Lieliskais 2009. Horoskopi

Auns
Nākamais gads būs ļoti aktīvs darba ziņā. Daudz darba un veiksmīgi darījumi, tāpēc Aunam vajadzēs apgūt jaunas zināšanas profesionālajā jomā, citādi var gadīties zaudēt to, kas jau ir. Sabiedriskās aktivitātes nāksies ierobežot. Šis ir gads, kad jāiemācās paskatīties uz sevi no malas ar kritisku aci un jāapsver, vai kāds melnumiņš nav aizķēries aiz naga. Laiks novērsties no apkārtējās pasaules un ieklausīties sevī. Uzmanieties no neapdomīgiem naudas ieguldījumiem un tēriņiem, kā arī cilvēkiem, kuriem uzticat savu naudu.

Vērsis

Vērsītis labprātīgi nodosies kalpošanai citiem – ģimenei, bērniem. Tie, kuri ir brīvi, ziedos sevi mākslai, mūzikai, literatūrai. Būs iespēja risināt vecas sasāpējušas darba problēmas, bet nu jau ar citu un daudz skaidrāku sapratni un pieeju. Daļu uzmanības nāksies veltīt zemapziņai, kas  Vērsīšus var mudināt iegrimt dziļā pašanalīzē. Taču tas nāks tikai par labu, jo atklāsiet sevī dziļu spēku, kā arī savu īsto Es. Kopumā veiksmīgs gads. Būs iespēja realizēt savus plānus un ieceres (ar draugu vai ģimenes palīdzību).

Dvīņi
Veiksmīgs gads tiem, kuri tīko iegūt augstāko izglītību vai izglītoties ārzemēs. Būs iespējas uzsākt pasniedzēja gaitas. Pārmaiņām bagāts gads, kurā pavērsies iespēja sevi apliecināt. Grūtāk būs ar mērķa izvirzīšanu un plāneveida domāšanu, bet palīdzēs ģimene un/vai mīļotais cilvēks, kuri atbalstīs jūs it visā, ko vien uzsāksiet. Laiks, kad iespēja paplašināt savu redzesloku un garīgās vērtības. Nauda nāks un ies, bet vienmēr kāds parūpēsies, lai Dvīnītis nesēž ar tukšu kabatu.

Vēzis

Daudziem Vēžiem var rasties interese par dažādām dziedniecības metodēm un kursiem, kuros šīs metodes iespējams apgūt. Liela nozīme mājām un ģimenei, kas var apgrūtināt karjeru. Vēzim tiek piedāvāts kompromiss – sākt strādāt mājās. Neaizdodiet un neaizņemieties, kā arī uzmanieties no apšaubāmiem naudas darījumiem, jo iespējams to zaudēt uz visiem laikiem.

Lauva
Lauvai būs ļoti spēcīgs radošais potenciāls un vēlme akīvi to likt lietā. Gribēsies sevi izpaust. Būs sajūta, ka spējat gāzt kalnus, tikai uzmanieties no cilvēkiem, kuri gribēs izmantot jūsu enerģiju, dzīvesprieku un finansiālos resursus. Apzināsities savu seksuālo pievilcību, ko jutīs daudzi tīkotāji pēc šāda veida enerģijas, tāpēc esiet apdomīgs un piesardzīgs, pirms kādam to sniedzat. Labāk veltiet to jauna dzīves posma sākumam, kas  vairs nav aiz kalniem.

Jaunava
Jaunavām būs iespēja iegūt jaunu un stabilu darbu. Šis darba piedāvājums var nākt no ārzemēm. Dažas Jaunavas vēlēsies papildināt savas profesionālās zināšanas, jo jutīs, ka ar darba pieredzi ir par maz – jābūt laikmetīgām, lai iekarotu vietu darba tirgū. Tām Jaunavām, kurām darbā sakrājušās nerisinātas, problemātiskas darba attiecības, ieteicams apvaldīt savas emocijas un jautājumu risināt delikāti. Aprunājieties ar savām atvasēm par viņu nākotnes plāniem un mērķiem, taču dariet to draudzīgi, bez novatoriskām lekcijām par dzīvi, ja vēlaties saglabāt labas un atklātas attiecības.

Svari
Darbs, darbs un atkal darbs – visu nākamo gadu! Ja gribat īstenot savas ieceres un mērķus, jums jāsaprot – lai kaut ko sasniegtu, jāiemācās iekļauties kolektīvā, strādāt komandā un arī uzklausīt oponenta viedokli, jo var izrādīties ka viņam ir taisnība. Vēlams paplašināt savu profesionālo redzesloku. Neatstājiet novārtā savu veselību.

Skorpions
Galvenā nākamā gada devīze: “Veselā miesā vesels gars!“ Skorpions ļoti aktīvi rūpēsies par savu veselību un fizisko formu, izvēlēsies netradicionālas medicīnas metodes un okultās zinātnes savas apziņas paplašināšanai. Tiem, kuriem šī  joma ir pilnīgi nepieņemama, ieņems līdera pozīciju cīņā ar darba devējiem par padoto tiesībām. Savukārt Skorpioniņi, kuri paši ieņem vadošus amatus, var piedzīvot šādu gājienu no saviem padotajiem.

Strēlnieks
Tie Strēlnieki, kuri vēl brīvi no laulības saitēm, var izlemt veidot ģimeni un iestūrēt laulības ostā. Kāda Strēlnieka ģimenē varbūt ienāks bērniņš. Tiem, kuriem jau ir otrās pusītes, šis ir piemērots laiks, lai attiecības paceltu jaunā kvalitātē. Protams, ja spēsiet ieklausīsieties, ko saka laulenis, un ņemsiet to vērā. Pateicoties labiem sakariem un kontaktiem ar priekšniecību, būs iespēja kāpt pa karjeras kāpnēm pat tiem, kuriem ir maza darba pieredze.

Mežāzis
Gada sākumā var izjust psiholoģisku krīzi, tādēļ ieteicams izrauties no drūmuma gūsta un doties ceļojumā kopā ar ģimeni vai mīļoto cilvēku. Pēc atgriešanās velns vairs nešķitīs tik melns, kā viņu mālē. Galu galā krīze dos iespēju personības izaugsmei. Pastāv iespēja, ka Mežāzis pievērsīsies okultām zinātnēm. Tomēr mierīgu dzīvi varat negaidīt! Labas karjeras iespējas, kas var sagādāt nelielu iekšēju diskomfortu, mēģinot sadalīt uzmanību starp mājiniekiem, kuri cels gaisā spuras par jūsu nepietiekamo uzmanību viņiem, un darbu, kam jūs vēlēsities veltīt vairāk laika.

Ūdensvīrs
Brīvību mīlošajam Ūdensvīram var veidoties saspīlētas attiecības ar priekšniecību savas ekscentriskās dabas dēļ. Vērts apvaldīt kāri paust savas patiesās domas par apkārt notiekošo. Ūdensvīrs kals daudzus vērienīgus nākotnes projektus, brīžiem pat utopiskus, ko palīdzēs realizēt vai nu draugi, vai kāds negaidīts mecenāts. Neaizmirsīsim, ka trakajiem pieder pasaule! Iespēja atrast daudzus domubiedrus un izveidot jaunas pazīšanās, starp kurām kāda var pāraugt romantiskās attiecībās.

Zivis

Iespēja iegūt negaidītu un neparastu draugu, kurš uz pasauli liks paskatīties pilnīgi citām acīm. Zivtiņas pēkšņi apjēgs, ka pasaule, kas mums ir apkārt, ir tikai mūsu atspoguļojums – projekcija, ko cilvēki paši veido. Tas būs iemesls, lai atslēgtos no laikmetīgās pasaules, lai ieskatītos savā dziļākajā būtībā un izprastu sevi. Daļa Zivju var sākt aktīvi nodarboties ar labdarību un ziedojumu vākšanu.

Sagatavojusi Anda Gržibovska, [email protected]
Baltijas Astroloģijas skola, www.baltastro.com

8 komentāru
  1. Njā, lai kā es visu laiku pretojos, laikam tomēr būs jāsāk nodarboties gan ar labdarību, gan palīdzēt cilveķiem, ko man astrologs arī pirms pāris gadiem pateica – tāda esot mana misija uz šīs zemes . Un te jau atkal.

  2. Paldies Andai! 🙂
    Varbūt manam komentāram būtu jābūt forumā, tomēr gan es, gan mani draugi ieteiktu iepazīties ar Andu un to, kā viņa strādā – ja būtu cepure, novilktu aiz apbrīnas gan kā pret cilvēku, gan astroloģi!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.