Lasi ESTONIA Resort Hotel & SPA konkursa dalībnieču iesūtītās frāzes un BALSO!

Katru darba dienu, šajā publikācijā būs iespējams lasīt un nobalsot par jaunākajām un sev tīkamākajām www.espati.lv un ESTONIA Resort Hotel & SPA rīkotā konkursa dalībnieču frāzēm, kuru iesūtīšana turpinās līdz pat 26.01.2016. Vairāk par konkursa noteikumiem lasi rakstā: PIEDALIES konkursā un laimē atpūtu diviem ESTONIA Resort Hotel & SPA.

Pieļaujamais balsojumu skaits no vienas IP adrese – 1 reize dienā, pārējie balsojumi no šīs IP adreses tās pašas dienas laikā netiks ņemti vērā. Konkursa noslēgumā jūsu viedoklis tiks iekļauts kopīgā vērtējumā, izvēloties laimīgo, atpūtu diviem jaunajā ESTONIA Resort Hotel & Spa Pērnavā, ieguvēju!
 
www.espati.lv patur tiesības koriģēt frāzes – labojot gramatiskās kļūdas u.tml.
27.01.2016.
Maija, 33 gadi, bērnu kopšanas atvaļinājumā
Jo tikai ar viņu es jūtos kā septītajās debesīs, tādēļ tieši kopā ar viņu, es ļoti vēlētos izbaudīt atpūtu jaunajā ESTONIA Resort Hotel & Spa!


26.01.2016.
Kristīne, 36 gadi, strādā starptautiskā uzņēmumā
Vislielākajiem darba rūķiem pienākas kārtīga atpūta, arī manai draudzenei Ilze, tādēļ tieši kopā ar viņu, es ļoti vēlētos izbaudīt atpūtu jaunajā ESTONIA Resort Hotel & Spa!


25.01.2016.
Linda, 28 gadi, mājsaimniece
Es tevi ļoti mīlu Runčuk! Tādēļ tieši kopā ar tevi, es ļoti vēlētos izbaudīt atpūtu jaunajā ESTONIA Resort Hotel & Spa!


24.01.2016.
Marta, 36 gadi, grāmatvede
Pat atvaļinājuma laikā, mēs dodamies abi uz darbu, būtu labi, ja beidzot izdotos izrauties, kaut uz dažām dienām, tādēļ tieši kopā ar viņu, es ļoti vēlētos izbaudīt atpūtu jaunajā ESTONIA Resort Hotel & Spa!


23.01.2016.
Jana, 34 gadi, veikala vadītāja
Mans vistuvākais, visstiprākais, vismīlētākais Vīrietis pasaulē, jau sen ir pelnījis lielisku atpūtu! Tādēļ tieši kopā ar viņu, es ļoti vēlētos izbaudīt atpūtu jaunajā ESTONIA Resort Hotel & Spa!


22.01.2016.
Aija, 43 gadi, strādā finanšu uzkaites jomā
Ar savu draudzeni, jau kopš agras jaunības, varam kalnus gāzt. Esam piedzīvojušas, gan kopīgas kartupeļu talkas, gan bijušas vienas no pirmajām, kas ierauga viena otras pirmdzimtos. Ir labi, ja dzīves laikā izdodas saglabāt tik sirsnīgas attiecības ar kādu, tādēļ tieši kopā ar viņu, es ļoti vēlētos izbaudīt atpūtu jaunajā ESTONIA Resort Hotel & Spa!


21.01.2016.
Santa, 40 gadi, jurists valsts pārvaldē
Mans Vīrietis ir vislabākais, tik gudrs un spēcīgs, rūpējas, gādā un čakli strādā ģimenē. Viņš cenšas un neko nesakot, bez brīvdienām, iet uz darbu pat vairākas nedēļas. Ļoti vēlos viņam sagādāt lielisku atpūtu, kas atšķirtos no ikdienas izgulēšanās, būtu iespēja no ikdienas aizņemtības baudīt vienam otra sabiedrību, atpūtu, uzkrāt spēkus un gūt daudz pozitīvisma tādēļ tieši kopā ar viņu, es ļoti vēlētos izbaudīt atpūtu jaunajā ESTONIA Resort Hotel & Spa!


20.01.2016.
Gunta, 47 gadi, nodarbojos ar teritoriju uzturēšanas darbu organizāciju
Mums tik ļoti pietrūkst laiks divatā, tādēļ tieši kopā ar viņu, es ļoti vēlētos izbaudīt atpūtu jaunajā ESTONIA Resort Hotel & Spa!


Kristīne, 29 gadi, parfimērijas un kosmētikas veikala pārdevēja
Viņam ir tendence man sagādāt pārsteigumus, un kurai gan sievietei nepatīk pārsteigumi? Varētu stāstīt un stāstīt par to cik viņš man ir lielisks, tādēļ tieši kopā ar viņu es ļoti vēlētos izbaudīt atpūtu jaunajā ESTONIA Resort Hotel & Spa! un laimē šo iespēju!

Diāna, 33 gadi, strādā valsts pārvaldē
Viņš ir pelnījis nolikt ikdienas rūpes malā, tādēļ tieši kopā ar viņu es ļoti vēlētos izbaudīt atpūtu jaunajā ESTONIA Resort Hotel & Spa!

Iveta, 35 gadi, strādā valsts pārvaldē
Pērnava ir mūsu mīļākā pilsēta, jo atgriežoties no kopīgā romantiskā SPA piedzīvojuma, jau pēc kāda laika uzzinājām ka nu jau divu vietā esam trīs, tādēļ tieši kopā ar viņu es ļoti vēlētos izbaudīt atpūtu jaunajā ESTONIA Resort Hotel & Spa!

Diāna, 22 gadi, strādā mārketinga jomā
Ar mīļoto esam kopā vairāk kā 5 gadus. Pēdējā laikā nesanāk kopā romantiski pavadīt laiku kā agrāk. Vēlos atgūt šo dzirksti ar mīļoto, tādēļ tieši kopā ar viņu es ļoti vēlētos izbaudīt atpūtu jaunajā ESTONIA Resort Hotel & Spa!

19.01.2016.
Inga, 29 gadi, auklē bērniņu
Tā kā esmu māmiņa meitiņai kurai ir tikai divi mēnesīši, neatliek laika ne pašai sev, kur nu vēl savam vīriņam, tādēļ tieši kopā ar viņu, divatā, es ļoti vēlētos izbaudīt atpūtu jaunajā ESTONIA Resort Hotel & Spa!

Linda, 29 gadi, strādā bankā
SPA – tā ir paradīze uz zemes,kur mēs pārvēršamies par Ievu un Ādamu, lai izbaudīt šīs dzīves harmoniju, tādēļ tieši kopā ar viņu es ļoti vēlētos izbaudīt atpūtu jaunajā ESTONIA Resort Hotel & Spa!

Zane, 31 gads, personāla vadītāja
Uz pasaules ir pieci miljardi tādi kā mēs, bet Tu esi Tu – kas spēj darīt otru laimīgu, nedarot neko – vienkārši esot, tādēļ tieši kopā ar Tevi es ļoti vēlētos izbaudīt atpūtu jaunajā ESTONIA Resort Hotel & Spa!

Zane, 24 gadi, uzņēmēja
Neteikšu banālās frāzes par mīlestibu, bet šoreiz tiešām teikšu, ka ar nevienu neesmu jutusies tā kā jūtos ar VIŅU –  patiesi, īsti, jautri un galvenais brīvi!Liek justies ap sirsniņu siltāk un tādēļ tieši kopā ar viņu es ļoti vēlētos izbaudīt atpūtu jaunajā ESTONIA Resort Hotel & Spa!

Zane, 30 gadi, darbojas IT jomā
Viņš man ir pats mīļākais un es viņu gribu palutināt, tādēļ tieši kopā ar viņu es ļoti vēlētos izbaudīt atpūtu jaunajā ESTONIA Resort Hotel & Spa!

Zane, 29 gadi, strādā mārketingā
Laiks ar manu labāko draudzeni vienmēr ir īpašs – bezrūpīgs, harmonisks, dažreiz traks, noteikti sirsnīgs un pilns smieklu, kad pilnīgi aizmirstu par ikdienas problēmām, tādēļ tieši kopā ar viņu es ļoti vēlētos izbaudīt atpūtu jaunajā ESTONIA Resort Hotel & Spa!

Tatjana, 22 gadi
Cilvēks ar kuru var runāt caur jūtām, nav vajadzīgi vārdi lai kaut ko saprastu, pietiek ar acu skatienu caur kuru pasaka daudz vairāk skaistu jūtu un vienmēr justies svarīgai. Ir nozīmīgi kopā gūt jaunu piedzīvojumus un spēku lai katru rītu sagaidīdu ar dzirksteli acīs, tādēļ tieši kopā ar viņu es ļoti vēlētos izbaudīt atpūtu jaunajā ESTONIA Resort Hotel & Spa!

Zane, 34 gadi, strādā sociālajā dienestā
Jo reiz mēs ar  vīru apņēmāmies  būt kopā un dalīties gan priekos, gan bēdās, gan pārticībā, gan nabadzībā līdz mēs būsim viens otram, tieši tādēļ  kopā ar viņu es ļoti vēlētos izbaudīt atpūtu jaunajā ESTONIA Resort Hotel & Spa!

73 komentāru
 1. Nododu savu balsi par: Kristīne, 29 gadi, “Viņam ir tendence man sagādāt pārsteigumus, un kurai gan sievietei nepatīk pārsteigumi? Varētu stāstīt un stāstīt par to cik viņš man ir lielisks, tādēļ tieši kopā ar viņu es ļoti vēlētos izbaudīt atpūtu jaunajā ESTONIA Resort Hotel & Spa! un laimē šo iespēju!”

 2. Kristīne, 29 gadi
  Manas simpātijas izraisa Kristīne un viņas mīļotais, kuram patīk pārsteigt!
  Novēlu jauku atpūtu ESTONIA Resort Hotel & Spa!

 3. Es balsoju par Kristīni (29), jo tas ir ļoti patīkami, ka viņas mīļotais vīrietis prot sagādāt pārsteigumus, un viņa savukārt māk to novērtēt.

 4. Es balsoju par Kristīnīti, kurai ir 29 gadi! Atceros jaunību. Nu, jau esmu palikusi viena. Manam vīram arī patika pēkšņi un negaidīti pārsteigt. Ko tur jaunība, jau esot pensionāru statusā viņš mēdza mani pārsteigt. Aiziet uz tirgu pēc pārtikas un līdz ar pārtiku atnes puķu pušķi. Vasarās mēdza rožu stādus dāvāt. Gribētos, lai Kristīnītei nekad nepietrūktu mīļu pārsteigumu.

 5. Nododu savu balsi par Kristīni 29 gadi,jauku un interesantu meiteni,kura spēj ar savu šarmu aizraut ikvienu.

 6. Balsoju par Kristīni 29 gadi. Lasot viņas komentāru atcerējos jaunību,kurā izbaudīju kaut ko līdzīgu.

 7. Atdodu savu balsi par Kristīni, 29 gadi. Komentārs īss un saprotošs.Lai viņai veicas šajā konkursā un vispār dzīvē!

 8. Patīk kvalitatīva kosmētika, atpūta SPA. Pārsteigumi! Pārsteigumi tas ir tik mīļi un negaidīti! Kaut Kristīnei nekad nepietrūktu pārsteigumu no otras pusītes! Mana simpātija un balsojums-
  Kristīne, 29 gadi, parfimērijas un kosmētikas veikala pārdevēja

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.