Lasītāju pasākums Ziemassvēku noskaņās – atnāc!

Tūliņ būs klāt gada skaistākie, gaidītākie un ģimeniskākie svētki. Arī espati.lv gatavojas šim notikumam, tāpēc mēs aicinām savas uzticīgās, kā arī jaunās lasītājas, uz kopīgo pasākumu svētku noskaņās. Šoreiz laiku pavadīsim kopā ar mūsu iemīļoto ziepju fabriku "Stenders" – iepazīsim dažādu aromātu burvību, piedalīsimies prakstiskajās nodarbībās un baudīsim Ziemassvēkiem raksturīgo dzērienu – karstvīnu.

Šoreiz pasākums noritēs patiesi Ziemassvētkiem raksturīgās noskaņās, jo šajos svētkos taču gaisā virmo dažādi aromāti – piparkūkas, mandarīni, kā arī tieši šajā laikā mēdzam sildīties pie mīlīgajām un siltajām svecīšu liesmiņām. Stenders pārdevējas pastāstīs mums par aromātu nozīmi mūsu dzīvē – kas ir ēteriskās eļļas un kā tās iedarbojas uz mūsu ķermeni – emocionālo un fizisko veselību, kādi aromāti tiek izmantoti Stenders produkcijas ražošanā.

Pārdevēju uzraudzībā nodosimies arī praktiskajām nodarbībām – gatavosim aromātiskās Stendera sirdis.

Tāpat mums noderīgus padomus sniegs Stenders konsultante un kosmētiķe Līga Aizsila, kura par kosmētiķi strādā jau 16 gadus un savas zināšanas papildinājusi arī Lillian Maund Skaistuma Terapijas skolā Lielbritānijā, Česterā. Līga rādīs, kā pašu spēkiem uzsiet Pindas, kā izkausēt dabīgo šī sviestu un pagatavot krēma masu, kā arī kā pagatavot  masāžas eļļu ar ēteriskajām eļļām. Būs arī īsais kurss masāžas pamatos.

Šoreiz būs arī ekskluzīva iespēja iegādāties Stendera produkciju ar 10 % atlaidi – ja nebūsi paspējusi iegādāties dāvaniņas kādam sev mīļam cilvēkam vai ģimenes loceklim, to varēsi izdarīt pasākumā.

Pasākuma norises vieta: Stenders veikals Berga bazārā, Dzirnavu ielā 84.

Pasākuma norises laiks
: 17.decembrī  plkst. 19:00

Tavu pieteikumu gaidīsim uz e-pastu [email protected] līdz pasākuma dienai.

Dalības maksa: 3ls ( iekļautas uzkodas un vīns:))

Dalības maksu pārskaiti uz :

SIA Dimm ,
reģ. nr. LV40103192733,
konta nr. LV71HABA0551022445024
A/S Swedbank
ar norādi "Stenders"

Uz tikšanos!

1 komentārs
  1. Izklausās, ka šis ir pasakums, kuru varetu apmekleet kaut vai taadeelj, lai sajustu, ka tuvojas Ziemassv€ki:) Iešu!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.