Latvijas dizaina mēneša atklāšana

Šī gada 4. novembrī, pulksten 16:00, Latvijas modes fonds universālveikalā Stockmann radošā atmosfērā atklās Latvijas dizaina mēnesi. Tā būs ekskluzīva iespēja klātienē satikties ar 18 Latvijā un pasaulē novērtētiem Latvijas dizaineriem, kuri iepazīstinās ar savām jaunākajām kolekcijām, to tapšanu, kā arī šīs sezonas modes tendencēm. No novembra līdzās esošajam universālveikala sortimentam būs nopērkamas Latvijas vadošo dizaineru kolekcijas.

Universālveikala Stockmann pirmajā stāvā sadarbībā ar VA Rīgas vēstures un kuģniecības muzeju tiks atklāts 20. gs. 20. un 30. gados izcilās Latvijas modes mākslinieces Hermīnes Spainis – Balodes foto stāsts, kas vēstīs par dizaina nozīmību Latvijā, kā arī atklās meistares talantu, kuru savulaik pamanījis Ņujorkas dizainers Valentino. Foto stāsta modeļu lomās iejutušās mūsdienu dizaineres Baiba Ripa (Baiba Ripa), Dana Podkalne – Lūsēna (Something cozy), Inga Rungaine (Una Vita), Evija Sīle (INCH 1967), mēbeļu zīmola Anna Barons radītāja Anete Šķēle-Pētersone, u.c.

Aicinām apmeklēt Latvijas dizainam veltīto pēcpusdienu, lai ar dizaineriem, modes ekspertiem un Latvijas dizaina cienītājiem atbalstītu mūsējos, novērtētu pie mums tapušas oriģinālas kolekcijas no sieviešu, bērnu, aksesuāru, kā arī mājas tekstila un interjera priekšmetu klāsta! Nāciet un uzziniet, kāpēc Latvijas laika māksliniece atteikusi Valentino modes namam un pārliecinieties, ka dizains ir bijusi mūsu bagātība visos laikos!

Pasākumā piedalīsies:
Andris Ozols, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors
Inita Saulīte – Zandere, žurnāla Pastaiga galvenā redaktore, Latvijas modes fonda valdes locekle
Kimmo Huttunens, u/v Stockmann direktors
Ligita Kalniņa, VA Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja pārstāve, krājumu nodaļas galvenā speciāliste, tekstīliju krājumu glabātāja

Pasākumu vadīs Baiba Sipeniece – Gavare
Pārstāvētie zīmoli un dizaineri: Ingrīda Drāzniece, Natālija Jansone, Anna Led, Baiba Ripa, Katja Shehurina, Inese Lapsiņa, Žanete Auziņa un Aleksandra Pavlova modes nams Frazzo, INCH 1967, Una Vita, Sanda Ezeriņa, ARS Tela, Terēzes Gruntmanes zīmols ZAZA Couture, Dana Podkalne – Lūsēna ar zīmolu Something cozy, Angel Glass Design, Munio Candela, Purpurs, Anna Barons.

Dizaineru kolekcijas Latvijas dizaina mēnesī varēs pamanīt ar speciālu, Latvijas modes fonda radītu atpazīšanās zīmi „Mūsējie!” Projekta laikā darbosies mājas lapa HYPERLINK "http://www.musejie.lv"www.musejie.lv, kur būs atrodama informācija par visiem dalībniekiem.
Seko mūsējiem arī :
 http://www.twitter.com/musejie_lv
 http://www.flickr.com/photos/musejielv
 http://www.flickr.com/photos/musejielv

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.