklāt pārāk biezā kārtā, citādi tas spīdums ir tāds ļoti izteikts. Man likās, ka lūpas izskatās pilnīgākas. Pirmajā brīdī lūpas tiek arī labi mitrinātas, bet man būtu gribējies, lai šī sajūta saglabājas ilgāk, bet katrā ziņā lūpas nesprēgā un nepaliek galīgi sausas. Bet kopumā man patika, iesaku izmēģināt šo lūpu balzamu citām espati.lv lasītājām!

Natālija, 28 gadi, menedžere
Lūpas vēsajos gadalaikos vienmēr papildus kopju ar lūpu balzamu. Prieks, ka mūsdienās ir iespējams iegādāties balzamus ar papildus efektu – toni. Lavera balzamiņam ir maigs, neitrāls aromāts un krāsa viegli rozā. Pēc uzklāšanas lūpas iegūst nelielo tonējumu, kļūst maigas un mitrinātas. Pēc šīm testēšanas dienām varu teikt, ka esmu apmierināta ar šo produktu, lūpas ir koptas un cena, par produktu, kurš ražots no dabiskām sastāvdaļām ir pieņemama.

Catrice Cosmetics Pure Shine Colour lūpu balzams

Inga, 45 gadi, valsts iestādes darbiniece

Man, tāpat kā daudzām citām, rudens vēstnesis ir sausās un mazliet sasprēgājušas lūpas. Tā kā šī problēma mani piemeklē gadu no gada, tad kopšanu uzsāku jau laicīgi un lūpu patreizējo stāvokli raksturoju kā apmierinošu. Cartrice lūpu balzamu izvēlējos dēļ tā dizaina un produktu saņemot secināju – neesmu kļūdījusies. Iepakojums ir ne tikai atšķirīgs no citiem, bet arī stilīgs un ļoti ērti lietojams. Pirmais patīkamais pārsteigums noņemot iepakojumam vāciņu, bija produkta smarža. Tā burtiski mani savaldzināja un uzbūra ainu par malku karstas šokolādes. Otrs patīkamais pārsteigums bija produkta tekstūra un uzklāšanas vieglums. Tikai pāris pieskārieni un lūpas iegūst skaistu spīdumu ar ļoti delikātu un neuzkrītošu toni. Uzreiz ir sajūta, ka lūpas tiek pabarotas un aizsargātas, nevienu brīdi neradot salipušu lūpu sajūtu. Trešais patīkamais pārsteigums priekš manis – lūpu balzama noturība. Atjaunot bija nepieciešams tikai pāris reizes dienā. Pēc nedēļas ilgas lietošanas, Cartrice lūpu balzams ar toni, priekš manis ir īsts atradums un sniedz visu ko vēlos un godīgi varu teikt, šis produkts manā kosmētikas maciņā ir uz palikšanu.


Agneta, 32 gadi, strādā lietvedībā
Lūpu balzams ļoti neparastā iepakojumā! Izskatās pēc lūpu krāsas. Pieteicos, jo gribēju izmēģināt, kas ir lūpu balzams ar krāsu. Man ir normālas lūpas, lietoju dažādus balzamus, spīdumus un krāsas. Patīk izmēģināt visu ko jaunu. Lūpu balzama iepakojums ir kā tāds zīmulis, lietot ērti, kad pierod. Krāsa laba, man piestāv. Sastāvā ir arī mirdzums. Labi klājas uz lūpām, ir ļoti spēcīga, salda smarža, tas nedaudz nepatika, jo man nepatīk pārāk saldas smaržas. Pēc pirmās lietošanas biju patīkami pārsteigta – krāsa ir maiga, labi turas, ja neko neēd, līdz pat 3 stundām. Patīkams mirdzums uz lūpām. Vairāk sliecos uz to, ka šī ir lūpu krāsa, ne balzams. Es teiktu – krāsa ar balzama īpašībām, jo lūpas nepaliek sausas. Tas man ir pārsteigums, kas iepriecina. Lietošu tālāk, iesaku citām sievietēm.

Uoga Uoga dabīgais lūpu balzāms HINT

Agnese, 27 gadi, fitnesa nodarbību pasniedzēja
Pieteicos šim lūpu balzamam, jo tas ir dabisks. Man ir normālas lūpas, bet lūpu balzams ir neatņemama kosmētikas maciņa sastāvdaļa. Balzama iepakojums ir kā jau lūpu balzamam, vien ļoti maziņš. Ne pārāk patika pēc skata, bija nedaudz šķībi uzlīmēta etiķete, tas nedaudz sabojāja to pirmo iespaidu. Lietot bija samērā ērti. Lūpu balzams ir tādā viegli oranžīgā, ķieģeļu tonī, smarža ļoti izteikta. Ilgi domāju, ko man tā atgādina, tad sapratu, ka Laimas asorti konfekšu smaržu – to, kur iekšā tā marmelādes želeja. Lai vai kā, bet jau pirmajā lietošanas reizē jutu, ka lūpām tas patīk. Tas ietonē lūpas pavisam maigi, gandrīz nemanāmi. Ļoti labi mitrina un šī sajūta saglabājas ilgi. Pēc vairāku dienu lietošanas esmu apmierināta, domāju, ka šis ir labs produkts, ko es lietošu un iesaku izmēģināt visām šī portāla lasītājām.

Olga, 33 gadi, biroja vadītāja
Tā kā augām dienām strādāju birojā, sausais gaiss, pēc apkures uzsākšanas, kaltē ne tikai sejas ādu, bet cieš arī lūpas. Tamdēļ ar prieku pieteicos šim testam! Izvēlējos šo balzamu, jo patīk tie produkti, kuriem ir dabiskas sastāvdaļas. Lūpu balzams ir neliels, oranžīgi sārtā tonī. Diezgan grūti skrūvējams ārā un pēc tam, vēl grūtāk dabūnams atpakaļ. Tam ir ļoti izteikts aromāts, it kā pēc šokolādes konfektēm. Uzklājot balzamu, ir manāms oranžīgais tonis, jo, visticamāk, sastāvā esošie minerāli veido sedzošu klājumu. Kopumā varu šo balzamu ieteikt tām www.espati.lv lasītājām, kam patīk balzami ar lūpu krāsas efektu, izteiktu aromātu un kam netraucēs tas, ka būs jāpiedomā pie produkta atskrūvēšanas un aizskrūvēšanas.
 

Artdeco Hydra Lip Color – mitrinoša lūpu krāsa balzams

Laine, 35 gadi, nodaļas vadītāja uzņēmumā
Artdeco ir viens no maniem mīļākajiem zīmoliem, tādēļ pieteicos tieši šim lūpu balzamam. Man ļoti patīk lietot lūpu krāsas, bet tagad, kad ir vēsāks laiks, vajag arī higiēniskās lūpu krāsas, citādi lūpas paliek sausas un sasprēgā. No pieredzes varu teikt, ka tā ir problēma atrast lūpu krāsu, kas arī mitrinātu pietiekami lūpas. Šis produkts ieintriģēja, jo sola gan vienu, gan otru. Iepakojums ir ļoti gaumīgs, šiks, vispār neizskatās pēc lūpu balzama, bet pēc skaistas lūpu krāsas. Krāsa dzīvē ir skaista, man patīk. Klājas uz lūpām ļoti viegli, sajūta patīkama. Krāsa gan nav tik spilgta, kā likās, ka būs, bet, ja uzklāj vairākas kārtas, tad ir izteiktāka. Neturas tik labi, kā parasta lūpu krāsa, nedaudz biežāk jāatjauno, bet sajūtas ir labas – lūpas nepaliek sausas, visu laiku ir patīkamas. Ļoti labs produkts, labs atklājums man, lietošu turpmāk un iesaku visām portāla lasītājām!

Dagmāra, 44 gadi, vecākā grāmatvede
Vēsajos gadalaikos ir patīkami, ja iespējams sniegt lūpām papildus kopšanu. Artdeco piedāvājums ļoti iepriecina – lūpu krāsa ar balzama efektu ir tieši tas, kas vajadzīgs. Krāsa ir ļoti maigi rozā, pēc uzklāšanas labi izlīdzinās un piešķir vieglu toni. Lūpas ir maigas un koptas. Ļoti patīk gan tas, kā lūpas izskatās, gan tas kādas ir sajūtas lietojot šo balzamu, tāpat arī ļoti glītais iepakojums priecē acis. Varu šo produktu ieteikt visām dāmām, kas vēlas skaistu neuzkrītošu toni lūpām un papildus aizsardzību! 

Maybelline Baby Lips lūpu balzams


Antra, 25 gadi, grāmatvede
Paliekot aukstākam un vējainākam laikam, manas lūpas ir kļuvušas jutīgākas, sausākas un arī ir sākušas plaisāt. Protams, lai iegūtu skaistas lūpas ir nepieciešama pareiza to kopšana, lietojot atbilstošus līdzekļus. Šī iemesla dēļ vēlējos izmēģināt Maybelline Baby Lips lūpu balzamu, kurš sola mitrināt lūpas un aizsargāt tās 8 stundas. Maybelline Baby lips iepakojuma krāsu kombinācijas asociējas ar kaut ko ļoti jauneklīgu. Lūpu balzama iepakojums ir ērti lietojams un parocīgs, kā lielākajai daļai lūpu balzamu. Maybelline Baby Lips lūpu balzams ar ķiršu aromātu ir ļoti patīkams, to uzklājot tas ātri iesūcas tādēļ nav jāuztraucas, ka tas var nosmērēt drēbes. Lūpu balzams dod neuzkrītoši sarkanu toni lūpām, kas, manuprāt, izskatās ļoti pievilcīgi. Diemžēl jāatzīst, ka produkts savas funkcijas nepilda 8 stundu garumā, kā ir rakstīts uz iepakojuma. Manā gadījumā lūpas jutās labi kādas 2-3 stundas. Taču es šo produktu lietošu arī turpmāk, jo patika tā aromāts un tonis, ko tas piešķīra lūpām – iesaku to pamēģināt arī citām www.espati.lv lasītājām. Taču intensīvākai lūpu ārstēšanai izmantošu citus līdzekļus.

Zane, 28 gadi, strādāju ziņu dienestā
Mans testējamais produkts bija "Maybelline" Baby Lips. Sākoties rudenīgi aukstākam laikam pirmais, kas to pamana ir manas lūpas – tās kļūst nedaudz sausākas un, lai tās nesāktu sprēgāt, mitrinu tās pirms iešanas ārā, lai vējš tās neaprauj. Ejot ārā cenšos neaizmirst paņemt lūpu balzamu, tāpēc es katra mēteļa kabatā turu pa lūpu balzamam.
Ķiršu smarža nav pārāk uzmācīga, bet patīkami maiga tāpat kā tās tonis, kas piešķir izskatam mazu rozīnīti. Aprakstā rakstīts, ka mitrina lūpas 8 stundu garumā – tam īsti nepiekritīšu, jo šis balzāms ir viegls un viegli klājās atšķirībā no "tumīgajiem" citu zīmolu lūpu balzamiem, ko izmantoju ziemas sezonā. Kopumā esmu apmierināta ar produktu un domāju, ka lietošu to arī turpmāk.

3 komentāru
  1. Izskatās, ka dažus būs jāaiziet veikalos jāpameklē un jāpamēģina. Ieintriģēja!

  2. Šobrīd Benu aptiekās akcija Blistex lūpu balzamiem….pērc jebkurus divus, maksā par vienu.

  3. No šiem nevienu neesmu mēģinājusi, bet parasti pērku Nivea. Laikam pamēģināšu šo ķiršu arī! Un vēl interesants ir tas Loccitane! Tikai dārgs.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.