Latvijas modes zīmola Hypnosis Fashion tērpi

Tieši modes dizains ir viena no perspekt?v?kaj?m nozarēm, kas nes Latvijas vārdu pasaulē, tāpēc šā ziņa ir divtik svarīga – no šodienas viena mēneša garumā Cityfashion.lv būs iespējams apskatīt un iegādāties Latvijas modes zīmola Hypnosis Fashion radītos tērpus.


Hypnosis Fashion modes dizainere Agnese Narņicka izceļas ar sev raksturīgu skatījumu uz modes dizainu, kurā galvenā loma ir tieši inovatīvi skaistā un tēlainā meklējumiem. Kā jauno dizaineru paaudzes pārstāve, apģērbu kolekcijas cenšas veidot uzsverot mūsdienu straujo tehnoloģiju attīstību, pagātnes atsaukšanos šodienā, apģērbos atainojot arī ielas vienkāršību, radošu attieksmi, savienojot to ar eleganci un dendisma kultūras niansēm. Viņas radītie tērpi paradz?ti raksturā drosmīgām un romantiskām būtnēm, kuras spēj priecāties par apkārtējās pasaules vienkāršību, dabiskumu, dinamiku un dzīvības spēku.

www.hypnosisfashion.lv

7 komentāru
  1. hmmm. ja nemaldos cityfashion veikalaa ir iegaadaajami arii SALT tērpi un cik es saprotu shie abi ziimoli vienlaiciigi sevi ptezenteeja.. a kaapeec rakstiits ir tikai par vienu no tiem?

  2. vnk SUPER!!!!
    cepuri nost mākslinieces priekšā, paskatījos tērpus mājas lapā – esmu gar zemi, ka kkas tāds top LV! 😮

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.