Labākās draudzenes ābece

Jebkurā vecumā, lai kāds tas būtu, tikai retā no mums spēj iztikt bez savām draudzenēm. Un, lai arī sirmā vecumā tev izdotos pabūt kopā ar savām meitenēm, neazmirsti dažas vienkāršas patiesības.
4.    Ja viņa ir sajūsmā par viņu, izliecies, ka viņš ir tavs brālis un nekad neej uz randiņu. Nekad.
5.    Dažreiz ir vērts noskaidrot attiecības. Ja Tu to vari darīt ar savu puisi, tad ar viņu noteikti.
6.    Atceries viņas gredzena izmēru, gadījumā ja zvanīs pati-zini-kas un prasīs pēc padoma pati-zini-kādā jautājumā.
7.    Redzi cauri viņas mēģinājumiem būt perfektai un mīli viņu par vājībām, ko viņa cenšas slēpt.
8.    Atgādini viņai, ka viņš viņai nemaz tik ļoti nepatika.
9.    Jebkad – ja vīrietis viņu pamet, kaķim piemetas vēzis vai viņas karjera brūk – vienkārši esi blakus.

14 komentārs
 1. Par to gredzenu- tas gan dīviani. Drīzāk jau čalis nospers kaut kādu jau esošu, nekā metīsies zvanīt draudzenei, jo, piemēram, man nav ne jausmas, kāds draudznei gredzena izmērs, jo viņa tādus nenēsā un es pati arī nē.

 2. Man ir laikam nekorekts jautājums….a ir kāda mana vecuma sieviete (teiksim 21-26 gadi), kurai kāds no šiem punktiem ir jaunums?…..

 3. A vot par gredzenu – ir gan tā, džeki tā dara! Zvana draudzenēm un jautā – mans draugs ar šo paņēmienu ir izmantojis, viņš tikai manu labāko draudzeni vilka līdz uz veikalu – lai pal;idz izvēlēties 😀

  Skudra? Patiesībā jā – tās lietiņas ir kā neraxtīti likumi, liekas, ka jau ielikti šūpulī :))

 4. Hā, hā, kā kuram ielikti šūpulī – zinu veselu varzu ar draudzenēm, kas pilnīgi pazaudē sajēgu, kad runa ir par vīriešiem, tad ir pēkšņi vienlaga – vai draudzenes bijušais vai tikai simpātija, bet tipina uz randiņu ar slapjām biksītēm.
  SKUDRA – tev noteikti ir 26 vai ne? 😀

 5. ha ha haaaa!!! par 26 labs 😀
  A vot To gan es nekad neesmu atļāvusies, tipināt ar slapjām biksiņām uz randiņu – nuuuu uz randinju ar draudzenes simpātiju!
  nav pēc tam kkādas vainas sajūtas?? 🙂

 6. Skudra – kas gan vispār pasaulē ir jaunums? 🙂

  Bet par slapjajām biksītēm – kaut kā tomēr pieturos pie uzskata, ka džeki var nākt un iet, bet družkas palikt (lai gan īsti jau nevar būt drošs 😀 – varbūt družkas nāk un iet, bet vīrietis paliek?)

  laikam samurgojos 🙂 bet laikam pats galvenais no šī visa – mīli viņu par vājībām, ko viņa cenšas slēpt.

 7. interesanti – man liekas ka chalji driizaak domaa ka nav nekaa nepastaaviigaaka ka sievieshu draudziiba :D:D:D

 8. orinoko, nuuu -džeku draudzība ir īpašs stāsts 🙂 tur pat draudzību nevajag, lai darbotos solidaritāte

 9. espati, varbūt vērts apsvērt šo tēmu – vīriešu un sieviešu draudzība. Šur tur jau ir kaut kas lasīts, bet tēma vienmēr aktuāla;)

 10. Jā, klau, a kā ir tādā gadijumā ja labākais draugs ir džeks? Nu man, piemēram, nekad neviens netic, kad [pasaku, ka man ir draugs džeks – patiešām draugs, nekad nekas nav bijis, jo ar draugiem taču neprecās un neguļ!!!!

 11. Foršs rakstiņs, īss un kodolīgs 🙂 Ui, bet par tiem puišiem un randiņiem, notiek tā un kā vēl – un vēl pie tam tu viņai neiestāstīsi cik nepareizi šitā te darīt, un ka tas Tev griež…jo viņa taču neko, tas taču nekas tāaads, tev taču viņš nav pielaulāts….tur darbojas kaut kādi pilnīgi citi kosmosi, ar smadzenēm un solidaritāti nekāda sakara tam.

 12. Stirna, es ticu, jo man pašai viens draugs ir puisis, turklāt draudzējamies jau kopš bērnības, līdz ar to uztveru viņu kā brāli un otrādi. Mana mamma gan visu mūžu saka, ka pretējo dzimumu draudzība nav iespējama, bet tagad zinu, ka tas tādēļ, ka viņai nav paveicies, jo pārsvarā šādas pazīšanās tiešām bieži vien nes līdzi otra cilvēka ieinteresētību vai simpātijas, kuras skaļi tiek sauktas par “tikai dradzība” vai “tikai draugs”, tikai jautājums, vai cilvēks vairāk melo otram vai tomēr sev.
  Starp citu, man šķiet, ka šie padomi der jabkura dzimuma draugiem un tos derētu visiem iemācīties, lai nebūtu nejauko “draugu”, kas patiesībā nemaz nav šī titula cienīgi.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.