Lasīt tikai KAUTRĪGAJĀM

Viņš ir tik mīļš un jauks, patīk tavai mātei un atrod kopīgu valodu ar tēvu. Tavas draudzenes par viņu ir sajūsmā, un tev liekas, ka viņām pat nedaudz skauž. Viņš ir uzmanīgs, maigs, iekārojams un vien vārdu sakot – pats labākais vīrietis, ar kuru tu esi bijusi kopā, BET… gultā kaut kā pietrūkst.
Te pēkšņi glāsti apraujas pārāk strauji, tieši sekundi ātrāk nekā tu vēlētos, vai arī viņa skūpsts lēnām aizslīd garām vietiņai, kur tam, tik ļoti, vajadzētu aizkavēties. Tu viņu tik ļoti mīli, un varbūt tieši tāpēc kautrējies pateikt, ko vēlies kaisles brīžos, jo baidies viņu aizvainot. Par laimi vajag cīnīties, tāpēc espati.lv ir sarūpējis dažus ieročus, kas iespējams palīdzēs tev jau šonakt.
Iedrošini sevi, apzinoties, ka viņš līdz sirds dziļumiem alkst uzzināt, kas ir tas, kas tev nepieciešams jūsu mīlas rotaļās. Mēģini viņu iedomāties, kā apmaldījušos tūristu, kam, par spīti kartei svešā valodā, ir liela vēlme nokļūt galapunktā.
Aizmirsti par paškritiku. Vienalga, lai ko tu vēlētos, par to nav jākaunas vai jāmulst, tas ir tikai tas ko tu vēlies. Galu galā, kuram citam, ja ne viņam, tas būtu jāzina.
Uzslavē vai izrādi patiku, par katru viņa trāpījumu mērķī. Redzēsi, viņš to atcerēsies un noteikti atkārtos.
Nebaidies uzņemties iniciatīvu. Tu pat nevari iedomāties, kā vīriešiem tas patīk.
Saki un tad parādi viņam. Paņem viņa roku, celi vai jebko citu un novieto tieši tur, kur tu vēlies.
Pajautā, ko vēlas viņš. Varbūt tavs mīļotais arī kautrējas tev pateikt par savām vēlmēm.
Neapstājies pusceļā. Pat ja tavu centienu rezultātā gūtais, gluži neatbilst tavām fantāzijām, atgriezies un sāc no sākuma, un saldie darba augļi neliks sevi ilgi gaidīt.

5 komentāru
  1. Neēsmu kautrīga, bet izlasiju. 2 no šiem variantiem tiešām strādā – jau pārbaudīts

  2. Te laikam īstenībā virsraksts nav vietā, jo ja esi kautrīga, tad esi. Es ar savulaik nevarēju neko pateikt tāpēc, ka vīrietis visu laiku kā traks prasīja – vai tev bija labi?! Nu ko nozimē labi, slikti jau nebija, bet ne līdz galam. Un nedod dievs ko tādu pateikt, tad uzreiz čumma gaisā. Kaut gan tiešām beidzot kaut kas sanāca un izteicu sajūsmu. Un tad bija nevis apmierinājums no vīrieša puses, bet otrādi – ak tā, tad tev iepriekšējās reizes bija slikti???? Liekas, ka vīrieši brīžiem tādi vārie stādiņi, nedod dievs kaut ko pateiksi, kas varētu norādīt uz kaut kādiem trūkumiem.

  3. Es labāk mīļotajam par vēlmēm nejautāju, jo viņam ir tendence uzburt tādu vēlmju Disnejlendu, ka man mati sacelas gaisā 😀

  4. zebest, tas ir labais komentars, riktigi sasmejos!Par to iniciativu tasiniba, bet ja vienreiz uznemies, nakamo reizi vinsh to gaida atkal un tad ir gruti pateikt, ei vecit varbut soreiz tu!!!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.