Labākais tavam mīlulim!

Suns ir cilvēka labākais draugs, to apliecinās ikviens saimnieks, kuram mājās ir četrkājains mīlulis. Un kā gan labākajam draugam vēl manāmāk izrādīt savu uzmanību, rūpes un mīlestību, ja ne piedāvājot tam ko tiešām gardu un arī veselīgu?

Starp citu, suņa mīlestība patiešām „iet caur vēderu”, un tam, kurš ne vien mīlēs un lolos, bet arī gardi ēdinās, suns būs uzticīgs visu mūžu! Taču ne vienmēr pēc suņa domām gardais, un pēc cilvēka domām veselīgais, iet roku rokā, tieši tādēļ ir vērts savam mīlulim izvēlēties īpaši suņiem paredzēto barību! Tu domā, ka tas vienmēr nozīmē sausos barības graudiņus? Izrādās – tā nemaz nav!

Royal Canin piedāvā jaunu mitrās barību sēriju CANINE HEALTH NUTRITION maziem suņiem ar ķermeņa svaru līdz 10kg.
Royal Canin piedāvā barību, kas izgatavota no rūpīgi atlasītām, kvalitatīvām sastāvdaļām un satur visas nepieciešamās uzturvielas. Jaunākie sasniegumi  un 40 gadu laikā uzkrātā pieredze ļāvusi Royal Canin izstrādāt uzturvērtību ziņā identisku mitrās barības sēriju CANINE HEALTH NUTRITION jau esošajām sausās barības sērijām X-SMALL un MINI.
Jaunā mitrā barība maziem suņiem (ar ķermeņa svaru līdz 10kg) pielāgota, ņemot vērā ne tikai suņa svaru un dzīvesveidu, bet arī vecumu, lai nodrošinātu pēc iespējas pilnvērtīgāku uzturu visa mūža garumā: no kucēna pirmajiem mēnešiem līdz sirmam vecumam.

Jaunajā mitrās barības CANINE HEALTH NUTRITION sērijā iekļauti 5 dažādi produkti:

Starter mousse – mitrā barība grūsnām un laktējošām kucēm un kucēniem no atšķiršanas brīža līdz 2 mēnešu vecumam;
  


Junior – mitrā barība kucēniem līdz 10 mēnešu vecumam apetītes veicināšanai;
   


Adult Light – mitrā barība pieaugušiem suņiem ar noslieci uz lieko svaru;


Adult Beauty – mitrā barība pieaugušiem suņiem ādas stāvokļa uzlabošanai;
  


Mature +8 – mitrā barība novecojošiem suņiem pēc 8 gadu vecuma vitalitātes saglabāšanai.

Mitrā barība bundžās nodrošina līdzvērtīgu uzturu sausajai barībai, piedāvājot lielisku alternatīvu izvēlīgiem suņiem. Barojot suni ar mitro un sauso barību vienlaikus, jāievēro ieteicamā dienas deva, lai nodrošinātu nepieciešamo uzturvielu daudzumu un saglabātu suņa ideālo svaru.

Jaunie Royal Canin produkti pieejami specializētajās tirdzniecības vietās visā Latvijā, sākot ar š. g. decembri. Papildus informācija par jaunumiem pieejama Royal Canin mājas lapā: www.royalcanin.lv.

Par uzņēmumu:
Royal Canin dibināts 1967. gadā Francijas dienvidos un nu jau vairāk kā 40 gadus piedāvā augstvērtīgu barību suņiem un kaķiem. Pamatojoties uz gadu gaidā gūto pieredzi un ilggadējo sadarbības partneru – dzīvnieku audzētāju un veterinārārstu – pētījumiem, Royal Canin izgatavo barību suņiem un kaķiem, ņemot vērā to šķirni, lielumu un svaru, vecumu un dzīvesveidu. Barību sastāvs tiek pielāgots atšķirīgajām suņu un kaķu vajadzībām, nodrošinot tos ar nepieciešamo uzturvielu daudzumu. Royal Canin barību raksturo pieci nešķirami pamatelementi: zināšanas un cieņa, nepārtraukta attīstība, veselīgs uzturs, kvalitāte un drošums, labvēlīga ietekme uz veselību.

6 komentāru
  1. man vel nav izdevies savai astainei ieradit kadu citu partiku, bez vinas iecienitas, manuprat tas vienkarsi nav iespejams

  2. Piekrītu kikai, es arī savam Lācim, neko citu jau bez ierastās pārtikas nespēju iemānīt!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.