Labākās VIETAS, kur nodarboties ar SEKSU ārpus gultas

Vaicāsiet – kas tad vainas pierastajai, ērtajai gultai? Pirmkārt, vēlme nodarboties ar seksu nerodas tikai gultas tuvumā. Kaislīgi pamīlēties var sagribēsies arī kinoteātra „skūpstu rindā” vai pēc enerģiskas salsas nodarbības otrā pilsētas malā. Otrkārt, varbūt gulta vienkārši ir apnikusi, tāpēc jauni uzbudinoši stimuli tuvībai jāmeklē neparastākās vietās…

TURPAT MĀJĀ VAI DZĪVOKLĪ
Vispirms gan nekur nav jādodas, tikai jāpaveras apkārt – mājā vai dzīvoklī bez gultas ir daudz citu brīnišķīgu neapgūtu vietiņu, kurās nodoties tuvībai. Varat neiet nekur tālu, bet darīt TO blakus gultai – uz mīksta paklāja (uzmanies, lai nepaliek zilumi no stiprās spiešanas pret grīdu, paklājs var nepalīdzēt!). Citas populārākās vietas dzīvoklī – vanna (silts ūdens, putas, sveces, ak, cik romantiski), virtuves galds (turpat blakus atrodas dažādas garšīgas lietas, ar ko noziesties un tad vienam otru aplaizīt), veļas mašīna (neparastas izjūtas sagādās mašīnas vibrēšana).
Nevajag smādēt arī citas dzīvokļa vietas un lietas, piemēram, uz ātro seksu no bērniem var paslēpties tualetē; uz palodzes to darot, vari sarunāties ar pie mājas sēdošajām pensionārēm un viņas pat nenojautīs, ar ko vēl tu nodarbojies.

ĀRPUS MĀJAS VAI DZĪVOKĻA
Kad personīgajā mājā vai dzīvoklī visas vietas apgūtas, pienācis laiks spert soli pāri slieksnim. Daudzstāvu nama iemītnieki var nekur tālu nedoties, vakarā izšmaukt no dzīvokļa pavisam plāni apģērbušies un ātri to nodarīt kāpņutelpā, liftā vai tuvākajā vārtrūmē. Izdomā ticamu iemeslu, lai dotos uz bēniņiem vai uz mājas jumta, palūdz pārvaldniekam atslēgu un tā vietā, lai liktu uz jumta solīto satelīta antenu, pamīlējies tur.
Nākamā vieta, kur var nodarboties ar seksu, atrodas garāžā un tā ir automašīna. Vai arī vispirms var apgūt garāžu, jo to labiekārtojuma līmenis mēdz būt visai dažāds. Varbūt tajā atrodas kāds pikantiem mērķiem noderīgs galds, var nolikt matraci vai galu galā, izmantot to pašu mašīnu. Nākamajā reizē aizbrauciet uz kādu nomaļāku vietiņu un dariet to mašīnā, vislabāk jau aizmugurējā sēdeklī.
Vēl mūsu rīcībā ir brīvā daba mežos, pļavās un pie ūdeņiem gan visā savā romantiskajā krāšņumā (ziedošas pļavas, siena šķūnis vai siena kaudze, saulriets pie jūras), gan nepatīkamajos sīkumos (kukaiņi un knišļi, smiltis, sāļais vai netīrais ūdens). Neaizmirstams būs sekss kādā pamestā lauku mājā (uzmanies, ka siena, pret kuru esi atspiedusies, nesabrūk!), teltī vai laivā ezera vidū. Tas viss – protams, tikai gada siltajā laikā.

SABIEDRISKĀS VIETAS
Nākamās vietas, kurās var mēģināt nodarboties ar seksu, kopumā saucas par sabiedriskajām vietām un tās ir, piemēram, autoosta, lidosta, parks, veikals, naktsklubs utt. Tev var laimēties atrasties šajās vietās laikā, kad tur cilvēku ir ļoti maz vai pat nav vispār, taču vienmēr pastāv risks, ka kāds var pamanīt tavas privātās nodarbes un tas nebūs viņš, kuram vajadzētu pieklājīgi novērsties un iet prom. Gluži otrādi, viņš var pasūdzēties policistam un tevi kopā ar partneri aizturēs par sabiedriskās kārtības traucēšanu. Ja esi pavisam pārliecināta, ka te nu gan tagad neviens nenāks, vari riskēt, var jau būt, ka rezultāts būs bijis riska vērts. Taču tikpat labi vari atklāt, ka izrādās – varbūtība tikt pieķertai tevi nevis uzbudina, kā biji domājusi, bet gan sasaista un nomāc vēlmi mīlēties.
Sekss tomēr ir divu cilvēku noslēpums, privāta lieta. Tiesa, arī sabiedriskajās vietās vari atrast noslēgtus stūrīšus, kuros lielākas cerības netikt pamanītiem, piemēram, tualetes (ar ko tu vairāk būsi apmierināta – seksu naktskluba vai lidmašīnas tualetē?) vai veikalu piemērīšanas kabīnes (nesagāz vai pārāk netricini kabīnes sieniņu, parasti tās nav visai stabilas un biezas!). Arī naktī parkā uz soliņa, iespējams, neviens jūs netraucēs.

GALU GALĀ
Šajā rakstā nav pieminētas (lai gan dažādās aptaujās cilvēki šīs vietas min kā fantāzijās bieži apdomātas) tādas vietas kā, piemēram, kapi, baznīca, muzejs, bet diez vai tās varētu nosaukt par labākajām vietām seksam un ne jau tāpēc, ka kāds varētu iztraucēt. Sekss tomēr nav nekādas sacensības – jo trakāk, jo labāk, tāpēc izvēlies tam vietas, kuras neapkaunosi ar savu uzvedību un pašai pēc tam nebūs kauns atcerēties.
12 komentārs
 1. Sasmējos par pensionārēm. Viņas nenojautīs, uhu, aha, kādam tad tam seksim jābūt, ka var “neuskrītoši” vēl runāt ar pensionārēm bez elsošanas vai kāda pasprukuša vaida, viņas ir vecas, bet ne jau dumjas :D. Un pēc tam tenkas pa visu rajonu – ak viņa tāda, ak šitāda.
  Par vannu…šķiet, ka raksta autore laikam pati nav mēģinājusi, bet Nav ērti, jābūt super lielai vannai – a la džakūzī. Malas ir cietas, slidenas, iz pieredzes varu teikt, ka vanna domāta priekšspēlei, ne finišam.

 2. Kiki, Tev palika skumji? 🙂 vai dzīve ir anekdote vai tragēdija vai trilleris? no visa pa bišķītim 🙂

 3. Slampa, var, var runāt, esmu seksa laikā runājusi ar bērnu no otras istabas, jo šis tikko pārradies no skolas, skatīties jau nenāk, ko mēs ar tēvu tur darām, tikai runājas. un elsu man parasti nav nekādu, ja nu vienīgi beigās, bet var tak savaldīties. un esmu arī ja ne gluži sapulci vadījusi pa telefonu, tad ar kolēģi projekta nianses apspriedusi arī. TĀ laikā ar ne jau to kolēģi 🙂

 4. Ha ha ļoti labs raksts! Vispār – iz dzīves! Par vannu varu teikt, ka man gan šķiet, ka laba lieta! Tikai fakts – vannai jābūt lielai…

 5. Murka, cepuri nost, man tā nesanāktu. 🙂
  Super – man jautrības vannā beidzās ar atdauzītiem ceļiem :/, bet jā, jāmeklē būs lielāka vanna 😛

 6. Celka – ujj, ļauj pārfrāzēt Tavu komentāru – “Šis raksts liek man justies neērti… izbeidziet rakstī to, kas man liek justies neērti”.

 7. Tas jau uzskats no padomju laikiem, ka sekss ir tikai guļamistabā. Forši, te parādās, ka var visur, bet es arī atbalstu – visur, kamēr vien tas netraucē citus un neliek pašiem palikt par muļķiem.

 8. Seksam ir jabut daudz, dazadam un visur.. kamer vel kauli nav sakusi cikstet tikmer kaitinam kaiminus pa naktim in piesmejam sabiedriskas vietas…. tas tacu ir tik patikami.

 9. Nu murka bez elsošanas nav uzbudinoši, bet stūlbākais ir tas, ja kāds ienāk seksa laikā istabā, vissa gribēšana pajūk, saku to pēc savas pieredzes.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.