Lūdzu atbalstiet mūs

Raksta Jums mazā Roberta Ričarda māmiņa Solvita. Liktenis bija lēmis manam dēliņam piedzimt priekšlaicīgi (19.04.2000.) 7 mēnešos dzemdību traumas rezultātā viņam ir daļēji kustību traucējumi. Bet, ar visu pārējo viņš neatšķiras no saviem vienaudžiem – smejās, runā, ir muzikāli apdāvināts. Apmeklējam peldbaseinu,reitterapiju un papildus vingrošanu.
Esam bijuši rehabilitācijā arī uz Ukrainu,Truskavecos,kur sasniegti pozitīvi rezultāti.
Pašreiz lēnām turoties pie vienas rociņas varam noiet nelielu ceļa gabaliņu.Ir zudusi baiļu sajūta, uzlabojusies sīkā roku motorika, kļuvis daudz stabilāks, aktīvāks, vairāk notur līdzsvaru, spēj piecelties pie sienas pamatnes,ir motivācija pašam staigāt un kādu dienu izkāpt no invalīdu ratiņiem.Dēliņš ir uzsācis savas pirmās skolas gaitas Rīgas 45 vsk.1e.klasītē.
Ārsti ir devuši cerības, ka pateicotie visiem trenniņiem un stimulam pašam staigāt,zēns staigās bez staiguļa palīdzības un spēs sevi pats apkalpot. (rehabilitācija balstās uz manuālo terapiju, akupunktūru ,trīs veidu lāzeriem un daudzām citām procedūrām, kuras atšķiras no sniegtajām šeit Latvijā). Viens rehabilitācijas kurss izmaksā ~ 3500,-EUR.www.reha.lviv.ua)Kā arī ļoti vēlētos apmeklēt delfīnu terapiju Jevpatorijā. Diemžēl mūsu ģimenei šādu līdzekļu nav. Līdz šim mūs ir atbalstījuši un tic uz mūsu izveseļošanos Lido, Hansabanka, Aizkraukles banka, viesnīca Radi un Draugi,Eriks Stendzenieks, kā arī daudzas privātpersonas. Cerot un ticot uz Jūsu atbalstu ziedod manam dēliņam Robertam Ričardam jebkuru naudas summu, kas tuvinātu uz viņa izveseļošanos.Ļoti žēl ,ka mūsu valstij šādu bērnu nākotne ir vienaldzīga.Bijām arī viesi tv5 raidījumā "Bez cenzūras",kurā aizstāvējām reitterapiju,reh.c.Vaivari.Ar dēliņu esam cīnītāji..un ceram ,ka pienāks diena ,kad Roberts Ričards nostāsies stabili pats uz savām kājiņām un spēsim aizmirst mūsu diagnozi.(BCT)Ticam, ka šī vēstulīte nepaliks Jums vienaldzīga un spēsiet mums palīdzēt un atbalstīt. Patiesā cieņā māmiņa Solvita (mob.tālr.29739222)
Tik ļoti zēnam gribas pašam staigāt.

Lūgums skatīt tālāk www.ziedot.lv….Labdarības projekti………palīdzēsim mazajām sirsniņām…..Palīdzība Robertam Ričardam Gārstiņam……..Hanza.net

Fonds "Ziedot"
Reģ. Nr 40008078226
Hansabanka,
bankas kods: HABA LV 22
konta nr: LV95HABA0551006150241
maksājuma mērķis"Palīdzība Robertam Ričardam Gārstiņam"

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.