Laika lomas

Šodien es prātoju par to, kur palicis mans laiks, kurš to nozadzis. Ei, atdod manu laiku!!! Tikko vēl priecājos par smaidošu sauli, bet te pēkšņi kā auksta ūdens spainis būtu iešļākts sejā – apjausma, ka tūlīt sāks snigt. Un tas posms pa vidu ir kaut kur izkūpējis. Nē, patiesībā tāda sirreāla sajūta. Tas viss tika izdzīvots, tika tam iets cauri un viss tika saprasts, bet tas ir izčibējis tādā ātrumā, ka prāts nav paspējis iegrāmatot. Un tagad ar savu fizisko ES zinu, ka gāju tam cauri, prāts arī tā kā saka, ka ir bijs tur, tomēr sajūta nudien ir jocīga. Tāpēc saku skaļi un dusmīgi – „Atdod manu laiku!” Tas laiks ir bijis vērtīgs, lai saprastu, ka mans nākamais laiks nebūs atdodams, mans nākamais laiks būs MANS. Es dalīšos, bet neatdošu. Un palūgšu prātam iegrāmatot katru mana laika sekundīti.

Jo šobrīd ir sajūta, ka es kā aktrise esmu izspēlējusi lomas, nospēlējusi tās no sevis nost. Un iestājies tāds kā tukšums, kad loma vēl ir, bet vairs nesaproti, kā to spēlēt. Vai varbūt arī loma ir kļuvusi cita, bet esmu to palaidusi garām? Vai varbūt atkal ir uznācis tas cits laiks, kas bijušo laiku grib apzināti izstumt no apziņas, jo ir laiks mainīt identitāti, laiks mainīt lomu, mainīt ES. Kaut gan šobrīd mans ES jūtas labi, tik radošs, tik brīvīgs. Un tā brīvīguma sajūta tāda, ka gribas mazliet vienaldzīgi. Un iznāk jau arī tā pavisam mierīgi. Tātad ES mainīt nevajag. Pienācis laiks mainīt lomu. Ir jāiedzīvojas citā lomā ar savu jau laimīgo ES. Tik interesanti, ka ES spēj atdalīties no lomas, jo loma beidz nost, bet ES ir dzīvīgs un ideju pārpilns. Tātad – „Loma?! Ej uz poda!” Un manam ideju pilnajam ES uzreiz kļūst smaidīgi labi, kad viņš izdzird lomas sūtīšanu. Man patiesi liekas, ka lomas reizi pa reizei ir jānomaina visiem. Iespējams, pēc lomas maiņas atkal parādīsies laika izjūta, laika apziņa. Dzīvei jāturpinās, nevis jāiesprūst lomas uzliktajos rāmjos. Varbūt arī Tev laiks saka, ka jānomaina loma?

3 komentāru
  1. Bāc, nu pietiek te nepārtraukti izliet savus bērnišķīgos apcerējumus, vai nu raksta kaut ko patiešām interesantu, vai nu neraksta nemaz. Salkani.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.